800 m - Dorostenci
(út, 20.2.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:09.97 | ||||||||||||||
2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:13.52 | ||||||||||||||
3 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:14.59 | ||||||||||||||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:15.54 | ||||||||||||||
5 | Adam HrbekAdam Hrbek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:17.94 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:22.52 | ||||||||||||||
7 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:30.35 | ||||||||||||||
8 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:41.97 | ||||||||||||||
9 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:42.55 | ||||||||||||||
Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (út, 20.2.2018 - 18:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 2:18.90 | ||||||||||||||
2 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10 | 2:25.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 2:25.70 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:29.36 | ||||||||||||||
5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:29.86 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:30.37 | ||||||||||||||
7 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 1 | 2:30.99 | ||||||||||||||
8 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 9 | 2:31.38 | ||||||||||||||
9 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:33.95 | ||||||||||||||
10 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:37.95 | ||||||||||||||
11 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:41.09 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 18:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:36.64 | ||||||||||||||
2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:39.96 | ||||||||||||||
3 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 2:40.44 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:41.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:42.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:42.69 | ||||||||||||||
7 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:48.86 | ||||||||||||||
8 | Marie LörinczováMarie Lörinczová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:00.22 | ||||||||||||||
9 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 3:00.96 | ||||||||||||||
10 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 11 | 3:20.74 | ||||||||||||||
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 2:18.90 | |||
2 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10 | 2:25.00 | |||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 2:25.70 | |||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:29.36 | |||
5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:29.86 | |||
6 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:30.37 | |||
7 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 1 | 2:30.99 | |||
8 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 9 | 2:31.38 | |||
9 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:33.95 | |||
10 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:36.64 | |||
11 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:37.95 | |||
12 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:39.96 | |||
13 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 2:40.44 | |||
14 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:41.00 | |||
15 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:41.09 | |||
16 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:42.00 | |||
17 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:42.69 | |||
18 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:48.86 | |||
19 | Marie LörinczováMarie Lörinczová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:00.22 | |||
20 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 3:00.96 | |||
21 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 11 | 3:20.74 | |||
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS |