60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.34 | Q | |||||||||||||
2 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.38 | Q | |||||||||||||
3 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 2 | 07.49 | ||||||||||||||
4 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.51 | ||||||||||||||
5 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.55 | ||||||||||||||
6 | Tomáš ŘehákTomáš Řehák | 04 | A. C. Sparta Praha | 1 | 07.71 | ||||||||||||||
7 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 07.77 | ||||||||||||||
8 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel Vyškov | 8 | 08.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 4 | 07.40 | Q | |||||||||||||
2 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 07.47 | Q | |||||||||||||
3 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 07.53 | ||||||||||||||
4 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.53 | ||||||||||||||
5 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.69 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.72 | ||||||||||||||
7 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.81 | ||||||||||||||
8 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 03 | A. C. Sparta Praha | 8 | 08.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 5 | 07.33 | Q | |||||||||||||
2 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.45 | Q | |||||||||||||
3 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 07.48 | q | |||||||||||||
4 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 07.49 | q | |||||||||||||
5 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | 07.56 | ||||||||||||||
6 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.72 | ||||||||||||||
7 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.96 | ||||||||||||||
8 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 5 | 07.33 | Q | ||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.34 | Q | ||
3 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.38 | Q | ||
4 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 4 | 07.40 | Q | ||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.45 | Q | ||
6 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 07.47 | Q | ||
7 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 07.48 | q | ||
8 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 07.49 | q | ||
9 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 2 | 07.49 | |||
10 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.51 | |||
11 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 07.53 | |||
12 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.53 | |||
13 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.55 | |||
14 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | 07.56 | |||
15 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.69 | |||
16 | Tomáš ŘehákTomáš Řehák | 04 | A. C. Sparta Praha | 1 | 07.71 | |||
17 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.72 | |||
18 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.72 | |||
19 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 07.77 | |||
20 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.81 | |||
21 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.96 | |||
22 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 03 | A. C. Sparta Praha | 8 | 08.12 | |||
22 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.12 | |||
24 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel Vyškov | 8 | 08.67 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 4 | NL 07.27 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 3 | 07.35 | ||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.36 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.37 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 07.45 | ||||||||||||||
6 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 07.47 | ||||||||||||||
7 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.50 | ||||||||||||||
8 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 07.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.61 | Q | |||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.04 | q | |||||||||||||
3 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 08.11 | ||||||||||||||
4 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 08.20 | ||||||||||||||
5 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
6 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 7 | 08.33 | ||||||||||||||
7 | Tereza ZáhořováTereza Záhořová | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 08.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.71 | Q | |||||||||||||
2 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 07.93 | q | |||||||||||||
3 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 08.08 | ||||||||||||||
4 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.13 | ||||||||||||||
5 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.16 | ||||||||||||||
6 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 08.19 | ||||||||||||||
7 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.36 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.95 | Q | |||||||||||||
2 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 4 | 07.95 | q | |||||||||||||
3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.13 | ||||||||||||||
4 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.18 | ||||||||||||||
5 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.24 | ||||||||||||||
6 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.30 | ||||||||||||||
7 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 07.78 | Q | |||||||||||||
2 | Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 3 | 07.92 | q | |||||||||||||
3 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 08.14 | ||||||||||||||
4 | Tereza StudničkováTereza Studničková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.21 | ||||||||||||||
5 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.27 | ||||||||||||||
6 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.33 | ||||||||||||||
7 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 8 | 08.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.61 | Q | ||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.71 | Q | ||
3 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 07.78 | Q | ||
4 | Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 3 | 07.92 | q | ||
5 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 07.93 | q | ||
6 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.95 | Q | ||
7 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 4 | 07.95 | q | ||
8 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.04 | q | ||
9 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 08.08 | |||
10 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 08.11 | |||
11 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.13 | |||
12 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.13 | |||
13 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 08.14 | |||
14 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.16 | |||
15 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.18 | |||
16 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 08.19 | |||
17 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 08.20 | |||
18 | Tereza StudničkováTereza Studničková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.21 | |||
19 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 08.23 | |||
20 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.24 | |||
21 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.27 | |||
22 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.30 | |||
23 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 7 | 08.33 | |||
24 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.33 | |||
25 | Tereza ZáhořováTereza Záhořová | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 08.33 | |||
26 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.36 | |||
27 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.44 | |||
28 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 8 | 08.47 |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 07.58 | ||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.71 | ||||||||||||||
3 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 07.77 | ||||||||||||||
4 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 1 | 07.97 | ||||||||||||||
5 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 8 | 08.00 | ||||||||||||||
6 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.00 | ||||||||||||||
7 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 6 | 08.01 | ||||||||||||||
8 | Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 2 | 08.02 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 4 | 17.34 | Q | |||||||||||||
2 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 3 | 17.79 | ||||||||||||||
3 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 17.82 | ||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.50 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 21.83 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 17.49 | Q | |||||||||||||
2 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.72 | q | |||||||||||||
3 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.85 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 18.40 | ||||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 18.51 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 17.45 | Q | |||||||||||||
2 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 5 | 17.76 | ||||||||||||||
3 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.04 | ||||||||||||||
4 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 18.22 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ŘehákTomáš Řehák | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 18.53 | ||||||||||||||
6 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 18.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.3.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 17.62 | Q | |||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.62 | q | |||||||||||||
3 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 18.24 | ||||||||||||||
4 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 18.28 | ||||||||||||||
5 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 2 | 18.76 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 18.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 4 | 17.34 | Q | ||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 17.45 | Q | ||
3 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 17.49 | Q | ||
4 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 17.62 | Q | ||
5 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.62 | q | ||
6 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.72 | q | ||
7 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 5 | 17.76 | |||
8 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 3 | 17.79 | |||
9 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 17.82 | |||
10 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.85 | |||
11 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18.04 | |||
12 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 18.22 | |||
13 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 18.24 | |||
14 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 18.28 | |||
15 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 18.40 | |||
16 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.50 | |||
17 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 18.51 | |||
18 | Tomáš ŘehákTomáš Řehák | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 18.53 | |||
19 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 2 | 18.76 | |||
20 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 18.77 | |||
21 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 18.87 | |||
22 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 21.83 |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 4 | 17.18 | ||||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 17.39 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.55 | ||||||||||||||
4 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 17.56 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 17.77 | ||||||||||||||
Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.76 | Q | |||||||||||||
2 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 19.27 | q | |||||||||||||
3 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 19.36 | ||||||||||||||
4 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 19.62 | ||||||||||||||
5 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 19.86 | ||||||||||||||
6 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 20.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 18.54 | Q | |||||||||||||
2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 19.57 | ||||||||||||||
3 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 19.61 | ||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.64 | ||||||||||||||
5 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 19.75 | ||||||||||||||
Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 4 | 19.13 | Q | |||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 19.22 | q | |||||||||||||
3 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 19.75 | ||||||||||||||
4 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 6 | 19.80 | ||||||||||||||
5 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 19.98 | ||||||||||||||
6 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 20.09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.3.2018 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 19.14 | Q | |||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 19.33 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 19.49 | ||||||||||||||
4 | Vanda BrunováVanda Brunová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | 19.59 | ||||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 19.67 | ||||||||||||||
6 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 19.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 18.54 | Q | ||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.76 | Q | ||
3 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 4 | 19.13 | Q | ||
4 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 19.14 | Q | ||
5 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 19.22 | q | ||
6 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 19.27 | q | ||
7 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 19.33 | |||
8 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 19.36 | |||
9 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 19.49 | |||
10 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 19.57 | |||
11 | Vanda BrunováVanda Brunová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | 19.59 | |||
12 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 19.61 | |||
13 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 19.62 | |||
14 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.64 | |||
15 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 19.67 | |||
16 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 19.75 | |||
17 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 19.75 | |||
18 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 6 | 19.80 | |||
19 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 19.85 | |||
20 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 19.86 | |||
21 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 19.98 | |||
22 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 20.04 | |||
23 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 20.09 | |||
Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NR 18.23 | ||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.54 | ||||||||||||||
3 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 3 | 19.01 | ||||||||||||||
4 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 19.22 | ||||||||||||||
5 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.36 | ||||||||||||||
6 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 19.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | NR 35.09 | ||||||||||||||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 36.43 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 36.96 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 37.27 | ||||||||||||||
5 | Josef MusilJosef Musil | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 37.36 | ||||||||||||||
6 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | 38.24 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | NL 35.35 | Q | |||||||||||||
2 | Josef MusilJosef Musil | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 37.58 | q | |||||||||||||
3 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 38.86 | ||||||||||||||
4 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 40.04 | ||||||||||||||
Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.33 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 38.78 | ||||||||||||||
3 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 39.94 | ||||||||||||||
4 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 40.63 | ||||||||||||||
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.34 | Q | |||||||||||||
2 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 37.86 | q | |||||||||||||
3 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 39.15 | ||||||||||||||
4 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 39.93 | ||||||||||||||
5 | Martin WernerMartin Werner | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 41.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 37.29 | Q | |||||||||||||
2 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 38.95 | ||||||||||||||
3 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 39.08 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 39.85 | ||||||||||||||
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 163.3a | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | NL 35.35 | Q | ||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 37.29 | Q | ||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.33 | Q | ||
4 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.34 | Q | ||
5 | Josef MusilJosef Musil | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 37.58 | q | ||
6 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 37.86 | q | ||
7 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 38.78 | |||
8 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 38.86 | |||
9 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 38.95 | |||
10 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 39.08 | |||
11 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 39.15 | |||
12 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 39.85 | |||
13 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 39.93 | |||
14 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 39.94 | |||
15 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 40.04 | |||
16 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 40.63 | |||
17 | Martin WernerMartin Werner | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 41.58 | |||
Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNS | ||||
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DQ | ||||
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 163.3a |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 39.88 | ||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 40.69 | ||||||||||||||
3 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 41.19 | ||||||||||||||
4 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 41.45 | ||||||||||||||
5 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 41.67 | ||||||||||||||
6 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 1 | 41.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.35 | Q | |||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 42.36 | ||||||||||||||
3 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 44.10 | ||||||||||||||
4 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 44.92 | ||||||||||||||
5 | Agáta JanováAgáta Janová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 45.35 | ||||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DQ 163.3a | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 41.44 | Q | |||||||||||||
2 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 6 | 41.93 | q | |||||||||||||
3 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 42.50 | ||||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | 44.29 | ||||||||||||||
5 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 44.53 | ||||||||||||||
Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | DQ 163.3a | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 42.00 | Q | |||||||||||||
2 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 42.91 | ||||||||||||||
3 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 43.37 | ||||||||||||||
4 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 43.55 | ||||||||||||||
5 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 44.32 | ||||||||||||||
6 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 45.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.3.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 41.61 | Q | |||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 42.16 | ||||||||||||||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 42.19 | ||||||||||||||
4 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 2 | 44.67 | ||||||||||||||
Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 5 | DQ 163.3a | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 3.3.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 41.91 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 42.96 | ||||||||||||||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 43.11 | ||||||||||||||
4 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 2 | 44.73 | ||||||||||||||
Barbora HudečkováBarbora Hudečková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.35 | Q | ||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 41.44 | Q | ||
3 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 41.61 | Q | ||
4 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 41.91 | Q | ||
5 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 6 | 41.93 | q | ||
6 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 42.00 | Q | ||
7 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 42.16 | |||
8 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 42.19 | |||
9 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 42.36 | |||
10 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 42.50 | |||
11 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 42.91 | |||
12 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 42.96 | |||
13 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 43.11 | |||
14 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 43.37 | |||
15 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 43.55 | |||
16 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 44.10 | |||
17 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | 44.29 | |||
18 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 44.32 | |||
19 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 44.53 | |||
20 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 2 | 44.67 | |||
21 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 2 | 44.73 | |||
22 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 44.92 | |||
23 | Agáta JanováAgáta Janová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 45.35 | |||
24 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 45.77 | |||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DQ 163.3a | ||||
Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | DQ 163.3a | ||||
Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 5 | DQ 163.3a | ||||
Barbora HudečkováBarbora Hudečková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS |
800 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:10.63 | Q | |||||||||||||
2 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.39 | Q | |||||||||||||
3 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 2:12.15 | ||||||||||||||
4 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:14.37 | ||||||||||||||
5 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:14.90 | ||||||||||||||
6 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:15.73 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:15.93 | ||||||||||||||
8 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:16.07 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:09.04 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:09.24 | Q | |||||||||||||
3 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:12.17 | ||||||||||||||
4 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:14.18 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:15.47 | ||||||||||||||
6 | Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:15.50 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:16.65 | ||||||||||||||
8 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:17.35 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3 | 2:10.43 | Q | |||||||||||||
2 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:10.44 | Q | |||||||||||||
3 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 2:10.53 | q | |||||||||||||
4 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:10.80 | q | |||||||||||||
5 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:14.39 | ||||||||||||||
6 | David SmejkalDavid Smejkal | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:15.36 | ||||||||||||||
7 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:15.92 | ||||||||||||||
8 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Česká Lípa | 5 | 2:20.14 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:09.04 | Q | ||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:09.24 | Q | ||
3 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3 | 2:10.43 | Q | ||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:10.44 | Q | ||
5 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 2:10.53 | q | ||
6 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:10.63 | Q | ||
7 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:10.80 | q | ||
8 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.39 | Q | ||
9 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 2:12.15 | |||
10 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:12.17 | |||
11 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:14.18 | |||
12 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:14.37 | |||
13 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:14.39 | |||
14 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:14.90 | |||
15 | David SmejkalDavid Smejkal | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:15.36 | |||
16 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:15.47 | |||
17 | Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:15.50 | |||
18 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:15.73 | |||
19 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:15.92 | |||
20 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:15.93 | |||
21 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:16.07 | |||
22 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:16.65 | |||
23 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:17.35 | |||
24 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Česká Lípa | 5 | 2:20.14 |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 10:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:01.64 | ||||||||||||||||||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:04.80 | ||||||||||||||||||
3 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:05.20 | ||||||||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:09.36 | ||||||||||||||||||
5 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 5 | 2:09.66 | ||||||||||||||||||
6 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:10.06 | ||||||||||||||||||
7 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 2:12.87 | ||||||||||||||||||
8 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:16.85 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 2:21.35 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:23.28 | Q | |||||||||||||
3 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 2:23.39 | q | |||||||||||||
4 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:27.15 | ||||||||||||||
5 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:28.89 | ||||||||||||||
6 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 6 | 2:31.19 | ||||||||||||||
7 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:31.98 | ||||||||||||||
8 | Berenika HrašováBerenika Hrašová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:38.83 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:27.31 | Q | |||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:27.67 | Q | |||||||||||||
3 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:30.52 | ||||||||||||||
4 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:30.83 | ||||||||||||||
5 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:32.76 | ||||||||||||||
6 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 2 | 2:34.63 | ||||||||||||||
7 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:35.65 | ||||||||||||||
8 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 2:41.04 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 2:23.03 | Q | |||||||||||||
2 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 5 | 2:24.63 | Q | |||||||||||||
3 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:25.91 | q | |||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:29.91 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:32.03 | ||||||||||||||
6 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:35.23 | ||||||||||||||
7 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:35.36 | ||||||||||||||
8 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:41.53 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 2:21.35 | Q | ||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 2:23.03 | Q | ||
3 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:23.28 | Q | ||
4 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 2:23.39 | q | ||
5 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 5 | 2:24.63 | Q | ||
6 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:25.91 | q | ||
7 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:27.15 | |||
8 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:27.31 | Q | ||
9 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:27.67 | Q | ||
10 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:28.89 | |||
11 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:29.91 | |||
12 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:30.52 | |||
13 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:30.83 | |||
14 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 6 | 2:31.19 | |||
15 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:31.98 | |||
16 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:32.03 | |||
17 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:32.76 | |||
18 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 2 | 2:34.63 | |||
19 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:35.23 | |||
20 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:35.36 | |||
21 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:35.65 | |||
22 | Berenika HrašováBerenika Hrašová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:38.83 | |||
23 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 2:41.04 | |||
24 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:41.53 |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | MR 2:11.79 | ||||||||||||||||||
2 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:13.91 | ||||||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 2:17.44 | ||||||||||||||||||
4 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 2:23.58 | ||||||||||||||||||
5 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:25.16 | ||||||||||||||||||
6 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:25.80 | ||||||||||||||||||
7 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 2 | 2:30.28 | ||||||||||||||||||
8 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:30.74 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | NL 4:23.41 | ||||||||||||||||||
2 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 5 | 4:24.57 | ||||||||||||||||||
3 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 4:27.44 | ||||||||||||||||||
4 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 4:32.28 | ||||||||||||||||||
5 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 4:37.64 | ||||||||||||||||||
6 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 4:38.73 | ||||||||||||||||||
7 | David BílekDavid Bílek | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 4:44.17 | ||||||||||||||||||
8 | Lukáš KrsičkaLukáš Krsička | 03 | SK Aritma Praha | 12 | 4:46.91 | ||||||||||||||||||
9 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 11 | 4:48.39 | ||||||||||||||||||
10 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:49.05 | ||||||||||||||||||
11 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14 | 4:59.31 | ||||||||||||||||||
12 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 5:01.15 | ||||||||||||||||||
13 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 13 | 5:04.51 | ||||||||||||||||||
14 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 5:06.76 | ||||||||||||||||||
15 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 15 | 5:13.48 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 15:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PlacatkováTereza Placatková | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | 5:00.47 | ||||||||||||||||||||||
2 | Linda LukešováLinda Lukešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 5:00.52 | ||||||||||||||||||||||
3 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 10 | 5:01.00 | ||||||||||||||||||||||
4 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 5:01.84 | ||||||||||||||||||||||
5 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 12 | 5:03.66 | ||||||||||||||||||||||
6 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 5:08.51 | ||||||||||||||||||||||
7 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 6 | 5:08.79 | ||||||||||||||||||||||
8 | Adéla NeumanováAdéla Neumanová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 18 | 5:09.01 | ||||||||||||||||||||||
9 | Dana PřikrylováDana Přikrylová | 03 | SK Aritma Praha | 16 | 5:10.62 | ||||||||||||||||||||||
10 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2 | 5:13.02 | ||||||||||||||||||||||
11 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 14 | 5:13.65 | ||||||||||||||||||||||
12 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 5:14.96 | ||||||||||||||||||||||
13 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17 | 5:15.31 | ||||||||||||||||||||||
14 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11 | 5:16.14 | ||||||||||||||||||||||
15 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 5:18.23 | ||||||||||||||||||||||
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 15 | DNF | |||||||||||||||||||||||
Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||||||||||
Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 13 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09:46.29 | ||||||||||||||
2 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 09:47.27 | ||||||||||||||
3 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 09:50.91 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 10:03.75 | ||||||||||||||
5 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 10:14.22 | ||||||||||||||
6 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 8 | 10:22.46 | ||||||||||||||
7 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 9 | 10:22.88 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PřidalTomáš Přidal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10:28.01 | ||||||||||||||
9 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 04 | SK Jeseniova | 12 | 10:30.09 | ||||||||||||||
10 | Adam ValíkAdam Valík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 10:31.17 | ||||||||||||||
11 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 11 | 10:42.45 | ||||||||||||||
12 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 14 | 10:44.53 | ||||||||||||||
13 | Marek DolejšMarek Dolejš | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 13 | 10:48.11 | ||||||||||||||
14 | Filip SehnalFilip Sehnal | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17 | 10:52.76 | ||||||||||||||
15 | Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 15 | 10:54.88 | ||||||||||||||
16 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 11:00.03 | ||||||||||||||
17 | Adam ZončaAdam Zonča | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 11:16.61 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | MR 08.18 | Q | |||||||||||||
2 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 08.53 | Q | |||||||||||||
3 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.56 | q | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 08.73 | q | |||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 08.89 | ||||||||||||||
6 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.12 | ||||||||||||||
7 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 10.45 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.39 | Q | |||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.45 | Q | |||||||||||||
3 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.78 | ||||||||||||||
4 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 7 | 08.92 | ||||||||||||||
5 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.14 | ||||||||||||||
7 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
8 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.73 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | MR 08.27 | Q | |||||||||||||
2 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.56 | Q | |||||||||||||
3 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.84 | ||||||||||||||
4 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.94 | ||||||||||||||
5 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 09.07 | ||||||||||||||
6 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.16 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 09.54 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 09.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | MR 08.18 | Q | ||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | MR 08.27 | Q | ||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.39 | Q | ||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.45 | Q | ||
5 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 08.53 | Q | ||
6 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.56 | q | ||
7 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.56 | Q | ||
8 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 08.73 | q | ||
9 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.78 | |||
10 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.84 | |||
11 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 08.89 | |||
12 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 7 | 08.92 | |||
13 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.94 | |||
14 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.01 | |||
15 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 09.07 | |||
16 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.12 | |||
17 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.14 | |||
18 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.15 | |||
19 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.16 | |||
20 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 09.54 | |||
21 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 09.63 | |||
22 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.73 | |||
23 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 09.94 | |||
24 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 10.45 |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | MR 08.12 | ||||||||||||||
2 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.27 | ||||||||||||||
3 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 08.30 | ||||||||||||||
5 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.43 | ||||||||||||||
6 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.49 | ||||||||||||||
7 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.54 | ||||||||||||||
8 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 08.76 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | NL 08.75 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
3 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 08.91 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 2 | 09.07 | ||||||||||||||
6 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 09.19 | ||||||||||||||
7 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.23 | ||||||||||||||
Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.85 | Q | |||||||||||||
2 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 09.09 | Q | |||||||||||||
3 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.12 | q | |||||||||||||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.18 | q | |||||||||||||
5 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.30 | ||||||||||||||
6 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.58 | ||||||||||||||
7 | Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 09.62 | ||||||||||||||
8 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.83 | Q | |||||||||||||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.94 | Q | |||||||||||||
3 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
7 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.57 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.85 | Q | |||||||||||||
2 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 09.06 | Q | |||||||||||||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.37 | ||||||||||||||
5 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
6 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
8 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.83 | Q | ||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.85 | Q | ||
3 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.85 | Q | ||
4 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.94 | Q | ||
5 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 09.06 | Q | ||
6 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 09.09 | Q | ||
7 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.12 | q | ||
8 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.18 | q | ||
9 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.30 | |||
10 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.32 | |||
11 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.37 | |||
12 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.39 | |||
13 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.41 | |||
14 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.45 | |||
15 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 09.46 | |||
16 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.53 | |||
17 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.54 | |||
18 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.57 | |||
19 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.58 | |||
20 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 09.60 | |||
21 | Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 09.62 | |||
22 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.67 | |||
23 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 09.67 | |||
24 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 10.08 |
4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Horák, Lochman, Šalman Sládek, Horák, Lochman, Šalman | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:35.19 | |||||||||||||||
2 | Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:36.57 | |||||||||||||||
3 | Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:38.05 | |||||||||||||||
4 | Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 1:41.24 | |||||||||||||||
Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.31 | |||||||||||||||
2 | Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček | BYAC Brno | 2 | 1:40.88 | |||||||||||||||
3 | Rejzl, Raška, Štefl, Holec Rejzl, Raška, Štefl, Holec | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 1:41.58 | |||||||||||||||
Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj | A. C. Sparta Praha | 5 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrba, Špác, Míka, Škarda Vrba, Špác, Míka, Škarda | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:40.38 | |||||||||||||||
2 | Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil | ASK Slavia Praha | 5 | 1:41.39 | |||||||||||||||
3 | Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:45.12 | |||||||||||||||
Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš | TJ Svitavy, z. s. | 4 | DQ 170.6c | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Horák, Lochman, Šalman Sládek, Horák, Lochman, Šalman | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:35.19 | ||||
2 | Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:36.57 | ||||
3 | Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:38.05 | ||||
4 | Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.31 | ||||
5 | Vrba, Špác, Míka, Škarda Vrba, Špác, Míka, Škarda | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:40.38 | ||||
6 | Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček | BYAC Brno | 2 | 1:40.88 | ||||
7 | Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 1:41.24 | ||||
8 | Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil | ASK Slavia Praha | 5 | 1:41.39 | ||||
9 | Rejzl, Raška, Štefl, Holec Rejzl, Raška, Štefl, Holec | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 1:41.58 | ||||
10 | Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:45.12 | ||||
Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | |||||
Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj | A. C. Sparta Praha | 5 | DQ 170.7 | |||||
Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DQ 170.7 | |||||
Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš | TJ Svitavy, z. s. | 4 | DQ 170.6c |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 1:45.01 | |||||||||||||||
2 | B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:47.31 | |||||||||||||||
3 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:54.41 | |||||||||||||||
Bužgová, Oborná, Pisková, Borová Bužgová, Oborná, Pisková, Borová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | DQ 163.3a | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:46.61 | |||||||||||||||
2 | Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 1:49.68 | |||||||||||||||
3 | Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 1:49.96 | |||||||||||||||
4 | Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 1:50.02 | |||||||||||||||
5 | A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 1:52.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová | SK Jeseniova | 4 | 1:47.65 | |||||||||||||||
2 | Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:48.95 | |||||||||||||||
3 | Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1:49.12 | |||||||||||||||
4 | Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:51.92 | |||||||||||||||
5 | Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:53.22 | |||||||||||||||
6 | Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková | JAC Brno | 3 | 1:55.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 1:49.77 | |||||||||||||||
2 | Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:51.65 | |||||||||||||||
3 | Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 1:51.75 | |||||||||||||||
4 | Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:53.39 | |||||||||||||||
5 | Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 1:56.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 1:51.56 | |||||||||||||||
2 | Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:53.73 | |||||||||||||||
3 | Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová | SC Radotín Praha | 5 | 1:53.92 | |||||||||||||||
4 | B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:55.25 | |||||||||||||||
Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DQ 170.19 | ||||||||||||||||
A Krchová, Bártová, Fialová, Toová A Krchová, Bártová, Fialová, Toová | Atletika Poruba z.s. | 2 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová | AC Turnov, z. s. | 1 | 1:51.97 | |||||||||||||||
2 | Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:53.44 | |||||||||||||||
3 | Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová | SK Hranice, z.s. | 2 | 1:54.43 | |||||||||||||||
4 | Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová | SK Aritma Praha | 5 | 1:55.11 | |||||||||||||||
5 | C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:57.85 | |||||||||||||||
Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová | SKP Nymburk, z.s. | 6 | DQ 170.19 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 1:45.01 | ||||
2 | Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:46.61 | ||||
3 | B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:47.31 | ||||
4 | Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová | SK Jeseniova | 4 | 1:47.65 | ||||
5 | Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:48.95 | ||||
6 | Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1:49.12 | ||||
7 | Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 1:49.68 | ||||
8 | Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 1:49.77 | ||||
9 | Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 1:49.96 | ||||
10 | Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 1:50.02 | ||||
11 | Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 1:51.56 | ||||
12 | Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:51.65 | ||||
13 | Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 1:51.75 | ||||
14 | Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:51.92 | ||||
15 | Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová | AC Turnov, z. s. | 1 | 1:51.97 | ||||
16 | A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 1:52.83 | ||||
17 | Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:53.22 | ||||
18 | Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:53.39 | ||||
19 | Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:53.44 | ||||
20 | Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:53.73 | ||||
21 | Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová | SC Radotín Praha | 5 | 1:53.92 | ||||
22 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:54.41 | ||||
23 | Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová | SK Hranice, z.s. | 2 | 1:54.43 | ||||
24 | Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová | SK Aritma Praha | 5 | 1:55.11 | ||||
25 | Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková | JAC Brno | 3 | 1:55.19 | ||||
26 | B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:55.25 | ||||
27 | Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 1:56.56 | ||||
28 | C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:57.85 | ||||
Bužgová, Oborná, Pisková, Borová Bužgová, Oborná, Pisková, Borová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 170.7 | |||||
Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | DQ 163.3a | |||||
Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DQ 170.19 | |||||
A Krchová, Bártová, Fialová, Toová A Krchová, Bártová, Fialová, Toová | Atletika Poruba z.s. | 2 | DQ 170.7 | |||||
Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová | SKP Nymburk, z.s. | 6 | DQ 170.19 |
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 09:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.551.601.641.681.721.751.781.811.86 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 17 | 1.81 | ----OOX-OXXX | ||||||||||||||
2 |
Michal MachalaMichal Machala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 8 | 1.78 | OOXOXOXXOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 13 | 1.75 | OOXOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | 3 | 1.72 | XXOXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 10 | 1.68 | -XOXOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 12 | 1.68 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 6 | 1.68 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
6= |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 5 | 1.68 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 2 | 1.68 | OXOOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 7 | 1.68 | XOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 14 | 1.64 | OOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 1 | 1.64 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 4 | 1.60 | OOXXX | ||||||||||||||
13= |
David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 9 | 1.60 | OOXXX | ||||||||||||||
15 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 11 | 1.60 | OXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 15 | 1.60 | -XXOXXX | ||||||||||||||
Filip JahnFilip Jahn
BYAC Brno |
03 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 16:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.471.521.571.611.641.671.70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 16 | 1.64 | OOOOXO-XXX | ||||||||||||||
2 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 5 | 1.61 | OOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 11 | 1.61 | OOXXOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 17 | 1.61 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 8 | 1.61 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 19 | 1.61 | OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 15 | 1.57 | OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 12 | 1.57 | OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 13 | 1.57 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 18 | 1.52 | -OXXX | ||||||||||||||
11 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 4 | 1.52 | XOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 10 | 1.52 | OXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 9 | 1.52 | XOXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 1 | 1.52 | OXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 3 | 1.52 | XOXXOXXX | ||||||||||||||
16= |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 14 | 1.47 | OXXX | ||||||||||||||
16= |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 6 | 1.47 | OXXX | ||||||||||||||
18= |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 2 | 1.47 | XOXXX | ||||||||||||||
18= |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 7 | 1.47 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Finále (so, 3.3.2018 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.702.903.053.203.303.403.503.603.703.80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | 3.70 | ----O-OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | 3.50 | --OOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 3 | 3.30 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 4 | 3.20 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5 | 3.05 | OXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 6 | 3.05 | -OXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 2 | 2.90 | OXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1 | 2.70 | OXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.002.202.352.502.602.702.802.903.003.103.203.303.353.40 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 17 | 3.35 | ------OOOOOX-OXXX | ||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 18 | 3.35 | -----O-OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 16 | 3.00 | ---OOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 14 | 3.00 | ---OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 13 | 2.80 | -OOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 12 | 2.80 | --OOOOXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 2.70 | --XOOOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 2.70 | --XOOOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 15 | 2.60 | ---XOO-XXX | ||||||||||||||
10 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 2.60 | OOXOOXOXXX | ||||||||||||||
11= |
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 2.50 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
11= |
Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 7 | 2.50 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
13= |
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3 | 2.50 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol Opava |
03 | 8 | 2.50 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava |
05 | 1 | 2.35 | OOOXXX | ||||||||||||||
16 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 5 | 2.35 | OOXOXXX | ||||||||||||||
17 |
Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2 | 2.00 | OXXX | ||||||||||||||
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 16:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 18 | NL 6.51 | 5.73 | 2.75 | 6.40 | 6.40 | 6.21 | X | 6.51 | ||||||||
2 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 19 | 6.38 | 6.22 | 6.28 | 6.38 | 6.38 | X | 6.13 | 6.27 | ||||||||
3 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 17 | 6.36 | 6.19 | 6.19 | 6.36 | 6.36 | X | X | X | ||||||||
4 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 12 | 6.16 | 6.16 | 3.68 | 6.08 | 6.16 | 5.18 | 5.60 | 5.89 | ||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 16 | 6.12 | 6.12 | 6.11 | 5.87 | 6.12 | 4.62 | 5.87 | 5.96 | ||||||||
6 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
04 | 10 | 6.00 | 6.00 | 5.32 | X | 6.00 | 5.47 | 5.57 | X | ||||||||
7 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 6 | 5.83 | 5.83 | 5.62 | 5.68 | 5.83 | 5.62 | X | 5.73 | ||||||||
8 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 7 | 5.80 | X | 5.67 | 5.80 | 5.80 | 5.49 | 5.72 | 5.50 | ||||||||
9 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 13 | 5.78 | 5.78 | 5.16 | X | 5.78 | |||||||||||
10 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 9 | 5.74 | 5.74 | 5.71 | 5.48 | 5.74 | |||||||||||
11 |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 11 | 5.72 | 5.72 | 5.50 | 5.38 | 5.72 | |||||||||||
12 |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 14 | 5.65 | 5.65 | 5.16 | 5.45 | 5.65 | |||||||||||
13 |
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s. |
03 | 3 | 5.63 | 5.52 | 5.63 | 5.39 | 5.63 | |||||||||||
14 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 4 | 5.55 | 5.45 | 5.55 | 4.09 | 5.55 | |||||||||||
15 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 15 | 5.45 | 5.45 | 4.58 | 5.14 | 5.45 | |||||||||||
16 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5 | 5.31 | 5.21 | 5.31 | 5.17 | 5.31 | |||||||||||
17 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 1 | 5.23 | 5.17 | 5.12 | 5.23 | 5.23 | |||||||||||
18 |
Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2 | 3.25 | X | 3.25 | X | 3.25 | |||||||||||
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 17 | 5.47 | X | 5.22 | X | 5.22 | 5.47 | 5.32 | X | ||||||||
2 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 18 | 5.43 | 5.27 | 5.30 | 5.09 | 5.30 | 4.83 | 5.38 | 5.43 | ||||||||
3 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 16 | 5.35 | 3.54 | 5.20 | 5.30 | 5.30 | X | 5.35 | 5.26 | ||||||||
4 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 13 | 5.32 | 5.32 | X | 5.12 | 5.32 | 5.26 | 5.26 | 5.15 | ||||||||
5 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 15 | 5.31 | 5.14 | 5.14 | 4.86 | 5.14 | 4.79 | 5.22 | 5.31 | ||||||||
6 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 3 | 5.18 | 5.14 | X | 5.18 | 5.18 | 4.93 | 4.77 | 5.00 | ||||||||
7 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5 | 5.16 | 4.68 | X | 5.16 | 5.16 | X | X | 5.14 | ||||||||
8 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 2 | 5.13 | 5.13 | 5.07 | 5.00 | 5.13 | 4.99 | 5.09 | 5.13 | ||||||||
9 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 11 | 5.11 | X | X | 5.11 | 5.11 | |||||||||||
10 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 8 | 5.10 | 4.63 | 5.10 | 5.00 | 5.10 | |||||||||||
11 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 6 | 5.10 | X | X | 5.10 | 5.10 | |||||||||||
12 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 14 | 5.09 | 5.09 | 4.80 | 4.85 | 5.09 | |||||||||||
13 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4 | 5.06 | 4.85 | 5.06 | 4.94 | 5.06 | |||||||||||
14 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 12 | 5.04 | 4.97 | X | 5.04 | 5.04 | |||||||||||
15 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 10 | 5.02 | 4.60 | 4.49 | 5.02 | 5.02 | |||||||||||
16 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1 | 4.95 | 4.95 | 4.88 | X | 4.95 | |||||||||||
17 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 9 | 4.89 | 4.89 | 4.89 | X | 4.89 | |||||||||||
18 |
Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 7 | 4.84 | X | 4.84 | X | 4.84 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 11:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 19 | MR 14.69 | 13.06 | X | 12.65 | 13.06 | 13.71 | 14.69 | 14.34 | ||||||||
2 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 15 | 12.86 | 11.53 | 11.80 | 12.12 | 12.12 | 12.39 | 12.17 | 12.86 | ||||||||
3 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 17 | 12.72 | 11.09 | 11.76 | 11.97 | 11.97 | 12.31 | 10.67 | 12.72 | ||||||||
4 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s. |
03 | 18 | 12.62 | 12.32 | X | 12.62 | 12.62 | X | 12.43 | X | ||||||||
5 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 14 | 12.23 | 9.50 | 11.32 | 11.45 | 11.45 | 11.65 | 11.06 | 12.23 | ||||||||
6 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 16 | 11.67 | 11.46 | 11.67 | 11.38 | 11.67 | X | 11.06 | X | ||||||||
7 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 5 | 10.59 | 9.67 | 10.59 | 8.65 | 10.59 | 9.99 | 9.18 | 9.14 | ||||||||
8 |
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 8 | 10.52 | 10.52 | 9.63 | 9.57 | 10.52 | 8.67 | 9.76 | 9.22 | ||||||||
9 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 13 | 10.46 | X | 10.46 | 10.09 | 10.46 | |||||||||||
10 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 2 | 10.33 | 10.33 | 9.87 | 9.80 | 10.33 | |||||||||||
11 |
Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava |
03 | 3 | 10.33 | 9.51 | 9.55 | 10.33 | 10.33 | |||||||||||
12 |
Karla MráčkováKarla Mráčková
AK Most |
04 | 6 | 10.26 | 9.72 | 10.26 | 9.90 | 10.26 | |||||||||||
13 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 1 | 10.21 | 9.54 | X | 10.21 | 10.21 | |||||||||||
14 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 11 | 10.19 | 9.22 | 9.49 | 10.19 | 10.19 | |||||||||||
15 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 4 | 10.14 | 9.96 | 9.83 | 10.14 | 10.14 | |||||||||||
16 |
Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 7 | 09.87 | 9.87 | 9.48 | 9.85 | 9.87 | |||||||||||
17 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 10 | 09.85 | X | 9.71 | 9.85 | 9.85 | |||||||||||
18 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 9 | 09.10 | 9.10 | X | 8.44 | 9.10 | |||||||||||
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 3.3.2018 - 15:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 18 | MR 18.20 | 15.47 | X | 15.42 | 15.47 | 18.15 | 16.47 | 18.20 | ||||||||
2 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 19 | 15.97 | 15.97 | - | - | 15.97 | - | - | - | ||||||||
3 |
Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L. |
03 | 12 | 13.99 | 13.99 | 12.87 | X | 13.99 | 13.84 | X | X | ||||||||
4 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 14 | 13.80 | 13.62 | 13.35 | X | 13.62 | 13.38 | 12.90 | 13.80 | ||||||||
5 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 17 | 13.29 | 13.21 | 12.90 | X | 13.21 | 12.74 | X | 13.29 | ||||||||
6 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 15 | 13.20 | 12.85 | 12.83 | X | 12.85 | 12.64 | X | 13.20 | ||||||||
7 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 11 | 13.00 | 12.53 | 12.67 | 13.00 | 13.00 | X | 11.56 | X | ||||||||
8 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s. |
03 | 7 | 12.86 | 11.64 | 12.86 | 12.26 | 12.86 | 12.21 | 12.68 | 12.31 | ||||||||
9 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 10 | 12.68 | 12.37 | 12.12 | 12.68 | 12.68 | |||||||||||
10 |
František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 4 | 12.61 | 10.95 | 12.61 | 11.79 | 12.61 | |||||||||||
11 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 13 | 12.53 | 12.19 | 12.53 | 12.27 | 12.53 | |||||||||||
12 |
Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 16 | 12.42 | 12.42 | 12.26 | 12.33 | 12.42 | |||||||||||
13 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 2 | 12.34 | 11.78 | 12.34 | 12.26 | 12.34 | |||||||||||
14 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 9 | 11.88 | 11.81 | 11.88 | 11.81 | 11.88 | |||||||||||
15 |
Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 8 | 11.77 | 11.66 | 11.19 | 11.77 | 11.77 | |||||||||||
16 |
Michal ZalasMichal Zalas
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 3 | 11.60 | 11.60 | 11.50 | 11.18 | 11.60 | |||||||||||
17 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 1 | 11.46 | 11.09 | 11.46 | 11.22 | 11.46 | |||||||||||
18 |
Adam KundrataAdam Kundrata
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 5 | 10.86 | 10.73 | 10.70 | 10.86 | 10.86 | |||||||||||
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |