60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 3 | 07.58 | q | |||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 07.59 | q | |||||||||||||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.65 | q | |||||||||||||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.79 | q | |||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.01 | q | |||||||||||||
6 | Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle | 02 | SK Aritma Praha | 7 | 08.07 | q | |||||||||||||
7 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.14 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.95 | q | |||||||||||||
2 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 4 | 08.00 | q | |||||||||||||
3 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk LičkaZdeněk Lička | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 08.45 | ||||||||||||||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Mateusz SzymalaMateusz Szymala | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Alexandr ČačaAlexandr Čača | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2 | 08.98 | ||||||||||||||
4 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Dominik HajdukDominik Hajduk | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 09.57 | ||||||||||||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.63 | ||||||||||||||
3 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | David EndtDavid Endt | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | David CelýDavid Celý | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.43 | ||||||||||||||
6 | Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 3 | 07.58 | q | ||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 07.59 | q | ||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.65 | q | ||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.79 | q | ||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.95 | q | ||
6 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 4 | 08.00 | q | ||
7 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.01 | q | ||
8 | Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle | 02 | SK Aritma Praha | 7 | 08.07 | q | ||
9 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.14 | |||
10 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.16 | |||
11 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.17 | |||
11 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.17 | |||
13 | Zdeněk LičkaZdeněk Lička | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 08.45 | |||
14 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.47 | |||
15 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.50 | |||
16 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.63 | |||
17 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.83 | |||
18 | Mateusz SzymalaMateusz Szymala | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.86 | |||
19 | Alexandr ČačaAlexandr Čača | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2 | 08.98 | |||
20 | David EndtDavid Endt | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.07 | |||
21 | David CelýDavid Celý | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.43 | |||
22 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 09.48 | |||
23 | Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.53 | |||
24 | Dominik HajdukDominik Hajduk | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 09.57 | |||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 1 | DNS | ||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 4 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.66 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.93 | ||||||||||||||
6 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.95 | ||||||||||||||
7 | Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle | 02 | SK Aritma Praha | 8 | 08.04 | ||||||||||||||
8 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.26 | q | |||||||||||||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.27 | q | |||||||||||||
3 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.65 | q | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 08.73 | q | |||||||||||||
5 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 08.85 | q | |||||||||||||
6 | Filip KrumlFilip Kruml | 04 | SSK Vítkovice | 7 | 09.15 | ||||||||||||||
7 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.21 | ||||||||||||||
8 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 09.33 | ||||||||||||||
2 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.55 | ||||||||||||||
7 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.74 | ||||||||||||||
8 | Martin LangerMartin Langer | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Ondřej SvačinaOndřej Svačina | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
3 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Patrik AltmanPatrik Altman | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | ||||||||||||||
6 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 10.15 | ||||||||||||||
7 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
8 | Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.96 | q | |||||||||||||
2 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | David SurovecDavid Surovec | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.70 | ||||||||||||||
5 | Jáchym KrajníkJáchym Krajník | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.92 | ||||||||||||||
6 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.93 | ||||||||||||||
7 | Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.95 | ||||||||||||||
Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WiacekTomasz Wiacek | 04 | KS Sprint Bielsko-Biala | 1 | 08.02 | q | |||||||||||||
2 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 6 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.10 | ||||||||||||||
6 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.22 | ||||||||||||||
7 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.30 | ||||||||||||||
8 | Marek KostelníkMarek Kostelník | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 10.42 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 08.93 | q | |||||||||||||
2 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
4 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.10 | ||||||||||||||
5 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.14 | ||||||||||||||
6 | Dominik KorpáčDominik Korpáč | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.20 | ||||||||||||||
7 | Samuel NagySamuel Nagy | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.44 | ||||||||||||||
8 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 10.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WiacekTomasz Wiacek | 04 | KS Sprint Bielsko-Biala | 1 | 08.02 | q | ||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.26 | q | ||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.27 | q | ||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.65 | q | ||
5 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 08.73 | q | ||
6 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 08.85 | q | ||
7 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 08.93 | q | ||
8 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.96 | |||
8 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.96 | q | ||
10 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 6 | 08.97 | |||
11 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 09.09 | |||
12 | Filip KrumlFilip Kruml | 04 | SSK Vítkovice | 7 | 09.15 | |||
13 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.20 | |||
14 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.21 | |||
15 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.26 | |||
16 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.29 | |||
17 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 09.33 | |||
18 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 09.34 | |||
19 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.38 | |||
20 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 09.42 | |||
21 | Ondřej SvačinaOndřej Svačina | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.45 | |||
22 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.52 | |||
23 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.55 | |||
24 | David SurovecDavid Surovec | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.62 | |||
25 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.64 | |||
26 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.65 | |||
27 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.68 | |||
28 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.70 | |||
29 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.74 | |||
30 | Patrik AltmanPatrik Altman | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | |||
31 | Martin LangerMartin Langer | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.90 | |||
31 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.90 | |||
33 | Jáchym KrajníkJáchym Krajník | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.92 | |||
34 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.93 | |||
35 | Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.95 | |||
36 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.10 | |||
36 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.10 | |||
38 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.14 | |||
39 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 10.15 | |||
40 | Dominik KorpáčDominik Korpáč | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.20 | |||
41 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.22 | |||
42 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.30 | |||
43 | Marek KostelníkMarek Kostelník | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 10.42 | |||
44 | Samuel NagySamuel Nagy | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.44 | |||
45 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.59 | |||
46 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 10.66 | |||
47 | Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.75 | |||
Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice | 2 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WiacekTomasz Wiacek | 04 | KS Sprint Bielsko-Biala | 4 | 07.96 | ||||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.22 | ||||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.38 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
5 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
7 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.85 | ||||||||||||||
8 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 1 | 09.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.31 | ||||||||||||||
2 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.32 | ||||||||||||||
4 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 08.42 | ||||||||||||||
5 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.42 | ||||||||||||||
6 | Julia SliwaJulia Sliwa | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 8 | 08.44 | ||||||||||||||
7 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
8 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.61 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.38 | q | |||||||||||||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.41 | q | |||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.47 | q | |||||||||||||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.48 | q | |||||||||||||
5 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 08.53 | q | |||||||||||||
6 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.58 | q | |||||||||||||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
2 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.75 | ||||||||||||||
3 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 6 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.81 | ||||||||||||||
5 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk z.s. | 1 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | Timea KijonkováTimea Kijonková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.01 | ||||||||||||||
7 | Karolína BuchtováKarolína Buchtová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 2 | 08.58 | q | |||||||||||||
2 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.81 | ||||||||||||||
3 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Adéla KulifayováAdéla Kulifayová | 03 | TJ Start Havířov | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia RojekNatalia Rojek | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
4 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Lenka KrólikowskáLenka Królikowská | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia SliwaJulia Sliwa | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 5 | 08.61 | q | |||||||||||||
2 | Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Klára HolubováKlára Holubová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.55 | ||||||||||||||
4 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Katarzyna PodwojskaKatarzyna Podwojska | 03 | RMKS Rybnik | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.38 | q | ||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.41 | q | ||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.47 | q | ||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.48 | q | ||
5 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 08.53 | q | ||
6 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.58 | q | ||
6 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 2 | 08.58 | q | ||
8 | Julia SliwaJulia Sliwa | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 5 | 08.61 | q | ||
9 | Natalia RojekNatalia Rojek | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.64 | |||
10 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.68 | |||
11 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.75 | |||
12 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 6 | 08.80 | |||
13 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.81 | |||
13 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.81 | |||
15 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk z.s. | 1 | 08.85 | |||
16 | Timea KijonkováTimea Kijonková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.01 | |||
17 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.03 | |||
18 | Adéla KulifayováAdéla Kulifayová | 03 | TJ Start Havířov | 3 | 09.04 | |||
19 | Karolína BuchtováKarolína Buchtová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.08 | |||
20 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.17 | |||
21 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 09.18 | |||
22 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.22 | |||
23 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | |||
24 | Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.27 | |||
25 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 09.31 | |||
26 | Klára HolubováKlára Holubová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.55 | |||
27 | Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.56 | |||
28 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 09.87 | |||
29 | Lenka KrólikowskáLenka Królikowská | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.92 | |||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | ||||
Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | ||||
Katarzyna PodwojskaKatarzyna Podwojska | 03 | RMKS Rybnik | 4 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.24 | q | |||||||||||||
2 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.58 | q | |||||||||||||
3 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.59 | q | |||||||||||||
4 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 08.61 | q | |||||||||||||
5 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.82 | q | |||||||||||||
6 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.83 | q | |||||||||||||
7 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.04 | ||||||||||||||
8 | Natalia PierkielNatalia Pierkiel | 05 | LKS Brzezina Osiek | 7 | 09.26 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 4 | 08.81 | q | |||||||||||||
2 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.11 | ||||||||||||||
5 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.16 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.17 | ||||||||||||||
7 | Nikola VálkováNikola Válková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
8 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.37 | ||||||||||||||
3 | Vendula JurečkováVendula Jurečková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.83 | ||||||||||||||
6 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.95 | ||||||||||||||
7 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.98 | ||||||||||||||
8 | Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
2 | Jana HorečkováJana Horečková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Natálye ZychováNatálye Zychová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.44 | ||||||||||||||
4 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Valentina KozlováValentina Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09.66 | ||||||||||||||
6 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
7 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.04 | ||||||||||||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 09.97 | ||||||||||||||
2 | Tereza ErbenováTereza Erbenová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.12 | ||||||||||||||
3 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.28 | ||||||||||||||
4 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.30 | ||||||||||||||
5 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.45 | ||||||||||||||
6 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.57 | ||||||||||||||
7 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.96 | ||||||||||||||
Marie ŠuškováMarie Šušková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.61 | ||||||||||||||
3 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
4 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.94 | ||||||||||||||
5 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.03 | ||||||||||||||
6 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.21 | ||||||||||||||
7 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.43 | ||||||||||||||
8 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina SwistunNina Swistun | 05 | KS Sprint Bielsko-Biala | 2 | 09.40 | ||||||||||||||
2 | Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber | 04 | RMKS Rybnik | 5 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Natalia StefaniakNatalia Stefaniak | 04 | RMKS Rybnik | 4 | 09.89 | ||||||||||||||
6 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
7 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 10.16 | ||||||||||||||
8 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 10.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 6 | 09.69 | ||||||||||||||
2 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
3 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
4 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.12 | ||||||||||||||
7 | Natálie PosmykováNatálie Posmyková | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 2 | 08.57 | q | |||||||||||||
2 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 09.24 | ||||||||||||||
3 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | ||||||||||||||
7 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.24 | q | ||
2 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 2 | 08.57 | q | ||
3 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.58 | q | ||
4 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.59 | q | ||
5 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 08.61 | q | ||
6 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 4 | 08.81 | q | ||
7 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.82 | q | ||
8 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.83 | q | ||
9 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 08.98 | |||
10 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.04 | |||
11 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.10 | |||
12 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.11 | |||
13 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.16 | |||
14 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.17 | |||
15 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.19 | |||
16 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 4 | 09.22 | |||
17 | Nikola VálkováNikola Válková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.24 | |||
17 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 09.24 | |||
19 | Natalia PierkielNatalia Pierkiel | 05 | LKS Brzezina Osiek | 7 | 09.26 | |||
20 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.29 | |||
21 | Jana HorečkováJana Horečková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.30 | |||
22 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.37 | |||
23 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.38 | |||
24 | Nina SwistunNina Swistun | 05 | KS Sprint Bielsko-Biala | 2 | 09.40 | |||
25 | Natálye ZychováNatálye Zychová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.44 | |||
26 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.48 | |||
27 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.51 | |||
28 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.52 | |||
29 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.61 | |||
30 | Vendula JurečkováVendula Jurečková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 09.62 | |||
31 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.63 | |||
32 | Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber | 04 | RMKS Rybnik | 5 | 09.64 | |||
33 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 09.65 | |||
34 | Valentina KozlováValentina Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09.66 | |||
35 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.68 | |||
36 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 6 | 09.69 | |||
37 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.72 | |||
38 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | |||
39 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.82 | |||
39 | Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.82 | |||
41 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.83 | |||
42 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.86 | |||
43 | Natalia StefaniakNatalia Stefaniak | 04 | RMKS Rybnik | 4 | 09.89 | |||
44 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.90 | |||
45 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.94 | |||
45 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.94 | |||
47 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.95 | |||
48 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 09.97 | |||
49 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.98 | |||
50 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.99 | |||
51 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.03 | |||
52 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.04 | |||
53 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.08 | |||
54 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.12 | |||
54 | Tereza ErbenováTereza Erbenová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.12 | |||
56 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 10.16 | |||
57 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.21 | |||
58 | Natálie PosmykováNatálie Posmyková | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 10.25 | |||
58 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 10.25 | |||
60 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.28 | |||
61 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.30 | |||
61 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 10.30 | |||
63 | Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.34 | |||
64 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.43 | |||
65 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.44 | |||
66 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.45 | |||
67 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 10.48 | |||
68 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.55 | |||
69 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.57 | |||
70 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.96 | |||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Marie ŠuškováMarie Šušková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.31 | ||||||||||||||
2 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 08.55 | ||||||||||||||
3 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 2 | 08.80 | ||||||||||||||
5 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.91 | ||||||||||||||
6 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
7 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 7 | 09.00 | ||||||||||||||
Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | NL 09.05 | q | |||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.20 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.36 | q | |||||||||||||
4 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.33 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.65 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 11.45 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.57 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | NL 09.09 | q | |||||||||||||
2 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.49 | q | |||||||||||||
3 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.70 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.04 | ||||||||||||||
6 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.67 | ||||||||||||||
7 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.00 | ||||||||||||||
Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.10 | ||||||||||||||
3 | Jakub StarýJakub Starý | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 10.17 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TomečekTomáš Tomeček | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.40 | ||||||||||||||
5 | Jonáš JirásekJonáš Jirásek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.48 | ||||||||||||||
6 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.63 | ||||||||||||||
7 | Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.84 | ||||||||||||||
Tomáš HozaTomáš Hoza | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.33 | q | |||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 10.03 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BergerTomáš Berger | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
4 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.40 | ||||||||||||||
5 | Petr BernatíkPetr Bernatík | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 10.51 | ||||||||||||||
6 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.63 | ||||||||||||||
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.79 | ||||||||||||||
2 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.87 | ||||||||||||||
3 | Oliver VoglOliver Vogl | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
4 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.38 | ||||||||||||||
5 | Tobias OttnerTobias Ottner | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.90 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.00 | ||||||||||||||
7 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.12 | ||||||||||||||
8 | Adam ToAdam To | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.23 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.15 | q | |||||||||||||
2 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 4 | 09.34 | q | |||||||||||||
3 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.88 | ||||||||||||||
4 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.15 | ||||||||||||||
5 | Michael KubošekMichael Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.34 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŽurekOndřej Žurek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.68 | ||||||||||||||
Jiří KusJiří Kus | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver VincenecOliver Vincenec | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.76 | ||||||||||||||
2 | Nikolas LozrtNikolas Lozrt | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | NL 09.05 | q | ||
2 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | NL 09.09 | q | ||
3 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.15 | q | ||
4 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.20 | q | ||
5 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.33 | q | ||
6 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 4 | 09.34 | q | ||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.36 | q | ||
8 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.49 | q | ||
9 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.60 | |||
10 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.67 | |||
11 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.70 | |||
12 | Oliver VincenecOliver Vincenec | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.76 | |||
13 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.78 | |||
14 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.79 | |||
15 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.87 | |||
16 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.88 | |||
17 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 10.03 | |||
18 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.04 | |||
19 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.10 | |||
20 | Tomáš BergerTomáš Berger | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.14 | |||
21 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.15 | |||
22 | Jakub StarýJakub Starý | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 10.17 | |||
23 | Oliver VoglOliver Vogl | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.19 | |||
24 | Nikolas LozrtNikolas Lozrt | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5 | 10.22 | |||
25 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.33 | |||
26 | Michael KubošekMichael Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.34 | |||
27 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.38 | |||
28 | Tomáš TomečekTomáš Tomeček | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.40 | |||
28 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.40 | |||
30 | Ondřej ŽurekOndřej Žurek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.43 | |||
31 | Jonáš JirásekJonáš Jirásek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.48 | |||
32 | Petr BernatíkPetr Bernatík | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 10.51 | |||
33 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.63 | |||
33 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.63 | |||
35 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.65 | |||
36 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.67 | |||
37 | Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.68 | |||
38 | Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.84 | |||
39 | Tobias OttnerTobias Ottner | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.90 | |||
40 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.00 | |||
40 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.00 | |||
42 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.12 | |||
43 | Adam ToAdam To | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.23 | |||
44 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 11.45 | |||
45 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.57 | |||
Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno | 8 | DNS | ||||
Tomáš HozaTomáš Hoza | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Jiří KusJiří Kus | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | NL 08.92 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.21 | ||||||||||||||
5 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 7 | 09.22 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.29 | ||||||||||||||
7 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.32 | ||||||||||||||
8 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.69 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 09.35 | ||||||||||||||
6 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
7 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
8 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 8 | 09.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.83 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.07 | ||||||||||||||
3 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.35 | ||||||||||||||
4 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.46 | ||||||||||||||
5 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.50 | ||||||||||||||
6 | Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.83 | ||||||||||||||
7 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.96 | ||||||||||||||
Eliška JanošováEliška Janošová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.20 | q | |||||||||||||
2 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.53 | q | |||||||||||||
3 | Daniela BačováDaniela Bačová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.13 | ||||||||||||||
4 | Eva GruberováEva Gruberová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.50 | ||||||||||||||
5 | Tereza BartončíkováTereza Bartončíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.60 | ||||||||||||||
6 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.10 | ||||||||||||||
7 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 11.16 | ||||||||||||||
8 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.41 | q | |||||||||||||
2 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.00 | ||||||||||||||
3 | Emma KronEmma Kron | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.23 | ||||||||||||||
5 | Vendula KudláčkováVendula Kudláčková | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.58 | ||||||||||||||
6 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.09 | ||||||||||||||
7 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.47 | ||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.93 | ||||||||||||||
2 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.94 | ||||||||||||||
3 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 10.83 | ||||||||||||||
5 | Ellen MagerováEllen Magerová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.86 | ||||||||||||||
6 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 11.00 | ||||||||||||||
7 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.68 | ||||||||||||||
Klára LajtochováKlára Lajtochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.41 | q | |||||||||||||
2 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.83 | ||||||||||||||
3 | Ester PavlíkováEster Pavlíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.15 | ||||||||||||||
4 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.45 | ||||||||||||||
5 | Alžběta OravováAlžběta Oravová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.49 | ||||||||||||||
6 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.58 | ||||||||||||||
7 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.03 | ||||||||||||||
8 | Liliana PindrochováLiliana Pindrochová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 11.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 09.49 | q | |||||||||||||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 09.60 | q | |||||||||||||
3 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 6 | 10.13 | ||||||||||||||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.29 | ||||||||||||||
5 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.33 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.94 | ||||||||||||||
7 | Adéla BilkováAdéla Bilková | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11.51 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 4 | 09.65 | q | |||||||||||||
2 | Lena PlonkaLena Plonka | 06 | LKS Brzezina Osiek | 6 | 09.76 | ||||||||||||||
3 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.54 | ||||||||||||||
4 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
5 | Nela ŠtrochováNela Štrochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.91 | ||||||||||||||
6 | Tereza TichopádováTereza Tichopádová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.94 | ||||||||||||||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.80 | ||||||||||||||
2 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.12 | ||||||||||||||
3 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.21 | ||||||||||||||
4 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.25 | ||||||||||||||
5 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.62 | ||||||||||||||
6 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10.76 | |||||||||||||||
7 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.11 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.83 | q | ||
2 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.20 | q | ||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.41 | q | ||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.41 | q | ||
5 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 09.49 | q | ||
6 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.53 | q | ||
7 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 09.60 | q | ||
8 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 4 | 09.65 | q | ||
9 | Lena PlonkaLena Plonka | 06 | LKS Brzezina Osiek | 6 | 09.76 | |||
10 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.80 | |||
11 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.83 | |||
12 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.93 | |||
13 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.94 | |||
14 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.00 | |||
15 | Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.07 | |||
16 | Emma KronEmma Kron | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.12 | |||
16 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.12 | |||
18 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 6 | 10.13 | |||
18 | Daniela BačováDaniela Bačová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.13 | |||
20 | Ester PavlíkováEster Pavlíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.15 | |||
21 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.21 | |||
22 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.23 | |||
23 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.25 | |||
24 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.29 | |||
25 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.33 | |||
26 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.35 | |||
27 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.45 | |||
27 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.45 | |||
29 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.46 | |||
30 | Alžběta OravováAlžběta Oravová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.49 | |||
31 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.50 | |||
31 | Eva GruberováEva Gruberová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.50 | |||
33 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.54 | |||
34 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.58 | |||
34 | Vendula KudláčkováVendula Kudláčková | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.58 | |||
36 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 10.59 | |||
37 | Tereza BartončíkováTereza Bartončíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.60 | |||
38 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.62 | |||
39 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10.76 | ||||
40 | Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.83 | |||
40 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 10.83 | |||
42 | Ellen MagerováEllen Magerová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.86 | |||
43 | Nela ŠtrochováNela Štrochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.91 | |||
44 | Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.94 | |||
45 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.96 | |||
46 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 11.00 | |||
47 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.03 | |||
48 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.09 | |||
49 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.10 | |||
50 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.11 | |||
51 | Liliana PindrochováLiliana Pindrochová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 11.12 | |||
52 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 11.16 | |||
53 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.38 | |||
54 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.47 | |||
55 | Adéla BilkováAdéla Bilková | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11.51 | |||
56 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.68 | |||
57 | Tereza TichopádováTereza Tichopádová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.94 | |||
Eliška JanošováEliška Janošová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Klára LajtochováKlára Lajtochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS |