300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh (st, 24.5.2017) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít VymazalVít Vymazal | 06 | AK Kroměříž | 1 | 50.99 | ||||||||||||||
2 | Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar | 06 | Atletika Holešov | 2 | 52.80 | ||||||||||||||
3 | David MarčíkDavid Marčík | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 3 | 53.02 | ||||||||||||||
4 | Walter StabiliniWalter Stabilini | 07 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 4 | 53.79 | ||||||||||||||
5 | Štěpán GrebeníčekŠtěpán Grebeníček | 07 | Individuální | 5 | 53.84 | ||||||||||||||
6 | Daniel RadaDaniel Rada | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 6 | 55.40 | ||||||||||||||
7 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ atlettika Valašské Meziřičí | 7 | 55.56 | ||||||||||||||
8 | David MarkivskýDavid Markivský | 06 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 8 | 56.64 | ||||||||||||||
9 | Richard VáňaRichard Váňa | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 9 | 56.70 | ||||||||||||||
10 | Martin ŠiškaMartin Šiška | 07 | ZŠ T.G.Masaryka | 10 | 57.43 | ||||||||||||||
11 | Benjamín David OndraBenjamín David Ondra | 08 | Uherské Hradiště | 11 | 57.65 | ||||||||||||||
12 | Tomáš SrnaTomáš Srna | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 12 | 57.75 | ||||||||||||||
13 | František ŽákFrantišek Žák | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 13 | 57.84 | ||||||||||||||
14 | Cauzzo ThomasCauzzo Thomas | 07 | Individuální | 14 | 58.19 | ||||||||||||||
15 | Marek PopelkaMarek Popelka | 07 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 15 | 58.41 | ||||||||||||||
16 | Milan ŠvendaMilan Švenda | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 16 | 58.93 | ||||||||||||||
17 | Matyáš CífkaMatyáš Cífka | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 17 | 59.40 | ||||||||||||||
18 | Tadeáš TrenzTadeáš Trenz | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 18 | 59.80 | ||||||||||||||
19 | Martin MrkvicaMartin Mrkvica | 07 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 19 | 60.56 | ||||||||||||||
20 | Hubert PluháčekHubert Pluháček | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 20 | 61.07 | ||||||||||||||
21 | Josef NovákJosef Novák | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 21 | 61.30 | ||||||||||||||
22 | Jan ZábojníkJan Zábojník | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 22 | 61.77 | ||||||||||||||
23 | Dominik MudříkDominik Mudřík | 07 | ZŠ T.G.Masaryka | 23 | 61.98 | ||||||||||||||
24 | Jakub PavlištíkJakub Pavlištík | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 24 | 63.41 | ||||||||||||||
25 | Justin OlahJustin Olah | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 25 | 63.50 | ||||||||||||||
26 | Petr BárPetr Bár | 07 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 26 | 63.52 | ||||||||||||||
27 | Tomáš KonečnýTomáš Konečný | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 27 | 64.41 | ||||||||||||||
28 | Lukáš PospíšekLukáš Pospíšek | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 28 | 66.19 | ||||||||||||||
29 | Patrik TinkaPatrik Tinka | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 29 | 67.15 | ||||||||||||||
30 | Dominik KrátkyDominik Krátky | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 30 | 67.22 | ||||||||||||||
31 | Libor ZapletalLibor Zapletal | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 31 | 67.47 | ||||||||||||||
32 | Ondřej ŠohajekOndřej Šohajek | 06 | DDM Sluníčko - atletická př... | 32 | 68.46 | ||||||||||||||
33 | Thinh Dinh TranThinh Dinh Tran | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 33 | 72.14 | ||||||||||||||
34 | Filip KotačkaFilip Kotačka | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 34 | 75.19 | ||||||||||||||
35 | Richard GáborRichard Gábor | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 35 | 81.02 | ||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh (st, 24.5.2017) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktória TrgováViktória Trgová | 06 | Kryha Bratislava | 1 | 48.83 | ||||||||||||||
2 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk | 2 | 50.70 | ||||||||||||||
3 | Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková | 06 | 3 | 52.24 | |||||||||||||||
4 | Anna MatulováAnna Matulová | 06 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 4 | 53.87 | ||||||||||||||
5 | Anna HudečkováAnna Hudečková | 07 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 5 | 54.93 | ||||||||||||||
6 | Natália KrálikováNatália Králiková | 06 | ŠK Jablonica | 6 | 55.11 | ||||||||||||||
7 | Klára HutěčkováKlára Hutěčková | 06 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 7 | 58.20 | ||||||||||||||
8 | Anna JelínkováAnna Jelínková | 06 | Biatlon Halenkovice, AK Zlín | 8 | 59.41 | ||||||||||||||
9 | Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 9 | 59.71 | ||||||||||||||
10 | Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová | 07 | ZŠ T.G.Masaryka | 10 | 60.06 | ||||||||||||||
11 | Vanessa VaňkováVanessa Vaňková | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 11 | 61.51 | ||||||||||||||
12 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Maple Zlín | 12 | 62.35 | ||||||||||||||
13 | Sára PolešovskáSára Polešovská | 07 | DDM Sluníčko Otrokovice | 13 | 63.17 | ||||||||||||||
14 | Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková | 07 | ZŠ T.G.Masaryka | 14 | 63.48 | ||||||||||||||
15 | Simona VitaskováSimona Vitasková | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 15 | 63.50 | ||||||||||||||
16 | Daniela JarcovjákováDaniela Jarcovjáková | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 16 | 65.57 | ||||||||||||||
17 | Eliška ČablováEliška Čablová | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 17 | 65.80 | ||||||||||||||
18 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | Atletika Hranice | 18 | 68.15 | ||||||||||||||
19 | Anna K MackůAnna K Macků | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 19 | 68.46 | ||||||||||||||
20 | Adéla TomášováAdéla Tomášová | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 20 | 69.07 | ||||||||||||||
21 | Michaela VašátováMichaela Vašátová | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 21 | 70.10 | ||||||||||||||
22 | Zuzka NovákováZuzka Nováková | 06 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 22 | 70.96 | ||||||||||||||
23 | Ema ŠindelářováEma Šindelářová | 07 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 23 | 73.84 | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |