Zpět

 / Velká cena Nového Města nad Metují

Nové Město nad Metují (29. 7. 2017)

-

(so, 29.7.2017 - 17:48) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.17
2 Marek DítěMarek Dítě 040420 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.91
3 Jonáš KohlJonáš Kohl 050124 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.03
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 050102 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.07
5 Filip BláhaFilip Bláha 050718 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.13
6 Filip VlčekFilip Vlček 050607 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.47
7 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 050321 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.21
Celkem 7 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 17:45) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 055113 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.88
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 055519 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.99
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 045108 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.00
4 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 045401 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.05
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková 045223 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.10
6 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.14
7 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.57
8 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 045812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.63
Celkem 8 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 17:40) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.53
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 071123 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.58
3 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.90
4 Jan KrištofJan Krištof 060926 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.38
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 080727 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.62
6 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.73
7 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.91
8 Josef ZimlaJosef Zimla 090821 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.02
Celkem 8 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 17:35) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 065511 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.53
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.71
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.79
4 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.93
5 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.03
6 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.38
7 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.48
8 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.69
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 4 (Q)

1 (so, 29.7.2017 - 15:45) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liz Tamiris deLiz Tamiris de 956118 BrasilBrasil 4 11.77 Q 0.163
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.04 Q 0.241
3 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.78 Q 0.572
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 13.51 Q 0.192
Celkem 4 závodníků
2 (so, 29.7.2017 - 15:45) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.69 Q 0.151
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.48 Q 0.174
3 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 13.39 Q 0.393
4 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.62 Q 0.403
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.69 Q 0.151
2 Liz Tamiris deLiz Tamiris de 956118 BrasilBrasil 4 11.77 Q 0.163
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.04 Q 0.241
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.48 Q 0.174
5 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.78 Q 0.572
6 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 13.39 Q 0.393
7 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 13.51 Q 0.192
8 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.62 Q 0.403

-

(so, 29.7.2017 - 17:50) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.66 0.150
2 Liz Tamiris deLiz Tamiris de 956118 BrasilBrasil 4 11.74 0.158
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.05 0.353
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.68 0.169
5 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.81 0.182
6 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 13.60 0.358
7 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 13.65 0.312
8 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 13.88 0.395
Celkem 8 závodníků

-

1 (so, 29.7.2017 - 16:00) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ramil GuliyevRamil Guliyev 900529 TurkeyTurkey 5 20.40 0.243
2 Ján VolkoJán Volko 961102 SlovakiaSlovakia 4 20.66 0.175
3 Emil IbrahimovEmil Ibrahimov 900201 UkraineUkraine 3 21.30 0.187
4 de Jesus Eric Sigaki Martinsde Jesus Eric Sigaki Martins 900129 BrasilBrasil 2 21.75 0.205
Vitalliy ButrymVitalliy Butrym 910110 UkraineUkraine 6 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (so, 29.7.2017 - 16:00) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 3 21.23 0.208
2 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.89 0.211
3 Jakub MatúšJakub Matúš 960201 SlovakiaSlovakia 4 22.46 0.201
4 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.54 0.279
Adam ZelinkaAdam Zelinka 911214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
3 (so, 29.7.2017 - 16:00) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.11 0.214
2 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.53 0.222
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.60 0.177
4 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.22 0.187
Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ramil GuliyevRamil Guliyev 900529 TurkeyTurkey 5 20.40 0.243
2 Ján VolkoJán Volko 961102 SlovakiaSlovakia 4 20.66 0.175
3 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 3 21.23 0.208
4 Emil IbrahimovEmil Ibrahimov 900201 UkraineUkraine 3 21.30 0.187
5 de Jesus Eric Sigaki Martinsde Jesus Eric Sigaki Martins 900129 BrasilBrasil 2 21.75 0.205
6 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.89 0.211
7 Jakub MatúšJakub Matúš 960201 SlovakiaSlovakia 4 22.46 0.201
8 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.54 0.279
9 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.11 0.214
10 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.53 0.222
11 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.60 0.177
12 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.22 0.187
Vitalliy ButrymVitalliy Butrym 910110 UkraineUkraine 6 DNS
Adam ZelinkaAdam Zelinka 911214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

-

1 (so, 29.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vitalliy ButrymVitalliy Butrym 910110 UkraineUkraine 2 46.45 0.161
2 Philip OseiPhilip Osei 901030 CanadaCanada 4 46.51 0.281
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.58 0.214
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.29 0.215
5 Oleksiy PozdnykovOleksiy Pozdnykov 950401 UkraineUkraine 6 47.66 0.199
Celkem 5 závodníků
2 (so, 29.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KubistaJan Kubista 900923 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.89
2 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 4 49.27
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 49.46
4 Andrew BarnesAndrew Barnes 88 South AfricaSouth Africa 2 49.64
5 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 51.47
Celkem 5 závodníků
3 (so, 29.7.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel DrozdaMarcel Drozda 941019 SlovakiaSlovakia 6 50.65 0.465
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 51.19 0.487
3 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 51.80 0.259
4 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 52.28 0.608
5 David JanouchDavid Janouch 001104 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 56.23 0.349
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Vitalliy ButrymVitalliy Butrym 910110 UkraineUkraine 2 46.45 0.161
2 Philip OseiPhilip Osei 901030 CanadaCanada 4 46.51 0.281
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.58 0.214
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.29 0.215
5 Oleksiy PozdnykovOleksiy Pozdnykov 950401 UkraineUkraine 6 47.66 0.199
6 Jan KubistaJan Kubista 900923 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.89
7 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 4 49.27
8 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 49.46
9 Andrew BarnesAndrew Barnes 88 South AfricaSouth Africa 2 49.64
10 Marcel DrozdaMarcel Drozda 941019 SlovakiaSlovakia 6 50.65 0.465
11 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 51.19 0.487
12 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 51.47
13 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 51.80 0.259
14 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 52.28 0.608
15 David JanouchDavid Janouch 001104 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 56.23 0.349

-

1 (so, 29.7.2017 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 880324 SlovakiaSlovakia 4 54.08 0.258
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.59 0.147
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 5 55.61 0.255
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 56.61 0.185
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.78 0.294
6 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 58.12 0.565
Celkem 6 závodníků
2 (so, 29.7.2017 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 57.27 0.306
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 995928 AC PardubiceAC Pardubice 5 63.00 0.471
3 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 66.78 0.372
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 DNS
Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 880324 SlovakiaSlovakia 4 54.08 0.258
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.59 0.147
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 5 55.61 0.255
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 56.61 0.185
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 57.27 0.306
6 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.78 0.294
7 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 58.12 0.565
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 995928 AC PardubiceAC Pardubice 5 63.00 0.471
9 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 66.78 0.372
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 DNS
Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 DNS

-

(so, 29.7.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:52.92
2 Karl BebendorfKarl Bebendorf 960507 GermanyGermany 3:53.26
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:01.43
4 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:02.72
5 Milan JanoušekMilan Janoušek 910123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:02.79
6 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:02.83
7 Martin TimkoMartin Timko 941004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:02.84
8 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:07.94
9 Jakub ŠikoJakub Šiko 930121 SlovakiaSlovakia 4:10.47
10 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:14.01
11 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 810518 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:14.70
12 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice 4:19.58
13 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:26.89
Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:29.72
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:32.02
3 Anna KochováAnna Kochová 015125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:55.82
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:02.03
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 015620 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:08.36
6 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 015507 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:26.76
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine DNF
Celkem 7 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08:26.50
2 Roman RostikusRoman Rostikus 920818 UkraineUkraine 08:30.89
3 Konstantin KolyadaKonstantin Kolyada 930608 UkraineUkraine 08:40.24
4 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08:47.54
Celkem 4 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09:47.93
Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Karolína FiksováKarolína Fiksová 985624 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 DNS
Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 755426 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Celkem 4 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:30) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.54 0.163
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.88 0.151
3 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 886108 SlovakiaSlovakia 6 13.88 0.162
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.43 0.187
5 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 SlovakiaSlovakia 7 14.48 0.178
6 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.78 0.184
7 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 16.89 0.323
Celkem 7 závodníků

-

1 (so, 29.7.2017 - 14:55) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 13.51 0.195
2 Rasul DaboRasul Dabo 890214 PortugalPortugal 5 13.94 0.153
3 Artem ShamatrinArtem Shamatrin 910616 UkraineUkraine 7 14.05 0.223
4 Oliveira Jaoa Vitor deOliveira Jaoa Vitor de 920515 BrasilBrasil 3 14.09 0.143
5 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.13 0.198
6 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.22 0.149
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.56 0.174
8 Bohdan ChornomazBohdan Chornomaz 960402 UkraineUkraine 8 14.59 0.232
Celkem 8 závodníků
2 (so, 29.7.2017 - 14:55) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel DrozdaMarcel Drozda 941019 SlovakiaSlovakia 4 14.66 0.190
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.50 0.281
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.32 0.208
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 13.51 0.195
2 Rasul DaboRasul Dabo 890214 PortugalPortugal 5 13.94 0.153
3 Artem ShamatrinArtem Shamatrin 910616 UkraineUkraine 7 14.05 0.223
4 Oliveira Jaoa Vitor deOliveira Jaoa Vitor de 920515 BrasilBrasil 3 14.09 0.143
5 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.13 0.198
6 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.22 0.149
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.56 0.174
8 Bohdan ChornomazBohdan Chornomaz 960402 UkraineUkraine 8 14.59 0.232
9 Marcel DrozdaMarcel Drozda 941019 SlovakiaSlovakia 4 14.66 0.190
10 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.50 0.281
11 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.32 0.208

-

(so, 29.7.2017 - 15:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.012.062.112.162.222.242.272.30 Body
1 Dmytro DemyanyukDmytro Demyanyuk
UkraineUkraine
830630 4 2.16 -O-OXXX
2= Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2 2.01 OXXX
2= Serhiy SpilnyakSerhiy Spilnyak
UkraineUkraine
950604 3 2.01 OXXX
Konrad OwczarekKonrad Owczarek
PolandPoland
871211 1 DNS
Celkem 4 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.813.914.014.094.174.254.334.414.494.524.62 Body
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
865520 3 4.52 -----O-O-XXOXXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 2 4.33 --XXOOOOXXOXXX
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 1 4.01 OOXOXXX
Celkem 3 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 15:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
930308 11 8.02 +0.7 m/s XX7.74  -1.17.745.45  -0.47.82  +0.48.02  +0.7
2 Lukasz WrobelLukasz Wrobel
PolandPoland
920419 8 7.44 +0.9 m/s X7.18  -0.2X7.185.73  +0.77.44  +0.9X
3 Serhiy KrukSerhiy Kruk
UkraineUkraine
931007 10 7.42 +0.1 m/s 7.28  +0.97.23  +1.07.42  +0.17.42X4.45  +0.27.12  -1.4
4 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 9 7.36 -0.1 m/s 7.27  +0.97.19  +0.07.30  -0.17.307.36  -0.1X7.29  -1.0
5 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
940906 4 7.26 +0.8 m/s 7.06  +1.07.02  +0.47.26  +0.87.266.94  +0.06.94  -0.47.21  -0.2
6 Dmytro ChornotaDmytro Chornota
UkraineUkraine
870928 6 7.25 +0.6 m/s 6.97  +0.16.94  +1.67.13  -0.67.137.25  +0.6XX
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
911027 5 7.21 +0.4 m/s 7.12  +1.0X6.96  +0.47.12X7.21  +0.47.16  -0.3
8 Pavel WaranowitchPavel Waranowitch
BelarusBelarus
941010 7 7.03 +0.3 m/s 7.03  +0.36.85  +0.66.81  +0.37.03X6.37  -1.36.58  +0.7
9 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
960506 3 6.87 +0.0 m/s XX6.87  +0.06.87
Celkem 9 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
815408 7 NL 6.36 -0.9 m/s 6.06  -1.06.36  -0.9X6.366.04  -2.06.23  -0.6X
2 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
SlovakiaSlovakia
886108 10 6.24 -1.1 m/s 6.24  -1.16.01  -1.16.08  -1.86.245.94  -1.04.60  +0.85.97  -0.5
3 Izabela WlodarskaIzabela Wlodarska
PolandPoland
955210 6 6.16 -0.6 m/s X6.16  -0.6X6.16X5.95  +0.16.03  -1.1
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885414 9 6.04 -1.1 m/s 4.62  +0.35.97  -0.46.04  -1.16.045.81  -1.34.82  -0.1-
5 Katarzyna WróbelKatarzyna Wróbel
PolandPoland
940427 5 5.70 -1.8 m/s 5.42  -0.5X5.60  -1.45.605.70  -1.8X5.64  -0.3
6 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
SlovakiaSlovakia
95 3 5.57 -0.4 m/s 5.37  -1.65.57  -0.4X5.575.35  -1.85.16  -1.35.49  -0.9
7 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 2 5.52 -1.5 m/s 5.14  -1.75.40  +0.05.47  -1.25.475.48  -1.7X5.52  -1.5
8 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
976023 1 5.31 +0.0 m/s XX5.13  -2.15.135.25  -1.8X5.31  +0.0
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 4 DNS
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 8 DNS
Celkem 10 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910613 9 21.65 21.4121.6521.3121.65X21.1221.65
2 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
900517 8 20.01 19.9819.9319.9219.98XX20.01
3 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 6 16.98 16.5216.9816.8416.9816.5716.8816.67
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
910716 4 13.88 13.0113.8613.8813.88XX13.79
5 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 3 13.64 13.1113.5213.5413.5413.5913.6413.49
6 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 1 13.04 X11.6312.7412.7413.0412.6712.19
7 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
791008 2 12.66 12.0112.66X12.66XXX
Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
921005 7 DNS
Ivan PanasyukIvan Panasyuk
UkraineUkraine
911008 5 DNS
Celkem 9 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 13:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 3 54.95 X50.8352.8752.8752.5551.9154.95
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
SlovakiaSlovakia
890904 2 39.94 X39.94X39.94XXX
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005510 1 DNS
Celkem 3 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 13:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan PanasyukIvan Panasyuk
UkraineUkraine
911008 6 58.36 57.9254.8257.4557.9257.3655.2658.36
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 3 46.19 X46.19X46.1944.10XX
3 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 5 45.77 43.16XX43.16XX45.77
4 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 4 45.09 42.1742.45X42.45X45.0944.26
5 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
910716 2 38.69 36.5037.0838.6938.6938.49X38.18
6 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990604 1 36.11 35.8936.11X36.11XXX
Celkem 6 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 13:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
895608 4 70.40 69.8069.48X69.8070.40--
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
896022 3 65.72 62.2961.4965.6265.62X65.72X
3 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
866022 1 59.84 57.65XX57.6532.4659.8458.00
4 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
935822 2 47.54 40.9646.7647.1447.1446.75X47.54
Celkem 4 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 14:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KruziakTomáš Kruziak
SlovakiaSlovakia
920209 6 68.24 68.24X67.5868.2468.04XX
2 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 5 67.85 X67.8567.1667.8566.1566.5164.84
3 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 4 64.14 X61.2062.9362.93XX64.14
4 Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930614 3 57.21 X53.6257.2157.2155.8956.66X
5 František VrtělkaFrantišek Vrtělka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
800320 1 50.18 46.3548.21X48.2148.5748.0550.18
Celkem 5 závodníků

-

(so, 29.7.2017 - 16:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav PolyuninVladislav Polyunin
UzbekistanUzbekistan
981204 5 73.69 67.3872.0373.2373.23X73.69X
2 Dmytro SheremetDmytro Sheremet
UkraineUkraine
921119 6 63.91 61.89XX61.8963.0863.91X
3 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
921123 3 62.58 X60.2962.5862.5861.0661.32X
4 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 2 57.16 54.01X56.2756.2757.16X54.15
5 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
881003 1 56.99 56.08X54.3856.0856.9955.6055.68
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950612 4 DNS
Celkem 6 závodníků