Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 50.68 | ||||||||||||||||
4 |
David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 48.81 | ||||||||||||||||
5 |
David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 47.98 | ||||||||||||||||
6 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 47.46 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 47.02 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 45.80 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 44.90 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 42.43 | ||||||||||||||||
17 |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 42.10 | ||||||||||||||||
18 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 40.77 | ||||||||||||||||
19 |
Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 40.69 | ||||||||||||||||
20 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 40.61 | ||||||||||||||||
22 |
Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 38.31 | ||||||||||||||||
23 |
Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad Metují |
05 | 38.23 | ||||||||||||||||
24 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 38.00 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 75.45 | ||||||||||||||||
2 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 70.42 | ||||||||||||||||
3 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 69.08 | ||||||||||||||||
4 |
Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 68.03 | ||||||||||||||||
5 |
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 64.59 | ||||||||||||||||
6 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 63.42 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 62.36 | ||||||||||||||||
9 |
Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 61.39 | ||||||||||||||||
11 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 59.65 | ||||||||||||||||
13 |
Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita Brno |
04 | 57.97 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
04 | 57.62 | ||||||||||||||||
15 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 57.19 | ||||||||||||||||
16 |
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 55.70 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 55.23 | ||||||||||||||||
19 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice |
04 | 54.31 | ||||||||||||||||
21 |
Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 52.95 | ||||||||||||||||
22 |
Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 52.34 | ||||||||||||||||
23 |
Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 51.46 | ||||||||||||||||
25 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 50.09 | ||||||||||||||||
27 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 48.24 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno |
04 | 56.01 | ||||||||||||||||
2 |
František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 52.13 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 52.11 | ||||||||||||||||
5 |
František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ Třinec |
04 | 48.63 | ||||||||||||||||
8 |
Pavel SmetanaPavel Smetana
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 46.35 | ||||||||||||||||
9 |
Michal NovákMichal Novák
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 44.73 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 41.63 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 41.38 | ||||||||||||||||
13 |
Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 41.01 | ||||||||||||||||
14 |
Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla Praha |
04 | 40.18 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 40.16 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 39.62 | ||||||||||||||||
19 |
Nicolas VicenteNicolas Vicente
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 38.28 | ||||||||||||||||
20 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 36.01 | ||||||||||||||||
21 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 32.92 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 47.87 | ||||||||||||||||
2 |
Kevin LeupoldKevin Leupold
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 44.03 | ||||||||||||||||
3 |
Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 41.69 | ||||||||||||||||
5 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 40.35 | ||||||||||||||||
6 |
Kryštof HanekKryštof Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 40.19 | ||||||||||||||||
7 |
Karol RaffayKarol Raffay
AK Olymp Brno |
05 | 39.98 | ||||||||||||||||
9 |
Bernard OžanaBernard Ožana
Atletika Poruba z.s. |
05 | 39.21 | ||||||||||||||||
11 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 37.67 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC Brno |
05 | 35.43 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 34.76 | ||||||||||||||||
14 |
Ivo DubšIvo Dubš
JAC Brno |
05 | 33.60 | ||||||||||||||||
15 |
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
BYAC Brno |
05 | 26.58 | ||||||||||||||||
16 |
Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. |
05 | 22.60 | ||||||||||||||||
17 |
Marek MálekMarek Málek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 17.11 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 54.00 | ||||||||||||||||
3 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 53.27 | ||||||||||||||||
4 |
David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 51.86 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 46.43 | ||||||||||||||||
8 |
David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 46.09 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 37.40 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 71.56 | ||||||||||||||||
2 |
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 65.40 | ||||||||||||||||
3 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 64.99 | ||||||||||||||||
4 |
Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 64.25 | ||||||||||||||||
5 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 62.88 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 61.25 | ||||||||||||||||
8 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 61.21 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 51.75 | ||||||||||||||||
3 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 50.49 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 48.53 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 48.37 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 45.66 | ||||||||||||||||
10 |
Viktorie SršňováViktorie Sršňová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 45.51 | ||||||||||||||||
12 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 45.06 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 44.88 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 44.40 | ||||||||||||||||
17 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 42.56 | ||||||||||||||||
21 |
Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 39.39 | ||||||||||||||||
23 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 38.76 | ||||||||||||||||
24 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 36.42 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 28.60 | ||||||||||||||||
26 |
Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC Brno |
04 | 28.03 | ||||||||||||||||
27 |
Hana ŠpalkováHana Špalková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 26.94 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 43.07 | ||||||||||||||||
3 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 40.36 | ||||||||||||||||
4 |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 38.41 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 37.99 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 37.95 | ||||||||||||||||
7 |
Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp Brno |
04 | 37.40 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková
Elite Sport Boskovice, z. s. |
04 | 36.54 | ||||||||||||||||
9 |
Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 36.23 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 35.47 | ||||||||||||||||
11 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 35.33 | ||||||||||||||||
13 |
Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 33.08 | ||||||||||||||||
14 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 32.53 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 32.30 | ||||||||||||||||
16 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 30.79 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 29.57 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora BodečkováBarbora Bodečková
AK Olymp Brno |
04 | 28.85 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 27.19 | ||||||||||||||||
20 |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 27.14 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 26.68 | ||||||||||||||||
22 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 26.13 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 20.78 | ||||||||||||||||
25 |
Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 20.76 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko Dvorská |
05 | 46.50 | ||||||||||||||||
3 |
Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 42.60 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 42.27 | ||||||||||||||||
5 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 39.99 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 39.89 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 39.48 | ||||||||||||||||
8 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 39.28 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 38.98 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 38.94 | ||||||||||||||||
12 |
Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 35.48 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno |
05 | 32.60 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 32.54 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 28.04 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 43.53 | ||||||||||||||||
3 |
Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 38.21 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 31.04 | ||||||||||||||||
10 |
Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 28.43 | ||||||||||||||||
11 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 27.74 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 27.54 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 25.21 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 25.18 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 22.59 | ||||||||||||||||
16 |
Sára HryzákováSára Hryzáková
SK Žirovnice |
05 | 21.87 | ||||||||||||||||
17 |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 21.14 | ||||||||||||||||
18 |
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 21.04 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko Dvorská |
05 | 49.81 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 47.93 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 44.75 | ||||||||||||||||
6 |
Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 42.01 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 40.17 | ||||||||||||||||
8 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 39.93 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 53.30 | ||||||||||||||||
4 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 52.68 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 47.94 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 47.88 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)
Kvalifikace (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 58.48 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 53.25 | ||||||||||||||||
3 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia Praha |
06 | 48.48 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 48.43 | ||||||||||||||||
5 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 48.09 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 46.39 | ||||||||||||||||
8 |
Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 44.87 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 43.71 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 42.74 | ||||||||||||||||
11 |
Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují |
06 | 42.17 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 39.84 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno |
07 | 39.23 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 39.08 | ||||||||||||||||
18 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 38.42 | ||||||||||||||||
19 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 38.02 | ||||||||||||||||
20 |
Bolek KočíBolek Kočí
JAC Brno |
06 | 37.65 | ||||||||||||||||
22 |
Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 37.11 | ||||||||||||||||
23 |
Patrik FilkaPatrik Filka
ASK Blansko |
07 | 35.91 | ||||||||||||||||
24 |
Jan KuchařJan Kuchař
BYAC Brno |
06 | 35.09 | ||||||||||||||||
25 |
Patrik RusekPatrik Rusek
TJ Sokol Přísnotice |
06 | 35.00 | ||||||||||||||||
26 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 34.78 | ||||||||||||||||
27 |
Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 31.35 | ||||||||||||||||
28 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 30.76 | ||||||||||||||||
29 |
Ondřej ZemanOndřej Zeman
BYAC Brno |
06 | 29.97 | ||||||||||||||||
30 |
Matěj BělockýMatěj Bělocký
BYAC Brno |
06 | 28.14 | ||||||||||||||||
31 |
Filip MífekFilip Mífek
BYAC Brno |
06 | 26.45 | ||||||||||||||||
32 |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
JAC Brno |
06 | 25.84 | ||||||||||||||||
34 |
Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK Bílina |
06 | 15.85 | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 55.12 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 50.91 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 47.83 | ||||||||||||||||
4 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 44.57 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 44.46 | ||||||||||||||||
6 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia Praha |
06 | 42.24 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)
Kvalifikace (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 47.61 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 47.08 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 40.64 | ||||||||||||||||
6 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 38.08 | ||||||||||||||||
8 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 36.50 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 35.23 | ||||||||||||||||
11 |
Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC Brno |
06 | 35.08 | ||||||||||||||||
12 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 33.70 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 33.67 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 33.26 | ||||||||||||||||
16 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 32.20 | ||||||||||||||||
17 |
Anna ŠvehlováAnna Švehlová
Atletický klub Kuřim, z.s. |
06 | 32.00 | ||||||||||||||||
21 |
Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 29.34 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 27.30 | ||||||||||||||||
23 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 26.47 | ||||||||||||||||
24 |
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 26.11 | ||||||||||||||||
25 |
Denisa SedlákováDenisa Sedláková
ASK Blansko |
06 | 25.59 | ||||||||||||||||
27 |
Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 22.10 | ||||||||||||||||
28 |
Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno |
06 | 20.04 | ||||||||||||||||
29 |
Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová
JAC Brno |
06 | 16.97 | ||||||||||||||||
30 |
Anna BílkováAnna Bílková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 15.50 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 49.43 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 48.35 | ||||||||||||||||
5 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 36.59 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 35.18 | ||||||||||||||||
7 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 34.58 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |