Zpět

 / Vánoční hala mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (15. 12. 2017)

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.77 q
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.84 q
3 Daniel GrycDaniel Gryc 040504 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.98 q
4 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.99 q
5 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.07 q
6 Alex KunstAlex Kunst 041005 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 08.44
7 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.60
8 Ladislav DrongLadislav Drong 040420 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.21
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.04 q
2 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.30 q
3 Mikolaj WitoszMikolaj Witosz 04 PolandPoland 8 08.40
4 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 7 08.49
5 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 08.49
6 Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.52
7 Filip AdámekFilip Adámek 040811 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.22
Adam ŠtouračAdam Štourač 050221 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 PolandPoland 8 07.58 q
2 Ondřej AdamecOndřej Adamec 040923 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.58
3 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 5 08.64
4 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.73
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.79
6 Ondřej KomárekOndřej Komárek 051228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.22
7 Tomáš VelebaTomáš Veleba 051101 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.54
8 Michal TrobmikMichal Trobmik 051022 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.81
Celkem 8 závodníků
4 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.68
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.78
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.80
4 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.89
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 09.00
6 Adam HustýAdam Hustý 040526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.01
7 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.84
Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
5 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.54
2 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 040212 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.62
3 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 08.89
4 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.02
5 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.15
6 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.19
7 Martin JurajdaMartin Jurajda 040527 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 09.41
8 Michal SlezáčekMichal Slezáček 041023 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 4 09.70
Celkem 8 závodníků
6 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.37
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.60
3 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.98
4 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.99
5 Dominik HeczkoDominik Heczko 050901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.08
6 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.10
7 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.14
8 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 09.31
Celkem 8 závodníků
7 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StulíkJakub Stulík 04 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 08.65
Marcel VavříkMarcel Vavřík 040428 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.65
3 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.11
4 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 050823 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.35
5 Saban Jakub ElSaban Jakub El 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.37
6 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 050406 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.54
Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
8 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.09
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.13
3 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09.22
4 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.59
5 Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.79
6 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.89
7 Martin KočařMartin Kočař 050605 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.97
Celkem 7 závodníků
9 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.52
2 Adrian MunteaunuAdrian Munteaunu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.67
3 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.80
4 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.28
5 David CieslarDavid Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.91
6 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.46
Jan WitozsJan Witozs 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 7 závodníků
10 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym HenzlJáchym Henzl 051025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.18
2 Bernard OžanaBernard Ožana 051110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.61
3 Jakub KludkaJakub Kludka 040913 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.88
Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.88
5 Samuel NagySamuel Nagy 040905 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.14
6 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.16
7 Martin KubátMartin Kubát 050629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.41
Celkem 7 závodníků
11 (pá, 15.12.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.96
2 Martin VlkMartin Vlk 051018 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 09.12
3 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.36
4 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.41
5 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.59
6 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.90
7 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 10.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 PolandPoland 8 07.58 q
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.77 q
3 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.84 q
4 Daniel GrycDaniel Gryc 040504 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.98 q
5 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.99 q
6 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.04 q
7 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.07 q
8 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.30 q
9 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.37
10 Mikolaj WitoszMikolaj Witosz 04 PolandPoland 8 08.40
11 Alex KunstAlex Kunst 041005 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 08.44
12 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 7 08.49
13 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 08.49
14 Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.52
15 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.52
16 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.54
17 Ondřej AdamecOndřej Adamec 040923 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.58
18 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.60
19 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.60
20 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 040212 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.62
21 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 5 08.64
22 Jakub StulíkJakub Stulík 04 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 08.65
22 Marcel VavříkMarcel Vavřík 040428 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.65
24 Adrian MunteaunuAdrian Munteaunu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.67
25 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.68
26 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.73
27 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.78
28 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.79
29 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.80
29 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.80
31 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 08.89
32 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.89
33 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.96
34 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.98
35 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.99
36 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 09.00
37 Adam HustýAdam Hustý 040526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.01
38 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.02
39 Dominik HeczkoDominik Heczko 050901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.08
40 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.09
41 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.10
42 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.11
43 Martin VlkMartin Vlk 051018 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 09.12
44 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.13
45 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.14
46 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.15
47 Jáchym HenzlJáchym Henzl 051025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.18
48 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.19
49 Ladislav DrongLadislav Drong 040420 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.21
50 Filip AdámekFilip Adámek 040811 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.22
51 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09.22
52 Ondřej KomárekOndřej Komárek 051228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.22
53 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.28
54 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 09.31
55 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 050823 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.35
56 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.36
57 Saban Jakub ElSaban Jakub El 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.37
58 Martin JurajdaMartin Jurajda 040527 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 09.41
59 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.41
60 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 050406 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.54
60 Tomáš VelebaTomáš Veleba 051101 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.54
62 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.59
62 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.59
64 Bernard OžanaBernard Ožana 051110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.61
65 Michal SlezáčekMichal Slezáček 041023 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 4 09.70
66 Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.79
67 Michal TrobmikMichal Trobmik 051022 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.81
68 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.88
68 Jakub KludkaJakub Kludka 040913 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.88
70 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.89
71 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.90
72 David CieslarDavid Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.91
73 Martin KočařMartin Kočař 050605 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.97
74 Samuel NagySamuel Nagy 040905 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.14
75 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.16
76 Martin KubátMartin Kubát 050629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.41
77 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.46
78 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 10.58
79 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.84
Adam ŠtouračAdam Štourač 050221 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2
Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Jan WitozsJan Witozs 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

-

(pá, 15.12.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 PolandPoland 4 07.59
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.83
3 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.86
4 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.00
5 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.04
6 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.06
7 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.30
8 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.40
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 15.12.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 08.14 q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.23 q
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.25 q
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 2 08.28 q
5 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.32 q
6 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.41
7 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 055405 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.48
Kamila TylováKamila Tylová 056113 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.32 q
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.32 q
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.46
4 Adriana DurajováAdriana Durajová 045819 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.66
5 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 8 08.67
6 Stela HolasováStela Holasová 045728 JAC BrnoJAC Brno 4 08.80
Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.80
8 Monika LorenzováMonika Lorenzová 045217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 09.00
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.32 q
2 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.38
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
4 Karolína TaftováKarolína Taftová 055621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.03
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 046215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.10
6 Klára HájkováKlára Hájková 045126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 09.23
7 Veronika VaškováVeronika Vašková 055602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.24
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 055825 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
4 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 045505 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.62
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.76
3 Eva KovaříkováEva Kovaříková 045621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.82
4 Ema FlajzarováEma Flajzarová 045326 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.09
5 Michaela BláhováMichaela Bláhová 046102 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 09.17
6 Michaela KovářováMichaela Kovářová 055803 JAC BrnoJAC Brno 2 09.23
7 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 045217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.38
Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
5 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka KučerováRadka Kučerová 045224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.66
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.79
3 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 045221 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.79
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.93
5 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 055321 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.97
6 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 045104 JAC BrnoJAC Brno 6 09.24
7 Amálie HorákováAmálie Horáková 056128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.37
8 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 056101 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.73
Celkem 8 závodníků
6 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.78
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 08.92
3 Anita GoraniAnita Gorani 046018 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.98
4 Sára FojtíkováSára Fojtíková 045324 JAC BrnoJAC Brno 1 09.07
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 055124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.08
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 055224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.10
7 Barbora BujákováBarbora Bujáková 045410 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.41
8 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.62
Celkem 8 závodníků
7 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 045914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.04
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 055518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.22
3 Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.42
4 Nikol KarasováNikol Karasová 046007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.52
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 056127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.53
6 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 046004 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.71
7 Veronika PerničkováVeronika Perničková 055516 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.87
8 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 10.55
Celkem 8 závodníků
8 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MarešováBarbora Marešová 045621 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 09.20
2 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 055527 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 09.25
3 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 056209 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.28
4 Adéla MariničováAdéla Mariničová 045805 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 09.29
5 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.39
6 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.47
7 Tereza RačanskáTereza Račanská 045320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 5 09.71
8 Jessica StefanovováJessica Stefanovová 046223 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.77
Celkem 8 závodníků
9 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BřezíkováAneta Březíková 045428 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.34
2 Klára StaniekováKlára Stanieková 055507 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.63
3 Bára KořenkováBára Kořenková 045507 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 09.63
4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 056031 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 09.77
5 Karolína ŠmerdováKarolína Šmerdová 045220 JAC BrnoJAC Brno 6 09.84
6 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 045809 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 10.19
7 Beáta KlimszováBeáta Klimszová 045710 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 10.44
8 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 10.52
Celkem 8 závodníků
10 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DzialováKlára Dzialová 046201 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 08.80
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.98
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 046217 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.22
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.30
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.33
6 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 045808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.36
7 Dorota SochováDorota Sochová 045108 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.41
8 Natálie ZychováNatálie Zychová 055324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.83
Celkem 8 závodníků
11 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonie BočkováAntonie Bočková 045219 JAC BrnoJAC Brno 5 08.88
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.99
3 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 055601 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09.03
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.10
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.13
6 Klára JančováKlára Jančová 055306 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.16
7 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.23
8 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 055701 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 09.44
Celkem 8 závodníků
12 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 045115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.44
2 Nikola BobokováNikola Boboková 056125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09.50
3 Karolína NečadováKarolína Nečadová 055719 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.58
4 Sofie KrestováSofie Krestová 055117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.72
5 Kateřina HomolováKateřina Homolová 045322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.73
6 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 045907 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.77
7 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.00
Celkem 7 závodníků
13 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KarpováHana Karpová 045812 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 08.65
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 055917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.84
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.62
4 Marie LörinczováMarie Lörinczová 055508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.68
5 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 055923 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.75
6 Karolína HorákováKarolína Horáková 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.06
7 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.10
Celkem 7 závodníků
14 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 055403 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.08
2 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 055804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.28
3 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.39
4 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
5 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.60
6 Julie SkleničkováJulie Skleničková 055728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.04
7 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.31
Celkem 7 závodníků
15 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.75
2 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 045402 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.31
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 055510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.44
4 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 045114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.80
5 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 046110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.81
6 Barbora OndováBarbora Ondová 055918 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.96
Agáta HoňkováAgáta Hoňková 056121 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
16 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 055503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.47
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 046231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.24
3 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 056221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.30
4 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 056202 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.49
5 Eliška MučkováEliška Mučková 055313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.72
6 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 055419 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.26
7 Michaela KřenováMichaela Křenová 055525 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.21
Celkem 7 závodníků
17 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.23
2 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.38
3 Erika PráškováErika Prášková 055517 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.40
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 055413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.44
5 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.70
6 Eliška MesiarikováEliška Mesiariková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.93
7 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10.59
8 Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.84
Celkem 8 závodníků
18 (pá, 15.12.2017 - 15:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.80
2 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.20
3 Adéla MusilováAdéla Musilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.37
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.70
5 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.74
Nina SwistuňNina Swistuň 04 PolandPoland 2 DNS
Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 08.14 q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.23 q
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.25 q
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 2 08.28 q
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.32 q
5 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.32 q
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.32 q
8 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.32 q
9 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.38
10 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.41
11 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.46
12 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
13 Iveta ČerníkováIveta Černíková 055503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.47
14 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 055405 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.48
15 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 045505 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.62
16 Hana KarpováHana Karpová 045812 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 08.65
17 Adriana DurajováAdriana Durajová 045819 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.66
18 Radka KučerováRadka Kučerová 045224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.66
19 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 8 08.67
20 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.75
21 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.76
22 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.78
23 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.79
24 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 045221 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.79
25 Klára DzialováKlára Dzialová 046201 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 08.80
26 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.80
27 Stela HolasováStela Holasová 045728 JAC BrnoJAC Brno 4 08.80
27 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.80
29 Eva KovaříkováEva Kovaříková 045621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.82
30 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 055917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.84
31 Antonie BočkováAntonie Bočková 045219 JAC BrnoJAC Brno 5 08.88
32 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 08.92
33 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.93
34 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 055321 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.97
35 Anita GoraniAnita Gorani 046018 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.98
35 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.98
37 Julie HendrychováJulie Hendrychová 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.99
38 Monika LorenzováMonika Lorenzová 045217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 09.00
39 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 055601 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09.03
40 Karolína TaftováKarolína Taftová 055621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.03
41 Natálie NovákováNatálie Nováková 045914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.04
42 Sára FojtíkováSára Fojtíková 045324 JAC BrnoJAC Brno 1 09.07
43 Michaela DrábkováMichaela Drábková 055124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.08
44 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 055403 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.08
45 Ema FlajzarováEma Flajzarová 045326 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.09
46 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 055224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.10
47 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 046215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.10
48 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.10
49 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.13
50 Klára JančováKlára Jančová 055306 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.16
51 Michaela BláhováMichaela Bláhová 046102 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 09.17
52 Barbora MarešováBarbora Marešová 045621 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 09.20
53 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.20
54 Nela NavrátilováNela Navrátilová 046217 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.22
55 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 055518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.22
56 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.23
57 Michaela KovářováMichaela Kovářová 055803 JAC BrnoJAC Brno 2 09.23
58 Klára HájkováKlára Hájková 045126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 09.23
59 Eliška KutrováEliška Kutrová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.23
60 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 046231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.24
60 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 045104 JAC BrnoJAC Brno 6 09.24
62 Veronika VaškováVeronika Vašková 055602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.24
63 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 055527 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 09.25
64 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 055804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.28
65 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 056209 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.28
66 Adéla MariničováAdéla Mariničová 045805 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 09.29
67 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.30
68 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 056221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.30
69 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 045402 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.31
70 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.33
71 Aneta BřezíkováAneta Březíková 045428 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.34
72 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 045808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.36
73 Amálie HorákováAmálie Horáková 056128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.37
74 Adéla MusilováAdéla Musilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.37
75 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 045217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.38
76 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.38
77 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.39
78 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.39
79 Erika PráškováErika Prášková 055517 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.40
80 Dorota SochováDorota Sochová 045108 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.41
81 Barbora BujákováBarbora Bujáková 045410 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.41
82 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
83 Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.42
84 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 045115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.44
85 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 055701 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 09.44
86 Kristýna MatějováKristýna Matějová 055510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.44
87 Kateřina HolešováKateřina Holešová 055413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.44
88 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.47
89 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 056202 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.49
90 Nikola BobokováNikola Boboková 056125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 09.50
91 Nikol KarasováNikol Karasová 046007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.52
92 Zuzana DatkováZuzana Datková 056127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.53
93 Karolína NečadováKarolína Nečadová 055719 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.58
94 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.60
95 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.62
95 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.62
97 Klára StaniekováKlára Stanieková 055507 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.63
98 Bára KořenkováBára Kořenková 045507 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 09.63
99 Marie LörinczováMarie Lörinczová 055508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.68
100 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.70
100 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.70
102 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 046004 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.71
103 Tereza RačanskáTereza Račanská 045320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 5 09.71
104 Eliška MučkováEliška Mučková 055313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.72
105 Sofie KrestováSofie Krestová 055117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.72
106 Kateřina HomolováKateřina Homolová 045322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.73
107 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 056101 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.73
108 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.74
109 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 055923 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.75
110 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 045907 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.77
110 Jessica StefanovováJessica Stefanovová 046223 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.77
112 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 056031 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 09.77
113 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 045114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.80
114 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 046110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.81
115 Natálie ZychováNatálie Zychová 055324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.83
116 Karolína ŠmerdováKarolína Šmerdová 045220 JAC BrnoJAC Brno 6 09.84
117 Veronika PerničkováVeronika Perničková 055516 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.87
118 Eliška MesiarikováEliška Mesiariková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.93
119 Barbora OndováBarbora Ondová 055918 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.96
120 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.00
121 Julie SkleničkováJulie Skleničková 055728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.04
122 Karolína HorákováKarolína Horáková 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.06
123 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.10
124 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 045809 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 10.19
125 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 055419 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.26
126 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.31
127 Beáta KlimszováBeáta Klimszová 045710 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 10.44
128 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 10.52
129 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 10.55
130 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10.59
131 Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.84
132 Michaela KřenováMichaela Křenová 055525 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.21
Kamila TylováKamila Tylová 056113 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 055825 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 DNS
Agáta HoňkováAgáta Hoňková 056121 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Nina SwistuňNina Swistuň 04 PolandPoland 2 DNS
Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS

-

(pá, 15.12.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 08.13
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.24
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.25
4 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 08.26
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.28
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 6 08.33
7 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.37
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.41
Celkem 8 závodníků

-

1 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.88
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.93
3 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 19.16
4 Daniel GrycDaniel Gryc 040504 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 19.35
5 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 19.50
6 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.56
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.94
2 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.02
3 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.15
4 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.70
5 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 20.51
6 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 20.67
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.18
3 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.34
4 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 22.20
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek 051228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.42
Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 3 DNS
Celkem 6 závodníků
4 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 21.28
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.70
3 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.06
4 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný 040427 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.15
5 Tomáš VelebaTomáš Veleba 051101 BYAC BrnoBYAC Brno 1 23.42
6 Samuel VinklerSamuel Vinkler 040722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.50
Celkem 6 závodníků
5 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.92
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.96
3 Alex KunstAlex Kunst 041005 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 21.09
4 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 5 21.92
5 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 050519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.29
Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
6 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 22.27
2 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.31
3 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 050823 BYAC BrnoBYAC Brno 2 23.15
4 Saban Jakub ElSaban Jakub El 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.53
Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
7 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 4 22.45
2 Martin JurajdaMartin Jurajda 040527 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 22.91
3 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 24.07
4 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.39
5 Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 27.61
Celkem 5 závodníků
8 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.66
2 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 23.02
3 Bernard OžanaBernard Ožana 051110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.51
4 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 25.87
Radek KocúrRadek Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
9 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HoppMatěj Hopp 040515 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.16
2 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.24
3 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 26.24
Matyáš FriedelMatyáš Friedel 040212 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
10 (pá, 15.12.2017 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 21.77
2 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.40
3 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 050509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.71
4 Martin KubátMartin Kubát 050629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 26.62
Jáchym HenzlJáchym Henzl 051025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.88
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.93
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.94
4 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.02
5 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.15
6 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 19.16
7 Daniel GrycDaniel Gryc 040504 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 19.35
8 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 19.50
9 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.70
10 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.92
11 Matěj HoppMatěj Hopp 040515 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.16
12 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
13 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 20.51
14 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 20.67
15 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.96
16 Alex KunstAlex Kunst 041005 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 21.09
17 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.18
18 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 21.28
19 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.34
20 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.70
21 Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 21.77
22 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 5 21.92
23 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.06
24 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 22.20
25 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 22.27
26 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.31
27 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.40
28 Ondřej KomárekOndřej Komárek 051228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.42
29 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 4 22.45
30 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.66
31 Martin JurajdaMartin Jurajda 040527 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 22.91
32 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 23.02
33 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný 040427 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.15
34 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 050823 BYAC BrnoBYAC Brno 2 23.15
35 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 050519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.29
36 Tomáš VelebaTomáš Veleba 051101 BYAC BrnoBYAC Brno 1 23.42
37 Samuel VinklerSamuel Vinkler 040722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.50
38 Bernard OžanaBernard Ožana 051110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.51
39 Saban Jakub ElSaban Jakub El 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.53
40 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 24.07
41 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.24
42 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.56
43 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.39
44 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 050509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.71
45 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 25.87
46 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 26.24
47 Martin KubátMartin Kubát 050629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 26.62
48 Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 27.61
Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 3 DNS
Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Radek KocúrRadek Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Matyáš FriedelMatyáš Friedel 040212 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Jáchym HenzlJáchym Henzl 051025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS

-

1 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.35
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 19.43
3 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.24
4 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.31
5 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 055405 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.59
6 Tereza MyškováTereza Myšková 055125 JAC BrnoJAC Brno 1 21.40
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 4 19.98
2 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.15
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 055811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.76
4 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 5 20.83
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 045428 JAC BrnoJAC Brno 1 20.91
6 Monika LorenzováMonika Lorenzová 045217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 21.88
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 19.95
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.26
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 20.50
4 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 5 21.53
5 Veronika VaškováVeronika Vašková 055602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 23.29
Kamila TylováKamila Tylová 056113 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
4 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.82
2 Daniela DutkováDaniela Dutková 045124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.12
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.08
4 Karolína TaftováKarolína Taftová 055621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.63
5 Michaela KovářováMichaela Kovářová 055803 JAC BrnoJAC Brno 6 23.76
Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
5 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka KučerováRadka Kučerová 045224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 21.32
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 6 21.48
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 21.65
4 Eliška PelíškováEliška Pelíšková 045905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.44
5 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 1 22.79
Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 045123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
6 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.93
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 21.85
3 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 046004 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.59
4 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 24.07
5 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 055719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.69
Alexandra PetričováAlexandra Petričová 045115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
7 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 056209 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.70
2 Nikol KarasováNikol Karasová 046007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.61
3 Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská 045824 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 24.60
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 045320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 2 24.61
Antonie BočkováAntonie Bočková 045219 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS
Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
8 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 055811 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 23.58
2 Jessica StefanovováJessica Stefanovová 046223 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 24.15
3 Beáta KlimszováBeáta Klimszová 045710 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 25.99
4 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 26.22
5 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 27.55
6 Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.03
Celkem 6 závodníků
9 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.81
2 Julie VálkováJulie Válková 055425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.34
3 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 22.53
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.70
5 Nela NavrátilováNela Navrátilová 046217 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 22.93
6 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 045402 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 23.13
Celkem 6 závodníků
10 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.29
2 Nikola BobokováNikola Boboková 056125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 24.24
3 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 24.25
4 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 055419 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 25.31
5 Michaela KřenováMichaela Křenová 055525 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.55
Celkem 5 závodníků
11 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.91
2 Amálie BartákováAmálie Bartáková 046206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.49
3 Erika PráškováErika Prášková 055517 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.41
4 Eliška MučkováEliška Mučková 055313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 24.51
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 056127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.12
Celkem 5 závodníků
12 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 21.58
2 Anna VýmolováAnna Výmolová 056028 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 23.46
3 Julie SkleničkováJulie Skleničková 055728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.94
4 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 055804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.42
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 5 závodníků
13 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.24
2 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 055601 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.51
3 Sofie KrestováSofie Krestová 055117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.47
4 Hana MaštalířováHana Maštalířová 056005 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 24.02
Barbora BenešováBarbora Benešová 055114 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 5 závodníků
14 (pá, 15.12.2017 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KarpováHana Karpová 045812 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 21.25
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 045819 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 21.87
3 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.03
4 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.26
5 Karolína HorákováKarolína Horáková 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 25.53
Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.35
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 19.43
3 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 19.95
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 4 19.98
5 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.15
6 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.24
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.26
8 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.31
9 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 20.50
10 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 055405 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.59
11 Ema VlachynskáEma Vlachynská 055811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.76
12 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.82
13 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 5 20.83
14 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 045428 JAC BrnoJAC Brno 1 20.91
15 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.93
16 Daniela DutkováDaniela Dutková 045124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.12
17 Hana KarpováHana Karpová 045812 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 21.25
18 Radka KučerováRadka Kučerová 045224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 21.32
19 Tereza MyškováTereza Myšková 055125 JAC BrnoJAC Brno 1 21.40
20 Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 6 21.48
21 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 5 21.53
22 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 21.58
23 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 21.65
24 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.81
25 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 21.85
26 Adriana DurajováAdriana Durajová 045819 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 21.87
27 Monika LorenzováMonika Lorenzová 045217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 21.88
28 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.08
29 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.24
30 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.29
31 Julie VálkováJulie Válková 055425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.34
32 Eliška PelíškováEliška Pelíšková 045905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.44
33 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 055601 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 22.51
34 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 22.53
35 Karolína TaftováKarolína Taftová 055621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.63
36 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.70
37 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 056209 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.70
38 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 1 22.79
39 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.91
40 Nela NavrátilováNela Navrátilová 046217 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 22.93
41 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.03
42 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 045402 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 23.13
43 Veronika VaškováVeronika Vašková 055602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 23.29
44 Anna VýmolováAnna Výmolová 056028 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 23.46
45 Sofie KrestováSofie Krestová 055117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.47
46 Amálie BartákováAmálie Bartáková 046206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.49
47 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 055811 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 23.58
48 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 046004 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.59
49 Nikol KarasováNikol Karasová 046007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.61
50 Michaela KovářováMichaela Kovářová 055803 JAC BrnoJAC Brno 6 23.76
51 Julie SkleničkováJulie Skleničková 055728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.94
52 Hana MaštalířováHana Maštalířová 056005 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 24.02
53 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 24.07
54 Jessica StefanovováJessica Stefanovová 046223 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 24.15
55 Nikola BobokováNikola Boboková 056125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 24.24
56 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 24.25
57 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.26
58 Erika PráškováErika Prášková 055517 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.41
59 Eliška MučkováEliška Mučková 055313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 24.51
60 Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská 045824 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 24.60
61 Tereza RačanskáTereza Račanská 045320 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 2 24.61
62 Eliška AdámkováEliška Adámková 056127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.12
63 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 055419 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 25.31
64 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 055804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.42
65 Karolína HorákováKarolína Horáková 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 25.53
66 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 055719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.69
67 Beáta KlimszováBeáta Klimszová 045710 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 25.99
68 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 26.22
69 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 27.55
70 Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.03
71 Michaela KřenováMichaela Křenová 055525 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.55
Kamila TylováKamila Tylová 056113 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 045123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Alexandra PetričováAlexandra Petričová 045115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Antonie BočkováAntonie Bočková 045219 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS
Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Barbora BenešováBarbora Benešová 055114 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS

-

1 (pá, 15.12.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 39.82
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.48
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 44.61
4 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.30
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 46.07
Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.29
2 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 45.67
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 47.59
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.91
5 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 49.38
Michal SlezáčekMichal Slezáček 041023 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 15.12.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš HolušaJonáš Holuša 040124 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 47.32
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 48.35
3 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 050406 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 54.15
4 Radek KocúrRadek Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 57.85
5 Martin KočařMartin Kočař 050605 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 60.82
Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 6 závodníků
4 (pá, 15.12.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.99
2 Jakub StulíkJakub Stulík 04 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 45.19
3 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.20
4 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.50
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 39.82
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.48
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 44.61
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.99
5 Jakub StulíkJakub Stulík 04 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 45.19
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.29
7 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.30
8 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 45.67
9 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 46.07
10 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.20
11 Jonáš HolušaJonáš Holuša 040124 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 47.32
12 Ondřej VíchaOndřej Vícha 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 47.59
13 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 48.35
14 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.50
15 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.91
16 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 49.38
17 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.58
18 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 050406 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 54.15
19 Radek KocúrRadek Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 57.85
20 Martin KočařMartin Kočař 050605 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 60.82
Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 DNS
Michal SlezáčekMichal Slezáček 041023 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 6 DNS
Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS

-

1 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 41.44
2 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 42.01
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 42.64
4 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 44.30
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 2 44.47
6 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 44.47
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.50
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 46.43
3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 045722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 46.85
4 Martyna WronaMartyna Wrona 05 PolandPoland 2 47.33
5 Nikola SiudaNikola Siuda 04 PolandPoland 3 47.63
6 Natalia UmiňskaNatalia Umiňska 04 PolandPoland 4 48.23
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 055701 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 46.15
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 48.08
3 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 045808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.08
4 Eva PenkalaEva Penkala 05 PolandPoland 4 50.24
5 Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 50.39
6 Klára DzialováKlára Dzialová 046201 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 51.97
Celkem 6 závodníků
4 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.29
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 48.28
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.06
4 Barbora BujákováBarbora Bujáková 045410 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 50.03
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.70
6 Klára StaniekováKlára Stanieková 055507 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 53.48
Celkem 6 závodníků
5 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 49.40
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová 045611 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 50.16
3 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 50.63
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 055124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.14
5 Julie MatuškováJulie Matušková 056205 ASK BlanskoASK Blansko 1 51.28
6 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 055923 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.80
Celkem 6 závodníků
6 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 47.96
2 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 49.69
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.77
4 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 52.00
5 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 53.70
6 Eliška MesiarikováEliška Mesiariková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků
7 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 50.36
2 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 045907 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 50.97
3 Karolína NečadováKarolína Nečadová 055719 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 51.18
4 Marie LörinczováMarie Lörinczová 055508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 52.58
5 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.06
Kristýna CependováKristýna Cependová 056107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
8 (pá, 15.12.2017 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.07
2 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 49.65
3 Sabina PotůčkováSabina Potůčková 045205 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 51.35
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 055308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 54.17
5 Veronika PerničkováVeronika Perničková 055516 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 41.44
2 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 42.01
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 42.64
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.50
5 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 44.30
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 2 44.47
7 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 44.47
8 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 055701 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 46.15
9 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 46.43
10 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 045722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 46.85
11 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.29
12 Martyna WronaMartyna Wrona 05 PolandPoland 2 47.33
13 Nikola SiudaNikola Siuda 04 PolandPoland 3 47.63
14 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 47.96
15 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 48.08
16 Natalia UmiňskaNatalia Umiňska 04 PolandPoland 4 48.23
17 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 48.28
18 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.06
19 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.07
20 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 49.40
21 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 49.65
22 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 49.69
23 Barbora BujákováBarbora Bujáková 045410 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 50.03
24 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 045808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.08
25 Lucie KrasulováLucie Krasulová 045611 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 50.16
26 Eva PenkalaEva Penkala 05 PolandPoland 4 50.24
27 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 50.36
28 Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 50.39
29 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 50.63
30 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 045907 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 50.97
31 Michaela DrábkováMichaela Drábková 055124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.14
32 Karolína NečadováKarolína Nečadová 055719 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 51.18
33 Julie MatuškováJulie Matušková 056205 ASK BlanskoASK Blansko 1 51.28
34 Sabina PotůčkováSabina Potůčková 045205 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 51.35
35 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.70
36 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.77
36 Eliška MesiarikováEliška Mesiariková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DQ 163.3a
37 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 055923 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.80
38 Klára DzialováKlára Dzialová 046201 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 51.97
39 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 52.00
40 Marie LörinczováMarie Lörinczová 055508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 52.58
41 Klára StaniekováKlára Stanieková 055507 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 53.48
42 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 53.70
43 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 54.06
44 Tereza RačanskáTereza Račanská 055308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 54.17
45 Veronika PerničkováVeronika Perničková 055516 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.42
Kristýna CependováKristýna Cependová 056107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS

-

1 (pá, 15.12.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:21.64
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:24.49
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:25.68
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:27.44
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:28.80
6 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:34.69
7 Ondřej AdamecOndřej Adamec 040923 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13 2:38.04
8 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:41.52
9 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:42.17
10 Ondřej GletOndřej Glet 050830 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:42.21
11 Adrian MunteaunuAdrian Munteaunu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:43.78
12 Petr HurtaPetr Hurta 050606 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 2:44.02
13 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 040708 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:47.91
14 Daniel HudecDaniel Hudec 040912 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12 2:48.18
Celkem 14 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HazuchaAdam Hazucha 040926 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:29.06
2 Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:39.59
3 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:40.45
4 David MatuščíkDavid Matuščík 041217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:42.16
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:42.88
6 Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:43.40
7 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 051004 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:45.16
8 Radim KavanRadim Kavan 040614 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 2:45.47
9 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 2:45.55
10 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 050510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:47.23
11 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:47.56
12 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:52.57
13 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:58.28
14 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 3:05.38
Martin VlkMartin Vlk 051018 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:21.64
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:24.49
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:25.68
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:27.44
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:28.80
6 Adam HazuchaAdam Hazucha 040926 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:29.06
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:34.69
8 Ondřej AdamecOndřej Adamec 040923 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13 2:38.04
9 Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:39.59
10 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:40.45
11 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:41.52
12 David MatuščíkDavid Matuščík 041217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:42.16
13 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:42.17
14 Ondřej GletOndřej Glet 050830 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:42.21
15 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:42.88
16 Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:43.40
17 Adrian MunteaunuAdrian Munteaunu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:43.78
18 Petr HurtaPetr Hurta 050606 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 2:44.02
19 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 051004 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:45.16
20 Radim KavanRadim Kavan 040614 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 2:45.47
21 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 2:45.55
22 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 050510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:47.23
23 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:47.56
24 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 040708 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:47.91
25 Daniel HudecDaniel Hudec 040912 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12 2:48.18
26 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:52.57
27 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:58.28
28 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 3:05.38
Martin VlkMartin Vlk 051018 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 DNS

-

1 (pá, 15.12.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:29.38
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:30.18
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:32.52
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 046007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:33.95
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:38.15
6 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:38.25
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:38.42
8 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:39.07
9 Emilia KoniorEmilia Konior 05 PolandPoland 3 2:54.95
10 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 055126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:56.75
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 045508 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 7 DNS
Celkem 11 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:41.15
2 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:42.72
3 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:45.78
4 Klára HájkováKlára Hájková 045126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:47.95
5 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:52.90
6 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:56.57
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:58.12
8 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 055811 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 3:00.35
9 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 055304 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:03.46
10 Amálie HorákováAmálie Horáková 056128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:07.90
11 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 045723 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 8 3:07.98
12 Natálie NovákováNatálie Nováková 045914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 3:21.55
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:29.38
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:30.18
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:32.52
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 046007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:33.95
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:38.15
6 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:38.25
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:38.42
8 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:39.07
9 Julie HendrychováJulie Hendrychová 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:41.15
10 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:42.72
11 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:45.78
12 Klára HájkováKlára Hájková 045126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:47.95
13 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:52.90
14 Emilia KoniorEmilia Konior 05 PolandPoland 3 2:54.95
15 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:56.57
16 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 055126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:56.75
17 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:58.12
18 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 055811 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 3:00.35
19 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 055304 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:03.46
20 Amálie HorákováAmálie Horáková 056128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:07.90
21 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 045723 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 8 3:07.98
22 Natálie NovákováNatálie Nováková 045914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 3:21.55
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 045508 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 7 DNS

-

1 (pá, 15.12.2017 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KoutnýJan Koutný 050222 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 4:42.88
2 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 4:51.31
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 040323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 4:58.27
4 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:00.75
5 Richard VašíčekRichard Vašíček 040511 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 5:07.12
6 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 040130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 5:11.28
7 Adam HustýAdam Hustý 040526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 5:15.05
8 Ondřej KučeraOndřej Kučera 050704 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 5:25.03
9 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:34.63
Josef RacekJosef Racek 040416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 10 závodníků
2 (pá, 15.12.2017 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:03.56
2 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 5:21.48
3 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:23.21
4 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 5:23.30
5 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 5:32.52
6 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:32.64
7 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 041216 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 5:32.97
8 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:49.31
9 Martin PedackMartin Pedack 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:57.24
10 Jan DedekJan Dedek 041209 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 6:00.38
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Jan KoutnýJan Koutný 050222 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 4:42.88
2 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 4:51.31
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 040323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 4:58.27
4 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:00.75
5 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:03.56
6 Richard VašíčekRichard Vašíček 040511 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 5:07.12
7 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 040130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 5:11.28
8 Adam HustýAdam Hustý 040526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 5:15.05
9 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 5:21.48
10 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:23.21
11 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 5:23.30
12 Ondřej KučeraOndřej Kučera 050704 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 5:25.03
13 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 5:32.52
14 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:32.64
15 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 041216 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 5:32.97
16 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:34.63
17 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:49.31
18 Martin PedackMartin Pedack 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:57.24
19 Jan DedekJan Dedek 041209 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 6:00.38
Josef RacekJosef Racek 040416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS

-

(pá, 15.12.2017 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová