Zpět

 / Čokoládová tretra Olomouc

Olomouc (17. 5. 2017)

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kryštof Jan MitášKryštof Jan Mitáš 150101 IndividuálníIndividuální 5 55.63 0.00
Tonda HonTonda Hon 160101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 89.13 0.00
Celkem 2 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Terezka MarkováTerezka Marková 150101 IndividuálníIndividuální 5 49.80 0.00
Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 150101 IndividuálníIndividuální 3 21.06 0.00
Sára ProtivánkováSára Protivánková 150101 IndividuálníIndividuální 6 14.61 0.00
Meda SmutkováMeda Smutková 150101 IndividuálníIndividuální 7 26.31 0.00
Viktorka KolmašováViktorka Kolmašová 150101 IndividuálníIndividuální 4 34.85 0.00
Celkem 5 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KapaňaFilip Kapaňa 120101 IndividuálníIndividuální 3 12.65 0.00
2 Michal BenešMichal Beneš 120101 Bašta teamBašta team 1 14.11 0.00
3 František FraisFrantišek Frais 120101 IndividuálníIndividuální 2 14.82 0.00
4 Jan MacháčekJan Macháček 130101 IndividuálníIndividuální 8 17.24 0.00
5 Lukáš HebelkaLukáš Hebelka 130101 IndividuálníIndividuální 5 19.25 0.00
6 David NečasDavid Nečas 140101 IndividuálníIndividuální 6 21.64 0.00
7 Michal IlíkMichal Ilík 130101 IndividuálníIndividuální 7 22.32 0.00
8 Filip VymětalíkFilip Vymětalík 130101 IndividuálníIndividuální 4 25.93 0.00
Celkem 8 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZavadilJakub Zavadil 120101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 13.38 0.00
2 Vojtěch VolnýVojtěch Volný 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.40 0.00
3 Lukáš ŠulcLukáš Šulc 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 14.54 0.00
4 Oliver OndruchOliver Ondruch 120101 IndividuálníIndividuální 6 15.06 0.00
5 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl 130101 IndividuálníIndividuální 5 17.28 0.00
6 Petr BlažekPetr Blažek 130101 IndividuálníIndividuální 1 17.39 0.00
7 Kryštof SmékalKryštof Smékal 140101 IndividuálníIndividuální 3 19.18 0.00
8 Martin ŠevelaMartin Ševela 140101 IndividuálníIndividuální 2 26.57 0.00
Celkem 8 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk NepožitekZdeněk Nepožitek 120101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 13.07 0.00
2 Matyáš BerkaMatyáš Berka 120101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 13.21 0.00
3 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.39 0.00
4 Eduard DospělEduard Dospěl 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.13 0.00
5 Jakub LukášekJakub Lukášek 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.62 0.00
6 Daniel VrbaDaniel Vrba 120101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 15.87 0.00
7 Richard JůnaRichard Jůna 120101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 16.04 0.00
8 Petr TinákPetr Tinák 140101 IndividuálníIndividuální 1 23.55 0.00
Celkem 8 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ForetnikKryštof Foretnik 120101 SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc 2 15.23 0.00
2 Radovan SmutekRadovan Smutek 130101 IndividuálníIndividuální 8 15.60 0.00
3 Jan JuříčekJan Juříček 130101 IndividuálníIndividuální 5 16.20 0.00
4 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.69 0.00
5 Viktor SoučekViktor Souček 120101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 17.47 0.00
6 Jacob SeidlJacob Seidl 120101 IndividuálníIndividuální 7 19.06 0.00
7 Leon Sebastian BuchbauerLeon Sebastian Buchbauer 130101 IndividuálníIndividuální 6 19.92 0.00
8 David KozderaDavid Kozdera 140101 IndividuálníIndividuální 1 22.86 0.00
Celkem 8 závodníků
5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil 120101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 13.87 0.00
2 Vít Matyáš MitášVít Matyáš Mitáš 120101 IndividuálníIndividuální 5 14.81 0.00
3 Richard HuňkaRichard Huňka 120101 IndividuálníIndividuální 8 14.95 0.00
4 Jakub OndráčkaJakub Ondráčka 120101 IndividuálníIndividuální 3 16.62 0.00
5 Karel VitamvásKarel Vitamvás 130101 IndividuálníIndividuální 6 17.06 0.00
6 Marek VoglMarek Vogl 130101 IndividuálníIndividuální 7 18.85 0.00
7 Felix MatelaFelix Matela 130101 IndividuálníIndividuální 2 18.94 0.00
8 Dominik ZlámalDominik Zlámal 140101 IndividuálníIndividuální 1 21.71 0.00
Celkem 8 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 120101 IndividuálníIndividuální 6 13.05 0.00
2 Anička ZaorálkováAnička Zaorálková 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.68 0.00
3 Anna SloupenskáAnna Sloupenská 120101 IndividuálníIndividuální 3 13.88 0.00
4 Anička ŠpilerováAnička Špilerová 130101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.90 0.00
5 Sára ZlámalováSára Zlámalová 120101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 14.00 0.00
6 Dominika HammerovaDominika Hammerova 120101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.96 0.00
7 Adina UhlířováAdina Uhlířová 140101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.76 0.00
Eliška HutníkováEliška Hutníková 120101 IndividuálníIndividuální 5 DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KalmanováEma Kalmanová 120101 Ski klub HamrySki klub Hamry 4 14.20 0.00
2 Natalie KorhoňováNatalie Korhoňová 130101 IndividuálníIndividuální 3 18.79 0.00
3 Vendula JanikováVendula Janiková 130101 IndividuálníIndividuální 7 19.20 0.00
4 Julie KašparůJulie Kašparů 140101 VaraderoVaradero 5 20.46 0.00
5 Emma HusováEmma Husová 140101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.73 0.00
6 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 140101 IndividuálníIndividuální 2 25.52 0.00
7 Violka MíšováViolka Míšová 140101 IndividuálníIndividuální 8 64.27 0.00
Celkem 7 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KopeckáSofie Kopecká 120101 IndividuálníIndividuální 4 16.04 0.00
2 Elen MačákováElen Mačáková 130101 IndividuálníIndividuální 7 17.30 0.00
3 Nela TománkováNela Tománková 130101 IndividuálníIndividuální 8 17.70 0.00
4 Evelína VrbickáEvelína Vrbická 130101 IndividuálníIndividuální 6 18.52 0.00
5 Rebeka ChytilováRebeka Chytilová 130101 IndividuálníIndividuální 2 23.40 0.00
6 Sophie PirklSophie Pirkl 140101 IndividuálníIndividuální 3 24.42 0.00
7 Valerie FrantíkováValerie Frantíková 130101 IndividuálníIndividuální 5 25.02 0.00
Celkem 7 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie NeoralováJulie Neoralová 120101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 13.44 0.00
2 Ema NovotnáEma Novotná 120101 IndividuálníIndividuální 6 15.69 0.00
3 Barborka KolmašováBarborka Kolmašová 130101 IndividuálníIndividuální 4 17.58 0.00
4 Valerie VyskočilováValerie Vyskočilová 140101 IndividuálníIndividuální 2 19.30 0.00
5 Sára BabišováSára Babišová 130101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 19.55 0.00
6 Barbora ČernohouzováBarbora Černohouzová 140101 IndividuálníIndividuální 3 19.62 0.00
7 Veronika PaulíčkováVeronika Paulíčková 140101 IndividuálníIndividuální 5 20.62 0.00
8 Jana MedříkováJana Medříková 130101 IndividuálníIndividuální 8 21.42 0.00
Celkem 8 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MazurRadek Mazur 100101 IndividuálníIndividuální 5 19.44 0.00
2 Felix NěmecFelix Němec 100101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 20.02 0.00
3 Tobi?š KobzaTobi?š Kobza 100101 IndividuálníIndividuální 3 20.09 0.00
4 Viktor MíčekViktor Míček 100101 ZŠ Spojenců OlomoucZŠ Spojenců Olomouc 1 20.54 0.00
5 Ondřej PelclOndřej Pelcl 100101 IndividuálníIndividuální 4 20.68 0.00
6 David KorhoňDavid Korhoň 110101 IndividuálníIndividuální 8 21.74 0.00
7 Michal VyroubalMichal Vyroubal 110101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 23.22 0.00
8 Petr PolákPetr Polák 110101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 6 24.80 0.00
Celkem 8 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BitomskýAdam Bitomský 110101 IndividuálníIndividuální 7 20.79 0.00
2 Marian CigánekMarian Cigánek 110101 IndividuálníIndividuální 2 21.16 0.00
3 Jaromír NožkaJaromír Nožka 100101 IndividuálníIndividuální 6 21.49 0.00
4 Jakub ŠuranskýJakub Šuranský 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 23.23 0.00
5 Richard OslanecRichard Oslanec 110101 IndividuálníIndividuální 8 23.29 0.00
6 Maxim JermolinMaxim Jermolin 110101 IndividuálníIndividuální 5 24.60 0.00
7 Matthias SeidlMatthias Seidl 110101 IndividuálníIndividuální 3 24.71 0.00
Celkem 7 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jozef TinákJozef Tinák 110101 IndividuálníIndividuální 2 19.30 0.00
2 Adam HrdyAdam Hrdy 110101 TJ OslavanyTJ Oslavany 7 20.25 0.00
3 Lukáš HrabalLukáš Hrabal 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.22 0.00
4 Ondřej KubanOndřej Kuban 100101 IndividuálníIndividuální 8 21.54 0.00
5 Dominik BotekDominik Botek 110101 IndividuálníIndividuální 6 21.64 0.00
6 Miroslav JaníkMiroslav Janík 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 21.66 0.00
7 Martin DanielMartin Daniel 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.62 0.00
Celkem 7 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 100101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 18.49 0.00
2 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.40 0.00
3 Matěj BenešMatěj Beneš 100101 Bašta teamBašta team 2 20.66 0.00
4 Petr BabišPetr Babiš 100101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 21.05 0.00
5 Jonáš KorábečnýJonáš Korábečný 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.77 0.00
6 Vít MádrVít Mádr 110101 IndividuálníIndividuální 8 23.32 0.00
7 Matyáš ValentaMatyáš Valenta 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 26.14 0.00
Celkem 7 závodníků
5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 100101 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 17.12 0.00
2 Adam JendřiščíkAdam Jendřiščík 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.60 0.00
3 Radek DieslRadek Diesl 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.58 0.00
4 Patrik KopeckýPatrik Kopecký 100101 IndividuálníIndividuální 8 21.03 0.00
5 David JašíčekDavid Jašíček 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.52 0.00
6 Matěj SmékalMatěj Smékal 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.59 0.00
7 Vít LangerVít Langer 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 23.58 0.00
8 Adam MandrholcAdam Mandrholc 110101 IndividuálníIndividuální 2 32.28 0.00
Celkem 8 závodníků
6 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor HansgutViktor Hansgut 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 19.09 0.00
2 Michal MazáčMichal Mazáč 100101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 4 19.63 0.00
3 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.18 0.00
4 Marek KováčMarek Kováč 110101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 23.21 0.00
5 Jan ZnojilJan Znojil 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 23.29 0.00
6 Vojtěch ČernouzVojtěch Černouz 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 24.80 0.00
7 Mikuláš FrantíkMikuláš Frantík 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 26.44 0.00
8 Vojtěch VymětalíkVojtěch Vymětalík 110101 IndividuálníIndividuální 2 29.63 0.00
Celkem 8 závodníků
7 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HanousekMatyáš Hanousek 100101 IndividuálníIndividuální 1 19.45 0.00
2 Kryštof KlímekKryštof Klímek 100101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 20.43 0.00
3 Adrian DvořákAdrian Dvořák 100101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 21.04 0.00
4 Martin KovářMartin Kovář 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 21.39 0.00
5 Tomáš ProtivánekTomáš Protivánek 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.89 0.00
6 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek 110101 IndividuálníIndividuální 8 22.61 0.00
7 Dominik KrátkýDominik Krátký 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 23.31 0.00
8 Filip BrzobohatýFilip Brzobohatý 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 23.43 0.00
Celkem 8 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HorákováMarie Horáková 110101 Včeličky OlomoucVčeličky Olomouc 5 19.96 0.00
2 Sofie MlčákováSofie Mlčáková 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.24 0.00
3 Nikol StránělováNikol Stránělová 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 21.98 0.00
4 Anna Esther Bustillos IbiševičoAnna Esther Bustillos Ibiševičo 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.76 0.00
5 Eva KargerováEva Kargerová 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 1 24.18 0.00
6 Eliška ŠevelováEliška Ševelová 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.32 0.00
7 Linda HebelkováLinda Hebelková 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.88 0.00
8 Izabella PirklIzabella Pirkl 110101 IndividuálníIndividuální 4 28.52 0.00
Celkem 8 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrňávkováAnna Krňávková 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.25 0.00
2 Nella KňávováNella Kňávová 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 19.28 0.00
3 Elen PatrmannováElen Patrmannová 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.14 0.00
4 Laura FendrychováLaura Fendrychová 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.19 0.00
5 Emma KašparůEmma Kašparů 110101 VaraderoVaradero 2 23.19 0.00
6 Dorotka ŠafářováDorotka Šafářová 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.29 0.00
7 Sára PelíškováSára Pelíšková 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 27.11 0.00
Celkem 7 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FialovaAnna Fialova 100101 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 18.87 0.00
2 Magdaléna KubáčováMagdaléna Kubáčová 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.08 0.00
3 Hana MikulkováHana Mikulková 100101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 20.11 0.00
4 Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová 100101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 20.15 0.00
5 Ivanka BílkováIvanka Bílková 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 20.36 0.00
6 Leona ŠenkováLeona Šenková 100101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 21.83 0.00
7 Laura MatelaLaura Matela 100101 IndividuálníIndividuální 8 26.11 0.00
Celkem 7 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.51 0.00
2 Klára KrohmerováKlára Krohmerová 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 19.46 0.00
3 Tereza SloupenskáTereza Sloupenská 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 20.40 0.00
4 Anna IlíkováAnna Ilíková 100101 IndividuálníIndividuální 8 22.40 0.00
5 Johana PospíšilováJohana Pospíšilová 100101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.05 0.00
6 Justýna PřidalováJustýna Přidalová 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 23.97 0.00
7 Elen TrešlováElen Trešlová 110101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 29.73 0.00
Celkem 7 závodníků
5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 18.99 0.00
2 Jolana HolnováJolana Holnová 110101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.50 0.00
3 Hana BřezovskáHana Březovská 100101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 20.04 0.00
4 Julie TrávníčkováJulie Trávníčková 110101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 3 20.94 0.00
5 Josefína VrbickáJosefína Vrbická 100101 IndividuálníIndividuální 2 21.00 0.00
6 Karolína SmutkováKarolína Smutková 110101 IndividuálníIndividuální 7 21.81 0.00
7 Ema CoufalováEma Coufalová 110101 IndividuálníIndividuální 8 25.47 0.00
Celkem 7 závodníků
6 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 100101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 18.72 0.00
2 Natálie RudolfováNatálie Rudolfová 100101 IndividuálníIndividuální 3 19.06 0.00
3 Eliška ObrtlíkováEliška Obrtlíková 100101 IndividuálníIndividuální 5 19.47 0.00
4 Aneta ČečatkováAneta Čečatková 100101 IndividuálníIndividuální 7 19.55 0.00
5 Kateřina MišákováKateřina Mišáková 110101 IndividuálníIndividuální 6 20.46 0.00
6 Barbora RusnákováBarbora Rusnáková 110101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 20.53 0.00
7 Anna BáťkováAnna Báťková 100101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 20.82 0.00
8 Zuzana RichterováZuzana Richterová 110101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 8 22.18 0.00
Celkem 8 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 36.03 0.00
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 080101 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10 36.29 0.00
3 Jan KelarJan Kelar 090101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 36.53 0.00
4 Antonin ZatloukalAntonin Zatloukal 080101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 37.14 0.00
5 Jan JuřičkaJan Juřička 090101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 38.42 0.00
6 Adam ŠulcAdam Šulc 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 42.44 0.00
7 Ondřej VodičkaOndřej Vodička 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 42.88 0.00
8 Šimon SwaczynaŠimon Swaczyna 090101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 9 43.47 0.00
9 Tomáš PavlasTomáš Pavlas 090101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 3 44.28 0.00
10 Kryštof ČernohouzKryštof Černohouz 080101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 44.49 0.00
Celkem 10 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GalkoJakub Galko 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.85 0.00
2 Jan BarešJan Bareš 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 37.27 0.00
3 Vojtěch KvapilVojtěch Kvapil 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 37.95 0.00
4 Vojtěch KulatýVojtěch Kulatý 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 38.04 0.00
5 Eliáš HofmanEliáš Hofman 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 40.04 0.00
6 Jakub VodičkaJakub Vodička 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 10 40.28 0.00
7 Matěj ŠefčíkMatěj Šefčík 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 40.91 0.00
8 Sebastian WernerSebastian Werner 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.10 0.00
9 Šimon KlusákŠimon Klusák 080101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 1 42.99 0.00
10 Matouš CrhonekMatouš Crhonek 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 43.82 0.00
Celkem 10 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VránaTomáš Vrána 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 34.40 0.00
2 Václav ŠímaVáclav Šíma 080101 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 36.32 0.00
3 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 080101 IndividuálníIndividuální 5 37.80 0.00
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 37.81 0.00
5 Sebastian SafernaSebastian Saferna 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 38.61 0.00
6 Adam PolákAdam Polák 090101 TJ TršiceTJ Tršice 3 38.78 0.00
7 Matouš VitoslavskýMatouš Vitoslavský 080101 IndividuálníIndividuální 1 38.81 0.00
8 Samuel HrdýSamuel Hrdý 090101 TJ OslavanyTJ Oslavany 2 39.65 0.00
9 Jakub MazáčJakub Mazáč 080101 BEKA PříborBEKA Příbor 6 45.29 0.00
10 Simon ForetnikSimon Foretnik 090101 FK Horka nad MoravouFK Horka nad Moravou 4 45.67 0.00
Celkem 10 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KyselýJan Kyselý 080101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 35.51 0.00
2 Vojtěch JaníkVojtěch Janík 080101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 8 36.22 0.00
3 Tomáš ŠvecTomáš Švec 080101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 7 37.25 0.00
4 Jakub AlexaJakub Alexa 090101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 37.68 0.00
5 David KünstlerDavid Künstler 090101 IndividuálníIndividuální 1 40.10 0.00
6 Prokop DudaProkop Duda 090101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 6 40.25 0.00
7 Jakub BalnerJakub Balner 090101 IndividuálníIndividuální 3 40.98 0.00
8 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 42.31 0.00
9 Pavel MückPavel Mück 090101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 4 42.88 0.00
Celkem 9 závodníků
5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ChytilSamuel Chytil 080101 IndividuálníIndividuální 8 33.82 0.00
2 Jakub SadílekJakub Sadílek 090101 IndividuálníIndividuální 7 36.56 0.00
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 080101 IndividuálníIndividuální 4 37.06 0.00
4 Antonín KřížAntonín Kříž 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 37.44 0.00
5 Petr BartákPetr Barták 080101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 9 38.13 0.00
6 Vojtěch MádrVojtěch Mádr 080101 IndividuálníIndividuální 5 38.38 0.00
7 Stanislav MišákStanislav Mišák 080101 IndividuálníIndividuální 6 40.87 0.00
8 Jakub GrambalJakub Grambal 080101 IndividuálníIndividuální 1 46.72 0.00
Adam OslanecAdam Oslanec 080101 IndividuálníIndividuální 2 DNF 0.00
Celkem 9 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christina DostálováChristina Dostálová 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 36.63 0.00
2 Klára UrbánkováKlára Urbánková 080101 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 37.64 0.00
3 Nela MojžíšováNela Mojžíšová 090101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 42.14 0.00
4 Stela NeoralováStela Neoralová 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 5 42.44 0.00
5 Beáta HuňkováBeáta Huňková 090101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 3 44.34 0.00
6 Hana HorákováHana Horáková 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 45.04 0.00
7 Valérie JančíkováValérie Jančíková 090101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 45.70 0.00
8 Klára PirklováKlára Pirklová 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 6 45.72 0.00
9 Terezie RichterováTerezie Richterová 090101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 49.33 0.00
Celkem 9 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.43 0.00
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 080101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 37.02 0.00
3 Ema BorůvkováEma Borůvková 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 37.45 0.00
4 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 080101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 1 38.89 0.00
5 Barbora JašíčkováBarbora Jašíčková 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.47 0.00
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 090101 IndividuálníIndividuální 6 41.75 0.00
7 Simona HejtmanováSimona Hejtmanová 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 9 43.31 0.00
8 Marie KneipováMarie Kneipová 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 46.60 0.00
9 Tereza LakomáTereza Lakomá 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 47.66 0.00
Celkem 9 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 080101 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 4 34.38 0.00
2 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 090101 TJ OslavanyTJ Oslavany 5 34.48 0.00
3 Stella SukupováStella Sukupová 090101 Atletický klub ZlínAtletický klub Zlín 8 37.10 0.00
4 Lada LosíkováLada Losíková 080101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 39.25 0.00
5 Lucie KrčkováLucie Krčková 090101 IndividuálníIndividuální 2 40.49 0.00
6 Julie ValuchováJulie Valuchová 090101 IndividuálníIndividuální 3 40.89 0.00
7 Eliška KoupilováEliška Koupilová 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 44.38 0.00
8 Sofie DvořákováSofie Dvořáková 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 46.60 0.00
Celkem 8 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 080101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 35.12 0.00
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 080101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 36.26 0.00
3 Justýna ŠenkováJustýna Šenková 080101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 36.28 0.00
4 Lucie HlavsováLucie Hlavsová 080101 IndividuálníIndividuální 4 38.08 0.00
5 Linda DvořákováLinda Dvořáková 080101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 8 39.56 0.00
6 Ema FinstlerováEma Finstlerová 090101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 2 43.42 0.00
7 Vanessa KašpárkováVanessa Kašpárková 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 43.54 0.00
8 Aneta ŠťastnáAneta Šťastná 080101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 7 43.73 0.00
Celkem 8 závodníků
5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MachalováJulie Machalová 080101 IndividuálníIndividuální 2 33.67 0.00
2 Veronika ValuchováVeronika Valuchová 080101 IndividuálníIndividuální 3 35.12 0.00
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 080101 IndividuálníIndividuální 7 36.39 0.00
4 Johana PřidalováJohana Přidalová 090101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 37.21 0.00
5 Natálie KouřilováNatálie Kouřilová 080101 IndividuálníIndividuální 6 38.08 0.00
6 Ema ZaťkováEma Zaťková 080101 IndividuálníIndividuální 5 39.17 0.00
7 Terezie KonečnáTerezie Konečná 090101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 40.28 0.00
8 Hermína VrbickáHermína Vrbická 080101 IndividuálníIndividuální 1 46.15 0.00
Celkem 8 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KrobotAdam Krobot 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.71 0.00
2 Nikolas HusNikolas Hus 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.93 0.00
3 Jonáš ProcházkaJonáš Procházka 060101 IndividuálníIndividuální 3 52.79 0.00
4 Jiří KubešJiří Kubeš 070101 IndividuálníIndividuální 9 54.11 0.00
5 Tobiáš TomanTobiáš Toman 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 55.12 0.00
6 Samuel PolákSamuel Polák 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 55.52 0.00
7 Michal CupákMichal Cupák 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 59.32 0.00
8 David MolnarDavid Molnar 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 63.68 0.00
9 Jakub VychodilJakub Vychodil 070101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 64.68 0.00
Celkem 9 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 50.64 0.00
2 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 52.09 0.00
3 David KrovDavid Krov 060101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 52.49 0.00
4 Vojtěch KubešVojtěch Kubeš 070101 IndividuálníIndividuální 5 56.26 0.00
5 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 57.38 0.00
6 František BílekFrantišek Bílek 070101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 2 57.61 0.00
7 Michal BocanMichal Bocan 070101 IndividuálníIndividuální 4 62.50 0.00
8 Jonáš NěmecJonáš Němec 070101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 68.76 0.00
9 Marian FedorcoMarian Fedorco 070101 IndividuálníIndividuální 3 71.78 0.00
Celkem 9 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 53.92 0.00
2 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 55.08 0.00
3 Jan StránělJan Stráněl 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 55.55 0.00
4 Filip ForetnikFilip Foretnik 070101 HFK Holice OlomoucHFK Holice Olomouc 1 58.56 0.00
5 Martin JanalíkMartin Janalík 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 58.64 0.00
6 Matyáš MelichMatyáš Melich 070101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 59.58 0.00
7 Josef Mikuláš MitášJosef Mikuláš Mitáš 060101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 60.51 0.00
8 Josef MalíčekJosef Malíček 070101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 3 65.36 0.00
9 Roman HansgutRoman Hansgut 070101 IndividuálníIndividuální 2 69.41 0.00
Celkem 9 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 060101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 50.33 0.00
2 Oliver VincenecOliver Vincenec 070101 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 9 50.98 0.00
3 Richard KřivánekRichard Křivánek 060101 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 4 51.00 0.00
4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 51.46 0.00
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 56.59 0.00
6 Adam HorákAdam Horák 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 57.29 0.00
7 Štěpán ValentaŠtěpán Valenta 070101 IndividuálníIndividuální 3 61.68 0.00
8 Matěj MrakavaMatěj Mrakava 060101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 62.30 0.00
9 Martin StašákMartin Stašák 070101 IndividuálníIndividuální 6 63.25 0.00
Celkem 9 závodníků

-

1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 060101 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 49.01 0.00
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 53.52 0.00
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 050101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 56.68 0.00
4 Adéla KonkolováAdéla Konkolová 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 59.15 0.00
5 Veronika PolákováVeronika Poláková 070101 TJ TršiceTJ Tršice 3 59.84 0.00
6 Barbora HilšerováBarbora Hilšerová 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 59.88 0.00
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 060101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 060101 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.36 0.00
2 Anet ZaorálkováAnet Zaorálková 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 56.24 0.00
3 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 070101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 56.59 0.00
4 Anežka DudováAnežka Dudová 060101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 4 56.62 0.00
5 Laura MíčkováLaura Míčková 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 60.76 0.00
6 Kateřina MílováKateřina Mílová 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 63.33 0.00
7 Nela MatušováNela Matušová 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 63.83 0.00
8 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 64.76 0.00
9 Natálie GábováNatálie Gábová 070101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 69.75 0.00
Celkem 9 závodníků
3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 54.61 0.00
2 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 56.24 0.00
3 Helena HejtmanováHelena Hejtmanová 060101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 8 56.62 0.00
4 Tereza MedříkováTereza Medříková 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 56.69 0.00
5 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 59.28 0.00
6 Anna Julie WittmannováAnna Julie Wittmannová 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 60.13 0.00
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 60.80 0.00
8 Klára FendrychováKlára Fendrychová 070101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 61.17 0.00
9 Emma KabelováEmma Kabelová 070101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 61.95 0.00
Celkem 9 závodníků
4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 070101 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 55.49 0.00
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 56.36 0.00
3 Natálie KundrtováNatálie Kundrtová 070101 IndividuálníIndividuální 3 58.94 0.00
4 Nela LekešováNela Lekešová 060101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 59.37 0.00
5 Karolína JuřičkováKarolína Juřičková 070101 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 63.15 0.00
6 Adriana ČečatkováAdriana Čečatková 070101 IndividuálníIndividuální 5 64.58 0.00
7 Adéla ObrtlíkováAdéla Obrtlíková 070101 IndividuálníIndividuální 4 66.32 0.00
8 Karolína KrebsováKarolína Krebsová 060101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 7 66.52 0.00
9 Klára DrešlováKlára Drešlová 060101 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 8 66.55 0.00
Celkem 9 závodníků