200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 5 | 21.90 | ||||||||||||||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 3 | 21.91 | ||||||||||||||
3 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 4 | 22.47 | ||||||||||||||
4 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.88 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.76 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.71 | ||||||||||||||
2 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 5 | 22.80 | ||||||||||||||
3 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 6 | 23.11 | ||||||||||||||
4 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 25.24 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 25.67 | ||||||||||||||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 22.45 | ||||||||||||||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.58 | ||||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.32 | ||||||||||||||
4 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 1 | 24.76 | ||||||||||||||
5 | Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 25.28 | ||||||||||||||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 22.94 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 22.97 | ||||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 22.98 | ||||||||||||||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 23.37 | ||||||||||||||
5 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 23.40 | ||||||||||||||
6 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 2 | 24.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 5 | 21.90 | |||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 3 | 21.91 | |||
3 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 22.45 | |||
4 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 4 | 22.47 | |||
5 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.58 | |||
6 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.71 | |||
7 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 5 | 22.80 | |||
8 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 22.94 | |||
9 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 22.97 | |||
10 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 22.98 | |||
11 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 6 | 23.11 | |||
12 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.32 | |||
13 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 23.37 | |||
14 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 23.40 | |||
15 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.88 | |||
16 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 1 | 24.76 | |||
17 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.76 | |||
18 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 2 | 24.98 | |||
19 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 25.24 | |||
20 | Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 25.28 | |||
21 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 25.67 | |||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.62 | ||||||||||||||
2 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 3 | 23.03 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.18 | ||||||||||||||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.76 | ||||||||||||||
2 | Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 5 | 22.80 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.11 | ||||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.03 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.49 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.61 | ||||||||||||||
3 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 3 | 22.78 | ||||||||||||||
4 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.15 | ||||||||||||||
5 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 26.84 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 23.17 | ||||||||||||||
2 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.18 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 23.45 | ||||||||||||||
4 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.72 | ||||||||||||||
5 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.05 | ||||||||||||||
6 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 25.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 23.75 | ||||||||||||||
2 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.78 | ||||||||||||||
3 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 1 | 24.29 | ||||||||||||||
4 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.85 | ||||||||||||||
5 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.39 | ||||||||||||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PajakJakub Pajak | 01 | Poland | 6 | 22.47 | ||||||||||||||
2 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | Poland | 1 | 24.44 | ||||||||||||||
3 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 25.39 | ||||||||||||||
4 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 2 | 25.43 | ||||||||||||||
5 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 25.48 | ||||||||||||||
6 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 28.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PajakJakub Pajak | 01 | Poland | 6 | 22.47 | |||
2 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.49 | |||
3 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.61 | |||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.62 | |||
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.76 | |||
6 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 3 | 22.78 | |||
7 | Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 5 | 22.80 | |||
8 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 3 | 23.03 | |||
9 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.11 | |||
10 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 23.17 | |||
11 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.18 | |||
12 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 23.45 | |||
13 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.72 | |||
14 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 23.75 | |||
15 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.78 | |||
16 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.03 | |||
17 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.05 | |||
18 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.09 | |||
19 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.15 | |||
20 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.18 | |||
21 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 1 | 24.29 | |||
22 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | Poland | 1 | 24.44 | |||
23 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.85 | |||
24 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 25.39 | |||
25 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.39 | |||
26 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 2 | 25.43 | |||
27 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 25.48 | |||
28 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 25.53 | |||
29 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 26.84 | |||
30 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 28.32 | |||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | DNS | ||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | ||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 4 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 4 | 23.07 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.26 | ||||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 23.60 | ||||||||||||||
4 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 24.64 | ||||||||||||||
5 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 25.67 | ||||||||||||||
6 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 23.59 | ||||||||||||||
2 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 24.05 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 24.27 | ||||||||||||||
4 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 24.59 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 24.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 3 | 23.58 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.87 | ||||||||||||||
3 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 24.18 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.59 | ||||||||||||||
Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.49 | ||||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 24.26 | ||||||||||||||
3 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 3 | 25.17 | ||||||||||||||
Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 24.00 | ||||||||||||||
2 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.16 | ||||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.44 | ||||||||||||||
4 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Poland | 5 | 24.56 | ||||||||||||||
5 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 25.45 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 24.47 | ||||||||||||||
2 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.68 | ||||||||||||||
3 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.02 | ||||||||||||||
4 | Jan PetrášJan Petráš | 01 | AK Kroměříž | 2 | 26.81 | ||||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.80 | ||||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.40 | ||||||||||||||
3 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 24.80 | ||||||||||||||
4 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.99 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milosz KusMilosz Kus | 02 | Poland | 4 | 23.99 | ||||||||||||||
2 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.80 | ||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.00 | ||||||||||||||
4 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 26.30 | ||||||||||||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 4 | 23.07 | |||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.26 | |||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.49 | |||
4 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 3 | 23.58 | |||
5 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 23.59 | |||
6 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 23.60 | |||
7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.80 | |||
8 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.87 | |||
9 | Milosz KusMilosz Kus | 02 | Poland | 4 | 23.99 | |||
10 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 24.00 | |||
11 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 24.05 | |||
12 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.16 | |||
13 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 24.18 | |||
14 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 24.26 | |||
15 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 24.27 | |||
16 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.40 | |||
17 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.44 | |||
18 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 24.47 | |||
19 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Poland | 5 | 24.56 | |||
20 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.59 | |||
21 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 24.59 | |||
22 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 24.64 | |||
23 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.68 | |||
24 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 24.78 | |||
25 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.80 | |||
26 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 24.80 | |||
27 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.99 | |||
28 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.02 | |||
29 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 3 | 25.17 | |||
30 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 25.45 | |||
31 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.53 | |||
32 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 25.67 | |||
33 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.00 | |||
34 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 26.30 | |||
35 | Jan PetrášJan Petráš | 01 | AK Kroměříž | 2 | 26.81 | |||
36 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.13 | |||
Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 4 | DNS | ||||
Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | DNS | ||||
Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 6 | DNS | ||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | ||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | DNS | ||||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 24.07 | ||||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.13 | ||||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.21 | ||||||||||||||
4 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 2 | 26.97 | ||||||||||||||
5 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.15 | ||||||||||||||
6 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 31.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 4 | 26.02 | ||||||||||||||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 27.26 | ||||||||||||||
3 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 27.88 | ||||||||||||||
4 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 1 | 28.84 | ||||||||||||||
5 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.81 | ||||||||||||||
Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 24.07 | |||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.13 | |||
3 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 4 | 26.02 | |||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.21 | |||
5 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 2 | 26.97 | |||
6 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.15 | |||
7 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 27.26 | |||
8 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 27.88 | |||
9 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 1 | 28.84 | |||
10 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.81 | |||
11 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 31.56 | |||
Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.28 | ||||||||||||||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.48 | ||||||||||||||
3 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 6 | 26.75 | ||||||||||||||
4 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.35 | ||||||||||||||
Natalia ZawronekNatalia Zawronek | 99 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 4 | 25.75 | ||||||||||||||
2 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 26.56 | ||||||||||||||
3 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 5 | 27.20 | ||||||||||||||
4 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 6 | 27.52 | ||||||||||||||
5 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 2 | 28.44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 5 | 26.86 | ||||||||||||||
2 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.01 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.81 | ||||||||||||||
4 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.03 | ||||||||||||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 27.03 | ||||||||||||||
2 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.38 | ||||||||||||||
3 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 27.40 | ||||||||||||||
4 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 27.64 | ||||||||||||||
5 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 6 | 28.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.96 | ||||||||||||||
2 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 2 | 28.29 | ||||||||||||||
3 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 6 | 28.86 | ||||||||||||||
4 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 31.67 | ||||||||||||||
Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 28.96 | ||||||||||||||
2 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 5 | 30.15 | ||||||||||||||
3 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 30.45 | ||||||||||||||
4 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 31.16 | ||||||||||||||
5 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.45 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 31.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.28 | |||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.48 | |||
3 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 4 | 25.75 | |||
4 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 26.56 | |||
5 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 6 | 26.75 | |||
6 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 5 | 26.86 | |||
7 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.01 | |||
8 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 27.03 | |||
9 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 5 | 27.20 | |||
10 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.38 | |||
11 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 27.40 | |||
12 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 6 | 27.52 | |||
13 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 27.64 | |||
14 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.81 | |||
15 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.96 | |||
16 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.03 | |||
17 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 6 | 28.10 | |||
18 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 2 | 28.29 | |||
19 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.35 | |||
20 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 2 | 28.44 | |||
21 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 6 | 28.86 | |||
22 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 28.96 | |||
23 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 5 | 30.15 | |||
24 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 30.45 | |||
25 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 31.16 | |||
26 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.45 | |||
27 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 31.67 | |||
28 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 31.76 | |||
Natalia ZawronekNatalia Zawronek | 99 | Poland | 3 | DNS | ||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 4 | DNS | ||||
Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 162.7 |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 26.19 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 26.60 | ||||||||||||||
3 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 4 | 26.80 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 26.90 | ||||||||||||||
5 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 29.44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 25.82 | ||||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 25.88 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 5 | 27.52 | ||||||||||||||
4 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.97 | ||||||||||||||
5 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 28.47 | ||||||||||||||
6 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Poland | 1 | 28.89 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 27.56 | ||||||||||||||
2 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 2 | 27.80 | ||||||||||||||
3 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 27.99 | ||||||||||||||
4 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 28.24 | ||||||||||||||
5 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 4 | 28.57 | ||||||||||||||
6 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 28.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 27.05 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 27.28 | ||||||||||||||
3 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.06 | ||||||||||||||
4 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 28.30 | ||||||||||||||
5 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 28.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.94 | ||||||||||||||
2 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Poland | 5 | 27.27 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 27.59 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 27.89 | ||||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 28.10 | ||||||||||||||
6 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 28.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 27.61 | ||||||||||||||
2 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.66 | ||||||||||||||
3 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 5 | 27.84 | ||||||||||||||
4 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 4 | 27.91 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.54 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 29.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 28.33 | ||||||||||||||
2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 28.60 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 28.98 | ||||||||||||||
4 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 29.08 | ||||||||||||||
5 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 29.31 | ||||||||||||||
6 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 31.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 28.27 | ||||||||||||||
2 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 29.13 | ||||||||||||||
3 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.24 | ||||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.41 | ||||||||||||||
5 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 30.66 | ||||||||||||||
6 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 35.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 28.39 | ||||||||||||||
2 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 28.54 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.03 | ||||||||||||||
4 | Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 30.47 | ||||||||||||||
5 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 30.86 | ||||||||||||||
6 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 31.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 25.82 | |||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 25.88 | |||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 26.19 | |||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 26.60 | |||
5 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 4 | 26.80 | |||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 26.90 | |||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.94 | |||
8 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 27.05 | |||
9 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Poland | 5 | 27.27 | |||
10 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 27.28 | |||
11 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 5 | 27.52 | |||
12 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 27.56 | |||
13 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 27.59 | |||
14 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 27.61 | |||
15 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.66 | |||
16 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 2 | 27.80 | |||
17 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 5 | 27.84 | |||
18 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 27.89 | |||
19 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 4 | 27.91 | |||
20 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.97 | |||
21 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 27.99 | |||
22 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.06 | |||
23 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 28.10 | |||
24 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 28.24 | |||
25 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 28.27 | |||
26 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 28.30 | |||
27 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 28.33 | |||
28 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 28.39 | |||
29 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 28.47 | |||
30 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.54 | |||
31 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 28.54 | |||
32 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 4 | 28.57 | |||
33 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 28.60 | |||
34 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 28.80 | |||
35 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Poland | 1 | 28.89 | |||
36 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 28.90 | |||
37 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 28.96 | |||
38 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 28.98 | |||
39 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.03 | |||
40 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 29.05 | |||
41 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 29.08 | |||
42 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 29.13 | |||
43 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.24 | |||
44 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 29.31 | |||
45 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.41 | |||
46 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 29.44 | |||
47 | Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 30.47 | |||
48 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 30.66 | |||
49 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 30.86 | |||
50 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 31.38 | |||
51 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 31.86 | |||
52 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 35.94 |