600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:48.06 | |||||||||||||||
2 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | VSK Univerzita Brno | 1:48.82 | |||||||||||||||
3 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1:48.85 | |||||||||||||||
4 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1:50.39 | |||||||||||||||
5 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | ASK Slavia Praha | 1:51.39 | |||||||||||||||
6 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 1:53.16 | |||||||||||||||
7 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1:53.22 | |||||||||||||||
8 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1:54.33 | |||||||||||||||
9 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1:54.36 | |||||||||||||||
10 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1:54.78 | |||||||||||||||
13 | Adam KališAdam Kališ | 06 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:00.70 | |||||||||||||||
14 | Josef BurešJosef Bureš | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:00.80 | |||||||||||||||
15 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:03.25 | |||||||||||||||
16 | Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2:07.60 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1:52.11 | |||||||||||||||
2 | Matěj ČermákMatěj Čermák | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:53.02 | |||||||||||||||
4 | Richard KřivánekRichard Křivánek | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1:56.43 | |||||||||||||||
5 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:57.23 | |||||||||||||||
6 | Václav HladíkVáclav Hladík | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:57.63 | |||||||||||||||
7 | Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1:58.37 | |||||||||||||||
8 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:58.67 | |||||||||||||||
9 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1:59.14 | |||||||||||||||
10 | Šimon IndruchŠimon Indruch | 06 | JAC Brno | 2:01.98 | |||||||||||||||
13 | Lukáš MarhanLukáš Marhan | 06 | AK Bílina | 2:08.08 | |||||||||||||||
14 | Bolek KočíBolek Kočí | 06 | JAC Brno | 2:09.38 | |||||||||||||||
15 | Lukáš MertaLukáš Merta | 07 | BYAC Brno | 2:16.89 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1:53.39 | |||||||||||||||
2 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:59.28 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:00.76 | |||||||||||||||
5 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:01.77 | |||||||||||||||
6 | Jan HumlJan Huml | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:06.34 | |||||||||||||||
7 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.31 | |||||||||||||||
9 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.84 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch MaxaVojtěch Maxa | 06 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 2:09.60 | |||||||||||||||
11 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:11.78 | |||||||||||||||
12 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | JAC Brno | 2:11.83 | |||||||||||||||
13 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | JAC Brno | 2:12.74 | |||||||||||||||
14 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 2:21.07 | |||||||||||||||
15 | Matěj BělockýMatěj Bělocký | 06 | BYAC Brno | 2:24.04 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:47.98 | |||||||||||||||
2 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 1:48.43 | |||||||||||||||
4 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1:51.16 | |||||||||||||||
5 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1:53.03 | |||||||||||||||
7 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | VSK Univerzita Brno | 1:53.74 | |||||||||||||||
8 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1:55.87 | |||||||||||||||
11 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1:58.45 | |||||||||||||||
12 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1:58.58 | |||||||||||||||
13 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 1:58.63 | |||||||||||||||
15 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno | 2:03.29 | |||||||||||||||
16 | Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2:07.33 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1:53.00 | |||||||||||||||
2 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1:55.07 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1:57.82 | |||||||||||||||
5 | Eliška VavřečkováEliška Vavřečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2:00.43 | |||||||||||||||
6 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:03.03 | |||||||||||||||
7 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:03.85 | |||||||||||||||
8 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2:04.80 | |||||||||||||||
10 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2:05.12 | |||||||||||||||
12 | Dagmar PeštováDagmar Peštová | 06 | JAC Brno | 2:08.85 | |||||||||||||||
13 | Tereza ŠvarcováTereza Švarcová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:11.87 | |||||||||||||||
14 | Beata HradeckáBeata Hradecká | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:14.52 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1:53.96 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:54.58 | |||||||||||||||
3 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:03.57 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:04.03 | |||||||||||||||
5 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:04.85 | |||||||||||||||
6 | Anna ŠvehlováAnna Švehlová | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:05.47 | |||||||||||||||
7 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | SK Žirovnice | 2:05.63 | |||||||||||||||
11 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 06 | JAC Brno | 2:12.34 | |||||||||||||||
12 | Anna FialováAnna Fialová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:12.38 | |||||||||||||||
13 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2:16.21 | |||||||||||||||
14 | Monika ChloupkováMonika Chloupková | 06 | ASK Blansko | 2:17.04 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2:11.10 | |||||||||||||||
7 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 2:12.14 | |||||||||||||||
8 | Sára KolencováSára Kolencová | 06 | TJ Dukla Praha | 2:12.18 | |||||||||||||||
9 | Anna BílkováAnna Bílková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:13.28 | |||||||||||||||
10 | Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:13.67 | |||||||||||||||
11 | Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková | 06 | JAC Brno | 2:15.54 | |||||||||||||||
12 | Dana StupkováDana Stupková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:19.75 | |||||||||||||||
13 | Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová | 06 | JAC Brno | 2:23.26 | |||||||||||||||
14 | Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová | 06 | JAC Brno | 2:26.11 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |