Zpět

 / Čokoládová tretra Zlín

Zlín (16. 5. 2017)

-

(út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 060101 AK ZlínAK Zlín 1 49.26 0.00
2 Matěj BokMatěj Bok 060101 TJ atletika Valašské MeziřičíTJ atletika Valašské Meziřičí 2 49.95 0.00
3 ŠTĚPÁN POUZARŠTĚPÁN POUZAR 060101 Atletika HolešovAtletika Holešov 3 53.16 0.00
4 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 060101 AK ZlínAK Zlín 4 54.16 0.00
5 Jakub KovaříkJakub Kovařík 060101 VsetínVsetín 5 54.46 0.00
6 Štěpán GrebeníčekŠtěpán Grebeníček 070101 NULLNULL 6 55.11 0.00
7 Samuel KirschnerSamuel Kirschner 070101 AK ZlínAK Zlín 7 56.27 0.00
8 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 060101 AK ZlínAK Zlín 8 59.78 0.00
9 Dominik MozolaDominik Mozola 060101 AK ZlínAK Zlín 9 61.71 0.00
10 Tobiáš TlustákTobiáš Tlusták 070101 Atletika ZlínAtletika Zlín 10 62.06 0.00
11 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 060101 AK ZlínAK Zlín 11 62.12 0.00
12= Maxim TylMaxim Tyl 060101 NULLNULL 13 63.49 0.00
12= Vojtěch KovandaVojtěch Kovanda 070101 NULLNULL 12 63.49 0.00
14 Jakub ChovanecJakub Chovanec 060101 AK ZlínAK Zlín 14 63.73 0.00
15 Jiří KolomazníkJiří Kolomazník 060101 Zlínský plavecký klubZlínský plavecký klub 15 63.80 0.00
16 Filip KozubíkFilip Kozubík 060101 AK ZlínAK Zlín 16 64.00 0.00
17 Filip JavoříkFilip Javořík 070101 AK ZlínAK Zlín 17 64.62 0.00
Celkem 17 závodníků

-

(út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa KlementovaLuisa Klementova 060101 Activity LanskrounActivity Lanskroun 1 48.85 0.00
2 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 060101 Uherské HradištěUherské Hradiště 2 50.44 0.00
3 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 060101 AK ZlínAK Zlín 3 51.78 0.00
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060101 AK ZlínAK Zlín 4 52.16 0.00
5 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 070101 ZlínZlín 5 52.23 0.00
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 070101 NULLNULL 6 52.84 0.00
7 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 060101 AK ZlínAK Zlín 7 54.13 0.00
8 Karolína PekařováKarolína Pekařová 070101 AK ZlínAK Zlín 8 54.64 0.00
9 Adéla DubováAdéla Dubová 060101 AK ZlínAK Zlín 9 55.45 0.00
10 Sabina BurkartováSabina Burkartová 060101 NULLNULL 10 55.65 0.00
11 Barunka ŽaludkováBarunka Žaludková 070101 Kola malenoviceKola malenovice 11 56.18 0.00
12 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 070101 AK ZlínAK Zlín 12 56.28 0.00
13 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 070101 AK ZlínAK Zlín 13 56.90 0.00
14 Ivana HoláIvana Holá 060101 AK ZlínAK Zlín 14 57.55 0.00
15 Michaela MolkováMichaela Molková 060101 AK ZlínAK Zlín 15 58.52 0.00
16 Julie TylováJulie Tylová 060101 AK ZlínAK Zlín 16 58.80 0.00
17 Barbora PoláškováBarbora Polášková 070101 NULLNULL 17 59.54 0.00
18 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 060101 MAPLE ZlínMAPLE Zlín 18 60.39 0.00
19 Anna JelínkováAnna Jelínková 060101 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 19 61.94 0.00
20 Tereza BromováTereza Bromová 060101 AK ZlínAK Zlín 20 62.20 0.00
21 Julie BabíkováJulie Babíková 060101 AK ZlínAK Zlín 21 63.87 0.00
22 Nicol NovákováNicol Nováková 070101 NULLNULL 22 65.16 0.00
23 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 070101 Atletika HraniceAtletika Hranice 23 66.88 0.00
Celkem 23 závodníků