Zpět

 / European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 13. 9. 2017)

-

1 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:48.06
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:48.82
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:48.85
4 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:50.39
5 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.39
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:53.16
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1:53.22
8 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:54.33
9 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1:54.36
10 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1:54.78
13 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:00.70
14 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:00.80
15 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:03.25
16 Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:07.60
Celkem 14 závodníků
2 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:52.11
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:53.02
4 Richard KřivánekRichard Křivánek 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1:56.43
5 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:57.23
6 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:57.63
7 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:58.37
8 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:58.67
9 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:59.14
10 Šimon IndruchŠimon Indruch 06 JAC BrnoJAC Brno 2:01.98
13 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 2:08.08
14 Bolek KočíBolek Kočí 06 JAC BrnoJAC Brno 2:09.38
15 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:16.89
Celkem 12 závodníků
3 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal KociánMichal Kocián 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1:53.39
2 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:59.28
3 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:00.76
5 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.77
6 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:06.34
7 Jakub MaslaňákJakub Maslaňák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:08.31
9 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:08.84
10 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2:09.60
11 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:11.78
12 Adam UxaAdam Uxa 06 JAC BrnoJAC Brno 2:11.83
13 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 JAC BrnoJAC Brno 2:12.74
14 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2:21.07
15 Matěj BělockýMatěj Bělocký 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2:24.04
Celkem 13 závodníků

-

1 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:47.98
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1:48.43
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1:51.16
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1:53.03
7 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:53.74
8 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1:55.87
11 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:58.45
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:58.58
13 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:58.63
15 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:03.29
16 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:07.33
Celkem 11 závodníků
2 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1:53.00
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:55.07
3 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1:57.82
5 Eliška VavřečkováEliška Vavřečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:00.43
6 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:03.03
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:03.85
8 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:04.80
10 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:05.12
12 Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 2:08.85
13 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:11.87
14 Beata HradeckáBeata Hradecká 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:14.52
Celkem 11 závodníků
3 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:53.96
2 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:54.58
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.57
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:04.03
5 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:04.85
6 Anna ŠvehlováAnna Švehlová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:05.47
7 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2:05.63
11 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 06 JAC BrnoJAC Brno 2:12.34
12 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:12.38
13 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:16.21
14 Monika ChloupkováMonika Chloupková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:17.04
Celkem 11 závodníků
4 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
6 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:11.10
7 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2:12.14
8 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:12.18
9 Anna BílkováAnna Bílková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:13.28
10 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:13.67
11 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková 06 JAC BrnoJAC Brno 2:15.54
12 Dana StupkováDana Stupková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.75
13 Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová 06 JAC BrnoJAC Brno 2:23.26
14 Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová 06 JAC BrnoJAC Brno 2:26.11
Celkem 9 závodníků