Zpět

 / Kids Athletics Poruba 2017

Ostrava (11. 2. 2017)

-

(so, 11.2.2017 - 14:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
020815 16 6.07
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 17 5.71
3 Krystian DidykKrystian Didyk
KS Sprint Bielsko-BialaKS Sprint Bielsko-Biala
03 1 5.60
4 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
020904 13 5.42
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030620 14 5.26
6 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
031025 3 4.90
7 Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030326 15 4.88
8 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030326 11 4.85
9 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020502 12 4.76
10 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 9 4.75
11 Wiktor WesolekWiktor Wesolek
RMKS RybnikRMKS Rybnik
03 4 4.28
12 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
030714 8 4.20
13 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030507 2 4.17
14 David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030501 10 4.16
15 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030830 6 3.92
16 David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
021002 7 3.80
17 Martin VychronMartin Vychron
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
030320 5 3.71
Celkem 17 závodníků

-

(so, 11.2.2017 - 11:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomasz WiacekTomasz Wiacek
KS Sprint Bielsko-BialaKS Sprint Bielsko-Biala
04 21 4.60
2 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
050114 32 4.37
3 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
040214 34 4.27
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
050923 33 4.21
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050815 31 4.20
6 Ondřej AdamecOndřej Adamec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040923 1 4.19
7 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
050320 3 4.17
8 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
050820 29 4.07
9 Jan HrabecJan Hrabec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
041006 4 3.91
10 Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050202 30 3.90
11 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
040330 28 3.85
12 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
051009 24 3.77
13 Daniel VranaDaniel Vrana
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
040304 27 3.72
14 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 19 3.69
15 Daniel ChytilDaniel Chytil
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050623 6 3.59
16 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040718 8 3.59
17 Adam ČurajAdam Čuraj
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050916 2 3.53
18 Patrik ChovanecPatrik Chovanec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040504 5 3.43
19 Samuel NagySamuel Nagy
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 18 3.39
20 Václav KrupicaVáclav Krupica
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
041026 7 3.36
21 Jakub SadílekJakub Sadílek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050320 23 3.36
22 Patrik AltmanPatrik Altman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
051026 25 3.36
23 Dominik KorpáčDominik Korpáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 17 3.35
24 Ondřej KocurOndřej Kocur
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 15 3.35
25 Radek KocurRadek Kocur
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 16 3.28
26 Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050714 22 3.27
27 Matěj StachMatěj Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
050321 26 3.26
28 Vojtěch MilataVojtěch Milata
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
041221 10 3.17
29 Bernard OžanaBernard Ožana
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
051110 11 3.15
30 Jakub PivkoJakub Pivko
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040602 12 2.93
31 Matěj TřešňákMatěj Třešňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
051205 13 2.89
32 Martin LednickýMartin Lednický
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
051001 9 2.86
33 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 14 2.40
Jakub SchwarzerJakub Schwarzer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
051010 20 DNS
Celkem 34 závodníků

-

(so, 11.2.2017 - 14:55) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 18 5.18
2 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025204 17 5.02
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035821 4.94
4 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035908 15 4.91
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
035123 16 4.62
6 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025512 14 4.61
7 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
036119 13 4.59
8 Julia SliwaJulia Sliwa
KS Sprint Bielsko-BialaKS Sprint Bielsko-Biala
03 6 4.52
9 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 12 4.22
10 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
026016 11 4.21
11 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035930 1 4.20
12 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
025627 10 4.17
13 Natalia RojekNatalia Rojek
RMKS RybnikRMKS Rybnik
03 4 4.12
14 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035910 8 4.07
15 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035425 3 3.92
16 Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 5 3.86
17 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
036117 9 3.69
Julia KardelaJulia Kardela
RMKS RybnikRMKS Rybnik
03 2 DNS
Timea KijonkováTimea Kijonková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035922 7 DNS
Celkem 19 závodníků

-

1 (so, 11.2.2017 - 10:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
045224 31 4.66
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045301 29 4.55
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045702 26 4.50
4 Natalia PierkielNatalia Pierkiel
LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek
05 30 4.25
5 Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045124 8 4.22
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045623 13 4.21
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055812 22 4.17
8 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
046018 23 4.15
9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045608 20 4.14
10 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045408 24 4.10
11 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046209 25 4.08
12 Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
055628 19 4.00
13 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
055701 27 3.91
14 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
045627 17 3.78
15 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045331 15 3.74
16 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046113 7 3.72
17 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
045712 28 3.70
18 Valentina KozlováValentina Kozlová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
055601 18 3.67
19 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055603 16 3.65
20 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055403 9 3.59
21 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045126 2 3.57
22 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
056109 1 3.54
23 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055124 10 3.52
24 Tereza ErbenováTereza Erbenová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046222 11 3.42
25 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
056220 4 3.33
26 Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
055421 12 3.32
27 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
046123 21 3.32
28 Karolína SynkováKarolína Synková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055328 14 3.11
29 Julie HrčkováJulie Hrčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055920 6 3.06
30 Natálie FreislerováNatálie Freislerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045926 3 3.00
Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055416 5 DNS
Celkem 31 závodníků
2 (so, 11.2.2017 - 10:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
055410 8 4.04
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 5 3.99
3 Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 10 3.95
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
046009 28 3.86
5 Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber
RMKS RybnikRMKS Rybnik
04 22 3.84
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055205 11 3.61
7 Nina SwistunNina Swistun
KS Sprint Bielsko-BialaKS Sprint Bielsko-Biala
05 21 3.57
8 Natalia StefaniakNatalia Stefaniak
RMKS RybnikRMKS Rybnik
04 19 3.48
9 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055611 6 3.39
10 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055313 13 3.36
11 Tereza NetopilováTereza Netopilová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
050409 14 3.34
12 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
056202 3 3.33
13 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
056125 24 3.33
14 Nikola TondrováNikola Tondrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 23 3.24
15 Gabriela HonzkováGabriela Honzková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055915 26 3.21
16 Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 3.17
17 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 3.15
18 Natálie PosmykováNatálie Posmyková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 16 3.14
19 Markéta HeczkováMarkéta Heczková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4 3.13
20 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
056013 25 3.10
21 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 20 3.10
22 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055412 29 3.06
23 Julie SkleničkováJulie Skleničková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055728 18 3.02
24 Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055729 1 3.01
25= Lucie HorutováLucie Horutová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055406 30 2.98
25= Lila LojkováLila Lojková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 9 2.98
27 Klára MičaníkováKlára Mičaníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055804 12 0
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055607 17 DNS
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
055627 15 DNS
Lucie KrejčíLucie Krejčí
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045930 27 DNS
Celkem 30 závodníků

-

1 (so, 11.2.2017 - 12:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060628 5 3.90
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 23 3.87
3 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060508 10 3.86
4 Tomasz DusikTomasz Dusik
LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek
06 25 3.75
5 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 24 3.73
6 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060324 4 3.71
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060510 14 3.53
8= Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
060115 10 3.43
8= Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060106 11 3.43
10 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060227 15 3.42
11 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 3.41
12 Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 3.40
13= Jan PtáčekJan Ptáček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 21 3.39
13= Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060423 6 3.39
15 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24 3.37
16 Michael KubošekMichael Kubošek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 3.36
17 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 17 3.34
18 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 3.31
19 Tomáš BergerTomáš Berger
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 3.28
20= Petr BernatíkPetr Bernatík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3 3.19
20= Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 3.19
22 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 3.18
23= Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 20 3.12
23= Jonáš JirásekJonáš Jirásek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 3.12
23= Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060108 3 3.12
26 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 3.09
27 Richard BenešRichard Beneš
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1 3.04
28 Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
070504 2 3.03
29= Nikolas LozrtNikolas Lozrt
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
070727 1 3.02
29= Daniel DostálDaniel Dostál
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 5 3.02
29= Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 3.02
32 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
070831 8 2.98
33 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 2.95
34 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 2.93
35 Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 2.92
36 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 2.73
37 Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 2.70
38 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 2.68
39= Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 13 2.63
39= Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 2.63
41 Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 2.57
42 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
070628 18 2.56
43 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 2.32
44 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
060619 20 2.31
45 Filip GašparinFilip Gašparin
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 2.25
Tomáš HozaTomáš Hoza
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 DNS
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 DNS
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 DNS
Jonáš MuroňJonáš Muroň
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 DNS
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
060815 22 DNS
Celkem 50 závodníků
2 (so, 11.2.2017 - 12:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060628 5 3.90
2 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060508 10 3.86
3 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 24 3.73
4 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060324 4 3.71
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060510 14 3.53
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060106 11 3.43
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060227 15 3.42
8 Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 3.40
9 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060423 6 3.39
10 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 17 3.34
11 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 3.19
12 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 3.18
13 Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 20 3.12
14 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060108 3 3.12
15 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 3.09
16 Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
070504 2 3.03
17 Nikolas LozrtNikolas Lozrt
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
070727 1 3.02
18 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 2.95
19 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 2.93
20 Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 2.92
21 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 2.73
22 Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 2.70
23 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 2.68
24 Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 2.57
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 DNS
Celkem 25 závodníků

-

1 (so, 11.2.2017 - 13:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
06 26 3.93
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
065709 14 3.91
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
065130 29 3.77
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
065116 30 3.76
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 3.65
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
066202 2 3.63
7 Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
065108 5 3.56
8 Lena PlonkaLena Plonka
LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek
06 31 3.56
9 Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1 3.55
10 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 27 3.38
11 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
066029 27 3.33
12= Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
066127 28 3.30
12= Emma KronEmma Kron
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 15 3.30
14 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 14 3.18
15 Martina NovákováMartina Nováková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 21 3.14
16 Ester PavlíkováEster Pavlíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 3.10
17 Darina BrozdováDarina Brozdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 3.04
18 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 20 3.03
19 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 13 3.01
20 Hanna MichalskaHanna Michalska
PolandPoland
07 16 2.96
21= Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 2.93
21= Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 2.93
23 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
075708 17 2.92
24 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 2.91
25 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 28 2.89
26 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 2.88
27= Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 31 2.85
27= Daniela BačováDaniela Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 2.85
27= Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
075708 18 2.85
30 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 12 2.83
31 Lucie DrozdováLucie Drozdová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 2.82
32= Alžběta OravováAlžběta Oravová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24 2.80
32= Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 2.80
34= Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 2.79
34= Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 2.79
36= Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 2.77
36= Elena KrčkováElena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 11 2.77
36= Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 2.77
39 Vendula NovotnáVendula Novotná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 22 2.75
40= Jana CalábkováJana Calábková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 2.69
40= Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 2.69
42= Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 2.67
42= Eliška JanošováEliška Janošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 2.67
44 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 23 2.65
45 Tereza BartončíkováTereza Bartončíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
075913 1 2.62
46 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
075601 10 2.61
47 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 24 2.60
48 Adéla BilkováAdéla Bilková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 2.56
49 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 9 2.55
50= Nela ŠtrochováNela Štrochová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 30 2.52
50= Ellen MagerováEllen Magerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 2.52
52 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
076004 4 2.37
53 Tereza TichopádováTereza Tichopádová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 22 2.26
54 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 2.24
55 Liliana PindrochováLiliana Pindrochová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 19 2.21
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 29 DNS
Hana VelkováHana Velková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 DNS
Michaela OndrušákováMichaela Ondrušáková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 DNS
Natálie KubečkováNatálie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 DNS
Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 DNS
Klára LajtochováKlára Lajtochová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 DNS
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
076123 6 NM
Celkem 62 závodníků