Zpět

 / Čokoládová tretra Zlín

Zlín (16. 5. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RichterJan Richter 100101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 1 17.80 0.00
2 Adam SkoupilAdam Skoupil 100101 NULLNULL 2 18.09 0.00
3 Filip OrbesFilip Orbes 110101 SSC OtrokoviceSSC Otrokovice 3 18.35 0.00
4 Michal MazáčMichal Mazáč 100101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 4 18.70 0.00
5 Ondřej MeravýOndřej Meravý 100101 NULLNULL 5 19.30 0.00
6 Nikos KotopulosNikos Kotopulos 100101 ZlínZlín 6 19.41 0.00
7 david Lagadavid Laga 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 7 19.66 0.00
8 Matúš HálaMatúš Hála 100101 NULLNULL 8 19.67 0.00
9 Erik ZavřelErik Zavřel 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 9 20.43 0.00
10 RADIM STANĚKRADIM STANĚK 100101 ZlínZlín 10 21.11 0.00
11 Lukáš ŠilhartLukáš Šilhart 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 11 21.16 0.00
12= Jozef TinákJozef Tinák 110101 NULLNULL 13 21.18 0.00
12= Tobiáš BřezíkTobiáš Březík 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 12 21.18 0.00
14 Adam ŽákAdam Žák 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 14 21.20 0.00
15 Daniel VyoralDaniel Vyoral 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 15 21.25 0.00
16 adam tomaštíkadam tomaštík 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 16 21.27 0.00
17 Jan SmutnýJan Smutný 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 17 21.94 0.00
18 Joshua ČervinkaJoshua Červinka 100101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 18 22.21 0.00
19 Daniel BahulíkDaniel Bahulík 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 19 22.23 0.00
20 Antonín NovotnýAntonín Novotný 100101 NULLNULL 20 22.60 0.00
21 Matyáš HubáčekMatyáš Hubáček 100101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 21 23.22 0.00
22 Adam JulinaAdam Julina 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 22 23.68 0.00
23 Michal StránskýMichal Stránský 100101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 23 23.78 0.00
24 Vojtěch JuranVojtěch Juran 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 24 23.96 0.00
25 Lukáš BřezíkLukáš Březík 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 26 24.17 0.00
26 Duc Huy NguyenDuc Huy Nguyen 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 25 24.17 0.00
27 Tomáš BřezíkTomáš Březík 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 27 24.65 0.00
28 Matyáš BřezíkMatyáš Březík 110101 MŠ LípaMŠ Lípa 28 24.87 0.00
29 Jakub GybasJakub Gybas 100101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 29 24.95 0.00
30 daniel bonddaniel bond 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 30 25.52 0.00
31 Filip KrejčíFilip Krejčí 100101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 31 26.78 0.00
32 Martin MaňákMartin Maňák 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 32 26.86 0.00
Celkem 32 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PavlíkováNela Pavlíková 100101 ZŠ HovězíZŠ Hovězí 1 18.96 0.00
2 Adéla ZemlákováAdéla Zemláková 100101 NULLNULL 2 20.48 0.00
3 Veronika LáčíkováVeronika Láčíková 110101 NULLNULL 3 20.53 0.00
4 Ella LindnerováElla Lindnerová 100101 AK ZlínAK Zlín 4 20.56 0.00
5 Kateřina MoravčíkováKateřina Moravčíková 110101 SPORT CLUB K.A.R.SPORT CLUB K.A.R. 5 21.74 0.00
6 Elen GraubnerováElen Graubnerová 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 6 21.94 0.00
7 Kateřina RemešováKateřina Remešová 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 7 21.98 0.00
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 100101 NULLNULL 8 22.37 0.00
9 Kristýna MiclíkováKristýna Miclíková 100101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 22.41 0.00
10 Alexandra SmočkováAlexandra Smočková 100101 MŠ LípaMŠ Lípa 10 22.61 0.00
11 Kristýna GrygerováKristýna Grygerová 100101 AK ZlínAK Zlín 11 22.63 0.00
12 Nicola MaršálkováNicola Maršálková 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 12 22.81 0.00
13 Marie PilíkováMarie Pilíková 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 13 22.95 0.00
14 Markéta ČelechovskáMarkéta Čelechovská 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 14 23.36 0.00
15 Linda ŠilberskáLinda Šilberská 110101 NULLNULL 15 23.56 0.00
16 Simona MěřínskáSimona Měřínská 100101 AK ZlínAK Zlín 16 23.82 0.00
17 Alžběta MoravčíkováAlžběta Moravčíková 110101 SPORT CLUB K.A.R.SPORT CLUB K.A.R. 17 23.85 0.00
18 Hana ZelíkováHana Zelíková 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 18 24.14 0.00
19 Viktorie PolanskáViktorie Polanská 100101 MŠ LípaMŠ Lípa 19 24.40 0.00
20 Kristýnka ŠpalkováKristýnka Špalková 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 20 24.99 0.00
21 Karolína HábováKarolína Hábová 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 21 25.20 0.00
22 Kateřina DudákováKateřina Dudáková 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 22 25.28 0.00
23 Marie MálkováMarie Málková 100101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 23 25.75 0.00
24 Taťána KostkováTaťána Kostková 110101 NULLNULL 24 27.47 0.00
25 Stanislava PoláškováStanislava Polášková 110101 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 25 27.51 0.00
26 Nela ManišováNela Manišová 110101 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 26 28.36 0.00
Celkem 26 závodníků