Zpět

 / European Youth Olympic Festival (EYOF)

Györ (24. - 29. 7. 2017)

-

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

1 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 010124 NorwayNorway 2 10.85 Q 0.167
2 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 010126 BulgariaBulgaria 4 10.90 Q 0.178
3 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 010824 GreeceGreece 7 PB 10.91 q 0.170
4 Agostinho Rodrigo CordeiroAgostinho Rodrigo Cordeiro 010425 PortugalPortugal 5 11.22 q 0.175
5 Matevz SustarsicMatevz Sustarsic 010827 SloveniaSlovenia 6 PB 11.34 q 0.140
6 Samuel BeladicSamuel Beladic 020130 SlovakiaSlovakia 3 11.40 0.189
Celkem 6 závodníků
2 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WacheDominik Wache 010124 GermanyGermany 6 PB 10.92 Q 0.163
2 Dominik Márk IllovszkyDominik Márk Illovszky 020104 HungaryHungary 3 10.95 Q 0.180
3 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 010603 Czech RepublicCzech Republic 4 11.18 q 0.185
4 Edgaras RadzeviciusEdgaras Radzevicius 010809 LithuaniaLithuania 5 11.37 0.204
5 Alakbar AzizovAlakbar Azizov 010519 AzerbaijanAzerbaijan 7 11.56 0.183
6 José-Manuel GastaudJosé-Manuel Gastaud 010828 MonacoMonaco 2 PB 12.71 0.207
Celkem 6 závodníků
3 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: -2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurelien LarueAurelien Larue 010108 FranceFrance 5 10.98 Q 0.230
2 Mirel Cristian StoicaMirel Cristian Stoica 011204 RomaniaRomania 6 11.23 Q 0.155
3 Bayon Sergio RodriguezBayon Sergio Rodriguez 011007 SpainSpain 8 11.26 q 0.175
4 Filip ChrostaFilip Chrosta 020227 PolandPoland 4 11.30 q 0.206
5 Severi MantylaSeveri Mantyla 010210 FinlandFinland 3 11.49 0.173
6 Davit SargsyanDavit Sargsyan 010821 ArmeniaArmenia 2 11.92 0.220
7 Guri GjuljanGuri Gjuljan 010216 AlbaniaAlbania 7 12.26 0.140
Celkem 7 závodníků
4 (po, 24.7.2017 - 16:25) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Enrico SancinEnrico Sancin 020305 ItalyItaly 7 11.07 Q 0.154
2 Umut UysalUmut Uysal 010110 TurkeyTurkey 5 11.08 Q 0.184
3 Louis QuiblierLouis Quiblier 011111 SwitzerlandSwitzerland 4 11.25 q 0.174
4 Conor MoreyConor Morey 010512 IrelandIreland 6 11.28 q 0.142
5 Alexei CulisAlexei Culis 010130 MoldovaMoldova 2 11.53 0.209
6 Bosom Arnau RoigBosom Arnau Roig 020410 AndorraAndorra 3 11.56 0.203
Celkem 6 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

1 (po, 24.7.2017 - 17:50) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurelien LarueAurelien Larue 010108 FranceFrance 3 10.82 Q 0.229
2 Dominik Márk IllovszkyDominik Márk Illovszky 020104 HungaryHungary 5 10.89 Q 0.195
3 Dominik WacheDominik Wache 010124 GermanyGermany 4 10.93 Q 0.160
4 Umut UysalUmut Uysal 010110 TurkeyTurkey 6 10.98 q 0.205
5 Filip ChrostaFilip Chrosta 020227 PolandPoland 2 11.14 0.208
6 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 010603 Czech RepublicCzech Republic 8 11.20 0.171
7 Conor MoreyConor Morey 010512 IrelandIreland 1 11.31 0.164
8 Agostinho Rodrigo CordeiroAgostinho Rodrigo Cordeiro 010425 PortugalPortugal 7 11.46 0.184
Celkem 8 závodníků
2 (po, 24.7.2017 - 17:56) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 010124 NorwayNorway 6 =PB 10.80 Q 0.171
2 Enrico SancinEnrico Sancin 020305 ItalyItaly 3 10.88 Q 0.162
3 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 010126 BulgariaBulgaria 4 10.89 Q 0.197
4 Mirel Cristian StoicaMirel Cristian Stoica 011204 RomaniaRomania 5 PB 10.93 q 0.190
5 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 010824 GreeceGreece 8 11.03 0.165
6 Bayon Sergio RodriguezBayon Sergio Rodriguez 011007 SpainSpain 1 PB 11.08 0.170
7 Louis QuiblierLouis Quiblier 011111 SwitzerlandSwitzerland 7 11.13 0.185
8 Matevz SustarsicMatevz Sustarsic 010827 SloveniaSlovenia 2 11.48 0.156
Celkem 8 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 18:05) Vítr: +4.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurelien LarueAurelien Larue 010108 FranceFrance 6 10.61 0.197
2 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 010124 NorwayNorway 4 10.68 0.175
3 Enrico SancinEnrico Sancin 020305 ItalyItaly 3 10.69 0.131
4 Dominik Márk IllovszkyDominik Márk Illovszky 020104 HungaryHungary 5 10.73 0.173
5 Umut UysalUmut Uysal 010110 TurkeyTurkey 2 10.78 0.194
6 Mirel Cristian StoicaMirel Cristian Stoica 011204 RomaniaRomania 1 10.80 0.190
7 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 010126 BulgariaBulgaria 8 10.82 0.196
8 Dominik WacheDominik Wache 010124 GermanyGermany 7 10.83 0.177
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

1 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patience Jumbo-GulaPatience Jumbo-Gula 010721 IrelandIreland 2 PB 11.94 Q 0.203
2 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 010716 SwedenSweden 5 12.20 Q 0.170
3 Lent Lotte VanLent Lotte Van 010727 BelgiumBelgium 7 12.30 q 0.142
4 Sorolla Elena DanielSorolla Elena Daniel 010327 SpainSpain 3 12.42 q 0.178
5 Minttu-Maaria AlanenMinttu-Maaria Alanen 010608 FinlandFinland 8 12.46 q 0.189
6 Yana ChornobaiYana Chornobai 021108 UkraineUkraine 4 12.63 0.192
Selen TemureraSelen Temurera 020516 TurkeyTurkey 6 DNF 0.321
Celkem 7 závodníků
2 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yelena PekhtirevaYelena Pekhtireva 010111 AzerbaijanAzerbaijan 2 12.27 Q 0.177
2 Ina KannenbergIna Kannenberg 011127 AustriaAustria 3 12.31 Q 0.194
3 Deborah AgbeleseDeborah Agbelese 010720 SwitzerlandSwitzerland 7 12.50 q 0.147
4 Julia PolakJulia Polak 010509 PolandPoland 5 12.58 0.195
5 Nitzan LevyNitzan Levy 010110 IsraelIsrael 6 12.64 0.172
6 Maria Helene FagerliMaria Helene Fagerli 010820 NorwayNorway 8 12.88 0.210
7 Moran Carlotta Meritxell MalagaMoran Carlotta Meritxell Malaga 025116 AndorraAndorra 4 13.68 0.203
Celkem 7 závodníků
3 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 011224 IcelandIceland 4 12.20 Q 0.356
2 Constance TurpinConstance Turpin 010317 FranceFrance 6 12.28 Q 0.232
3 Alessia CappabiancaAlessia Cappabianca 020907 ItalyItaly 3 12.46 q 0.194
4 Lenka KovacovicovaLenka Kovacovicova 010511 SlovakiaSlovakia 2 12.57 0.213
5 Ivana IlicIvana Ilic 020608 SerbiaSerbia 8 12.59 0.167
6 Anastasiia ZubakovaAnastasiia Zubakova 020904 Russian FederationRussian Federation 5 12.60 0.133
7 Carla SciclunaCarla Scicluna 010127 MaltaMalta 7 12.82 0.189
Celkem 7 závodníků
4 (po, 24.7.2017 - 16:55) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Minke BisschopsMinke Bisschops 020902 NetherlandsNetherlands 3 11.95 Q 0.208
2 Boglarka Emese TakacsBoglarka Emese Takacs 010828 HungaryHungary 2 12.05 Q 0.172
3 De Andrade Beatriz TenteDe Andrade Beatriz Tente 011031 PortugalPortugal 6 12.43 q 0.182
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 Czech RepublicCzech Republic 5 12.45 q 0.169
5 Vanessa Evelyna BalaciVanessa Evelyna Balaci 010708 RomaniaRomania 8 12.52 q 0.167
6 Nora KigureNora Kigure 010314 LatviaLatvia 4 12.61 0.208
7 Lizaveta BoikaLizaveta Boika 020103 BelarusBelarus 7 12.80 0.181
Celkem 7 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

1 (po, 24.7.2017 - 18:05) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patience Jumbo-GulaPatience Jumbo-Gula 010721 IrelandIreland 5 PB 11.74 Q 0.185
2 Boglarka Emese TakacsBoglarka Emese Takacs 010828 HungaryHungary 4 PB 11.81 Q 0.172
3 Yelena PekhtirevaYelena Pekhtireva 010111 AzerbaijanAzerbaijan 6 12.08 Q 0.157
4 Ina KannenbergIna Kannenberg 011127 AustriaAustria 3 12.19 q 0.184
5 Lent Lotte VanLent Lotte Van 010727 BelgiumBelgium 8 12.20 0.141
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 Czech RepublicCzech Republic 7 12.31 0.133
7 Minttu-Maaria AlanenMinttu-Maaria Alanen 010608 FinlandFinland 2 12.33 0.187
8 Vanessa Evelyna BalaciVanessa Evelyna Balaci 010708 RomaniaRomania 1 12.40 0.163
Celkem 8 závodníků
2 (po, 24.7.2017 - 18:11) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Minke BisschopsMinke Bisschops 020902 NetherlandsNetherlands 6 PB 11.71 Q 0.185
2 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 011224 IcelandIceland 4 PB 11.99 Q 0.344
3 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 010716 SwedenSweden 5 12.01 Q 0.169
4 Constance TurpinConstance Turpin 010317 FranceFrance 3 12.07 q 0.252
5 De Andrade Beatriz TenteDe Andrade Beatriz Tente 011031 PortugalPortugal 7 12.31 0.168
6 Sorolla Elena DanielSorolla Elena Daniel 010327 SpainSpain 8 12.35 0.208
7 Alessia CappabiancaAlessia Cappabianca 020907 ItalyItaly 2 12.36 0.189
8 Deborah AgbeleseDeborah Agbelese 010720 SwitzerlandSwitzerland 1 12.43 0.143
Celkem 8 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 17:55) Vítr: +6.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Minke BisschopsMinke Bisschops 020902 NetherlandsNetherlands 6 11.52 0.167
2 Boglarka Emese TakacsBoglarka Emese Takacs 010828 HungaryHungary 3 11.58 0.159
3 Patience Jumbo-GulaPatience Jumbo-Gula 010721 IrelandIreland 5 11.59 0.196
4 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 010716 SwedenSweden 8 11.70 0.158
5 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 011224 IcelandIceland 4 11.78 0.154
6 Constance TurpinConstance Turpin 010317 FranceFrance 2 11.86 0.197
7 Ina KannenbergIna Kannenberg 011127 AustriaAustria 1 11.93 0.212
8 Yelena PekhtirevaYelena Pekhtireva 010111 AzerbaijanAzerbaijan 7 12.06 0.158
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

1 (st, 26.7.2017 - 14:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 010124 NorwayNorway 4 22.14 Q 0.177
2 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 010603 Czech RepublicCzech Republic 5 22.23 Q 0.175
3 Safak KarsavuranSafak Karsavuran 010111 TurkeyTurkey 3 22.75 q 0.168
4 Mihai Patrick PopaMihai Patrick Popa 010628 RomaniaRomania 7 23.44 0.202
5 Erik SlugaErik Sluga 010304 CroatiaCroatia 6 24.68 0.171
Celkem 5 závodníků
2 (st, 26.7.2017 - 14:06) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurelien LarueAurelien Larue 010108 FranceFrance 3 22.17 Q 0.236
2 Lorenzo BenatiLorenzo Benati 020405 ItalyItaly 5 22.35 Q 0.213
3 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 010824 GreeceGreece 2 22.54 q 0.180
4 Kiryl MitskoKiryl Mitsko 010820 BelarusBelarus 4 22.55 q 0.147
5 Edgaras RadzeviciusEdgaras Radzevicius 010809 LithuaniaLithuania 7 22.91 q 0.279
6 Alakbar AzizovAlakbar Azizov 010519 AzerbaijanAzerbaijan 6 23.46 0.159
Celkem 6 závodníků
3 (st, 26.7.2017 - 14:12) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mitja KordezMitja Kordez 010524 SloveniaSlovenia 4 22.03 Q 0.205
2 Rasmus HugossonRasmus Hugosson 010416 SwedenSweden 2 22.09 Q 0.240
3 Colin DoyleColin Doyle 010512 IrelandIreland 3 22.31 q 0.170
4 Lauri KaukonenLauri Kaukonen 010413 FinlandFinland 7 PB 22.34 q 0.175
5 Tomas MatuscakTomas Matuscak 011213 SlovakiaSlovakia 5 PB 22.85 q 0.185
6 Bosom Arnau RoigBosom Arnau Roig 020410 AndorraAndorra 6 23.23 q 0.234
Celkem 6 závodníků
4 (st, 26.7.2017 - 14:18) Vítr: -5.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PajakJakub Pajak 010119 PolandPoland 5 23.16 Q 0.156
2 Aida Chaffey Omar ElAida Chaffey Omar El 011108 MaltaMalta 4 23.53 Q 0.157
3 Gonçalves Tomás VenturaGonçalves Tomás Ventura 010202 PortugalPortugal 6 23.69 0.212
4 Matyas DienesMatyas Dienes 010604 HungaryHungary 3 24.65 0.170
5 Vesselin JivkovVesselin Jivkov 010126 BulgariaBulgaria 7 25.22 0.207
6 Arman CuroArman Curo 020108 Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina 2 25.38 0.170
Celkem 6 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

1 (st, 26.7.2017 - 15:55) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 010124 NorwayNorway 5 21.75 Q 0.169
2 Jakub PajakJakub Pajak 010119 PolandPoland 6 21.92 Q 0.176
3 Lorenzo BenatiLorenzo Benati 020405 ItalyItaly 3 22.01 Q 0.216
4 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 010824 GreeceGreece 7 PB 22.41 q 0.193
5 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 010603 Czech RepublicCzech Republic 4 22.51 q 0.180
6 Lauri KaukonenLauri Kaukonen 010413 FinlandFinland 8 22.65 0.200
7 Edgaras RadzeviciusEdgaras Radzevicius 010809 LithuaniaLithuania 1 22.86 0.217
8 Tomas MatuscakTomas Matuscak 011213 SlovakiaSlovakia 2 23.03 0.165
Celkem 8 závodníků
2 (st, 26.7.2017 - 16:02) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurelien LarueAurelien Larue 010108 FranceFrance 6 21.91 Q 0.211
2 Mitja KordezMitja Kordez 010524 SloveniaSlovenia 5 22.09 Q 0.193
3 Rasmus HugossonRasmus Hugosson 010416 SwedenSweden 3 22.37 Q 0.188
4 Kiryl MitskoKiryl Mitsko 010820 BelarusBelarus 8 22.70 0.161
5 Aida Chaffey Omar ElAida Chaffey Omar El 011108 MaltaMalta 4 PB 22.86 0.177
6 Safak KarsavuranSafak Karsavuran 010111 TurkeyTurkey 1 23.22 0.197
7 Bosom Arnau RoigBosom Arnau Roig 020410 AndorraAndorra 2 23.49 0.233
Poznámky:
Withdrawal request from Colin Doyle for 200m SF has been accepted
Celkem 7 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 16:35) Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurelien LarueAurelien Larue 010108 FranceFrance 6 21.64 0.258
2 Stephan Skogheim KyeremehStephan Skogheim Kyeremeh 010124 NorwayNorway 4 21.66 0.137
3 Mitja KordezMitja Kordez 010524 SloveniaSlovenia 5 21.76 0.202
4 Jakub PajakJakub Pajak 010119 PolandPoland 3 21.83 0.169
5 Rasmus HugossonRasmus Hugosson 010416 SwedenSweden 8 22.16 0.209
6 Tobias DvorskyTobias Dvorsky 010603 Czech RepublicCzech Republic 2 22.24 0.192
7 Vasileios PapamargaritisVasileios Papamargaritis 010824 GreeceGreece 1 22.33 0.167
Lorenzo BenatiLorenzo Benati 020405 ItalyItaly 7 DQ 163.3b 0.223
Celkem 8 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 16:15) Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoë SedneyZoë Sedney 011215 NetherlandsNetherlands 3 23.74 0.198
2 Rhasidat AdelekeRhasidat Adeleke 020829 IrelandIreland 6 23.81 0.178
3 Gémima JosephGémima Joseph 011017 FranceFrance 5 23.89 0.176
4 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 010716 SwedenSweden 7 24.03 0.157
5 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 011224 IcelandIceland 8 24.06 0.224
6 Noemi CavalleriNoemi Cavalleri 010130 ItalyItaly 4 24.16 0.225
7 Nadja ZurlindenNadja Zurlinden 010221 SwitzerlandSwitzerland 1 24.81 0.161
8 Laere Lieselotte VanLaere Lieselotte Van 010316 BelgiumBelgium 2 24.96 0.160
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 8 časů (q) do semifinále

1 (st, 26.7.2017 - 14:25) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 010716 SwedenSweden 5 24.74 Q 0.161
2 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 011224 IcelandIceland 7 24.77 Q 0.223
3 Maryna ShynkevichMaryna Shynkevich 010813 BelarusBelarus 3 25.49 q 0.142
4 Nitzan LevyNitzan Levy 010110 IsraelIsrael 4 25.73 q 0.190
5 Ivana IlicIvana Ilic 020608 SerbiaSerbia 6 25.93 0.387
Celkem 5 závodníků
2 (st, 26.7.2017 - 14:31) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi CavalleriNoemi Cavalleri 010130 ItalyItaly 4 PB 24.49 Q 0.240
2 Gémima JosephGémima Joseph 011017 FranceFrance 5 24.73 Q 0.170
3 Kerttu LatvalaKerttu Latvala 010608 FinlandFinland 7 25.27 q 0.215
4 Lamiya ValiyevaLamiya Valiyeva 020405 AzerbaijanAzerbaijan 8 25.68 q 0.191
5 Adina Elena CirciogelAdina Elena Circiogel 010308 RomaniaRomania 3 26.54 0.203
6 Zulha ArmutcuZulha Armutcu 020801 TurkeyTurkey 6 26.85 0.183
Celkem 6 závodníků
3 (st, 26.7.2017 - 14:37) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rhasidat AdelekeRhasidat Adeleke 020829 IrelandIreland 3 PB 24.16 Q 0.198
2 Laere Lieselotte VanLaere Lieselotte Van 010316 BelgiumBelgium 6 24.90 Q 0.166
3 Lenka KovacovicovaLenka Kovacovicova 010511 SlovakiaSlovakia 7 25.31 q 0.176
4 Virag Anna SimonVirag Anna Simon 020313 HungaryHungary 5 25.63 q 0.163
5 Carla SciclunaCarla Scicluna 010127 MaltaMalta 8 25.78 q 0.174
6 Bela TchkaduaBela Tchkadua 010424 GeorgiaGeorgia 4 28.04 0.196
Celkem 6 závodníků
4 (st, 26.7.2017 - 14:43) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoë SedneyZoë Sedney 011215 NetherlandsNetherlands 4 24.30 Q 0.185
2 Nadja ZurlindenNadja Zurlinden 010221 SwitzerlandSwitzerland 3 24.83 Q 0.181
3 Ina KannenbergIna Kannenberg 011127 AustriaAustria 6 25.04 q 0.199
4 Anna ShutenkoAnna Shutenko 020110 UkraineUkraine 5 25.82 0.208
Eliza Marija KrauleEliza Marija Kraule 010626 LatviaLatvia 7 DNS
Celkem 5 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

1 (st, 26.7.2017 - 16:15) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rhasidat AdelekeRhasidat Adeleke 020829 IrelandIreland 3 24.25 Q 0.197
2 Gémima JosephGémima Joseph 011017 FranceFrance 4 PB 24.27 Q 0.162
3 Kajsa KjellergrenKajsa Kjellergren 010716 SwedenSweden 5 PB 24.49 Q 0.176
4 Laere Lieselotte VanLaere Lieselotte Van 010316 BelgiumBelgium 6 24.94 q 0.150
5 Ina KannenbergIna Kannenberg 011127 AustriaAustria 8 25.03 0.173
6 Maryna ShynkevichMaryna Shynkevich 010813 BelarusBelarus 7 25.33 0.135
7 Virag Anna SimonVirag Anna Simon 020313 HungaryHungary 1 25.34 0.155
8 Carla SciclunaCarla Scicluna 010127 MaltaMalta 2 25.90 0.181
Celkem 8 závodníků
2 (st, 26.7.2017 - 16:22) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoë SedneyZoë Sedney 011215 NetherlandsNetherlands 5 24.05 Q 0.188
2 Noemi CavalleriNoemi Cavalleri 010130 ItalyItaly 6 PB 24.36 Q 0.237
3 Gudbjorg Jona BjarnadottirGudbjorg Jona Bjarnadottir 011224 IcelandIceland 4 24.57 Q 0.191
4 Nadja ZurlindenNadja Zurlinden 010221 SwitzerlandSwitzerland 3 24.93 q 0.263
5 Kerttu LatvalaKerttu Latvala 010608 FinlandFinland 7 25.03 0.228
6 Lenka KovacovicovaLenka Kovacovicova 010511 SlovakiaSlovakia 8 25.28 0.169
7 Nitzan LevyNitzan Levy 010110 IsraelIsrael 1 25.55 0.165
Celkem 7 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludovic OuceniLudovic Ouceni 010201 FranceFrance 3 PB 48.84 0.188
2 Denys BaranovDenys Baranov 010411 UkraineUkraine 5 PB 49.33 0.175
3 Erik SlugaErik Sluga 010304 CroatiaCroatia 4 PB 50.31 0.197
4 Lionel SpitzLionel Spitz 010112 SwitzerlandSwitzerland 7 50.43 0.191
5 Mehmet InancMehmet Inanc 010116 TurkeyTurkey 6 50.67 0.307
6 Borras Hector GasullaBorras Hector Gasulla 010324 SpainSpain 2 50.98 0.185
7 Marek HavlikMarek Havlik 010204 SlovakiaSlovakia 1 51.06 0.230
8 Henrik KokHenrik Kok 010417 NetherlandsNetherlands 8 51.46 0.192
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

1 (út, 25.7.2017 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik SlugaErik Sluga 010304 CroatiaCroatia 8 50.93 Q 0.156
2 Mehmet InancMehmet Inanc 010116 TurkeyTurkey 5 51.40 Q 0.208
3 Henrik KokHenrik Kok 010417 NetherlandsNetherlands 6 51.62 q 0.194
4 Borras Hector GasullaBorras Hector Gasulla 010324 SpainSpain 3 52.20 q 0.196
5 Cristian CiornenchiCristian Ciornenchi 010625 MoldovaMoldova 7 52.87 0.189
Francesco Domenico RossiFrancesco Domenico Rossi 010220 ItalyItaly 4 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 17:17) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludovic OuceniLudovic Ouceni 010201 FranceFrance 6 51.08 Q 0.206
2 Denys BaranovDenys Baranov 010411 UkraineUkraine 4 51.30 Q 0.280
3 Lionel SpitzLionel Spitz 010112 SwitzerlandSwitzerland 5 51.42 q 0.195
4 Marek HavlikMarek Havlik 010204 SlovakiaSlovakia 7 51.90 q 0.210
5 Aliaksei HvozdzAliaksei Hvozdz 010220 BelarusBelarus 3 52.30 0.199
6 Davit SargsyanDavit Sargsyan 010821 ArmeniaArmenia 8 52.76 0.222
Celkem 6 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

1 (st, 26.7.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alina LuchshavaAlina Luchshava 010830 BelarusBelarus 3 PB 56.03 Q 0.185
2 Zala IstenicZala Istenic 020523 SloveniaSlovenia 7 56.09 Q 0.165
3 Anzhelika ParenchukAnzhelika Parenchuk 020406 Russian FederationRussian Federation 6 PB 56.18 q 0.197
4 Suzanne LibbersSuzanne Libbers 010212 NetherlandsNetherlands 5 57.41 0.199
5 Liis Grete AtonenLiis Grete Atonen 010520 EstoniaEstonia 8 58.23 0.310
Marie ScheppanMarie Scheppan 010420 GermanyGermany 4 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (st, 26.7.2017 - 15:37) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janka MolnarJanka Molnar 010105 HungaryHungary 5 55.52 Q 0.221
2 Hernandez Andrea JimenezHernandez Andrea Jimenez 011126 SpainSpain 3 55.63 Q 0.186
3 Giulia SennGiulia Senn 011219 SwitzerlandSwitzerland 7 PB 55.99 q 0.193
4 Eleonora FoudrazEleonora Foudraz 010906 ItalyItaly 4 PB 56.88 0.257
5 Nataliia DyshliukNataliia Dyshliuk 010401 UkraineUkraine 6 PB 57.56 0.205
6 Patricija SarmulePatricija Sarmule 020829 LatviaLatvia 8 58.76 0.383
Celkem 6 závodníků
3 (st, 26.7.2017 - 15:44) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalikovaBarbora Malikova 011230 Czech RepublicCzech Republic 5 55.57 Q 0.393
2 Veronika DrljacicVeronika Drljacic 011213 CroatiaCroatia 3 56.60 Q 0.296
3 Elena GeorgievaElena Georgieva 010623 BulgariaBulgaria 7 PB 56.78 0.167
4 Maria ScrobMaria Scrob 011118 RomaniaRomania 4 56.84 0.223
5 Costa Ana Raquel RibeiroCosta Ana Raquel Ribeiro 020717 PortugalPortugal 6 57.18 0.203
Lamiya ValiyevaLamiya Valiyeva 020405 AzerbaijanAzerbaijan 8 DNS
Celkem 6 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hernandez Andrea JimenezHernandez Andrea Jimenez 011126 SpainSpain 5 PB 53.55 0.167
2 Barbora MalikovaBarbora Malikova 011230 Czech RepublicCzech Republic 6 54.07 0.202
3 Janka MolnarJanka Molnar 010105 HungaryHungary 3 55.00 0.227
4 Zala IstenicZala Istenic 020523 SloveniaSlovenia 8 55.84 0.173
5 Veronika DrljacicVeronika Drljacic 011213 CroatiaCroatia 7 PB 56.04 0.322
6 Giulia SennGiulia Senn 011219 SwitzerlandSwitzerland 1 56.75 0.177
7 Alina LuchshavaAlina Luchshava 010830 BelarusBelarus 4 56.96 0.188
8 Anzhelika ParenchukAnzhelika Parenchuk 020406 Russian FederationRussian Federation 2 57.49 0.201
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

1 (pá, 28.7.2017 - 14:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Louis O’loughlinLouis O’loughlin 010901 IrelandIreland 6 PB 1:54.96 Q
2 Peixoto Joao Miguel CalhauPeixoto Joao Miguel Calhau 010915 PortugalPortugal 1 PB 1:56.04 Q
3 Aleksandr ZorinAleksandr Zorin 020330 Russian FederationRussian Federation 7 PB 1:56.77 q
4 Paul Christian SeyringerPaul Christian Seyringer 010218 AustriaAustria 3 1:56.84 q
5 Joke Timba Nathan NyabangangJoke Timba Nathan Nyabangang 010102 FranceFrance 5 1:56.88
6 Jakub AugustyniakJakub Augustyniak 010904 PolandPoland 4 1:57.17
7 Neven KrulicNeven Krulic 010717 CroatiaCroatia 8 1:58.46
8 Temur MamedovTemur Mamedov 010415 GeorgiaGeorgia 2 2:15.64
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 28.7.2017 - 14:57) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Djoao LoblesDjoao Lobles 010114 NetherlandsNetherlands 5 1:53.96 Q
2 Jakub DavidikJakub Davidik 020120 Czech RepublicCzech Republic 6 1:54.25 Q
3 Cristian Gabriel VoicuCristian Gabriel Voicu 010214 RomaniaRomania 3 1:54.36 q
4 Plata Antonio Carlos FernandezPlata Antonio Carlos Fernandez 010124 SpainSpain 4 1:54.98 q
5 Julius MakinenJulius Makinen 010817 FinlandFinland 1 1:58.56
6 Aliaksandr LaurynovichAliaksandr Laurynovich 010316 BelarusBelarus 7 1:58.64
7 Janis SenkansJanis Senkans 010224 LatviaLatvia 2 PB 1:59.59
Mouhamed AbounnachatMouhamed Abounnachat 011102 NorwayNorway 8 DQ 163.5
Celkem 8 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Djoao LoblesDjoao Lobles 010114 NetherlandsNetherlands 3 CR 1:50.72
2 Cristian Gabriel VoicuCristian Gabriel Voicu 010214 RomaniaRomania 5 PB 1:51.43
3 Jakub DavidikJakub Davidik 020120 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 1:51.53
4 Paul Christian SeyringerPaul Christian Seyringer 010218 AustriaAustria 4 1:53.96
5 Plata Antonio Carlos FernandezPlata Antonio Carlos Fernandez 010124 SpainSpain 6 1:55.36
6 Peixoto Joao Miguel CalhauPeixoto Joao Miguel Calhau 010915 PortugalPortugal 1 PB 1:55.51
7 Louis O’loughlinLouis O’loughlin 010901 IrelandIreland 8 1:56.98
8 Aleksandr ZorinAleksandr Zorin 020330 Russian FederationRussian Federation 2 2:12.93
Celkem 8 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzanna BronowskaZuzanna Bronowska 010620 PolandPoland 4 PB 2:08.07
2 Coninck Gaël DeConinck Gaël De 010117 SwedenSweden 5 2:09.14
3 Andreea Raissa HojdaAndreea Raissa Hojda 010714 RomaniaRomania 3 2:10.54
4 Patricija CirulePatricija Cirule 011110 LatviaLatvia 7 2:10.83
5 Nais RacasanNais Racasan 011116 FranceFrance 6 2:12.14
6 Liudmila RudzkoLiudmila Rudzko 020131 BelarusBelarus 1 PB 2:12.59
7 Svitlana ZhulzhykSvitlana Zhulzhyk 020719 UkraineUkraine 2 PB 2:12.92
8 Dauti RelaksaDauti Relaksa 011002 AlbaniaAlbania 8 2:14.07
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

1 (út, 25.7.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Coninck Gaël DeConinck Gaël De 010117 SwedenSweden 3 2:12.12 Q
2 Zuzanna BronowskaZuzanna Bronowska 010620 PolandPoland 8 2:12.32 Q
3 Andreea Raissa HojdaAndreea Raissa Hojda 010714 RomaniaRomania 2 2:12.81 q
4 Liudmila RudzkoLiudmila Rudzko 020131 BelarusBelarus 6 PB 2:13.91 q
5 Dauti RelaksaDauti Relaksa 011002 AlbaniaAlbania 7 2:14.27 q
6 Svitlana ZhulzhykSvitlana Zhulzhyk 020719 UkraineUkraine 4 2:14.43 q
7 Maside Lucia SicreMaside Lucia Sicre 010601 SpainSpain 1 2:14.96
8 Molly BrownMolly Brown 010301 IrelandIreland 3 2:19.93
9 Neiva Bárbara LopesNeiva Bárbara Lopes 011101 PortugalPortugal 5 2:23.72
Celkem 9 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 17:37) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patricija CirulePatricija Cirule 011110 LatviaLatvia 6 2:13.67 Q
2 Nais RacasanNais Racasan 011116 FranceFrance 7 2:14.38 Q
3 Lena PosniakLena Posniak 010307 GermanyGermany 3 2:14.49
4 Kubra TatarKubra Tatar 011115 TurkeyTurkey 8 2:15.21
5 Aleksandra RoljicAleksandra Roljic 010116 Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina 5 2:16.40
6 Anne KnijnenburgAnne Knijnenburg 020311 NetherlandsNetherlands 1 2:16.90
7 Ania IsicAnia Isic 020909 CroatiaCroatia 3 2:16.99
8 Aleksandra SosedovaAleksandra Sosedova 020806 Russian FederationRussian Federation 6 2:17.64
9 Spela GonzaSpela Gonza 011216 SloveniaSlovenia 4 2:22.13
10 Valentina KelmendiValentina Kelmendi 010831 KosovoKosovo 2 2:30.47
Celkem 10 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mehmet CelikMehmet Celik 011201 TurkeyTurkey 4 4:06.33
2 Bence ApatiBence Apati 010207 HungaryHungary 7 4:06.52
3 Andrej PaulinyAndrej Pauliny 010401 SlovakiaSlovakia 12 4:06.57
4 Baptiste GuyonBaptiste Guyon 010117 FranceFrance 3 4:06.66
5 Najib HassanNajib Hassan 010701 NetherlandsNetherlands 6 4:08.08
6 Pereira Jorge Manuel CoutoPereira Jorge Manuel Couto 011009 PortugalPortugal 5 4:08.43
7 Diaz Alejandro OnisDiaz Alejandro Onis 010202 SpainSpain 10 4:09.09
8 Marek StrnadMarek Strnad 010719 Czech RepublicCzech Republic 14 4:11.50
9 Louis Jean Claude J VandermessenLouis Jean Claude J Vandermessen 010402 BelgiumBelgium 9 4:13.34
10 Petros KousisPetros Kousis 010219 CyprusCyprus 2 4:13.44
11 Hans-Magnus HaukoyHans-Magnus Haukoy 010731 NorwayNorway 8 4:14.38
12 Andrei StereaAndrei Sterea 010221 RomaniaRomania 15 4:14.72
13 Yehonatan CarminYehonatan Carmin 010613 IsraelIsrael 13 4:15.23
14 Aleksa MilanovicAleksa Milanovic 020430 SerbiaSerbia 1 4:16.29
15 Alexander BoydAlexander Boyd 010306 IrelandIreland 11 4:16.83
Celkem 15 závodníků

-

Postup: První 4 (Q) + 4 časy (q) do finále

1 (čt, 27.7.2017 - 10:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sarah HealySarah Healy 010213 IrelandIreland 5 4:40.52 Q
2 Anrooij Shirin VanAnrooij Shirin Van 020205 NetherlandsNetherlands 3 4:41.20 Q
3 Lovisa BivstedtLovisa Bivstedt 010603 SwedenSweden 4 4:41.22 Q
4 Ingrid EckardtIngrid Eckardt 010909 DenmarkDenmark 2 4:41.26 Q
5 Klara AndrijasevicKlara Andrijasevic 010218 CroatiaCroatia 8 4:41.50 q
6 Ugne ZvinklyteUgne Zvinklyte 010412 LithuaniaLithuania 7 4:42.61 q
7 Tabita TeusanTabita Teusan 020107 RomaniaRomania 1 4:46.55
8 Cervera Alicia AbalosCervera Alicia Abalos(E) 010924 SpainSpain 6 4:48.17
9 Kseniia SyrnikovaKseniia Syrnikova 020324 Russian FederationRussian Federation 9 4:48.63
10 Rumeysa CoskunRumeysa Coskun 010102 TurkeyTurkey 10 4:52.46
Celkem 10 závodníků
2 (čt, 27.7.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna BaumgartnerAnna Baumgartner 011004 AustriaAustria 2 4:38.58 Q
2 Klaudia KazimierskaKlaudia Kazimierska 010903 PolandPoland 3 4:39.26 Q
3 Nathalie BlomqvistNathalie Blomqvist 010424 FinlandFinland 7 4:39.27 Q
4 Lena KiefferLena Kieffer 010726 LuxembourgLuxembourg 1 4:39.36 Q
5 Sophia FavalliSophia Favalli 010216 ItalyItaly 5 4:39.80 q
6 Zita UrbanZita Urban 020422 HungaryHungary 8 4:41.34 q
7 Mota Lemos Lia Isabel SeixasMota Lemos Lia Isabel Seixas 010713 PortugalPortugal 6 4:44.81
8 Elitsa TodorovaElitsa Todorova 010716 BulgariaBulgaria 9 PB 4:47.18
9 Amra TerzicAmra Terzic 020810 SerbiaSerbia 4 4:47.85
10 Idunn Bjorg ArnaldsdottirIdunn Bjorg Arnaldsdottir 020804 IcelandIceland 10 SB 4:56.49
Celkem 10 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sarah HealySarah Healy 010213 IrelandIreland 5 PB 4:19.85
2 Klaudia KazimierskaKlaudia Kazimierska 010903 PolandPoland 4 PB 4:23.17
3 Anna BaumgartnerAnna Baumgartner 011004 AustriaAustria 3 PB 4:23.28
4 Nathalie BlomqvistNathalie Blomqvist 010424 FinlandFinland 6 PB 4:26.98
5 Lena KiefferLena Kieffer 010726 LuxembourgLuxembourg 8 PB 4:27.70
6 Klara AndrijasevicKlara Andrijasevic 010218 CroatiaCroatia 2 PB 4:31.30
7 Sophia FavalliSophia Favalli 010216 ItalyItaly 9 PB 4:31.42
8 Lovisa BivstedtLovisa Bivstedt 010603 SwedenSweden 1 4:33.75
9 Ugne ZvinklyteUgne Zvinklyte 010412 LithuaniaLithuania 10 PB 4:35.65
10 Ingrid EckardtIngrid Eckardt 010909 DenmarkDenmark 12 4:35.87
11 Anrooij Shirin VanAnrooij Shirin Van 020205 NetherlandsNetherlands 7 4:43.47
12 Zita UrbanZita Urban 020422 HungaryHungary 11 4:51.46
Celkem 12 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Omer AmactanOmer AmactanI/3 010505 TurkeyTurkey 1 08:35.32
2 Lars Agnar HjelmesetLars Agnar HjelmesetI/2 010818 NorwayNorway 1 08:37.59
3 Robert GorzynskiRobert GorzynskiII/8 010113 PolandPoland 2 PB 08:38.09
4 Adisu GuadieAdisu GuadieII/1 020911 IsraelIsrael 2 PB 08:39.08
5 Francesco GuerraFrancesco GuerraI/1 010717 ItalyItaly 1 08:39.68
6 Valentin BrescValentin BrescI/5 010527 FranceFrance 1 08:48.50
7 Miguel Ramos Hugo DeMiguel Ramos Hugo DeII/5 010808 SpainSpain 2 SB 08:49.28
8 Damian Didier MititeluDamian Didier MititeluII/2 011119 RomaniaRomania 2 PB 08:50.19
9 Stan SchipperenStan SchipperenI/4 011129 NetherlandsNetherlands 1 08:50.27
10 Amel DzakovacAmel DzakovacII/3 020827 SerbiaSerbia 2 09:00.90
11 Nestoras KoliosNestoras KoliosII/6 010115 GreeceGreece 2 09:01.10
12 Petros KousisPetros KousisII/9 010219 CyprusCyprus 2 09:04.48
13 Toni BozacToni BozacII/7 010218 CroatiaCroatia 2 09:15.08
14 Arian SmajliArian SmajliII/4 020622 KosovoKosovo 2 09:38.02
Celkem 14 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 17:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alessia ZarboAlessia ZarboI/3 010911 FranceFrance 1 09:33.12
2 Inci KalkanInci KalkanI/2 010730 TurkeyTurkey 1 PB 09:37.91
3 Anna HightowerAnna HightowerI/1 020718 NetherlandsNetherlands 1 PB 09:45.37
4 Lourenço Marta Afonso BarrosLourenço Marta Afonso BarrosI/5 010405 PortugalPortugal 1 PB 09:53.17
5 Luca LendvaiLuca LendvaiII/7 010220 HungaryHungary 2 PB 09:56.08
6 Georgiana Cosmina SpiridonGeorgiana Cosmina SpiridonII/3 010314 RomaniaRomania 2 PB 09:56.70
7 Amra TerzicAmra TerzicII/8 020810 SerbiaSerbia 2 09:58.16
8 Anna-Sophie MeusburgerAnna-Sophie MeusburgerI/4 021020 AustriaAustria 1 PB 09:58.65
9 Greta KarinauskaiteGreta KarinauskaiteII/5 010211 LithuaniaLithuania 2 PB 10:01.52
10 Lotta MakinenLotta MakinenII/9 010409 FinlandFinland 2 PB 10:04.78
11 Ilarija LocmeleIlarija LocmeleII/10 010701 LatviaLatvia 2 PB 10:10.06
12 Mia McCalmontMia McCalmontII/2 010729 IrelandIreland 2 PB 10:12.00
13 Lizaveta StankevichLizaveta StankevichII/6 010916 BelarusBelarus 2 10:29.47
14 Irina ChernovaIrina ChernovaII/1 020803 Russian FederationRussian Federation 2 10:38.38
15 Gentiana PeciGentiana PeciII/11 020514 KosovoKosovo 2 11:14.91
16 Tina SmidTina SmidII/4 010109 CroatiaCroatia 2 11:35.06
Celkem 16 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:10) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoë SedneyZoë Sedney 011215 NetherlandsNetherlands 3 13.37 0.170
2 Martine Kolbeinshavn HjornevikMartine Kolbeinshavn Hjornevik 010218 NorwayNorway 4 13.57 0.187
3 Amelie BraunAmelie Braun 010823 GermanyGermany 8 13.65 0.174
4 Sara ZamecnikovaSara Zamecnikova 010311 Czech RepublicCzech Republic 2 13.92 0.164
5 Kristine BlazevicaKristine Blazevica 011211 LatviaLatvia 5 13.97 0.180
6 Chiara-Belinda SchulerChiara-Belinda Schuler 010602 AustriaAustria 7 14.00 0.187
7 Bianca Elena ToaderBianca Elena Toader 010518 RomaniaRomania 1 14.19 0.147
8 Fanni BacsaFanni Bacsa 010912 HungaryHungary 6 14.79 0.162
Poznámky:
Completed by wind
Celkem 8 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 13:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tilde JohanssonTilde Johansson 010105 SwedenSweden 4 DNF 0.217
Celkem 1 závodníků
1 (pá, 28.7.2017 - 15:20) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoë SedneyZoë Sedney 011215 NetherlandsNetherlands 6 13.39 Q 0.218
2 Amelie BraunAmelie Braun 010823 GermanyGermany 5 13.69 Q 0.156
3 Tara KeberTara Keber 010509 SloveniaSlovenia 4 13.80 0.177
4 Lynn BeckLynn Beck 010228 BelgiumBelgium 3 14.31 0.148
5 Natalia GyomraiovaNatalia Gyomraiova 020415 SlovakiaSlovakia 8 14.53 0.183
6 Mariia DzhetibaievaMariia Dzhetibaieva 010218 UkraineUkraine 7 14.71 0.215
7 Ayana SeyushevaAyana Seyusheva 020129 AzerbaijanAzerbaijan 2 17.60 0.484
Celkem 7 závodníků
2 (pá, 28.7.2017 - 15:27) Vítr: +3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martine Kolbeinshavn HjornevikMartine Kolbeinshavn Hjornevik 010218 NorwayNorway 3 13.45 Q 0.172
2 Kristine BlazevicaKristine Blazevica 011211 LatviaLatvia 5 13.55 Q 0.190
3 Sara ZamecnikovaSara Zamecnikova 010311 Czech RepublicCzech Republic 4 13.68 q 0.165
4 Bianca Elena ToaderBianca Elena Toader 010518 RomaniaRomania 6 13.75 q 0.177
5 Laura MichotteyLaura Michottey 010109 FranceFrance 7 14.19 0.162
6 Simoes Bento Mariana BrazSimoes Bento Mariana Braz 011122 PortugalPortugal 2 14.74 0.202
7 Hayrunisa KaparHayrunisa Kapar 010407 TurkeyTurkey 8 14.82 0.168
Celkem 7 závodníků
3 (pá, 28.7.2017 - 15:34) Vítr: +3.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fanni BacsaFanni Bacsa 010912 HungaryHungary 6 13.44 Q 0.164
2 Chiara-Belinda SchulerChiara-Belinda Schuler 010602 AustriaAustria 3 13.77 Q 0.139
3 Tilde JohanssonTilde Johansson 010105 SwedenSweden 4 13.96 0.206
4 Snezhana IlinaSnezhana Ilina 020210 Russian FederationRussian Federation 7 14.45 0.212
5 Vappu ValtonenVappu Valtonen 010807 FinlandFinland 8 14.51 0.195
6 Helga Margret HaraldsdottirHelga Margret Haraldsdottir 011008 IcelandIceland 2 14.54 0.179
Pia SkrzyszowskaPia Skrzyszowska 010420 PolandPoland 5 DNF 0.173
Poznámky:
Rerun decided by the Jury of Appeal - Johansson Tilde (SWE), 29.07.2017 13:20 in lane 4
Celkem 7 závodníků

-

1 (út, 25.7.2017 - 16:50) Vítr: +4.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kenny Christopher FletcherKenny Christopher Fletcher 010421 FranceFrance 7 13.74 Q 0.180
2 Jiri PecharJiri Pechar 010324 Czech RepublicCzech Republic 2 14.68 Q 0.142
3 Kristians SkurulsKristians Skuruls 010205 LatviaLatvia 5 14.75 0.214
4 Maksym AndrukhivMaksym Andrukhiv 010907 UkraineUkraine 3 15.08 0.181
5 Renos ChristoforouRenos Christoforou 020219 CyprusCyprus 6 15.26 0.151
Markus RoothMarkus Rooth 011222 NorwayNorway 4 DNF 0.162
Celkem 6 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 16:57) Vítr: +5.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nick RüeggNick Rüegg 010728 SwitzerlandSwitzerland 4 14.01 Q 0.171
2 Eero HirvinenEero Hirvinen 010104 FinlandFinland 5 14.22 Q 0.195
3 Dovidas PetkeviciusDovidas Petkevicius 010212 LithuaniaLithuania 6 14.28 q 0.173
4 Yauheni TrybukhouskiYauheni Trybukhouski 010206 BelarusBelarus 3 14.74 0.194
Castel Mario RevengaCastel Mario Revenga 020404 SpainSpain 7 DQ 162.7 -0.128
Celkem 5 závodníků
3 (út, 25.7.2017 - 17:04) Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sven JansonsSven Jansons 010719 NetherlandsNetherlands 2 13.88 Q 0.212
2 Giuseppe FilpiGiuseppe Filpi 010616 ItalyItaly 7 14.41 Q 0.194
3 Yusuf Izzet ErolYusuf Izzet Erol 010108 TurkeyTurkey 6 14.51 q 0.126
4 Dobromir NikolovDobromir Nikolov 010103 BulgariaBulgaria 5 14.85 0.233
5 Darius Gabriel FlorianDarius Gabriel Florian 010711 RomaniaRomania 4 14.90 0.213
6 Arman CuroArman Curo 020108 Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina 3 16.07 0.159
Celkem 6 závodníků
R (st, 26.7.2017 - 13:30) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Castel Mario RevengaCastel Mario Revenga 020404 SpainSpain 7 14.66 0.216
Celkem 1 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 16:45) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sven JansonsSven Jansons 010719 NetherlandsNetherlands 3 13.87 0.204
2 Giuseppe FilpiGiuseppe Filpi 010616 ItalyItaly 8 14.21 0.210
3 Eero HirvinenEero Hirvinen 010104 FinlandFinland 6 14.29 0.189
4 Nick RüeggNick Rüegg 010728 SwitzerlandSwitzerland 5 14.41 0.164
5 Dovidas PetkeviciusDovidas Petkevicius 010212 LithuaniaLithuania 2 14.66 0.163
6 Jiri PecharJiri Pechar 010324 Czech RepublicCzech Republic 7 14.73 0.142
7 Yusuf Izzet ErolYusuf Izzet Erol 010108 TurkeyTurkey 1 14.80 0.171
Kenny Christopher FletcherKenny Christopher Fletcher 010421 FranceFrance 4 DNF 0.197
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

1 (st, 26.7.2017 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andreas Haara BakketunAndreas Haara Bakketun 010221 NorwayNorway 8 PB 53.55 Q 0.189
2 Clement DucosClement Ducos 010303 FranceFrance 5 53.66 Q 0.407
3 Sven RoosenSven Roosen 010727 NetherlandsNetherlands 4 PB 53.87 q 0.203
4 Johan ClaesonJohan Claeson 010105 SwedenSweden 6 PB 54.11 q 0.206
5 Leo Paul KoehldorferLeo Paul Koehldorfer 010429 AustriaAustria 3 55.05 q 0.219
6 Fedor IvanovFedor Ivanov 020520 Russian FederationRussian Federation 2 PB 56.23 0.204
7 Stjepan Jan CikStjepan Jan Cik 020321 CroatiaCroatia 7 60.98 0.200
Celkem 7 závodníků
2 (st, 26.7.2017 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michele BertoldoMichele Bertoldo 010919 ItalyItaly 3 54.42 Q 0.212
2 Daniel Gellért HullerDaniel Gellért Huller 010510 HungaryHungary 6 PB 54.77 Q 0.229
3 Gints DrigulisGints Drigulis 010814 LatviaLatvia 7 PB 55.00 q 0.144
4 Aquino Deny Enrique EncarnacionAquino Deny Enrique Encarnacion 010809 SpainSpain 5 55.53 0.169
5 Ossian NewbyOssian Newby 010419 FinlandFinland 4 56.01 0.264
6 Domen OrozDomen Oroz 011011 SloveniaSlovenia 2 56.96 0.207
Celkem 6 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sven RoosenSven Roosen 010727 NetherlandsNetherlands 7 PB 53.71 0.183
2 Johan ClaesonJohan Claeson 010105 SwedenSweden 8 PB 53.88 0.171
3 Leo Paul KoehldorferLeo Paul Koehldorfer 010429 AustriaAustria 2 PB 53.92 0.223
4 Andreas Haara BakketunAndreas Haara Bakketun 010221 NorwayNorway 5 SB 54.36 0.184
5 Daniel Gellért HullerDaniel Gellért Huller 010510 HungaryHungary 6 PB 54.41 0.214
6 Michele BertoldoMichele Bertoldo 010919 ItalyItaly 4 54.95 0.144
7 Gints DrigulisGints Drigulis 010814 LatviaLatvia 1 57.80 0.190
8 Clement DucosClement Ducos 010303 FranceFrance 3 1:52.93 0.205
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

1 (čt, 27.7.2017 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma SilvestriEmma Silvestri 010514 ItalyItaly 6 61.04 Q 0.385
2 Kristyna KorelovaKristyna Korelova 010927 Czech RepublicCzech Republic 3 61.78 Q 0.190
3 Szabo Gabriella K.Szabo Gabriella K. 020918 HungaryHungary 5 63.01 0.180
4 Guerreiro Juliana Filipa SilvestreGuerreiro Juliana Filipa Silvestre 010421 PortugalPortugal 4 63.79 0.138
5 Liis Grete AtonenLiis Grete Atonen 010520 EstoniaEstonia 2 66.96 0.213
6 Elif PolatElif Polat 020325 TurkeyTurkey 7 69.71 0.150
Celkem 6 závodníků
2 (čt, 27.7.2017 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sanchez Carla GarciaSanchez Carla Garcia 011009 SpainSpain 4 61.13 Q 0.334
2 Miriam DalyMiriam Daly 010226 IrelandIreland 6 PB 61.47 Q 0.234
3 Lena WernliLena Wernli 010205 SwitzerlandSwitzerland 3 62.28 q 0.364
4 Olga TopolskovaOlga Topolskova 020625 Russian FederationRussian Federation 5 PB 62.66 q 0.188
5 Paula AcsovaPaula Acsova 021002 SlovakiaSlovakia 7 63.90 0.175
Celkem 5 závodníků
3 (čt, 27.7.2017 - 15:24) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maren SmoljukMaren Smoljuk 011117 GermanyGermany 6 61.50 Q 0.397
2 Lena PresslerLena Pressler 010115 AustriaAustria 7 62.99 Q 0.156
3 Grieta GrieziteGrieta Griezite 010809 LatviaLatvia 4 64.50 0.248
4 Mathilde LarribauMathilde Larribau 010924 FranceFrance 3 64.94 0.233
5 Faina KaraFaina Kara 011122 UkraineUkraine 5 67.42 0.254
6 Moran Carlotta Meritxell MalagaMoran Carlotta Meritxell Malaga 025116 AndorraAndorra 2 73.62 0.210
Celkem 6 závodníků

-

(pá, 28.7.2017 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sanchez Carla GarciaSanchez Carla Garcia 011009 SpainSpain 5 60.06 0.150
2 Maren SmoljukMaren Smoljuk 011117 GermanyGermany 4 60.59 0.363
3 Lena WernliLena Wernli 010205 SwitzerlandSwitzerland 2 PB 61.23 0.393
4 Kristyna KorelovaKristyna Korelova 010927 Czech RepublicCzech Republic 8 61.55 0.177
5 Lena PresslerLena Pressler 010115 AustriaAustria 7 61.60 0.153
6 Miriam DalyMiriam Daly 010226 IrelandIreland 6 61.94 0.218
7 Olga TopolskovaOlga Topolskova 020625 Russian FederationRussian Federation 1 62.70 0.205
Emma SilvestriEmma Silvestri 010514 ItalyItaly 3 DQ 163.3a 0.367
Celkem 8 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barros Etson MendesBarros Etson Mendes 010316 PortugalPortugal 4 5:58.24
2 Axel FournivalAxel Fournival 010524 FranceFrance 5 PB 6:02.05
3 Eemil HelanderEemil Helander 010528 FinlandFinland 6 PB 6:03.63
4 Carmelo CannizzaroCarmelo Cannizzaro 010306 ItalyItaly 3 6:08.34
5 Mehmet Eren CanturkMehmet Eren Canturk 020429 TurkeyTurkey 2 6:10.45
6 Endeshaw LakewEndeshaw Lakew 020117 IsraelIsrael 1 PB 6:19.19
7 Valentin Danut LepadatValentin Danut Lepadat 010117 RomaniaRomania 7 6:24.42
8 Nicolae PopaNicolae Popa 011219 MoldovaMoldova 8 6:45.47
Celkem 8 závodníků

-

(pá, 28.7.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolina Helga HorváthKarolina Helga Horváth 021018 HungaryHungary 3 6:51.04
2 Claire PalouClaire Palou 011226 FranceFrance 6 PB 6:55.77
3 Maazi Assia ElMaazi Assia El 010817 ItalyItaly 5 7:00.22
4 Giovetty Carvalho Nádia AlbertoGiovetty Carvalho Nádia Alberto 010405 PortugalPortugal 4 7:09.68
5 Daniela VasileDaniela Vasile 010131 RomaniaRomania 12 7:10.17
6 Veronika PiklovaVeronika Piklova 010712 Czech RepublicCzech Republic 10 7:18.09
7 Berfin BariserBerfin Bariser 010701 TurkeyTurkey 1 7:19.74
8 Silja RonkaSilja Ronka 010213 FinlandFinland 17 7:20.57
9 Maya TonkikhMaya Tonkikh 010712 BelarusBelarus 2 7:21.00
10 Liubov SeverianovaLiubov Severianova 010620 UkraineUkraine 18 7:21.23
11 Maja PerMaja Per 020425 SloveniaSlovenia 14 7:21.84
12 Ekaterina DomninaEkaterina Domnina 020221 Russian FederationRussian Federation 13 7:23.17
13 Meda RepsyteMeda Repsyte 020330 LithuaniaLithuania 19 7:25.13
14 Hannah BruecklerHannah Brueckler 010715 AustriaAustria 15 7:27.19
15 De La Torre Sara GarciaDe La Torre Sara Garcia 010319 SpainSpain 16 7:29.19
16 Elsa WalleniusElsa Wallenius 011015 SwedenSweden 7 7:30.00
17 Lucia SisolakovaLucia Sisolakova 021214 SlovakiaSlovakia 20 7:37.04
18 Mariam PkhaladzeMariam Pkhaladze 011120 GeorgiaGeorgia 11 7:44.47
19 Aleksandra StysAleksandra Stys 010620 PolandPoland 8 7:54.80
Heleen VermeulenHeleen Vermeulen 011123 BelgiumBelgium 9 DNF
Celkem 20 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 6 časů (q) do finále

1 (pá, 28.7.2017 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha NorwayNorway 3 42.35 Q 0.157
2 Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) FinlandFinland 8 42.62 q 0.177
3 Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) TurkeyTurkey 7 43.48 q 0.216
4 Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu PortugalPortugal 6 44.69 q 0.291
Pechar Jiří (49), Strnad Marek (50), Kratochvíl Tomáš (47), Dvorský Tobiáš (45) Pechar Jiří (49), Strnad Marek (50), Kratochvíl Tomáš (47), Dvorský Tobiáš (45) Czech RepublicCzech Republic 4 DNF 0.155
Bertoldo Michele (124), Benati Lorenzo (123), Filpi Giuseppe Mattia (128), Sancin Enrico (133) Bertoldo Michele (124), Benati Lorenzo (123), Filpi Giuseppe Mattia (128), Sancin Enrico (133) ItalyItaly 5 DNF 0.199
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 28.7.2017 - 16:32) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) BelgiumBelgium 8 42.66 Q 0.183
2 Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) FranceFrance 3 43.06 q 0.193
3 Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C RomaniaRomania 5 43.90 q 0.211
Ralik Maros (216), Matuscak Tomas (214), Havlik Marek (212), Beladic Samuel (210) Ralik Maros (216), Matuscak Tomas (214), Havlik Marek (212), Beladic Samuel (210) SlovakiaSlovakia 7 DQ 170.7 0.201
Huller Daniel Gellért (106), Dienes Matyas (105), Pintér Erik (111), Illovszky Dominik Márk (107) Huller Daniel Gellért (106), Dienes Matyas (105), Pintér Erik (111), Illovszky Dominik Márk (107) HungaryHungary 4 DNF 0.161
Celkem 5 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) Pinter Arthur Gabor (548), Belien Wolf Raphael H (549), Segers Daniel (13), Torfs Kwinten (14) BelgiumBelgium 4 PB 41.75 0.208
2 Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha Rooth Markus (168), Kyeremeh Stephan Skogheim (166), Bakketun Andreas Haara (161), Lillefosse Pal Ha NorwayNorway 5 PB 41.79 0.181
3 Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) Laine Topias (72), Kaukonen Lauri (69), Mantyla Severi (75), Hirvinen Eero (67) FinlandFinland 3 PB 42.39 0.178
4 Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) Fletcher Kenny Christopher (84), Ouceni Ludovic (90), Ducos Clement (83), Laure Aurelien (87) FranceFrance 6 PB 42.71 0.227
5 Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) Erol Yusuf Izzet (226), Karsavuran Safak (229), Inanc Mehmet (228), Uysal Umut (231) TurkeyTurkey 7 PB 42.75 0.166
6 Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu Rodrigues Buaro Joao Pedro (182), Lucas Pimenta Andre (180), Cordeiro Agostinho Rodrigo (178), Ventu PortugalPortugal 2 PB 43.85 0.189
Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C Florian Darius Gabriel (186), Popa Mihai Patrick (191), Voicu Cristian Gabriel (194), Stoica Mirel C RomaniaRomania 8 DQ 170.7 0.196
Celkem 7 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere BelgiumBelgium 8 PB 46.01 0.139
2 Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) NetherlandsNetherlands 6 PB 46.05 0.226
3 Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) IrelandIreland 3 46.38 0.173
4 Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) SwitzerlandSwitzerland 5 PB 46.74 0.135
5 Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) FranceFrance 2 =PB 47.70 0.180
6 Polak Julia (441), Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554) Polak Julia (441), Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554) PolandPoland 7 47.84 0.209
Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 RomaniaRomania 1 DNF 0.169
Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) HungaryHungary 4 DNF 0.186
Celkem 8 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

1 (pá, 28.7.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) Foley Niamh (552), Adeleke Rhasidat (366), Daly Miriam (368), Jumbo-Gula Patience (370) IrelandIreland 3 46.31 Q 0.153
2 Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) Agbelese Deborah (488), Zurlinden Nadja (493), Pointet Léonie (556), Mayer Elisa (555) SwitzerlandSwitzerland 6 47.37 q 0.190
3 Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554), Polak Julia (441) Rzeszewska Olga (553), Skrzyszowska Pia (442), Ziebura Martyna (554), Polak Julia (441) PolandPoland 8 47.55 q 0.196
4 Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) Louiset Heloise (331), Joseph Gémima (329), Michottey Laura (332), Turpin Constance (336) FranceFrance 4 47.70 q 0.212
5 Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 Toader Bianca Elena (462), Circiogel Adina Elena (455), Scrob Maria (459), Balaci Vanessa Evelyna (4 RomaniaRomania 7 47.83 q 0.166
6 Kapar Hayrunisa (515), Polat Elif (536), Akgoz Gizem (508), Armutcu Zulha (509) Kapar Hayrunisa (515), Polat Elif (536), Akgoz Gizem (508), Armutcu Zulha (509) TurkeyTurkey 2 52.11 0.198
Parrella Bastidas Malissa Metok (547), Kannenberg Ina (243), Gruenwald Ingeborg (242), Schuler Chiar Parrella Bastidas Malissa Metok (547), Kannenberg Ina (243), Gruenwald Ingeborg (242), Schuler Chiar AustriaAustria 5 DQ 170.7 0.180
Celkem 7 závodníků
2 (pá, 28.7.2017 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) Sedney Zoë (425), Bisschops Minke (421), Roelofs Anna (545), Libbers Suzanne (424) NetherlandsNetherlands 4 46.26 Q 0.171
2 Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere Van Lent Lotte (257), Van Der Vreken Lotte Kristel J (550), Masson Ilona Mireille S (551), Van Laere BelgiumBelgium 6 47.38 q 0.157
3 Bumbálková Hana (289), Zámečníková Sára (297), Malíková Barbora (293), Hůlková Barbora (290) Bumbálková Hana (289), Zámečníková Sára (297), Malíková Barbora (293), Hůlková Barbora (290) Czech RepublicCzech Republic 3 47.98 0.127
4 Aliyeva Gunel (538), Valiyeva Lamiya (251), Taghizade Fakhriyya (539), Pekhtireva Yelena (249) Aliyeva Gunel (538), Valiyeva Lamiya (251), Taghizade Fakhriyya (539), Pekhtireva Yelena (249) AzerbaijanAzerbaijan 5 48.62 0.194
5 Ilina Snezhana (469), Topolskova Olga (476), Parenchuk Anzhelika (472), Zubakova Anastasiia (477) Ilina Snezhana (469), Topolskova Olga (476), Parenchuk Anzhelika (472), Zubakova Anastasiia (477) Russian FederationRussian Federation 8 50.45 0.244
6 Gyomraiova Natalia (496), Acsova Paula (494), Kovacovicova Lenka (498), Sisolakova Lucia (499) Gyomraiova Natalia (496), Acsova Paula (494), Kovacovicova Lenka (498), Sisolakova Lucia (499) SlovakiaSlovakia 7 51.98 0.224
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 28.7.2017 - 17:14) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) Endresz Klaudia (353), Takacs Boglarka Emese (364), Bacsa Fanni (352), Molnar Janka (362) HungaryHungary 5 47.31 Q 0.168
2 Foudraz Eleonora (391), Cappabianca Alessia (385), Cavalleri Noemi (386), Silvestri Emma (394) Foudraz Eleonora (391), Cappabianca Alessia (385), Cavalleri Noemi (386), Silvestri Emma (394) ItalyItaly 3 48.00 0.178
3 Chornobai Yana (522), Dyshliuk Nataliia (520), Shutenko Anna (529), Dzhetibaieva Mariia (521) Chornobai Yana (522), Dyshliuk Nataliia (520), Shutenko Anna (529), Dzhetibaieva Mariia (521) UkraineUkraine 7 48.15 0.176
4 Braz Simoes Bento Mariana (447), Silvestre Guerreiro Juliana Filipa (452), Tente De Andrade Beatriz Braz Simoes Bento Mariana (447), Silvestre Guerreiro Juliana Filipa (452), Tente De Andrade Beatriz PortugalPortugal 6 48.19 0.237
5 Oskarsdottir Helga Margret (380), Kristjansdottir Birna Kristin (378), Haraldsdottir Helga Margret Oskarsdottir Helga Margret (380), Kristjansdottir Birna Kristin (378), Haraldsdottir Helga Margret IcelandIceland 4 48.32 0.153
6 Kigure Nora (402), Melnbarde Kitija Paula (405), Griezite Grieta (401), Blazevica Kristine (399) Kigure Nora (402), Melnbarde Kitija Paula (405), Griezite Grieta (401), Blazevica Kristine (399) LatviaLatvia 8 48.39 0.196
Celkem 6 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 16:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.851.901.941.982.022.052.082.10 Body
1 Arttu MattilaArttu Mattila
FinlandFinland
010303 12 =PB 2.08 ----O-XOOXXX
2 Mohammed-Ali BenlahbibMohammed-Ali Benlahbib
FranceFrance
010811 14 PB 2.08 ---OOXXOXOXXOXXX
3 Carl Af ForsellesCarl Af Forselles
SwedenSweden
010106 4 PB 2.05 O-O-OXXOXXOX-XX
4 Ali Berk ErolAli Berk Erol
TurkeyTurkey
010827 11 PB 2.02 OOOOXOXXOXXX
5 Gabriel MitovGabriel Mitov
BulgariaBulgaria
010704 7 PB 2.02 OOOXOXXOXXOXXX
6 Oleh TykulOleh Tykul
UkraineUkraine
010103 5 1.94 OXOOOXXX
7 Carracedo Miguel MadrugaCarracedo Miguel Madruga
SpainSpain
020410 13 1.90 XXOOOXXX
8 Stan NijhuisStan Nijhuis
NetherlandsNetherlands
010419 8 1.90 OOXOXXX
9= Panagiotis IoannidesPanagiotis Ioannides
CyprusCyprus
011002 1 1.90 -XOXOXXX
9= Nikola MujanovicNikola Mujanovic
SerbiaSerbia
010713 9 1.90 -XOXOXXX
11 Mircea Albert FinisMircea Albert Finis
RomaniaRomania
010328 2 1.90 OXXOXXOXXX
12= Artsiom HrybailauArtsiom Hrybailau
BelarusBelarus
010419 6 1.80 OXXX
12= Olegs KozjakovsOlegs Kozjakovs
LatviaLatvia
010113 10 1.80 OXXX
14 Buaró Joao Pedro RodriguesBuaró Joao Pedro Rodrigues
PortugalPortugal
010614 3 1.80 XXOXXX
Poznámky/pokusy:
" BIB 40 received warning according to Rule 125.5 (180.19) BIB 75 received warning according to Rule 125.5 (180.2a)
Celkem 14 závodníků

-

A (čt, 27.7.2017 - 10:50) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.501.551.601.651.701.741.771.80 Body
1= Rebecca PavanRebecca Pavan
ItalyItaly
010531 3 1.70 q ---OOOO
1= Elena KulichenkoElena Kulichenko
Russian FederationRussian Federation
020728 6 1.70 q ---OOOO
1= Yaroslava MahuchikhYaroslava Mahuchikh
UkraineUkraine
010919 9 1.70 q ---OOOO
4 Eniko Kata KarpatiEniko Kata Karpati
HungaryHungary
011209 5 1.70 q ----OXOO
5 Bara SajdokovaBara Sajdokova
Czech RepublicCzech Republic
011005 8 1.70 q ----OOXO
6 Nadine OdermattNadine Odermatt
SwitzerlandSwitzerland
011015 10 1.65 q ---OOOXXX
7 Amelita TaujanskaiteAmelita Taujanskaite
LithuaniaLithuania
020601 1 1.65 q ---OOXOXXX
8 Leja GlojnaricLeja Glojnaric
SloveniaSlovenia
020415 4 1.65 q ---OOXXOXXX
9 Iryna NiachaiIryna Niachai
BelarusBelarus
020201 7 1.65 ---OXOXXOXXX
10 Veronika ChaynovVeronika Chaynov
IsraelIsrael
020826 2 1.30 O
Celkem 10 závodníků
B (čt, 27.7.2017 - 10:50) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.501.551.601.651.701.741.771.80 Body
1= Panagiota DosiPanagiota Dosi
GreeceGreece
010401 7 1.70 q -----OO
1= Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
010801 4 1.70 q -----OO
3 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
010925 9 1.70 q ----XOXOO
4 Maja KüssnerMaja Küssner
GermanyGermany
010625 8 1.70 q ----OXOXXO
5= Weronika KazmierczakWeronika Kazmierczak
PolandPoland
020126 6 1.65 q --OOOXXOXXX
5= Irem Zehra KarababaIrem Zehra Karababa
TurkeyTurkey
010515 5 1.65 q --OOOXXOXXX
7 Heloise LouisetHeloise Louiset
FranceFrance
010829 2 1.60 ---XOOXXX
8 Denitsa IvanovaDenitsa Ivanova
BulgariaBulgaria
010319 1 =PB 1.50 -OXOXXX
9 Laman HuseynovaLaman Huseynova
AzerbaijanAzerbaijan
020609 3 1.40 OXXOXXX
Celkem 9 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.691.731.771.801.831.851.871.891.94 Body
1 Yaroslava MahuchikhYaroslava Mahuchikh
UkraineUkraine
010919 13 CR 1.89 ----OOOOOXOOXXX
2 Elena KulichenkoElena Kulichenko
Russian FederationRussian Federation
020728 12 PB 1.87 --XOOOOOXOXOXOXXX
3 Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
010801 14 PB 1.80 --OOOOXOXXX
4 Panagiota DosiPanagiota Dosi
GreeceGreece
010401 7 1.77 --OXOXOOXXX
5 Rebecca PavanRebecca Pavan
ItalyItaly
010531 1 PB 1.77 -OOOOXOXXX
6 Irem Zehra KarababaIrem Zehra Karababa
TurkeyTurkey
010515 3 1.73 -OOXOOXXX
7 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
010925 5 1.73 -OOOXXOXXX
8 Eniko Kata KarpatiEniko Kata Karpati
HungaryHungary
011209 4 1.69 -OOOXXX
9 Bara SajdokovaBara Sajdokova
Czech RepublicCzech Republic
011005 11 1.69 -OOXOXXX
10= Amelita TaujanskaiteAmelita Taujanskaite
LithuaniaLithuania
020601 8 1.65 OOOXXX
10= Nadine OdermattNadine Odermatt
SwitzerlandSwitzerland
011015 2 1.65 OOOXXX
10= Leja GlojnaricLeja Glojnaric
SloveniaSlovenia
020415 6 1.65 OOOXXX
13 Maja KüssnerMaja Küssner
GermanyGermany
010625 10 1.65 -XOXXOXXX
14 Weronika KazmierczakWeronika Kazmierczak
PolandPoland
020126 9 1.60 OOXXX
Celkem 14 závodníků

-

A (po, 24.7.2017 - 16:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.804.004.204.304.40 Body
1 Marcus KytolaMarcus Kytola
FinlandFinland
010525 8 4.40 q ----O
2= Oliver LatzelsbergerOliver Latzelsberger
AustriaAustria
010228 1 4.30 q ---O
2= Marnix KolkmanMarnix Kolkman
NetherlandsNetherlands
020214 3 4.30 q ---O
4 Ivan De AngelisIvan De Angelis
ItalyItaly
010303 4 4.30 q ---XO
5 Andreas KazamiasAndreas Kazamias
CyprusCyprus
010827 5 4.20 q XXOOOXXX
6 Amal HassnovAmal Hassnov
IsraelIsrael
010514 2 4.00 XXOOXXX
7 Mikheil TsanavaMikheil Tsanava
GeorgiaGeorgia
010106 7 4.00 -XXOXXX
8 Antonios SantasAntonios Santas
GreeceGreece
010911 6 3.80 OXXX
Celkem 8 závodníků
B (po, 24.7.2017 - 16:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.804.004.204.304.404.504.554.60 Body
1 Pal Haugen LillefossePal Haugen Lillefosse
NorwayNorway
010604 5 4.40 q ----O
2 Baptiste ThieryBaptiste Thiery
FranceFrance
010629 7 4.30 q ---O
3 Adam Bence MihalyAdam Bence Mihaly
HungaryHungary
010408 8 4.20 q -OO-
4= Sven SalajSven Salaj
CroatiaCroatia
010111 1 4.20 q -XOOX-
4= Simon SchenkSimon Schenk
SwitzerlandSwitzerland
010721 3 4.20 q -XOOX-
6 Buaró Joao Pedro RodriguesBuaró Joao Pedro Rodrigues
PortugalPortugal
010614 2 4.20 q -OXOX-
7 Eerik HaamerEerik Haamer
EstoniaEstonia
010106 4 4.20 q XOOXXO-
8 Maros RalikMaros Ralik
SlovakiaSlovakia
010112 6 4.00 XXOOXXX
Celkem 8 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 16:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.104.304.504.604.704.754.804.854.904.955.005.05 Body
1 Pal Haugen LillefossePal Haugen Lillefosse
NorwayNorway
010604 11 5.00 ---OXO-O-O-XXOXXX
2 Marcus KytolaMarcus Kytola
FinlandFinland
010525 10 4.95 --O-O-X-O-O-XXX
3 Ivan De AngelisIvan De Angelis
ItalyItaly
010303 12 =PB 4.90 --O-XO-OOO-XXX
4 Baptiste ThieryBaptiste Thiery
FranceFrance
010629 9 PB 4.90 ---XOO-XOOOXXX
5 Eerik HaamerEerik Haamer
EstoniaEstonia
010106 8 4.60 OXXOOXOXXX
6 Sven SalajSven Salaj
CroatiaCroatia
010111 6 4.50 OOXXOXXX
7= Adam Bence MihalyAdam Bence Mihaly
HungaryHungary
010408 2 4.30 -OXXX
7= Oliver LatzelsbergerOliver Latzelsberger
AustriaAustria
010228 5 4.30 -OXXX
7= Marnix KolkmanMarnix Kolkman
NetherlandsNetherlands
020214 7 4.30 -OXXX
10= Simon SchenkSimon Schenk
SwitzerlandSwitzerland
010721 3 4.10 XOXXX
10= Buaró Joao Pedro RodriguesBuaró Joao Pedro Rodrigues
PortugalPortugal
010614 1 4.10 XOXXX
12 Andreas KazamiasAndreas Kazamias
CyprusCyprus
010827 4 4.10 XXOXXX
Celkem 12 závodníků

-

(pá, 28.7.2017 - 14:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.403.503.603.703.753.803.853.903.954.00 Body
1 Victoria KalittaVictoria Kalitta
PolandPoland
010813 10 3.80 ---O--O-XXX
2 Floriane PonzaFloriane Ponza
FranceFrance
010226 8 3.80 -O-XOO-O-XXX
3 Alva SundinAlva Sundin
SwedenSweden
010316 12 3.80 -XO-XOXOOXOXXX
4 Cabrera Ana Maria ChaconCabrera Ana Maria Chacon
SpainSpain
010201 3 3.75 -OOXOXXOOXXX
5 Stefanie DadayevaStefanie Dadayeva
BelgiumBelgium
010717 2 =PB 3.70 --O-O-XXX
6 Hedda Marie Kjolberg HaugeHedda Marie Kjolberg Hauge
NorwayNorway
010526 9 3.70 -XOOOOXXX
7 Maja GebauerMaja Gebauer
HungaryHungary
010503 6 3.60 OO-OXXX
8 Krystsina KantsavenkaKrystsina Kantsavenka
BelarusBelarus
010818 11 3.60 -XOOOXXX
9 Tereza JanikovaTereza Janikova
Czech RepublicCzech Republic
020403 1 3.50 OOOXXX
10 Laura PirovanoLaura Pirovano
ItalyItaly
010903 5 3.50 -XOOXXX
11 Venla PeltolaVenla Peltola
FinlandFinland
010314 7 3.50 OOXXOXXX
12 Marleen MullaMarleen Mulla
EstoniaEstonia
010628 4 3.40 XOXXOXXX
Poznámky/pokusy:
" BIB 253 received warning according to Rule 125.5 (180.2a)
Celkem 12 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 16:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel SegersDaniel Segers
BelgiumBelgium
010201 10 7.41 -0.2 m/s 7.24-1.17.40-1.17.33-0.17.407.35-1.0X-1.27.41-0.2
2 Ken-Mark MinkovskiKen-Mark Minkovski
EstoniaEstonia
011013 8 6.93 +0.4 m/s 6.55-0.56.83-1.06.93+0.46.936.71-1.56.76-1.8X-1.4
3 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
011226 11 6.89 -1.0 m/s 6.89-1.06.75-0.76.67-0.96.896.66-1.7X-0.66.78-0.9
4 Uri ArnonUri Arnon
IsraelIsrael
010608 4 PB 6.84 -0.7 m/s 6.84-0.76.79-0.76.68-0.86.846.77-1.46.76-1.9X-0.9
5 Francois CaffierFrancois Caffier
FranceFrance
010606 6 6.83 -2.1 m/s 6.43-0.46.350.06.73-1.26.734.60-1.86.83-2.16.78-1.4
6 Pimenta André LucasPimenta André Lucas
PortugalPortugal
010810 5 6.79 -0.1 m/s 6.50-0.56.79-0.16.36-1.46.79X-2.26.43-0.54.85-1.0
7 Kiryl SotsKiryl Sots
BelarusBelarus
010323 1 PB 6.73 +0.0 m/s 5.98-0.26.49-0.46.730.06.735.68-1.46.43-1.36.59-1.7
8 Tomas KratochvilTomas Kratochvil
Czech RepublicCzech Republic
020122 9 6.66 -0.5 m/s 6.49-1.36.66-0.54.74-0.16.66-6.51-1.36.38-2.0
9 Arturs SarkovicsArturs Sarkovics
LatviaLatvia
011006 12 6.56 +0.5 m/s 6.56+0.5X-0.36.06-0.96.56
10 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
010101 3 6.41 -0.2 m/s 6.41-0.25.39-0.76.22-0.86.41
11 Sean CarolanSean Carolan
IrelandIreland
010718 7 6.34 -0.4 m/s 6.34-0.46.310.06.10-0.86.34
12 Eduard Valentin PaduraruEduard Valentin Paduraru
RomaniaRomania
010304 2 3.89 -0.4 m/s X-0.9X+0.33.89-0.43.89
Celkem 12 závodníků

-

A (út, 25.7.2017 - 15:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Arturs SarkovicsArturs Sarkovics
LatviaLatvia
011006 8 7.11 +1.7 m/s Q 6.76+3.07.11+1.77.11
2 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
011226 6 7.06 +4.4 m/s Q 7.06+4.47.06
3 Pimenta André LucasPimenta André Lucas
PortugalPortugal
010810 3 6.96 +3.0 m/s Q 6.96+3.06.96
4 Tomas KratochvilTomas Kratochvil
Czech RepublicCzech Republic
020122 9 6.90 +2.7 m/s Q X4.24+3.56.90+2.76.90
5 Kiryl SotsKiryl Sots
BelarusBelarus
010323 1 6.82 +4.3 m/s q 6.58+3.26.82+4.36.72+5.86.82
6 Eduard Valentin PaduraruEduard Valentin Paduraru
RomaniaRomania
010304 7 6.73 +5.5 m/s q X6.52+4.66.73+5.56.73
7 Otto PulkkinenOtto Pulkkinen
FinlandFinland
010328 2 6.52 +2.9 m/s 6.47+3.46.52+2.9X6.52
8 Erik PinterErik Pinter
HungaryHungary
020725 4 6.44 +6.4 m/s X6.44+6.4X6.44
9 Sahib AliyevSahib Aliyev
AzerbaijanAzerbaijan
010125 5 5.83 +6.3 m/s 5.83+6.3XX5.83
Celkem 9 závodníků
B (út, 25.7.2017 - 15:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel SegersDaniel Segers
BelgiumBelgium
010201 8 7.44 +5.0 m/s Q 7.44+5.07.44
2 Ken-Mark MinkovskiKen-Mark Minkovski
EstoniaEstonia
011013 9 7.12 +4.1 m/s Q 6.79+4.77.12+4.17.12
3 Francois CaffierFrancois Caffier
FranceFrance
010606 1 7.08 +6.3 m/s Q 6.81+3.47.08+6.37.08
4 Uri ArnonUri Arnon
IsraelIsrael
010608 4 7.00 +4.6 m/s Q 6.78+3.16.72+5.17.00+4.67.00
5 Sean CarolanSean Carolan
IrelandIreland
010718 6 6.79 +5.2 m/s q 6.79+5.2X+5.26.77+5.26.79
6 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
010101 2 6.69 +4.6 m/s q 6.51+3.36.69+4.66.68+3.86.69
7 Tan CernigojTan Cernigoj
SloveniaSlovenia
010327 3 6.66 +3.0 m/s 6.66+3.0X+4.1X+4.26.66
8 Giorgi KardashianGiorgi Kardashian
GeorgiaGeorgia
020322 7 6.49 +3.4 m/s X+5.7X+4.66.49+3.46.49
9 Lorenzo PuscedduLorenzo Pusceddu
ItalyItaly
010101 5 6.47 +6.6 m/s 6.47+6.66.29+4.06.19+5.06.47
Celkem 9 závodníků

-

A (po, 24.7.2017 - 17:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klaudia EndreszKlaudia Endresz
HungaryHungary
010206 4 5.90 -0.1 m/s Q 5.82-0.55.84+0.45.90-0.15.90
2 Kitija Paula MelnbardeKitija Paula Melnbarde
LatviaLatvia
010210 9 5.82 +0.0 m/s q 5.53-1.95.82+0.05.71+0.95.82
3 Alvarez Olaia Gisela BecerrilAlvarez Olaia Gisela Becerril
SpainSpain
011016 6 5.58 +1.8 m/s q 5.43+0.05.30+0.45.58+1.85.58
4 Barbora HulkovaBarbora Hulkova
Czech RepublicCzech Republic
011117 3 5.41 -1.0 m/s 5.41-1.0X+0.45.25-0.25.41
5 Ruby MilletRuby Millet
IrelandIreland
010504 5 5.37 +0.2 m/s X+0.1X+0.35.37+0.25.37
6 Selen TemureraSelen Temurera
TurkeyTurkey
020516 2 5.30 -0.1 m/s X+0.05.30-0.1X-0.35.30
7 Katarzyna JozwiaczukKatarzyna Jozwiaczuk
PolandPoland
010516 1 5.27 +0.6 m/s X-0.4X-0.15.27+0.65.27
8 Nikita KirovaNikita Kirova
BulgariaBulgaria
010815 8 5.19 +0.3 m/s X5.19+0.3X-0.35.19
9 Angelica MitinAngelica Mitin
IsraelIsrael
010626 7 4.50 +0.6 m/s X+0.0X-0.34.50+0.64.50
Celkem 9 závodníků
B (po, 24.7.2017 - 17:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ingeborg GruenwaldIngeborg Gruenwald
AustriaAustria
010521 5 5.99 -0.7 m/s Q 5.99-0.75.99
2 Veronica CridaVeronica Crida
ItalyItaly
011021 8 PB 5.98 +1.3 m/s Q 5.74-1.6X+0.35.98+1.35.98
3 Tilde JohanssonTilde Johansson
SwedenSweden
010105 7 5.96 -0.5 m/s Q 5.96-0.55.96
4 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
010925 6 PB 5.89 +1.2 m/s Q 5.14-0.2X+0.75.89+1.25.89
5 Spyridoula KarydiSpyridoula Karydi
GreeceGreece
010130 10 5.81 +0.6 m/s q 5.81+0.6X+0.3X+0.45.81
6 Manca StarasinicManca Starasinic
SloveniaSlovenia
020212 2 5.68 -1.0 m/s q 5.66+0.25.68-1.05.36+1.05.68
7 Luka GarsvaiteLuka Garsvaite
LithuaniaLithuania
010325 3 PB 5.67 +1.0 m/s q 5.57+1.0X+0.45.67+1.05.67
8 Simoes Bento Mariana BrazSimoes Bento Mariana Braz
PortugalPortugal
011122 9 PB 5.59 +0.9 m/s q X-0.25.32+0.25.59+0.95.59
9 Birna Kristin KristjansdottirBirna Kristin Kristjansdottir
IcelandIceland
020630 1 PB 5.46 +0.9 m/s q X+0.25.46+0.95.36+1.15.46
10 Patricia Daria DavidPatricia Daria David
RomaniaRomania
020411 4 PB 5.30 +0.2 m/s 5.13-0.45.30+0.25.13+0.85.30
Celkem 10 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 16:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ingeborg GruenwaldIngeborg Gruenwald
AustriaAustria
010521 11 6.23 +4.8 m/s 6.05+3.86.23+4.85.92+2.96.23X+4.05.89+3.3X+2.7
2 Alvarez Olaia Gisela BecerrilAlvarez Olaia Gisela Becerril
SpainSpain
011016 1 6.15 +4.2 m/s X+2.56.15+4.25.65+3.36.155.45+4.9X+2.56.04+4.1
3 Tilde JohanssonTilde Johansson
SwedenSweden
010105 9 6.10 +3.4 m/s 4.33+4.55.94+2.6X+2.85.945.96+4.05.83+3.76.10+3.4
4 Kitija Paula MelnbardeKitija Paula Melnbarde
LatviaLatvia
010210 10 6.05 +4.8 m/s 5.66+3.0X+3.26.05+4.86.055.94+4.25.85+2.6X+4.1
5 Manca StarasinicManca Starasinic
SloveniaSlovenia
020212 3 5.92 +1.0 m/s 5.46+3.45.47+3.95.69+4.95.695.77+3.35.87+4.25.92+1.0
6 Veronica CridaVeronica Crida
ItalyItaly
011021 12 5.87 +1.8 m/s 5.64+6.0X+3.65.87+1.85.875.68+2.35.82+6.0X+2.7
7 Luka GarsvaiteLuka Garsvaite
LithuaniaLithuania
010325 2 5.83 +4.8 m/s 5.81+4.85.83+4.8X+3.45.835.60+4.15.75+2.15.75+4.3
8 Lilian TurbanLilian Turban
EstoniaEstonia
010925 7 5.66 +3.2 m/s X+4.55.37+3.25.61+4.65.615.63+3.55.66+3.2X+3.2
9 Klaudia EndreszKlaudia Endresz
HungaryHungary
010206 8 5.60 +3.5 m/s 3.48+3.65.60+3.54.95+3.95.60
10 Spyridoula KarydiSpyridoula Karydi
GreeceGreece
010130 4 5.59 +5.1 m/s X+6.9X+1.95.59+5.15.59
11 Birna Kristin KristjansdottirBirna Kristin Kristjansdottir
IcelandIceland
020630 5 5.37 +4.9 m/s 5.35+3.75.37+4.95.32+2.85.37
12 Simoes Bento Mariana BrazSimoes Bento Mariana Braz
PortugalPortugal
011122 6 5.33 +6.1 m/s 5.33+3.45.11+3.85.33+6.15.33
Celkem 12 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 14:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
010101 10 SB 14.94 14.45+1.314.94+3.314.39+0.214.9414.50+1.2--X+1.1
2 Siarhei DziambitskiSiarhei Dziambitski
BelarusBelarus
010430 11 14.77 +3.6 m/s 13.53 -1.9 m/s 14.77+3.6X+1.513.53-1.914.77X+1.812.56+1.5X+0.6
3 Davide FavroDavide Favro
ItalyItaly
020501 9 14.51 14.03+1.6X+0.414.31+2.614.3114.36+1.814.13+1.214.51-0.6
4 Pombero Hector LunaPombero Hector Luna
SpainSpain
010302 6 14.39 +0.9 m/s 14.01+2.813.84+2.713.92+0.614.0113.80-1.813.94+0.814.39+0.9
5 Rustam MammadovRustam Mammadov
AzerbaijanAzerbaijan
010221 8 PB 14.30 +1.8 m/s 13.59+0.514.30+1.8X+3.114.30X+1.9X+4.214.12+2.8
6 Zsombor Almos IvanZsombor Almos Ivan
HungaryHungary
010829 2 14.10 +1.4 m/s 13.97+1.914.10+1.412.47+1.214.1013.58-0.113.38+4.1X+1.2
7 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
011226 7 14.09 +3.0 m/s 14.02 +0.7 m/s 13.84+2.013.39+1.614.09+3.014.0913.59-1.1X+1.714.02+0.7
8 Jakub KuntJakub Kunt
Czech RepublicCzech Republic
010924 4 14.03 +3.2 m/s 13.91 +1.8 m/s 13.91+1.813.63+0.512.15+1.013.9113.52-1.2X+0.914.03+3.2
9 Orlin OrlinovOrlin Orlinov
BulgariaBulgaria
010729 3 13.58 -1.1 m/s X-0.5X+0.113.58-1.113.58
10 Oliver KarkiOliver Karki
FinlandFinland
011004 1 13.55 +0.6 m/s 13.55+0.6X+2.1X+0.613.55
Panagiotis MylonasPanagiotis Mylonas
CyprusCyprus
020128 5 NM
Théo LechatThéo Lechat
FranceFrance
010220 12 NM
Celkem 12 závodníků

-

A (čt, 27.7.2017 - 10:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Davide FavroDavide Favro
ItalyItaly
020501 7 14.41 +1.7 m/s q 13.88+1.6X+0.114.41+1.714.41
2 Henrik FlatnesHenrik Flatnes
NorwayNorway
011226 4 14.21 +1.1 m/s q X+1.614.21+1.1-14.21
3 Zsombor Almos IvanZsombor Almos Ivan
HungaryHungary
010829 10 14.12 +2.2 m/s q 14.10 +1.1 m/s 14.08+0.414.10+1.114.12+2.214.12
4 Panagiotis MylonasPanagiotis Mylonas
CyprusCyprus
020128 11 13.97 +2.5 m/s q X+1.3X+1.713.97+2.513.97
5 Oliver KarkiOliver Karki
FinlandFinland
011004 1 PB 13.93 +0.9 m/s q 13.12+1.313.75+0.913.93+0.913.93
6 Rustam MammadovRustam Mammadov
AzerbaijanAzerbaijan
010221 5 13.91 +0.8 m/s q 13.51+2.713.91+0.8X+1.913.91
7 Orlin OrlinovOrlin Orlinov
BulgariaBulgaria
010729 2 13.90 -0.1 m/s q X+1.413.68+0.613.90-0.113.90
8 Pombero Hector LunaPombero Hector Luna
SpainSpain
010302 3 13.88 +1.3 m/s q 11.46+1.213.88+1.313.84+1.213.88
9 Jakub KuntJakub Kunt
Czech RepublicCzech Republic
010924 6 13.80 +1.3 m/s q X+1.613.69+1.513.80+1.313.80
10 Nikolaos KatramadosNikolaos Katramados
GreeceGreece
010331 9 13.23 +0.3 m/s 13.01+0.713.13+1.213.23+0.313.23
11 Tudurache Gerard Constantin OrobiyiTudurache Gerard Constantin Orobiyi
RomaniaRomania
020327 8 13.18 +1.3 m/s X+0.2X+0.913.18+1.313.18
Celkem 11 závodníků
B (čt, 27.7.2017 - 10:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Batuhan CakirBatuhan Cakir
TurkeyTurkey
010101 2 14.62 +0.9 m/s Q 14.43+1.414.41+0.614.62+0.914.62
2 Théo LechatThéo Lechat
FranceFrance
010220 1 PB 14.35 +1.3 m/s q 14.35+1.313.45+1.5X+0.714.35
3 Siarhei DziambitskiSiarhei Dziambitski
BelarusBelarus
010430 5 14.20 +0.5 m/s q X+1.014.20+0.514.17+0.614.20
4 Uri ArnonUri Arnon
IsraelIsrael
010608 3 13.62 +0.8 m/s 13.61+1.313.44+0.213.62+0.813.62
Arturs SarkovicsArturs Sarkovics
LatviaLatvia
011006 6 NM
Carl Af ForsellesCarl Af Forselles
SwedenSweden
010106 4 NM
Celkem 6 závodníků

-

(pá, 28.7.2017 - 15:55) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Garcia Maria Sophia VicenteGarcia Maria Sophia Vicente
SpainSpain
010328 12 13.72 +4.4 m/s 13.72+4.413.63+9.811.49+5.413.7213.25+5.8X+4.713.29+7.4
2 Gaëlle MaonzambiGaëlle Maonzambi
SwitzerlandSwitzerland
010717 9 12.87 +6.5 m/s 12.37+6.911.77+6.612.44+6.012.4412.87+6.5X+2.6X+8.7
3 Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
010801 8 12.85 +4.3 m/s 12.12+6.212.25+3.412.85+4.312.8512.35+3.9X+7.512.77+5.1
4 Luize OpolaLuize Opola
LatviaLatvia
010423 10 12.52 +5.1 m/s 12.21 +2.0 m/s 12.21+2.012.36+6.812.34+6.212.3612.32+3.712.52+5.112.26+7.7
5 Nikita KirovaNikita Kirova
BulgariaBulgaria
010815 4 12.43 +4.7 m/s X+2.812.10+2.712.25+4.712.2512.17+3.612.15+2.712.43+4.7
6 Ferreira Eduarda Filipa BritesFerreira Eduarda Filipa Brites
PortugalPortugal
010425 6 12.41 +4.0 m/s 12.41+4.0X+3.212.13+4.512.4110.15+4.312.14+5.211.96+3.3
7 Aliaksandra ChuraAliaksandra Chura
BelarusBelarus
010327 11 12.39 +5.2 m/s 12.10 +1.3 m/s X+7.212.10+1.312.26+4.812.2612.39+5.2X+4.411.98+3.6
8 Marilis RemmelMarilis Remmel
EstoniaEstonia
010411 7 12.21 +2.7 m/s 12.21+2.712.17+3.112.04+5.112.2111.92+5.312.13+5.4X+5.7
9 Akvile MedvedevaiteAkvile Medvedevaite
LithuaniaLithuania
011203 2 11.99 +3.3 m/s 11.53+7.911.99+3.311.83+9.111.99
10 Karoline JaegerKaroline Jaeger
NorwayNorway
010519 3 11.67 +2.3 m/s 11.20 +1.9 m/s 10.89+4.411.20+1.911.67+2.311.67
11 Eniko KonyaEniko Konya
HungaryHungary
020401 5 11.53 +7.8 m/s X+5.1X+5.811.53+7.811.53
12 Gizem AkgozGizem Akgoz
TurkeyTurkey
010404 1 10.92 +2.4 m/s 10.92+2.4X+2.6X+4.710.92
Celkem 12 závodníků

-

A (st, 26.7.2017 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marilis RemmelMarilis Remmel
EstoniaEstonia
010411 9 11.94 -0.8 m/s q 11.94-0.811.94+1.9-11.94
2 Gizem AkgozGizem Akgoz
TurkeyTurkey
010404 4 11.76 -0.6 m/s q 11.76-0.611.65-2.111.63+0.511.76
3 Ferreira Eduarda Filipa BritesFerreira Eduarda Filipa Brites
PortugalPortugal
010425 11 11.73 +1.9 m/s q 11.71-1.411.73+1.911.59-0.911.73
4 Karoline JaegerKaroline Jaeger
NorwayNorway
010519 8 11.73 -0.7 m/s q 11.33-0.711.48+0.211.73-0.711.73
5 Spyridoula KarydiSpyridoula Karydi
GreeceGreece
010130 7 PB 11.70 -0.5 m/s X11.70-0.5X11.70
6 Marharyta KravchenkoMarharyta Kravchenko
UkraineUkraine
010911 10 11.67 +1.4 m/s 11.34-0.611.67+1.411.26-1.511.67
7 Patricia Daria DavidPatricia Daria David
RomaniaRomania
020411 1 PB 11.63 -1.0 m/s 11.19+0.011.63-1.011.01-0.611.63
8 Helga Margret HaraldsdottirHelga Margret Haraldsdottir
IcelandIceland
011008 5 PB 11.57 -0.2 m/s 10.84-1.411.35-0.911.57-0.211.57
9 Iva GolobIva Golob
SloveniaSlovenia
010823 6 11.20 -0.6 m/s 11.03-0.911.09+0.311.20-0.611.20
10 Angelica MitinAngelica Mitin
IsraelIsrael
010626 2 11.15 +0.3 m/s 10.98+0.010.74-2.511.15+0.311.15
11 Anja ColakovicAnja Colakovic
Bosnia HerzegovinaBosnia Herzegovina
010601 3 11.01 -0.6 m/s 11.01-0.610.79-2.0X11.01
Celkem 11 závodníků
B (st, 26.7.2017 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Garcia Maria Sophia VicenteGarcia Maria Sophia Vicente
SpainSpain
010328 8 12.74 -0.8 m/s Q 12.74-0.8--12.74
2 Jessica KaharaJessica Kahara
FinlandFinland
010801 4 SB 12.35 +1.2 m/s q 12.23-1.512.05-1.412.35+1.212.35
3 Gaëlle MaonzambiGaëlle Maonzambi
SwitzerlandSwitzerland
010717 9 12.03 -0.8 m/s q 11.79-1.212.03-0.8-12.03
4 Akvile MedvedevaiteAkvile Medvedevaite
LithuaniaLithuania
011203 5 11.94 +1.6 m/s q 11.46-1.211.63-2.011.94+1.611.94
5 Luize OpolaLuize Opola
LatviaLatvia
010423 7 11.85 +0.9 m/s q 11.61-1.111.85+0.9-11.85
6 Eniko KonyaEniko Konya
HungaryHungary
020401 6 11.78 -1.8 m/s q 11.78-1.811.67-2.8-11.78
7 Aliaksandra ChuraAliaksandra Chura
BelarusBelarus
010327 1 11.76 -0.6 m/s q X-0.211.59-0.911.76-0.611.76
8 Nikita KirovaNikita Kirova
BulgariaBulgaria
010815 3 11.72 +1.4 m/s q 11.68-0.911.41-0.511.72+1.411.72
Veronica ZanonVeronica Zanon
ItalyItaly
010116 2 NM
Celkem 9 závodníků

-

(st, 26.7.2017 - 16:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daalen Alida VanDaalen Alida Van
NetherlandsNetherlands
020412 6 EL 16.23 15.9414.4915.7315.9416.2315.30X
2 Josefine KlischJosefine Klisch
GermanyGermany
010719 11 =PB 15.85 15.1115.8215.0115.8215.85X15.33
3 Karyna YehinianKaryna Yehinian
BelarusBelarus
010120 12 15.77 14.3314.3514.9114.9115.3115.7715.39
4 Natalia KlocekNatalia Klocek
PolandPoland
010612 9 PB 15.72 14.3615.7215.0015.7215.0715.67X
5 Violetta IgnatevaVioletta Ignateva
Russian FederationRussian Federation
020116 1 15.11 15.1114.5513.4415.1114.7015.1015.06
6 Der Borght Myrthe VanDer Borght Myrthe Van
BelgiumBelgium
010313 13 15.11 15.1114.61X15.1114.6914.91X
7 Nina CapatinaNina Capatina
MoldovaMoldova
020328 8 14.77 14.77X13.6014.7713.6113.7414.16
8 Mascarell Aurea BlascoMascarell Aurea Blasco
SpainSpain
010425 4 14.26 -14.1914.2614.2614.08XX
9 Yana KopchevaYana Kopcheva
BulgariaBulgaria
010306 10 14.22 14.22X14.1014.22
10 Ciara SheehyCiara Sheehy
IrelandIreland
020910 2 13.60 13.4113.1413.6013.60
11 Michaela VreckovaMichaela Vreckova
SlovakiaSlovakia
010123 5 13.31 12.6013.3112.5613.31
12 Tamara JovanovicTamara Jovanovic
SerbiaSerbia
010324 7 11.92 11.92X11.5411.92
13 Gunel HuseynovaGunel Huseynova
AzerbaijanAzerbaijan
020820 3 10.71 10.5510.7110.3110.71
Celkem 13 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 16:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Piotr GozdziewiczPiotr Gozdziewicz
PolandPoland
010323 10 WL 19.41 17.0918.8419.4119.4117.9918.88X
2 Carmelo Alessandro MusciCarmelo Alessandro Musci
ItalyItaly
010530 13 PB 19.35 18.0318.4519.3519.3518.9419.0219.18
3 Diaz Miguel GomezDiaz Miguel Gomez
SpainSpain
010102 12 PB 17.52 17.0617.5217.0417.5217.16X16.78
4 Istvan FeketeIstvan Fekete
HungaryHungary
010316 2 16.57 15.9416.5716.3416.5715.6216.5116.45
5 Aliaksei AleksandrovichAliaksei Aleksandrovich
BelarusBelarus
010102 5 16.51 16.4015.8416.5116.51XX15.49
6 Melih YerselMelih Yersel
TurkeyTurkey
010124 4 16.47 16.4016.4716.2716.47XXX
7 Theorin Arvid MägiTheorin Arvid Mägi
SwedenSweden
010321 7 16.29 X16.29X16.2914.6013.23X
8 Marius BiraMarius Bira
RomaniaRomania
010217 8 16.19 16.0516.1816.1916.1915.9015.79X
9 Uvis Roberts BulinsUvis Roberts Bulins
LatviaLatvia
010718 1 PB 15.97 X14.8215.9715.97
10 Vesa LeveelahtiVesa Leveelahti
FinlandFinland
010327 6 PB 15.81 15.4415.8115.7015.81
11 Dominykas CepysDominykas Cepys
LithuaniaLithuania
010618 9 15.51 14.63X15.5115.51
12 Maksim MihhailovMaksim Mihhailov
EstoniaEstonia
010808 11 15.40 X13.6915.4015.40
13 Alaudin SumaAlaudin Suma
KosovoKosovo
020403 3 13.51 12.6513.51X13.51
Celkem 13 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Diletta FortunaDiletta Fortuna
ItalyItaly
010303 7 EL 50.23 42.4745.49X45.4946.5050.2345.14
2 Daalen Alida VanDaalen Alida Van
NetherlandsNetherlands
020412 11 PB 48.82 46.4648.48X48.48XX48.82
3 Violetta IgnatevaVioletta Ignateva
Russian FederationRussian Federation
020116 12 48.34 47.23X48.3448.3447.79XX
4 Ozlem BecerekOzlem Becerek
TurkeyTurkey
010123 9 45.05 42.7545.0543.6645.0543.7244.27X
5 Andreea Luliana LunguAndreea Luliana Lungu
RomaniaRomania
020716 13 44.69 X42.3444.1244.1244.6943.2044.14
6 Sofia KessidiSofia Kessidi
GreeceGreece
020106 10 43.50 40.5042.2641.2242.26X43.5043.22
7 Ulada ZhavarankavaUlada Zhavarankava
BelarusBelarus
010628 4 43.06 X31.3940.8040.8043.06XX
8 Nina StaruchNina Staruch
PolandPoland
010303 8 42.51 40.9042.0942.4442.44XX42.51
9 Sanni KuparinenSanni Kuparinen
FinlandFinland
011121 6 40.70 XX40.7040.70
10 Emely KarhuEmely Karhu
EstoniaEstonia
011011 1 38.59 38.5936.2238.0938.59
11 Eszter GicziEszter Giczi
HungaryHungary
020407 2 37.88 37.88XX37.88
12 Ana StefanitaAna Stefanita
MoldovaMoldova
010922 3 35.30 X32.9435.3035.30
13 Michaela VreckovaMichaela Vreckova
SlovakiaSlovakia
010123 5 33.51 29.3133.51X33.51
Celkem 13 závodníků

-

(pá, 28.7.2017 - 16:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oleksii KyrylinOleksii Kyrylin
UkraineUkraine
010413 10 PB 60.74 X59.31X59.3160.74XX
2 Fabian WeinbergFabian Weinberg
NorwayNorway
010526 8 56.45 45.28X56.4556.4554.3350.44X
3 Carmelo Alessandro MusciCarmelo Alessandro Musci
ItalyItaly
010530 6 55.77 54.59X55.5455.54X55.5455.77
4 Wojciech MarokWojciech Marok
PolandPoland
010912 4 52.18 50.6352.1851.8252.18XXX
5 Jaroslav GregusJaroslav Gregus
SlovakiaSlovakia
010406 9 PB 50.56 50.5646.9748.7850.56XXX
6 Eythane AbdouEythane Abdou
FranceFrance
011008 5 PB 49.62 44.7647.78X47.7847.4149.6248.32
7 Will Youssef DiboWill Youssef Dibo
AustriaAustria
010919 7 47.45 X42.68X42.68X47.4544.73
8 Raman KhartanovichRaman Khartanovich
BelarusBelarus
020608 1 46.80 X45.4246.8046.80XXX
9 Alaudin SumaAlaudin Suma
KosovoKosovo
020403 2 42.58 36.0842.5841.9342.58
10 Dmitri SandulDmitri Sandul
MoldovaMoldova
010402 3 42.15 42.1539.9339.7842.15
Celkem 10 závodníků

-

A (po, 24.7.2017 - 16:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valeriia IvanenkoValeriia Ivanenko
UkraineUkraine
010816 7 61.45 Q 59.2061.45-61.45
2 Jade WilliamsJade Williams
IrelandIreland
010422 8 PB 61.08 Q 61.08--61.08
3 Anastasiia GrigorevaAnastasiia Grigoreva
Russian FederationRussian Federation
020910 6 PB 60.52 Q 60.52--60.52
4 Helle Henriksen HvidstenHelle Henriksen Hvidsten
NorwayNorway
010308 5 59.45 q 57.6559.4559.3959.45
5 Elina KarvonenElina Karvonen
SwedenSweden
010224 1 57.39 q X55.6857.3957.39
6 Sara ZuccaroSara Zuccaro
ItalyItaly
010630 3 57.35 q X57.3556.3257.35
7 Salome ChakhvashviliSalome Chakhvashvili
GeorgiaGeorgia
010725 2 50.42 50.4249.69X50.42
8 Nikola GanobcikovaNikola Ganobcikova
SlovakiaSlovakia
010905 4 45.46 43.3745.46X45.46
Celkem 8 závodníků
B (po, 24.7.2017 - 17:55) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julia KivinenJulia Kivinen
FinlandFinland
010510 7 59.86 q X58.0759.8659.86
2 Sofia HatzisavvaSofia Hatzisavva
CyprusCyprus
010420 8 PB 58.56 q 52.0358.56X58.56
3 Maria TopouziMaria Topouzi
GreeceGreece
010926 5 57.92 q XX57.9257.92
4 Maryola BukelMaryola Bukel
BelarusBelarus
020109 6 57.81 q 57.81XX57.81
5 Eszter GicziEszter Giczi
HungaryHungary
020407 3 56.09 q 55.50X56.0956.09
6 Falomir Aitana SafontFalomir Aitana Safont
SpainSpain
010220 9 55.73 q X55.73X55.73
7 Emely KarhuEmely Karhu
EstoniaEstonia
011011 4 53.18 X53.18X53.18
8 Eline BruguiereEline Bruguiere
FranceFrance
010818 1 51.30 51.30XX51.30
Hera Ran OrlygsdottirHera Ran Orlygsdottir
IcelandIceland
010216 2 NM
Celkem 9 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 16:25) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julia KivinenJulia Kivinen
FinlandFinland
010510 11 64.22 X61.5364.2264.2261.4560.17X
2 Valeriia IvanenkoValeriia Ivanenko
UkraineUkraine
010816 10 61.64 58.2158.45X58.4557.4861.64X
3 Jade WilliamsJade Williams
IrelandIreland
010422 9 58.62 56.3957.9958.2358.2357.3658.6257.44
4 Helle Henriksen HvidstenHelle Henriksen Hvidsten
NorwayNorway
010308 7 57.58 54.71X55.5355.5357.1857.58X
5 Sara ZuccaroSara Zuccaro
ItalyItaly
010630 2 57.17 56.93X57.1757.17XXX
6 Eszter GicziEszter Giczi
HungaryHungary
020407 1 56.35 55.9756.3554.3856.35XXX
7 Elina KarvonenElina Karvonen
SwedenSweden
010224 3 55.91 X55.3155.9155.91XXX
8 Falomir Aitana SafontFalomir Aitana Safont
SpainSpain
010220 6 55.90 X55.90X55.90XXX
9 Anastasiia GrigorevaAnastasiia Grigoreva
Russian FederationRussian Federation
020910 8 54.43 X54.43X54.43
10 Sofia HatzisavvaSofia Hatzisavva
CyprusCyprus
010420 4 54.05 54.05X50.5954.05
Maria TopouziMaria Topouzi
GreeceGreece
010926 5 NM
Celkem 11 závodníků

-

(čt, 27.7.2017 - 17:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mykhailo KokhanMykhailo Kokhan
UkraineUkraine
010122 9 78.28 X77.9578.2878.28XXX
2 Artur MaskalenkaArtur Maskalenka
BelarusBelarus
010407 12 PB 71.36 64.2666.7666.5666.7668.1565.4271.36
3 Valentin AndreevValentin Andreev
BulgariaBulgaria
020119 11 PB 69.60 67.8069.60X69.60XXX
4 Tomasz RatajczykTomasz Ratajczyk
PolandPoland
020920 7 69.22 65.0965.0465.5565.5567.1669.2268.50
5 Oskari LahtinenOskari Lahtinen
FinlandFinland
010202 1 65.36 65.36X65.1165.3661.84XX
6 Giorgi KekishviliGiorgi Kekishvili
GeorgiaGeorgia
010905 6 65.27 62.62X65.2765.27X62.04X
7 Mehmet KasMehmet Kas
TurkeyTurkey
010122 3 61.33 61.3361.13X61.3359.2659.7958.86
8 Dominik KralDominik Kral
Czech RepublicCzech Republic
010831 2 60.81 60.33X60.8160.81XX58.11
9 Benedek DomaBenedek Doma
HungaryHungary
011017 10 59.65 X59.65X59.65
10 Vladimir VasilcovschiiVladimir Vasilcovschii
MoldovaMoldova
010213 8 58.37 X58.37X58.37
11 Miloslav KonopkaMiloslav Konopka
SlovakiaSlovakia
011220 4 58.15 X58.1556.8858.15
12 Roko MalenicaRoko Malenica
CroatiaCroatia
011019 5 55.71 XX55.7155.71
Celkem 12 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julia ValtanenJulia Valtanen
FinlandFinland
010506 8 PB 58.11 50.5249.51X50.52X49.2858.11
2 Munevver HanciMunevver Hanci
TurkeyTurkey
010125 10 PB 55.25 X44.3952.4652.4649.00X55.25
3 Kaja Morch PettersenKaja Morch Pettersen
NorwayNorway
011106 11 52.77 XX52.7752.77XX43.39
4 Marija SvistunaMarija Svistuna
LatviaLatvia
020702 4 PB 52.42 42.2449.0143.4449.0146.9747.8552.42
5 Karyna ButkevichKaryna Butkevich
BelarusBelarus
011005 6 51.19 51.1949.6847.9351.1950.6448.45X
6 Malgorzata CzarnataMalgorzata Czarnata
PolandPoland
010124 3 49.81 49.8148.6646.1149.81X47.44X
7 Gedly TugiGedly Tugi
EstoniaEstonia
010911 2 48.97 48.1946.95X48.19XX48.97
8 Federica BotterFederica Botter
ItalyItaly
010123 9 48.38 X42.7448.3848.3843.6443.7542.59
9 Meda MajauskaiteMeda Majauskaite
LithuaniaLithuania
010321 12 47.75 44.28X47.7547.75
10 Marianna SavdzhyMarianna Savdzhy
UkraineUkraine
010710 7 46.79 39.8039.3646.7946.79
11 Chiara-Belinda SchulerChiara-Belinda Schuler
AustriaAustria
010602 1 44.17 44.1743.7842.3744.17
12 Larisa Georgiana ZglimbeaLarisa Georgiana Zglimbea
RomaniaRomania
020827 5 41.54 XX41.5441.54
Celkem 12 závodníků

-

A (čt, 27.7.2017 - 10:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julia ValtanenJulia Valtanen
FinlandFinland
010506 8 51.56 Q 49.7049.2551.5651.56
2 Munevver HanciMunevver Hanci
TurkeyTurkey
010125 7 PB 51.12 Q 48.1050.5651.1251.12
3 Gedly TugiGedly Tugi
EstoniaEstonia
010911 9 49.24 q 49.24XX49.24
4 Chiara-Belinda SchulerChiara-Belinda Schuler
AustriaAustria
010602 5 47.20 q 45.9043.2447.2047.20
5 Malgorzata CzarnataMalgorzata Czarnata
PolandPoland
010124 1