800 m - Muži (Běh)
Běh (so, 11.2.2017 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 1:58.39 | ||||||||||||||
2 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 1:58.41 | ||||||||||||||
3 | Serhij TkačSerhij Tkač | 98 | TJ TŽ Třinec | 7 | 1:58.42 | ||||||||||||||
4 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 1:58.93 | ||||||||||||||
5 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 6 | 2:03.87 | ||||||||||||||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 2:04.86 | ||||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 15:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:05.97 | ||||||||||||||
2 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:08.81 | ||||||||||||||
3 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:15.87 | ||||||||||||||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2:17.94 | |||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:20.55 | ||||||||||||||
6 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:26.91 | ||||||||||||||
7 | Milosz OlešMilosz Oleš | 03 | RMKS Rybnik | 1 | 2:27.85 | ||||||||||||||
8 | Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:46.70 | ||||||||||||||
Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 5 | NL 2:25.02 | ||||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.31 | ||||||||||||||
3 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:35.24 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 2:37.83 | ||||||||||||||
5 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:46.08 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:46.98 | ||||||||||||||
7 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:48.66 | ||||||||||||||
8 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:50.50 | ||||||||||||||
9 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:53.56 | ||||||||||||||
10 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:56.15 | ||||||||||||||
11 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 3:08.86 | ||||||||||||||
12 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:10.95 | ||||||||||||||
13 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 3:11.43 | ||||||||||||||
14 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:12.43 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 1 | 2:49.89 | ||||||||||||||
2 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.77 | ||||||||||||||
3 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:56.10 | ||||||||||||||
4 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 2:56.38 | ||||||||||||||
5 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 3:01.50 | ||||||||||||||
6 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:03.56 | ||||||||||||||
7 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:05.54 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 3:11.21 | ||||||||||||||
9 | Daniel ŠtefekDaniel Štefek | 05 | SSK Vítkovice | 9 | 3:12.36 | ||||||||||||||
10 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13 | 3:15.56 | ||||||||||||||
Ondřej DongOndřej Dong | 05 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Kamil KopytoKamil Kopyto | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 5 | NL 2:25.02 | |||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.31 | |||
3 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:35.24 | |||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 2:37.83 | |||
5 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:46.08 | |||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:46.98 | |||
7 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:48.66 | |||
8 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 1 | 2:49.89 | |||
9 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:50.50 | |||
10 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:53.56 | |||
11 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.77 | |||
12 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:56.10 | |||
13 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:56.15 | |||
14 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 2:56.38 | |||
15 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 3:01.50 | |||
16 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:03.56 | |||
17 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:05.54 | |||
18 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 3:08.86 | |||
19 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:10.95 | |||
20 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 3:11.21 | |||
21 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 3:11.43 | |||
22 | Daniel ŠtefekDaniel Štefek | 05 | SSK Vítkovice | 9 | 3:12.36 | |||
23 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:12.43 | |||
24 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13 | 3:15.56 | |||
Ondřej DongOndřej Dong | 05 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | ||||
Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Kamil KopytoKamil Kopyto | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 12 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:22.90 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:23.14 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 2:25.63 | ||||||||||||||
4 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 9 | 2:29.94 | ||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 2:33.80 | ||||||||||||||
6 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:39.57 | ||||||||||||||
7 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:40.30 | ||||||||||||||
8 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Slovácký běžecký klub Kyjov... | 4 | 2:41.34 | ||||||||||||||
MS | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 2:41.80 | |||||||||||||||
11 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:43.02 | ||||||||||||||
12 | Klaudia DziubaKlaudia Dziuba | 03 | RMKS Rybnik | 3 | 2:46.84 | ||||||||||||||
13 | Aneta VavrošováAneta Vavrošová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:09.37 | ||||||||||||||
Timea KijonkováTimea Kijonková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:21.88 | ||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:32.04 | ||||||||||||||
3 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 2:36.51 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:36.94 | ||||||||||||||
5 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:39.37 | ||||||||||||||
6 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:45.53 | ||||||||||||||
7 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice | 11 | 2:46.60 | ||||||||||||||
8 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 12 | 2:54.38 | ||||||||||||||
9 | Oliwia JuškiewiczOliwia Juškiewicz | 05 | LKS Brzezina Osiek | 9 | 2:54.87 | ||||||||||||||
10 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:09.14 | ||||||||||||||
11 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.98 | ||||||||||||||
Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.43 | ||||||||||||||
2 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 2:58.86 | ||||||||||||||
3 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 3:03.61 | ||||||||||||||
4 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:08.93 | ||||||||||||||
5 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:10.48 | ||||||||||||||
6 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | ||||||||||||||
7 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:13.99 | ||||||||||||||
8 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 3:17.18 | ||||||||||||||
9 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:22.73 | ||||||||||||||
10 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10 | 3:29.41 | ||||||||||||||
11 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:31.45 | ||||||||||||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017 - 14:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:42.76 | ||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 10 | 2:43.02 | ||||||||||||||
3 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:49.24 | ||||||||||||||
4 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:50.70 | ||||||||||||||
5 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:52.63 | ||||||||||||||
6 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:03.28 | ||||||||||||||
7 | Daniela BaszováDaniela Baszová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 3:13.28 | ||||||||||||||
8 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:13.87 | ||||||||||||||
9 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:17.44 | ||||||||||||||
10 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:18.96 | ||||||||||||||
11 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:34.37 | ||||||||||||||
Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:21.88 | |||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:32.04 | |||
3 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 2:36.51 | |||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:36.94 | |||
5 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:39.37 | |||
6 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:42.76 | |||
7 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 10 | 2:43.02 | |||
8 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:45.53 | |||
9 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice | 11 | 2:46.60 | |||
10 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:49.24 | |||
11 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:50.70 | |||
12 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:52.63 | |||
13 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.43 | |||
14 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 12 | 2:54.38 | |||
15 | Oliwia JuškiewiczOliwia Juškiewicz | 05 | LKS Brzezina Osiek | 9 | 2:54.87 | |||
16 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 2:58.86 | |||
17 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:03.28 | |||
18 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 3:03.61 | |||
19 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:08.93 | |||
20 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:09.14 | |||
21 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:10.48 | |||
22 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | |||
23 | Daniela BaszováDaniela Baszová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 3:13.28 | |||
24 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:13.87 | |||
25 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:13.99 | |||
26 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.98 | |||
27 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 3:17.18 | |||
28 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:17.44 | |||
29 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:18.96 | |||
30 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:22.73 | |||
31 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10 | 3:29.41 | |||
32 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:31.45 | |||
33 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:34.37 | |||
Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10 | DNS | ||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:45.04 | ||||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:45.35 | ||||||||||||||
3 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:45.96 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:51.96 | ||||||||||||||
5 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:51.98 | ||||||||||||||
6 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:54.48 | ||||||||||||||
7 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 3:00.42 | ||||||||||||||
8 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 3:07.42 | ||||||||||||||
9 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | ||||||||||||||
10 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.64 | ||||||||||||||
11 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 3:21.13 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 3:27.22 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | NL 2:43.92 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:51.13 | ||||||||||||||
3 | Jan PtáčekJan Ptáček | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.27 | ||||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:58.46 | ||||||||||||||
5 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:59.16 | ||||||||||||||
6 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3:02.82 | |||||||||||||||
7 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 3:05.50 | ||||||||||||||
8 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:05.86 | ||||||||||||||
9 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 3:06.12 | ||||||||||||||
10 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:06.62 | |||||||||||||||
11 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:08.51 | ||||||||||||||
12 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:36.58 | ||||||||||||||
Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | NL 2:43.92 | |||
2 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:45.04 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:45.35 | |||
4 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:45.96 | |||
5 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:51.13 | |||
6 | Jan PtáčekJan Ptáček | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.27 | |||
7 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:51.96 | |||
8 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:51.98 | |||
9 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:54.48 | |||
10 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:58.46 | |||
11 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:59.16 | |||
12 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 3:00.42 | |||
13 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3:02.82 | ||||
14 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 3:05.50 | |||
15 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:05.86 | |||
16 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 3:06.12 | |||
17 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:06.62 | ||||
18 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 3:07.42 | |||
19 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:08.51 | |||
20 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | |||
21 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.64 | |||
22 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 3:21.13 | |||
23 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 3:27.22 | |||
24 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:36.58 | |||
Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF |
800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:50.41 | ||||||||||||||
2 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 14 | 2:55.41 | ||||||||||||||
3 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:56.95 | ||||||||||||||
4 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:06.26 | ||||||||||||||
5 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:08.72 | ||||||||||||||
6 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 3:12.18 | ||||||||||||||
7 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:18.09 | ||||||||||||||
8 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 3:22.54 | ||||||||||||||
9 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 9 | 3:24.52 | ||||||||||||||
10 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 3:28.25 | ||||||||||||||
11 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:43.52 | ||||||||||||||
12 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:45.41 | ||||||||||||||
13 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 4:01.09 | ||||||||||||||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:51.74 | ||||||||||||||
2 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 3:00.53 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 3:03.81 | ||||||||||||||
4 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:13.83 | ||||||||||||||
5 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:14.16 | ||||||||||||||
6 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 3:17.48 | ||||||||||||||
7 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:19.25 | ||||||||||||||
8 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10 | 3:21.99 | ||||||||||||||
9 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 3:27.37 | ||||||||||||||
10 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 3:28.95 | ||||||||||||||
11 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 14 | 3:29.30 | ||||||||||||||
12 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 13 | 3:39.54 | ||||||||||||||
13 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:40.18 | ||||||||||||||
14 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:44.74 | ||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:50.41 | |||
2 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:51.74 | |||
3 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 14 | 2:55.41 | |||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:56.95 | |||
5 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 3:00.53 | |||
6 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 3:03.81 | |||
7 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:06.26 | |||
8 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:08.72 | |||
9 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 3:12.18 | |||
10 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:13.83 | |||
11 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:14.16 | |||
12 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 3:17.48 | |||
13 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:18.09 | |||
14 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:19.25 | |||
15 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10 | 3:21.99 | |||
16 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 3:22.54 | |||
17 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 9 | 3:24.52 | |||
18 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 3:27.37 | |||
19 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 3:28.25 | |||
20 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 3:28.95 | |||
21 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 14 | 3:29.30 | |||
22 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 13 | 3:39.54 | |||
23 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:40.18 | |||
24 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:43.52 | |||
25 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:44.74 | |||
26 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:45.41 | |||
27 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 4:01.09 | |||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 13 | DNS | ||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS |