Zpět

 / Čokoládová tretra Opava

Opava (15. 5. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 15.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HalfarJosef Halfar 100101 IndividuálníIndividuální 1 17.87 0.00
2 Jan RichterJan Richter 100101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 2 18.15 0.00
3 Tomáš HavelTomáš Havel 100101 IndividuálníIndividuální 3 18.33 0.00
4 Mikuláš RybářMikuláš Rybář 110101 Budokan OpavaBudokan Opava 4 19.19 0.00
5 Robin KovárníkRobin Kovárník 100101 OpavaOpava 5 19.30 0.00
6 Jakub GregořicaJakub Gregořica 100101 IndividuálníIndividuální 6 19.35 0.00
7 Michael BartošíkMichael Bartošík 110101 IndividuálníIndividuální 7 19.37 0.00
8 Jan BambušekJan Bambušek 100101 TJ SlezanTJ Slezan 8 19.95 0.00
9 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 110101 IndividuálníIndividuální 9 20.13 0.00
10 ?? ???? ?? 110101 IndividuálníIndividuální 10 20.16 0.00
11 Jakub FuchsíkJakub Fuchsík 100101 OpavaOpava 11 20.48 0.00
12 KRYŠTOF BERNARDKRYŠTOF BERNARD 100101 IndividuálníIndividuální 12 20.61 0.00
13 Václav SabašVáclav Sabaš 100101 Železný PrajzákŽelezný Prajzák 13 20.65 0.00
14 Alex SchiesserAlex Schiesser 100101 Ski SchiesserSki Schiesser 14 20.76 0.00
15 Daniel GrabiášDaniel Grabiáš 100101 Slezan OpavaSlezan Opava 15 20.93 0.00
16 Martin DrozdekMartin Drozdek 100101 IndividuálníIndividuální 16 21.05 0.00
17 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 110101 IndividuálníIndividuální 17 21.14 0.00
18 Rudolf PavelekRudolf Pavelek 110101 IndividuálníIndividuální 18 21.21 0.00
19 Jáchym ŠtencelJáchym Štencel 100101 IndividuálníIndividuální 19 21.39 0.00
20 Daniel ČaveraDaniel Čavera 110101 IndividuálníIndividuální 20 21.46 0.00
21 Marek IhnMarek Ihn 100101 IndividuálníIndividuální 21 21.47 0.00
22 Jonáš VeselýJonáš Veselý 100101 IndividuálníIndividuální 22 21.58 0.00
23 Adam SlavataAdam Slavata 100101 IndividuálníIndividuální 23 21.90 0.00
24 Tomáš ChytrýTomáš Chytrý 100101 IndividuálníIndividuální 24 22.04 0.00
25 Robin ŠulcRobin Šulc 100101 -- 25 22.07 0.00
26 Jan DubovýJan Dubový 100101 IndividuálníIndividuální 26 22.09 0.00
27 Mikuláš VAJDAMikuláš VAJDA 110101 IndividuálníIndividuální 27 22.47 0.00
28 Adam GebauerAdam Gebauer 100101 IndividuálníIndividuální 28 23.02 0.00
29 Tobiáš BergerTobiáš Berger 110101 IndividuálníIndividuální 29 23.15 0.00
30 Štěpán BzunekŠtěpán Bzunek 110101 IndividuálníIndividuální 30 23.87 0.00
31 Adam KurkaAdam Kurka 110101 IndividuálníIndividuální 31 24.56 0.00
32 Oliver QuisOliver Quis 110101 OpavaOpava 32 32.79 0.00
Celkem 32 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 15.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella ZajícováStella Zajícová 100101 ZŠ EnglišovaZŠ Englišova 1 18.09 0.00
2 Sofie KociánováSofie Kociánová 100101 OpavaOpava 2 18.77 0.00
3 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 100101 IndividuálníIndividuální 3 19.32 0.00
4 Eliška StejskalováEliška Stejskalová 100101 Opava ZŠ EnglišovaOpava ZŠ Englišova 4 19.34 0.00
5 Radka TomanováRadka Tomanová 100101 Kateřinský gangKateřinský gang 5 19.57 0.00
6 Nikol DostálováNikol Dostálová 110101 IndividuálníIndividuální 6 19.80 0.00
7 Nela SmějováNela Smějová 100101 IndividuálníIndividuální 7 19.98 0.00
8 Sophy BodlákováSophy Bodláková 100101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 8 20.20 0.00
9 Tea MachalekTea Machalek 110101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 20.32 0.00
10 Karolína HeinzováKarolína Heinzová 100101 ZŠ EnglišovaZŠ Englišova 10 20.37 0.00
11 Ema TomanováEma Tomanová 110101 Slezan OpavaSlezan Opava 11 20.48 0.00
12 Adéla StaňkováAdéla Staňková 110101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 20.60 0.00
13 Jana BinarováJana Binarová 100101 IndividuálníIndividuální 13 20.70 0.00
14 Jindřiška KramnáJindřiška Kramná 100101 IndividuálníIndividuální 14 20.84 0.00
15 Nela PavlicováNela Pavlicová 100101 Tj Olimpie BruntáTj Olimpie Bruntá 15 20.92 0.00
16 Eliška MlčochováEliška Mlčochová 110101 Slezan OpavaSlezan Opava 16 20.96 0.00
17 Klára NedopílkováKlára Nedopílková 100101 IndividuálníIndividuální 17 21.09 0.00
18 Karolína WankeKarolína Wanke 100101 IndividuálníIndividuální 18 21.64 0.00
19 Klára ŠímováKlára Šímová 100101 OpavaOpava 19 21.89 0.00
20 Karolina TichackovaKarolina Tichackova 110101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 20 22.07 0.00
21 Nicol KasperlíkováNicol Kasperlíková 100101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 21 22.11 0.00
22 Izabela BöhmováIzabela Böhmová 110101 IndividuálníIndividuální 22 22.48 0.00
23 Sarah PhilippSarah Philipp 100101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 23 22.64 0.00
24 Elen RuzickovaElen Ruzickova 110101 IndividuálníIndividuální 24 22.85 0.00
25 Adéla PřecechtělováAdéla Přecechtělová 110101 IndividuálníIndividuální 25 22.96 0.00
26 Patricie KupkováPatricie Kupková 100101 IndividuálníIndividuální 26 23.02 0.00
27 Natálie VíchováNatálie Víchová 110101 IndividuálníIndividuální 27 23.29 0.00
28 Lucie GrómanováLucie Grómanová 100101 IndividuálníIndividuální 28 23.44 0.00
29 Adéla BilíčkováAdéla Bilíčková 110101 IndividuálníIndividuální 29 23.54 0.00
30 Eliška OrlováEliška Orlová 100101 IndividuálníIndividuální 30 24.04 0.00
31 Izabela KostřibováIzabela Kostřibová 110101 IndividuálníIndividuální 31 25.31 0.00
32 agata Machackovaagata Machackova 110101 IndividuálníIndividuální 32 25.88 0.00
Celkem 32 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 15.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín HalfarAntonín Halfar 080101 IndividuálníIndividuální 1 33.34 0.00
2 Vítězslav GlosVítězslav Glos 080101 IndividuálníIndividuální 2 33.74 0.00
3 Mateo ČiripMateo Čirip 080101 TJ Sokol Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Doudleby nad Orlicí 3 33.82 0.00
4 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 080101 BohumínBohumín 4 34.75 0.00
5 Matěj BurešMatěj Bureš 080101 IndividuálníIndividuální 5 36.54 0.00
6 Jakub KrayzelJakub Krayzel 090101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 36.71 0.00
7 Jan CetlJan Cetl 090101 Opavský sportovní klubOpavský sportovní klub 7 37.34 0.00
8 Teodor HírešTeodor Híreš 080101 IndividuálníIndividuální 8 37.73 0.00
9 Jakub VápeníkJakub Vápeník 090101 IndividuálníIndividuální 9 37.88 0.00
10 Matouš RybářMatouš Rybář 090101 Budokan OpavaBudokan Opava 10 37.91 0.00
11 Bruno KernBruno Kern 090101 IndividuálníIndividuální 11 37.94 0.00
12 Samuel NěmčíkSamuel Němčík 080101 Sokol OpavaSokol Opava 12 38.27 0.00
13 Kryštof KernKryštof Kern 090101 IndividuálníIndividuální 13 38.35 0.00
14 Štěpán PěruškaŠtěpán Pěruška 080101 IndividuálníIndividuální 14 38.61 0.00
15 Antonin JasoněkAntonin Jasoněk 090101 IndividuálníIndividuální 15 40.45 0.00
16 vojtěch Jasoněkvojtěch Jasoněk 090101 štablovice 183štablovice 183 16 40.65 0.00
17 Micah A. PerkinsMicah A. Perkins 080101 Slezan OpavaSlezan Opava 17 41.18 0.00
Jonáš KleinJonáš Klein 090101 IndividuálníIndividuální 18 41.85 0.00
18 Adam VíchaAdam Vícha 090101 Vichitch teamVichitch team 19 41.85 0.00
19 Daniel ŽebrákDaniel Žebrák 080101 HlučínHlučín 20 41.87 0.00
20 Pepík PensimusPepík Pensimus 080101 IndividuálníIndividuální 21 42.13 0.00
21 Jan RaclJan Racl 090101 IndividuálníIndividuální 22 42.22 0.00
22 Jakub ŠafarčíkJakub Šafarčík 090101 IndividuálníIndividuální 23 42.37 0.00
23 Marek VajdaMarek Vajda 090101 IndividuálníIndividuální 24 42.45 0.00
24 Lukáš IndrákLukáš Indrák 080101 IndividuálníIndividuální 25 48.31 0.00
Celkem 25 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 15.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 080101 ZŠ EnglišovaZŠ Englišova 1 33.71 0.00
2 Bára AndrlováBára Andrlová 080101 TJ SlezanTJ Slezan 2 36.71 0.00
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 080101 Atletická školka OstravaAtletická školka Ostrava 3 37.28 0.00
4 Emma MachalekEmma Machalek 090101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.29 0.00
5 Anna HudečkováAnna Hudečková 080101 Sokol OpavaSokol Opava 5 37.70 0.00
6 Nela HavlováNela Havlová 080101 IndividuálníIndividuální 6 37.76 0.00
7 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 080101 OpavaOpava 7 38.31 0.00
8 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 090101 IndividuálníIndividuální 8 38.59 0.00
9 Michaela LesákováMichaela Lesáková 090101 Sokol OpavaSokol Opava 9 39.18 0.00
10 Alice Lola MaixnerovaAlice Lola Maixnerova 090101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10 39.33 0.00
11 Sofie JarolímkováSofie Jarolímková 090101 IndividuálníIndividuální 11 39.56 0.00
12 Markéta VojtkováMarkéta Vojtková 090101 IndividuálníIndividuální 12 39.57 0.00
13 Lada HoloubkováLada Holoubková 080101 IndividuálníIndividuální 13 39.63 0.00
14 Patricie SmékalováPatricie Smékalová 090101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 14 39.81 0.00
15 Tereza WiaczkovaTereza Wiaczkova 080101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 15 40.65 0.00
16 Vendula HiczováVendula Hiczová 090101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 16 40.76 0.00
17 Tereza BaránkováTereza Baránková 090101 IndividuálníIndividuální 17 41.20 0.00
18 Klára StaňkováKlára Staňková 090101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 41.32 0.00
19 Karolína ČičákováKarolína Čičáková 090101 IndividuálníIndividuální 19 41.38 0.00
20 Simona SikorováSimona Sikorová 090101 IndividuálníIndividuální 20 41.63 0.00
21 Sofie HeimovaSofie Heimova 090101 IndividuálníIndividuální 21 41.74 0.00
22 Karla KohutováKarla Kohutová 090101 IndividuálníIndividuální 22 41.79 0.00
23 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 090101 IndividuálníIndividuální 23 41.81 0.00
24 Kateřina KováčikováKateřina Kováčiková 090101 SK Vrbno pod PradědemSK Vrbno pod Pradědem 24 42.52 0.00
25 Karolína FormánkováKarolína Formánková 080101 Slezan OpavaSlezan Opava 25 42.88 0.00
26 Tereza NěmčíkováTereza Němčíková 080101 Sokol OpavaSokol Opava 26 42.97 0.00
27 ema jírováema jírová 090101 IndividuálníIndividuální 27 43.24 0.00
28 Zuzana StachovskáZuzana Stachovská 090101 IndividuálníIndividuální 28 43.72 0.00
29 Kristýna GavlasováKristýna Gavlasová 080101 IndividuálníIndividuální 29 43.78 0.00
30 Adriana MachelováAdriana Machelová 090101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30 44.22 0.00
31 Kristýnka SmolkováKristýnka Smolková 080101 žádnýžádný 31 44.28 0.00
32 Lexie RovňaníkováLexie Rovňaníková 090101 Zš OtickáZš Otická 32 44.68 0.00
33 Jana GrygerováJana Grygerová 090101 IndividuálníIndividuální 33 45.14 0.00
34 Magdaléna HasilováMagdaléna Hasilová 090101 IndividuálníIndividuální 34 45.30 0.00
35 Zina ČervenkováZina Červenková 090101 IndividuálníIndividuální 35 45.40 0.00
36 Eliška AndělováEliška Andělová 090101 IndividuálníIndividuální 36 45.91 0.00
37 Viktorie DrašákováViktorie Drašáková 080101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 37 46.53 0.00
38 Alžběta BorunskáAlžběta Borunská 090101 Orientační běh OpavaOrientační běh Opava 38 48.22 0.00
39 Sofie PřikrylováSofie Přikrylová 080101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 39 48.84 0.00
40 Laura RuzickovaLaura Ruzickova 090101 IndividuálníIndividuální 40 50.32 0.00
41 Lucie KuzníkováLucie Kuzníková 090101 Slezan OpavaSlezan Opava 41 54.49 0.00
42 Aneta ŠmahelováAneta Šmahelová 090101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 42 63.34 0.00
Celkem 42 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 15.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent GlosVincent Glos 060101 IndividuálníIndividuální 1 47.63 0.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 060101 Orientační běh OpavaOrientační běh Opava 2 50.11 0.00
3 Adam VáclavíkAdam Václavík 060101 IndividuálníIndividuální 3 50.86 0.00
4 Filip JarolímFilip Jarolím 070101 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 51.07 0.00
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 5 52.51 0.00
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 060101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 52.82 0.00
7 Jan UrbánekJan Urbánek 070101 IndividuálníIndividuální 7 53.55 0.00
8 Ondřej VelebaOndřej Veleba 070101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 53.62 0.00
9 Vít DietrichVít Dietrich 070101 Sokol OpavaSokol Opava 9 54.10 0.00
10 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 070101 IndividuálníIndividuální 10 54.76 0.00
11 Adam GrossAdam Gross 060101 ZŠ EnglišovaZŠ Englišova 11 54.85 0.00
12 Jakub KomárekJakub Komárek 060101 BohuslaviceBohuslavice 12 56.21 0.00
13 David BinarDavid Binar 070101 IndividuálníIndividuální 13 56.39 0.00
14 Petr KasperlíkPetr Kasperlík 060101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 14 57.87 0.00
15 Aleš KuzníkAleš Kuzník 070101 Slezan OpavaSlezan Opava 15 58.26 0.00
16 Matěj VilášekMatěj Vilášek 060101 IndividuálníIndividuální 16 58.62 0.00
17 Cyril VojtekCyril Vojtek 070101 IndividuálníIndividuální 17 59.07 0.00
18 Štěpán ŽilkaŠtěpán Žilka 070101 OticeOtice 18 59.29 0.00
19 Ondřej LichovníkOndřej Lichovník 060101 T.J. SOKOL OPAVAT.J. SOKOL OPAVA 19 59.85 0.00
20 Jonáš JasenekJonáš Jasenek 070101 IvdividuálníIvdividuální 20 60.41 0.00
21 Adam BolekAdam Bolek 070101 IndividuálníIndividuální 21 61.67 0.00
22 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 070101 IvdividuálníIvdividuální 22 63.25 0.00
23 Samuel AndělSamuel Anděl 060101 IndividuálníIndividuální 23 65.05 0.00
24 Filip PalyzaFilip Palyza 070101 IndividuálníIndividuální 24 66.24 0.00
25 Kryštof VranaKryštof Vrana 070101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 25 70.20 0.00
26 Antonín ŠimetkaAntonín Šimetka 070101 Opavský sportovní klub (OSK)Opavský sportovní klub (OSK) 26 74.15 0.00
27 Michal HiczMichal Hicz 060101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 27 74.93 0.00
28 Vratislav PavlíčekVratislav Pavlíček 060101 IndividuálníIndividuální 28 92.52 0.00
29 Jakub ČervenkaJakub Červenka 060101 IndividuálníIndividuální 29 99.99 0.00
Celkem 29 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 15.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýnka KáňováKristýnka Káňová 070101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 1 50.02 0.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 060101 AK ŠternberkAK Šternberk 2 50.68 0.00
3 Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková 060101 IndividuálníIndividuální 3 51.19 0.00
4 Ema ProcházkováEma Procházková 070101 Saška VítkoviceSaška Vítkovice 4 51.49 0.00
5 Martina SprogaMartina Sproga 060101 IndividuálníIndividuální 5 53.77 0.00
6 Marie OnderkováMarie Onderková 070101 Slezan OpavaSlezan Opava 6 54.25 0.00
7 Adéla BARONOVÁAdéla BARONOVÁ 060101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 55.07 0.00
8 Karolína CetlováKarolína Cetlová 070101 Opavský sportovní klubOpavský sportovní klub 8 56.43 0.00
9 Monika BučkováMonika Bučková 070101 Sokol OpavaSokol Opava 9 56.62 0.00
10 Amálie HákováAmálie Háková 060101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 10 56.97 0.00
11 Kristýna MagerováKristýna Magerová 060101 Sokol OpavaSokol Opava 11 57.73 0.00
12 Klára OlšinováKlára Olšinová 060101 IndividuálníIndividuální 12 58.55 0.00
13 Elen HONKOVÁElen HONKOVÁ 070101 Slezan OpavaSlezan Opava 13 58.68 0.00
14 Veronika JanoškováVeronika Janošková 070101 IndividuálníIndividuální 14 59.16 0.00
Amalie WirthovaAmalie Wirthova 070101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 15 60.56 0.00
15 Karolina VaškovaKarolina Vaškova 060101 Slezan OpavaSlezan Opava 16 60.56 0.00
16 Johana ŠimetkováJohana Šimetková 060101 OSKOSK 17 61.41 0.00
17 Sophia CollinsováSophia Collinsová 070101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 18 61.92 0.00
18 Veronika MertensováVeronika Mertensová 070101 IndividuálníIndividuální 19 62.70 0.00
19 Alena SabašováAlena Sabašová 060101 IndividuálníIndividuální 20 63.34 0.00
20 KATKA BERNARDOVÁKATKA BERNARDOVÁ 070101 IndividuálníIndividuální 21 63.57 0.00
21 Karolína RychláKarolína Rychlá 070101 KOS KrnovKOS Krnov 22 64.26 0.00
22 Viktorie TomanováViktorie Tomanová 060101 OpavaOpava 23 65.52 0.00
23 Nela RehušováNela Rehušová 070101 Sokol OpavaSokol Opava 24 66.09 0.00
24 Viktorie KostřibováViktorie Kostřibová 070101 IndividuálníIndividuální 25 66.24 0.00
25 Andrea PešákováAndrea Pešáková 070101 ZŠ a MŠ DVORCEZŠ a MŠ DVORCE 26 75.39 0.00
Celkem 26 závodníků