Zpět

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. - 25. 2. 2018)

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.82 Q 0.148
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.92 Q 0.157
3 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.02 q 0.156
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.10 0.130
5 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.15 0.225
6 Šimon NěmecŠimon Němec 990505 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.46 0.232
7 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.48 0.187
Celkem 7 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.94 Q 0.160
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.98 Q 0.158
3 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.04 0.132
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.09 0.152
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.34 0.177
6 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.55 0.163
Celkem 6 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.87 Q 0.141
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 06.93 Q 0.145
3 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.96 q 0.133
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.12 0.180
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.32 0.146
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 07.33 0.171
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.82 Q 0.148
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.87 Q 0.141
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.92 Q 0.157
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 06.93 Q 0.145
5 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.94 Q 0.160
6 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.96 q 0.133
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.98 Q 0.158
8 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.02 q 0.156
9 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.04 0.132
10 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.09 0.152
11 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.10 0.130
12 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.12 0.180
13 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.15 0.225
14 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.32 0.146
15 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 07.33 0.171
16 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.34 0.177
17 Šimon NěmecŠimon Němec 990505 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.46 0.232
18 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.48 0.187
19 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.55 0.163

-

(so, 24.2.2018 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.81 0.137
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.82 0.167
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 06.86 0.169
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 06.91 0.128
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.93 0.162
6 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 06.96 0.145
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 06.97 0.150
8 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.02 0.157
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.11 Q 0.178
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.27 Q 0.172
3 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.29 0.158
4 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.32 0.207
5 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.32 0.190
6 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 021020 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.39 0.144
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.40 0.170
8 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 07.50 0.171
Celkem 8 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.09 Q 0.173
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.19 Q 0.164
3 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.22 q 0.196
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.28 q 0.185
5 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.31 0.286
6 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.33 0.192
7 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.40 0.177
8 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.40 0.170
Celkem 8 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.03 Q 0.132
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.17 Q 0.125
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.29 0.144
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.32 0.158
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.36 0.220
6 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38 0.182
7 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.49 0.205
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.03 Q 0.132
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.09 Q 0.173
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.11 Q 0.178
4 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.17 Q 0.125
5 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.19 Q 0.164
6 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.22 q 0.196
7 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.27 Q 0.172
8 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.28 q 0.185
9 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.29 0.158
10 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.29 0.144
11 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.31 0.286
12 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.32 0.158
13 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.32 0.207
14 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.32 0.190
15 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.33 0.192
16 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.36 0.220
17 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38 0.182
18 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 021020 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.39 0.144
19 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 020831 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.40 0.177
20 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.40 0.170
21 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.40 0.170
22 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.49 0.205
23 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 07.50 0.171
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 DNS

-

(so, 24.2.2018 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 06.97 0.164
2 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.02 0.135
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.06 0.188
4 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.15 0.176
5 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 07.19 0.191
6 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.23 0.184
7 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.27 0.164
Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.70 Q 0.150
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.72 Q 0.163
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.80 Q 0.155
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.94 q 0.563
5 Klára StaňkováKlára Staňková 006003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.95 0.169
6 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.98 0.151
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23 0.182
Celkem 7 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.66 Q 0.144
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.71 Q 0.348
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.82 Q 0.320
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.84 q 0.187
5 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.03 0.144
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.05 0.331
7 Kateřina VildováKateřina Vildová 005120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.10 0.176
8 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.19 0.167
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.66 Q 0.144
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.70 Q 0.150
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.71 Q 0.348
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.72 Q 0.163
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.80 Q 0.155
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.82 Q 0.320
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.84 q 0.187
8 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.94 q 0.563
9 Klára StaňkováKlára Staňková 006003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.95 0.169
10 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.98 0.151
11 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.03 0.144
12 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.05 0.331
13 Kateřina VildováKateřina Vildová 005120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.10 0.176
14 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.19 0.167
15 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23 0.182

-

(so, 24.2.2018 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 07.58 0.116
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.63 0.145
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.63 0.337
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.73 0.164
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.74 0.167
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.76 0.228
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.80 0.311
8 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.96 0.289
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.76 Q 0.146
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.85 Q 0.347
3 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.87 q 0.158
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.99 0.212
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.02 0.182
6 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.04 0.346
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 016030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.09 0.160
8 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.22 0.211
Celkem 8 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.69 Q 0.142
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.82 Q 0.134
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 3 07.89 q 0.182
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.01 0.158
5 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.06 0.219
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.09 0.169
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15 0.234
8 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.20 0.183
Celkem 8 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.76 Q 0.176
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.80 Q 0.157
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90 0.332
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.05 0.179
5 Kateřina DondováKateřina Dondová 025102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.07 0.203
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.12 0.176
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.19 0.191
Veronika NoskováVeronika Nosková 025905 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.69 Q 0.142
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.76 Q 0.146
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.76 Q 0.176
4 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.80 Q 0.157
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.82 Q 0.134
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.85 Q 0.347
7 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.87 q 0.158
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 3 07.89 q 0.182
9 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90 0.332
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.99 0.212
11 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.01 0.158
12 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.02 0.182
13 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.04 0.346
14 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.05 0.179
15 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.06 0.219
16 Kateřina DondováKateřina Dondová 025102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.07 0.203
17 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.09 0.169
18 Adéla KupkováAdéla Kupková 016030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.09 0.160
19 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.12 0.176
20 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15 0.234
21 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.19 0.191
22 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.20 0.183
23 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.22 0.211
Veronika NoskováVeronika Nosková 025905 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS

-

(so, 24.2.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.67 0.139
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.75 0.161
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.79 0.153
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.79 0.130
5 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.81 0.138
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.90 0.164
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.93 0.480
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 8 07.94 0.189
Celkem 8 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

1 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.33 Q 0.158
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.10 0.216
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.51 0.239
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.71 0.174
5 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 2 22.98 0.194
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.46 Q 0.158
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.95 q 0.196
3 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.21 0.180
4 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.59 0.226
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.29 0.155
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.74 Q 0.156
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.82 q 0.174
3 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.96 0.148
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.33 0.135
5 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.98 0.140
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.33 Q 0.158
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.46 Q 0.158
3 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.74 Q 0.156
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.82 q 0.174
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.95 q 0.196
6 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.96 0.148
7 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.10 0.216
8 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.21 0.180
9 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.33 0.135
10 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.51 0.239
11 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.59 0.226
12 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.71 0.174
13 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 2 22.98 0.194
14 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.98 0.140
15 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.29 0.155

-

(ne, 25.2.2018 - 13:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.26 0.164
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.31 0.171
3 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.89 0.160
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.90 0.155
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.23 0.142
Celkem 5 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

1 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.55 Q 0.182
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.90 0.191
3 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.25 0.214
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.30 0.157
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.45 0.168
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.11 Q 0.189
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.78 0.185
3 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.98 0.164
4 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.29 0.150
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.08 0.123
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.56 Q 0.206
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.09 0.233
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.12 0.140
4 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.13 0.236
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.91 0.216
Celkem 5 závodníků
4 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53 Q 0.178
2 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.71 q 0.229
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 4 23.25 0.178
4 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.81 0.224
5 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.06 0.153
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.11 Q 0.189
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53 Q 0.178
3 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.55 Q 0.182
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.56 Q 0.206
5 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.71 q 0.229
6 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.78 0.185
7 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.90 0.191
8 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.98 0.164
9 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.09 0.233
10 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.12 0.140
11 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.13 0.236
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 4 23.25 0.178
13 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.25 0.214
14 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.29 0.150
15 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.30 0.157
16 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.45 0.168
17 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.81 0.224
18 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.91 0.216
19 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.06 0.153
20 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.08 0.123

-

(ne, 25.2.2018 - 12:55) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 NL 21.89 0.160
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 22.03 0.190
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.55 0.244
4 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.17 0.226
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF 0.197
Celkem 5 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

1 (ne, 25.2.2018 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.07 Q 0.211
2 Anna TouskováAnna Tousková 995616 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.82 0.218
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.14 0.143
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 26.26 0.152
5 Kateřina VildováKateřina Vildová 005120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.85 0.228
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 25.2.2018 - 10:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.25 Q 0.172
2 Klára StaňkováKlára Staňková 006003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40 0.228
3 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.04 0.343
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.76 0.364
5 Monika DoubkováMonika Doubková 005912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.92 0.353
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 25.2.2018 - 10:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.03 Q 0.341
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.39 q 0.580
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.26 0.443
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 006228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.32 0.160
Celkem 4 závodníků
4 (ne, 25.2.2018 - 10:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.36 Q 0.212
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.66 0.147
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.80 0.361
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF
Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.03 Q 0.341
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.07 Q 0.211
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.25 Q 0.172
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.39 q 0.580
5 Klára StaňkováKlára Staňková 006003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40 0.228
6 Anna TouskováAnna Tousková 995616 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.82 0.218
7 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.04 0.343
8 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.14 0.143
9 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 26.26 0.152
9 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.26 0.443
11 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 006228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.32 0.160
12 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.36 Q 0.212
13 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.66 0.147
14 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.76 0.364
15 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.80 0.361
16 Kateřina VildováKateřina Vildová 005120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.85 0.228
17 Monika DoubkováMonika Doubková 005912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.92 0.353
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF
Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

-

(ne, 25.2.2018 - 12:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.57 0.256
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.79 0.178
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.83 0.159
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.47 0.167
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.53 0.569
Celkem 5 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

1 (ne, 25.2.2018 - 10:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.77 Q 0.176
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.43 0.166
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.81 0.156
4 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.90 0.170
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.70 0.205
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 25.2.2018 - 10:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.74 Q 0.169
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.03 0.149
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26.33 0.169
4 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.42 0.287
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 015926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.92 0.243
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 25.2.2018 - 10:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06 Q 0.236
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.53 0.247
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.15 0.237
Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7
Celkem 4 závodníků
4 (ne, 25.2.2018 - 10:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.22 Q 0.373
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.23 q 0.143
3 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.01 0.184
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.74 Q 0.169
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.77 Q 0.176
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06 Q 0.236
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.22 Q 0.373
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.23 q 0.143
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.43 0.166
7 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.53 0.247
8 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.81 0.156
9 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.90 0.170
10 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.01 0.184
11 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.03 0.149
12 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.15 0.237
13 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26.33 0.169
14 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.42 0.287
15 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.70 0.205
16 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 015926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.92 0.243
Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 162.7
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ

-

(ne, 25.2.2018 - 12:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 MR 24.17 0.265
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.27 0.177
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.11 0.214
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.61 0.151
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.77 0.371
Celkem 5 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.04 Q 0.147
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.41 0.176
3 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.46 0.252
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.66 0.365
5 František KraklFrantišek Krakl 000709 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.93 0.614
Celkem 5 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.26 Q 0.368
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 5 49.66 q 0.205
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.47 0.218
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 52.40 0.142
5 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.79 0.218
Celkem 5 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.59 Q 0.188
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.84 0.148
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.19 0.247
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.56 0.183
5 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.86 0.225
Celkem 5 závodníků
4 (so, 24.2.2018 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.37 Q 0.263
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.44 q 0.184
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.45 0.180
4 Josef AdamecJosef Adamec 990830 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 51.95 0.210
5 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 54.95 0.184
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.26 Q 0.368
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.37 Q 0.263
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.44 q 0.184
4 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.59 Q 0.188
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 5 49.66 q 0.205
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.84 0.148
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.04 Q 0.147
8 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.19 0.247
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.41 0.176
10 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.46 0.252
11 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.56 0.183
12 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.45 0.180
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.47 0.218
14 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.66 0.365
15 Josef AdamecJosef Adamec 990830 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 51.95 0.210
16 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 52.40 0.142
17 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.79 0.218
18 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.86 0.225
19 František KraklFrantišek Krakl 000709 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.93 0.614
20 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 54.95 0.184

-

(ne, 25.2.2018 - 12:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 MR 47.62 0.119
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.26 0.160
3 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 5 48.61 0.214
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.12 0.275
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.99 0.185
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 1 50.35 0.176
Celkem 6 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.13 Q 0.241
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.65 0.174
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.28 0.166
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 53.26 0.250
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 54.60 0.562
Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.60 Q 0.197
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.74 q 0.171
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.34 0.185
4 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.09 0.217
5 František HorkýFrantišek Horký 011002 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.10 0.207
6 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.08 0.174
Celkem 6 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 51.54 Q 0.163
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.31 0.354
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.39 0.186
4 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 52.87 0.175
5 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.219
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.35 0.197
Celkem 6 závodníků
4 (so, 24.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NěmečekDavid Němeček 010211 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.79 Q 0.205
2 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.84 q 0.192
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.33 0.171
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.33 0.157
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.51 0.415
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.78 0.215
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.60 Q 0.197
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.74 q 0.171
3 David NěmečekDavid Němeček 010211 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.79 Q 0.205
4 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.84 q 0.192
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.13 Q 0.241
6 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.33 0.171
7 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.34 0.185
8 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 51.54 Q 0.163
9 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.65 0.174
10 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.09 0.217
11 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.28 0.166
12 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.31 0.354
13 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.33 0.157
14 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.39 0.186
15 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 52.87 0.175
16 František HorkýFrantišek Horký 011002 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.10 0.207
17 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 53.26 0.250
18 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.51 0.415
19 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.78 0.215
20 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.08 0.174
21 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.219
22 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.35 0.197
23 Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 54.60 0.562
Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ 162.7

-

(ne, 25.2.2018 - 12:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.05 0.242
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 2 50.64 0.179
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.75 0.254
4 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.05 0.158
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.11 0.179
6 David NěmečekDavid Němeček 010211 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 52.92 0.195
Celkem 6 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.44 Q 0.224
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 59.25 0.200
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.81 0.437
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 60.07 0.247
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.62 0.364
Celkem 5 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.01 Q 0.206
2 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.44 0.364
3 Klára HulínskáKlára Hulínská 006229 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.72 0.421
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 005624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.84 0.556
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.32 0.221
Celkem 5 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 995504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 Q 0.278
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.98 q 0.159
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.85 0.178
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.16 0.146
5 Tereza GrodlováTereza Grodlová 005906 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.72 0.213
Celkem 5 závodníků
4 (so, 24.2.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 6 58.24 Q 0.198
2 Ester MerunkováEster Merunková 005414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.25 q 0.217
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.72 0.172
4 Lucía VítováLucía Vítová 005509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 62.50 0.400
5 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 64.18 0.615
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 995504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 Q 0.278
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.98 q 0.159
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.01 Q 0.206
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 6 58.24 Q 0.198
5 Ester MerunkováEster Merunková 005414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.25 q 0.217
6 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.44 0.364
7 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.44 Q 0.224
8 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 59.25 0.200
9 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.72 0.172
10 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.81 0.437
11 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.85 0.178
12 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 60.07 0.247
13 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.16 0.146
14 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.62 0.364
15 Klára HulínskáKlára Hulínská 006229 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.72 0.421
16 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 005624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.84 0.556
17 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.32 0.221
18 Lucía VítováLucía Vítová 005509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 62.50 0.400
19 Tereza GrodlováTereza Grodlová 005906 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.72 0.213
20 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 64.18 0.615

-

(ne, 25.2.2018 - 12:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 56.17 0.161
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 995504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 56.97 0.169
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 56.97 0.183
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 57.66 0.530
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 4 60.75 0.171
Ester MerunkováEster Merunková 005414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků

-

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.12 Q 0.242
2 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.58 q 0.380
3 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.76 0.270
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.28 0.169
5 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 60.89 0.285
Celkem 5 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.27 Q 0.151
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 59.28 0.177
3 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.36 0.191
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 2 60.52 0.372
Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.231
Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 57.14 Q 0.372
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.85 0.198
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.00 0.172
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.19 0.427
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.71 0.217
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.82 0.593
Celkem 6 závodníků
4 (so, 24.2.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.81 Q 0.278
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.97 q 0.252
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.39 0.189
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 60.40 0.242
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 60.84 0.373
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 62.16 0.206
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 57.14 Q 0.372
2 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.81 Q 0.278
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.97 q 0.252
4 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.12 Q 0.242
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.27 Q 0.151
6 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.58 q 0.380
7 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.76 0.270
8 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 59.28 0.177
9 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.85 0.198
10 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.00 0.172
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.19 0.427
12 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.28 0.169
13 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.36 0.191
14 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.39 0.189
15 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 60.40 0.242
16 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 2 60.52 0.372
17 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.71 0.217
18 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.82 0.593
19 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 60.84 0.373
20 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 60.89 0.285
21 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 62.16 0.206
Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.231
Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS

-

(ne, 25.2.2018 - 11:50) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 56.82 0.171
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.97 0.215
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.25 0.161
4 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 57.52 0.183
5 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.22 0.530
Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 DNF 0.169
Celkem 6 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 000526 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 2:00.00 Q
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:00.36 Q
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:01.27 q
4 David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:01.83
5 David JanouchDavid Janouch 001104 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:04.86
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 000911 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:05.76
7 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:06.11
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)29.34
400464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)1:01.58
600464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)1:31.75
Celkem 7 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:01.15 Q
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:01.19 Q
3 Ota ŠkvorOta Škvor 990215 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.43
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:03.81
5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:04.15
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:05.59
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 000523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:10.03
8 Radim BrožRadim Brož 001117 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:10.99
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200510Duchan Kryštof (HKRAL)31.25
400510Duchan Kryštof (HKRAL)1:05.53
600192 1:32.80
Celkem 8 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:59.41 Q
2 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 4 1:59.76 Q
3 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:00.20 q
4 Radim BočekRadim Boček 991211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.13
5 Adam KolářAdam Kolář 000801 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 2:02.76
6 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:03.25
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 001111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:05.00
8 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:11.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200536Boček Radim (SOKOP)28.59
400536Boček Radim (SOKOP)59.52
600536Boček Radim (SOKOP)1:31.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:59.41 Q
2 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 4 1:59.76 Q
3 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 000526 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 2:00.00 Q
4 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:00.20 q
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:00.36 Q
6 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:01.15 Q
7 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:01.19 Q
8 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:01.27 q
9 Ota ŠkvorOta Škvor 990215 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.43
10 David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:01.83
11 Radim BočekRadim Boček 991211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.13
12 Adam KolářAdam Kolář 000801 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 2:02.76
13 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:03.25
14 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:03.81
15 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:04.15
16 David JanouchDavid Janouch 001104 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:04.86
17 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 001111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:05.00
18 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:05.59
19 Matěj PavingerMatěj Pavinger 000911 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:05.76
20 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:06.11
21 David ŠvihálekDavid Švihálek 000523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:10.03
22 Radim BrožRadim Brož 001117 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:10.99
23 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:11.86

-

(ne, 25.2.2018 - 11:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo 000526 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 NL 1:55.12
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:55.43
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:56.03
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:57.89
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:58.11
6 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:58.58
7 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:00.11
8 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 1 2:06.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200433Matějček Antonín (SOKCB)27.34
400433Matějček Antonín (SOKCB)57.25
600464Fajardo Strnad Roberto (KLAST)1:26.53
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.00 Q
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:04.51 Q
3 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:05.36
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:06.18
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 2:06.52
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.95
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:09.37
8 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:09.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200384Kováčech Martin (VITKO)29.56
400384Kováčech Martin (VITKO)1:00.78
600384Kováčech Martin (VITKO)1:32.46
Celkem 8 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.25 Q
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:02.61 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:02.79
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.46
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:05.06
6 Adam KořínekAdam Kořínek 020128 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.97
7 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:10.02
8 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:10.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200538Gebauer Viktor (SOKOP)29.99
400538Gebauer Viktor (SOKOP)1:02.01
600354Skýpala Tobiáš (SKMVM)1:32.28
Celkem 8 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 15:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:59.53 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:00.31 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:01.32 q
4 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:02.16 q
5 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:03.76
6 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:06.08
7 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:07.54
8 Ondřej GlozaOndřej Gloza 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:14.08
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200459Holub Martin (OTROK)28.39
400459Holub Martin (OTROK)59.18
600566Janík Tadeáš (SPTRE)1:29.23
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:59.53 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:00.31 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:01.32 q
4 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:02.16 q
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:02.25 Q
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:02.61 Q
7 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:02.79
8 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.46
9 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:03.76
10 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:04.00 Q
11 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:04.51 Q
12 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:05.06
13 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:05.36
14 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:06.08
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:06.18
16 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 2:06.52
17 Adam KořínekAdam Kořínek 020128 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.97
18 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:07.54
19 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.95
20 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:09.37
21 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:09.73
22 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:10.02
23 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:10.41
24 Ondřej GlozaOndřej Gloza 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:14.08

-

(ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 1:54.93
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:55.03
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:55.86
4 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:58.64
5 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:59.87
6 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:00.25
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:01.42
8 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:02.61
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200653Davidík Jakub (STRIB)28.30
400653Davidík Jakub (STRIB)56.71
600653Davidík Jakub (STRIB)1:25.85
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:19.90 Q
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:19.99 Q
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:20.57
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.61
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:22.56
6 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:23.60
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200166Červínová Michaela (LOVOS)32.89
400166Červínová Michaela (LOVOS)1:09.59
600166Červínová Michaela (LOVOS)1:46.60
Celkem 6 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:20.99 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:22.03 Q
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:22.63
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:24.76
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:29.77
6 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:32.26
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200197Matějková Jana (SLAPR)31.37
400197Matějková Jana (SLAPR)1:06.66
600197Matějková Jana (SLAPR)1:43.31
Celkem 6 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:18.19 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.31 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.64 q
4 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:19.04 q
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 006204 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:34.55
6 Tereza HulákováTereza Huláková 005127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:35.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20055Freibergerová Eliška (MOSBR)33.17
40055Freibergerová Eliška (MOSBR)1:07.98
60055Freibergerová Eliška (MOSBR)1:43.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:18.19 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.31 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.64 q
4 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:19.04 q
5 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:19.90 Q
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:19.99 Q
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:20.57
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.61
9 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:20.99 Q
10 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:22.03 Q
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:22.56
12 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:22.63
13 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:23.60
14 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:24.76
15 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:29.77
16 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:32.26
17 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 006204 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:34.55
18 Tereza HulákováTereza Huláková 005127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:35.74

-

(ne, 25.2.2018 - 11:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 NL 2:12.88
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:14.18
3 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:15.24
4 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.55
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:16.12
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:16.73
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.72
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:21.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200197Matějková Jana (SLAPR)30.44
400197Matějková Jana (SLAPR)1:04.64
600166Červínová Michaela (LOVOS)1:39.94
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:15.16 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.79 Q
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:16.06 q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.52
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:27.27
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 025409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:32.21
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200164Porubčanová Zuzana (POCER)31.98
400164Porubčanová Zuzana (POCER)1:06.23
600164Porubčanová Zuzana (POCER)
Celkem 6 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.06 Q
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:22.73 Q
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:23.44
Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNF
Julie ČervinkováJulie Červinková 016021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200506Zemaníková Anna (FMIST)34.17
400506Zemaníková Anna (FMIST)1:10.95
600506Zemaníková Anna (FMIST)1:47.41
Celkem 6 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:20.08 Q
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.16 Q
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:20.31 q
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:21.71
5 Simona PelováSimona Pelová 016106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:24.23
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:31.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200278Korelová Kristýna (STBOL)32.83
400278Korelová Kristýna (STBOL)1:07.83
600278Korelová Kristýna (STBOL)1:44.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:15.16 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.79 Q
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:16.06 q
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:20.08 Q
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:20.16 Q
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:20.31 q
7 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:21.71
8 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.06 Q
9 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.52
10 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:22.73 Q
11 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:23.44
12 Simona PelováSimona Pelová 016106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:24.23
13 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:27.27
14 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:31.19
15 Sabina FiantováSabina Fiantová 025409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:32.21
Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNF
Julie ČervinkováJulie Červinková 016021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS

-

(ne, 25.2.2018 - 11:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 MR 2:12.01
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:14.48
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:15.34
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:16.02
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:16.14
6 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:17.93
7 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:21.77
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200164Porubčanová Zuzana (POCER)31.54
400164Porubčanová Zuzana (POCER)1:05.21
600164Porubčanová Zuzana (POCER)1:39.61
Celkem 8 závodníků

-

(ne, 25.2.2018 - 13:50) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:07.67
2 David KlíčDavid Klíč 000630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:10.84
3 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:11.42
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:12.07
5 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:14.64
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:14.83
7 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 4:15.64
8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 4:16.71
9 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:18.28
10 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15 4:20.51
11 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:21.57
12 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:21.71
13 Vojtěch MálekVojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 4:21.72
14 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 4:21.89
15 Zbyněk MalecZbyněk Malec 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 4:21.92
Tomáš BátrlaTomáš Bátrla 991212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNF
Celkem 16 závodníků

-

(ne, 25.2.2018 - 13:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 4:06.28
2 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:06.52
3 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 4:07.12
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:09.98
5 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:10.94
6 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:15.54
7 Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 4:18.41
8 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:18.94
9 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:19.65
10 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:20.79
11 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 020425 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 4:20.97
12 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:21.30
13 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 4:23.46
14 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 4:25.97
15 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:30.21
Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNF
Celkem 16 závodníků

-

(ne, 25.2.2018 - 13:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:33.52
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:39.74
3 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:41.99
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:42.46
5 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 4:44.74
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 4:50.07
7 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:50.41
8 Anna PerglerováAnna Perglerová 006120 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 4:54.51
9 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:57.72
10 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 006202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:58.92
11 Denisa SlámováDenisa Slámová 005828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 5:14.01
12 Nicole ČadkováNicole Čadková 996019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 5:19.76
13 Klára StýblováKlára Stýblová 006021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 5:28.32
Celkem 13 závodníků

-

(ne, 25.2.2018 - 13:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 NL 4:36.53
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:37.02
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:37.11
4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 015422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:42.64
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 4:50.75
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:52.71
7 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 4:54.12
8 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:00.50
9 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11 5:03.20
10 Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 5:04.54
11 Veronika PopelkováVeronika Popelková 015624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 5:06.95
12 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 15 5:07.02
13 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 015215 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 5:16.40
14 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 5:16.84
15 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 015604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 5:22.95
Celkem 15 závodníků

-

(so, 24.2.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08:51.08
2 David KlíčDavid Klíč 000630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:53.47
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09:00.03
4 Borek PožárBorek Požár 000104 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 11 09:00.11
5 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 09:09.46
6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 09:10.33
7 Ondřej JílekOndřej Jílek 990712 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09:19.46
8 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 990915 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09:23.57
9 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 09:26.72
10 Šimon KobližekŠimon Kobližek 991127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09:31.52
11 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:52.31
12 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10:00.38
René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
David VondrášekDavid Vondrášek 990121 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000450Sasyn René (DUKPR)2:58.60
2000498Kulíšek Karel (NMMOR)6:05.10
Celkem 14 závodníků

-

(so, 24.2.2018 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 NL 08:49.65
2 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08:55.05
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08:57.86
4 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09:07.69
5 Jan MálekJan Málek 010201 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09:09.08
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:09.11
7 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 010228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09:09.56
8 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 09:10.72
9 Matěj BenešMatěj Beneš 010912 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09:13.64
10 Kryštof VránaKryštof Vrána 010925 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 09:17.70
11 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 09:22.97
12 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:35.96
13 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 09:42.20
14 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 09:48.60
15 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 09:55.44
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100051Stibal Jakub (MOSBR)3:06.17
2000522Pazdera Roman (KOLIN)6:02.04
Celkem 15 závodníků

-

(so, 24.2.2018 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 NL 10:17.89
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10:18.03
3 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10:20.91
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10:21.29
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10:25.77
6 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10:28.88
7 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10:47.36
8 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 005626 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 11:33.79
9 Klára StýblováKlára Stýblová 006021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 11:43.94
10 Denisa SlámováDenisa Slámová 005828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 11:52.80
11 Tereza IndruchováTereza Indruchová 995924 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12:15.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000422Štiglerová Sylvie (VITKO)3:26.18
2000422Štiglerová Sylvie (VITKO)6:58.29
Celkem 11 závodníků

-

(so, 24.2.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:13.94
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 10:33.59
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10:39.14
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:49.32
5 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 12 10:55.78
6 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 10:56.24
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 016206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:00.15
8 Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11:10.13
9 Anna HrdličkováAnna Hrdličková 015607 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11:14.83
10 Tereza CharvátováTereza Charvátová 025123 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 11:31.78
11 Veronika PopelkováVeronika Popelková 015624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 11:35.46
12 Eliška MartínkováEliška Martínková 025127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 11:41.94
13 Lenka PolákováLenka Poláková 015201 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 12:08.85
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 026129 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 12:26.57
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000123Koláčková Adéla (AKOLY)3:16.91
2000123Koláčková Adéla (AKOLY)6:46.76
Celkem 14 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.08 Q 0.208
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.37 Q 0.148
3 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.48 0.167
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58 0.156
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.72 0.173
6 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.03 0.200
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.24 0.206
Celkem 7 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.16 Q 0.170
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.28 Q 0.135
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.31 q 0.167
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.39 q 0.152
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.56 0.164
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.63 0.179
7 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.11 0.164
Celkem 7 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.21 Q 0.335
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.40 Q 0.148
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.48 0.186
4 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.65 0.158
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.66 0.177
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.06 0.211
Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.08 Q 0.208
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.16 Q 0.170
3 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.21 Q 0.335
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.28 Q 0.135
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.31 q 0.167
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.37 Q 0.148
7 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.39 q 0.152
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.40 Q 0.148
9 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.48 0.186
10 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.48 0.167
11 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.56 0.164
12 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58 0.156
13 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.63 0.179
14 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.65 0.158
15 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.66 0.177
16 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.72 0.173
17 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.03 0.200
18 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.06 0.211
19 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.11 0.164
20 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.24 0.206
Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7

-

(so, 24.2.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 NL 07.93 0.203
2 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.94 0.157
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.03 0.169
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.25 0.150
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.26 0.152
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.37 0.163
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.40 0.167
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

-

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

1 (so, 24.2.2018 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.90 Q 0.146
2 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.07 Q 0.143
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37 q 0.181
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.55 0.204
5 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.71 0.176
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.74 0.202
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.78 0.217
8 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.26 0.191
Celkem 8 závodníků
2 (so, 24.2.2018 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.20 Q 0.159
2 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.39 Q 0.179
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.39 q 0.366
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.60 0.177
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.64 0.167
6 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.81 0.144
7 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.84 0.209
8 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.00 0.154
Celkem 8 závodníků
3 (so, 24.2.2018 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.09 Q 0.168
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.18 Q 0.185
3 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 08.44 0.207
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.54 0.185
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.66 0.194
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.72 0.195
7 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.88 0.159
8 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.