Zpět

 / Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána

Tábor (25. 7. 2017)

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

1 (út, 25.7.2017 - 17:50) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sam EffahSam Effah 881229 CanadaCanada 4 10.59 Q 0.153
2 de Jesus Eric Sigaki Martinsde Jesus Eric Sigaki Martins 900129 BrasilBrasil 5 10.71 Q 0.192
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.93 Q 0.205
4 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.18 q 0.161
5 Jakub MatúšJakub Matúš 960201 SlovakiaSlovakia 3 11.27 0.355
6= Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.39 0.542
6= Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.39 0.352
8 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovakiaSlovakia 2 11.46 0.160
Celkem 8 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 18:00) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.57 Q 0.239
2 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 5 10.60 Q 0.167
3 Emil IbrahimovEmil Ibrahimov 900201 UkraineUkraine 3 10.65 Q 0.204
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.04 q 0.141
5 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.30 0.547
6 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 11.33 0.234
7 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.77 0.312
8 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11.84 0.265
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.57 Q 0.239
2 Sam EffahSam Effah 881229 CanadaCanada 4 10.59 Q 0.153
3 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 5 10.60 Q 0.167
4 Emil IbrahimovEmil Ibrahimov 900201 UkraineUkraine 3 10.65 Q 0.204
5 de Jesus Eric Sigaki Martinsde Jesus Eric Sigaki Martins 900129 BrasilBrasil 5 10.71 Q 0.192
6 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.93 Q 0.205
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.04 q 0.141
8 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.18 q 0.161
9 Jakub MatúšJakub Matúš 960201 SlovakiaSlovakia 3 11.27 0.355
10 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.30 0.547
11 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 11.33 0.234
12 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.39 0.542
12 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.39 0.352
14 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovakiaSlovakia 2 11.46 0.160
15 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.77 0.312
16 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11.84 0.265

-

(út, 25.7.2017 - 19:50) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sam EffahSam Effah 881229 CanadaCanada 4 10.44 0.191
2 Andre Ford AzonwannaAndre Ford Azonwanna 951129 CanadaCanada 3 10.44 0.182
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.51 0.187
4 de Jesus Eric Sigaki Martinsde Jesus Eric Sigaki Martins 900129 BrasilBrasil 6 10.59 0.213
5 Emil IbrahimovEmil Ibrahimov 900201 UkraineUkraine 2 10.63 0.155
6 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.81 0.175
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.98 0.171
8 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.30 0.196
Celkem 8 závodníků

-

1 (út, 25.7.2017 - 18:40) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.36 0.380
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.38 0.396
3 Liz Tamiris deLiz Tamiris de 956118 BrasilBrasil 7 24.70 0.346
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.85 0.199
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.43 0.500
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.99 0.304
Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF 0.334
Celkem 7 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 18:46) Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 26.39
2 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.86
3 Anna TouskováAnna Tousková 995616 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 27.60
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 27.85
5 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 28.10
6 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 28.47
Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.36 0.380
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.38 0.396
3 Liz Tamiris deLiz Tamiris de 956118 BrasilBrasil 7 24.70 0.346
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.85 0.199
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.43 0.500
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.99 0.304
7 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 26.39
8 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.86
9 Anna TouskováAnna Tousková 995616 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 27.60
10 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 27.85
11 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 28.10
12 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 28.47
Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF 0.334
Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS

-

1 (út, 25.7.2017 - 18:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.64 0.195
2 Oleksiy PozdnykovOleksiy Pozdnykov 950401 UkraineUkraine 7 47.24 0.201
3 Vitalliy ButrymVitalliy Butrym 910110 UkraineUkraine 4 47.56 0.265
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.77 0.170
5 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.79 0.257
6 Phillip OseiPhillip Osei 901030 CanadaCanada 5 48.18 0.313
Celkem 6 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 18:27) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrew BarnesAndrew Barnes 88 South AfricaSouth Africa 5 48.86 0.261
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 50.49 0.134
3 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.84 0.289
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.00 0.134
5 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 54.90 0.284
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.64 0.195
2 Oleksiy PozdnykovOleksiy Pozdnykov 950401 UkraineUkraine 7 47.24 0.201
3 Vitalliy ButrymVitalliy Butrym 910110 UkraineUkraine 4 47.56 0.265
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.77 0.170
5 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.79 0.257
6 Phillip OseiPhillip Osei 901030 CanadaCanada 5 48.18 0.313
7 Andrew BarnesAndrew Barnes 88 South AfricaSouth Africa 5 48.86 0.261
8 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 50.49 0.134
9 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.84 0.289
10 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.00 0.134
11 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 54.90 0.284

-

1 (út, 25.7.2017 - 19:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista 900923 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:48.44
2 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:52.22
3 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 1:52.41
4 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.05
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:53.26
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 1:53.82
7 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 1:53.95
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF
Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40092Hodboď Lukáš (HKRAL)0:51.75
60092Hodboď Lukáš (HKRAL)1:19.21
Celkem 9 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 19:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:57.89
2 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:58.86
3 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 1:59.18
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:59.26
5 Martin TimkoMartin Timko 941004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:59.40
6 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:00.39
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40060Hájek Vojtěch (NMMET)0:57.30
60019Timko Martin (SLAPR)1:26.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista 900923 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:48.44
2 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:52.22
3 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 1:52.41
4 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.05
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:53.26
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 1:53.82
7 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 1:53.95
8 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:57.89
9 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:58.86
10 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 1:59.18
11 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:59.26
12 Martin TimkoMartin Timko 941004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:59.40
13 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:00.39
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF
Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNF

-

(út, 25.7.2017 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:10.45
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.89
3 Carina SchrempfCarina Schrempf 945416 AustriaAustria 3 2:10.90
4 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:11.76
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:13.72
6 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 6 2:17.85
7 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 015507 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:24.81
8 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 015620 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:29.74
9 Pavla BuřičováPavla Buřičová 015708 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:36.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400166Ulrichová Alena (USKPR)1:07.86
600166Ulrichová Alena (USKPR)1:39.68
Celkem 9 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 19:30) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.36 0.353
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.36 0.179
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.55 0.151
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.24 0.170
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.02 0.326
Yvonne ZapfelYvonne Zapfel 925930 AustriaAustria 2 DNF 0.155
Michaela KovandováMichaela Kovandová 995608 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNF 0.193
Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 19:40) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.61 0.149
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.12 0.162
3 Oliveira Jaoa Vitor deOliveira Jaoa Vitor de 920515 BrasilBrasil 5 14.12 0.175
4 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.21 0.197
5 Artem ShamatrinArtem Shamatrin 910616 UkraineUkraine 6 14.32 0.172
6 Bohdan ChornomazBohdan Chornomaz 960402 UkraineUkraine 2 14.40 0.146
7 Florian DomenigFlorian Domenig 950320 AustriaAustria 8 15.06 0.156
8 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 15.22 0.173
Celkem 8 závodníků

-

1 (út, 25.7.2017 - 17:10) Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 30.78
2 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 30.98
3 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 31.51
Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNF
Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (út, 25.7.2017 - 17:20) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 34.24
2 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 026002 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 36.58
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 035831 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 37.41
4 Anna BorováAnna Borová 055308 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 37.41
5 Klára PrůchováKlára Průchová 055921 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 40.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 30.78
2 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 30.98
3 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 31.51
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 34.24
5 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 026002 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 36.58
6 Markéta ČechováMarkéta Čechová 035831 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 37.41
6 Anna BorováAnna Borová 055308 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 37.41
8 Klára PrůchováKlára Průchová 055921 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 40.20
Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNF
Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS

-

(út, 25.7.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman RostikusRoman Rostikus 920818 UkraineUkraine 4 08:58.39
2 Konstantin KolyadaKonstantin Kolyada 930608 UkraineUkraine 3 09:07.67
3 Áron DaniÁron Dani 910127 HungaryHungary 2 09:30.96
4 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990630 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10:15.75
Celkem 4 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Příhodová, Skaláková, Borová, Manuel C Příhodová, Skaláková, Borová, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 46.96
2 B Skuček, Basík, Průchová, Turková B Skuček, Basík, Průchová, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 46.96
3 A Svoboda, Hubenková, Kümmelová, Kovářová A Svoboda, Hubenková, Kümmelová, Kovářová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 47.20
Celkem 3 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 18:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.861.911.962.012.052.092.132.162.192.222.252.27 Body
1 Dmytro DemyanyukDmytro Demyanyuk
UkraineUkraine
830630 7 2.19 -----O--O--XXX
2 Serhiy SpilnyakSerhiy Spilnyak
UkraineUkraine
950604 6 2.05 ---OOXXX
3 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 5 2.05 -OOOXXOXXX
4= Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
990803 3 2.01 OOOOXXX
4= Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
950303 4 2.01 OOOOXXX
6 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
970923 1 1.96 OOXXOXXX
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
920301 2 DNS
Celkem 7 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 16:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.531.581.631.681.731.771.811.841.871.89 Body
1 Ekaterina KrasovskiyEkaterina Krasovskiy
AustriaAustria
845623 12 1.84 ----OOOXXOOXXX
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885414 11 1.77 ----OOOXXX
3 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
945513 10 1.77 ---OOOXOXXX
4 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995625 5 1.73 OOOOXOXOXXX
5= Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 8 1.68 ---XOOXXX
5= Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 9 1.68 ---XOOXXX
5= Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 7 1.68 ---XOOXXX
8 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 6 1.63 OOOXOXXX
9 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 4 1.63 OXOXXOXOXXX
10 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 3 1.58 OOOXXX
11 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 2 1.58 OOXOXXX
12 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
005922 1 1.48 XXOXXX
Celkem 12 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 17:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
930308 9 7.90 +0.4 m/s 7.77-0.7X7.83-0.67.83X7.90+0.4X
2 Serhiy KrukSerhiy Kruk
UkraineUkraine
931007 8 7.37 -0.3 m/s 6.80-0.4X7.20-1.07.20X7.36+0.37.37-0.3
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 7 7.31 -0.3 m/s 7.06-1.47.31-0.37.05-0.67.317.30-0.67.15-0.85.47-1.1
4 Dmytro ChornotaDmytro Chornota
UkraineUkraine
870928 3 7.20 +2.8 m/s 7.14 -0.8 m/s 6.92-0.46.97+0.37.01+1.07.017.20+2.87.14-0.8X
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 4 7.20 -0.2 m/s 6.78-1.46.82-0.77.08-0.97.087.20-0.27.12+2.47.09-0.5
6 Pavel WaranowitchPavel Waranowitch
BelarusBelarus
941010 5 6.98 +1.2 m/s 6.93-1.0X6.98+1.26.98X6.62+0.46.73-0.4
7 Jakub BendaJakub Benda
SlovakiaSlovakia
00 2 6.44 -0.5 m/s 6.21-1.3XX6.216.44-0.5-6.36-0.6
8 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
950314 1 5.92 +0.9 m/s 5.91+1.8X4.11+1.05.915.92+0.93.26+0.95.66-0.3
Nino CelecNino Celec
SloveniaSlovenia
970424 6 DNS
Celkem 9 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 18:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
815408 11 6.11 -0.1 m/s X6.11-0.15.79-0.76.11X5.81-0.45.99+0.3
2 Izabela WlodarskaIzabela Wlodarska
PolandPoland
955210 10 5.97 -1.7 m/s 5.63+1.05.95-1.0X5.955.97-1.7XX
3 Katarzyna WróbelKatarzyna Wróbel
PolandPoland
940427 8 5.95 -0.5 m/s 5.45-1.95.46-0.55.65-1.35.655.70-1.25.80-0.35.95-0.5
4 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 5 5.65 +0.4 m/s 5.34-0.55.65+0.45.40-1.55.653.50+1.35.30-0.95.56-1.6
5 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
945710 3 5.45 -0.2 m/s XX5.45-0.25.455.29-0.7X5.41-0.2
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 6 5.38 -0.3 m/s 5.38-0.35.22-0.85.25-0.65.38X5.30-0.84.22-0.6
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
995608 2 5.09 -1.3 m/s X5.02-0.84.98-0.65.025.00-0.55.09-1.34.87-0.6
8 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 1 5.02 +0.0 m/s 4.83-0.45.02+0.0X5.024.87-0.14.80-0.14.91-0.4
9 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
996112 4 4.99 -1.2 m/s 4.99-1.24.96-1.24.81+0.34.99
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 9 DNS
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
835915 7 DNS
Celkem 11 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 15:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
956114 4 11.70 +1.4 m/s X11.55+0.111.52-0.411.5511.57-0.811.70+1.4X
2 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
996112 3 11.62 +0.6 m/s 11.03-1.311.08-0.511.38+0.711.3811.37-0.711.47-0.511.62+0.6
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 2 11.37 +0.0 m/s 11.12+0.210.99-0.9X11.1211.07-1.811.37+0.0X
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
995608 1 10.21 -0.1 m/s 10.07-1.0X10.21-0.110.21X-X
Dominika HorniakováDominika Horniaková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
926021 5 DNS
Celkem 5 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 15:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020916 3 13.00 12.93X11.7312.9312.3312.4213.00
2 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020729 2 11.38 10.6910.30X10.6910.9711.3810.76
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 1 DNS
Celkem 3 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 15:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 2 12.48 12.4512.4812.1012.4812.1712.3210.58
2 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 1 09.70 09.6709.5709.6509.6709.2709.7009.51
Celkem 2 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 15:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 1 17.38 16.6817.3816.3617.3816.99X16.70
Celkem 1 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 15:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
990430 2 12.11 X11.79X11.7911.8212.11X
2 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
981028 1 11.53 11.5310.9611.4811.53X11.35X
Celkem 2 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 15:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan PanasyukIvan Panasyuk
UkraineUkraine
911008 4 15.12 14.6715.1214.9815.12XX14.77
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
911027 3 14.55 13.9414.1014.2714.2714.1213.9314.55
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
821020 2 13.51 12.6612.8812.5512.8813.28X13.51
4 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 1 08.18 07.78X08.1808.1807.6207.3007.49
Celkem 4 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 18:50) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 2 37.45 X35.2736.0136.0135.5233.7737.45
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
035317 1 30.10 30.1026.5329.3130.1026.0428.8325.17
Celkem 2 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 18:50) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
815630 7 62.62 56.6359.3858.8159.38X62.6260.53
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 6 48.54 46.7148.5443.8048.5447.6245.30X
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925625 5 46.95 46.9546.3245.5646.95X42.0043.28
4 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 4 44.21 40.2844.2142.0544.2142.1341.86X
5 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 3 36.24 32.0234.6836.2436.2432.2933.6032.07
6 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
825404 1 35.94 34.0935.9433.3135.9433.4434.8134.04
7 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 2 35.38 35.2435.3834.9335.3835.2834.5934.43
Celkem 7 závodníků

-

(út, 25.7.2017 - 17:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav PolyuninVladislav Polyunin
UzbekistanUzbekistan
981204 6 73.92 73.9270.85X73.9269.5771.9772.41
2 Dmytro SheremetDmytro Sheremet
UkraineUkraine
921119 5 69.45 X68.5069.4569.4566.9667.4668.14
3 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950612 4 68.14 65.2568.1467.8668.14XXX
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
911027 3 66.84 63.7463.3266.1366.1360.3066.2366.84
5 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
970923 1 51.03 47.8348.45X48.4549.9751.03X
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 2 DNS
Celkem 6 závodníků