800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 2:00.00 | Q | |||||||||||||||||
2 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:00.36 | Q | |||||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:01.27 | q | |||||||||||||||||
4 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 2:01.83 | ||||||||||||||||||
5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:04.86 | ||||||||||||||||||
6 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1 | 2:05.76 | ||||||||||||||||||
7 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:06.11 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:01.15 | Q | |||||||||||||||||
2 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:01.19 | Q | |||||||||||||||||
3 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:01.43 | ||||||||||||||||||
4 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:03.81 | ||||||||||||||||||
5 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2 | 2:04.15 | ||||||||||||||||||
6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:05.59 | ||||||||||||||||||
7 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:10.03 | ||||||||||||||||||
8 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:10.99 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:59.41 | Q | |||||||||||||||||
2 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 4 | 1:59.76 | Q | |||||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:00.20 | q | |||||||||||||||||
4 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:02.13 | ||||||||||||||||||
5 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 2:02.76 | ||||||||||||||||||
6 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 2:03.25 | ||||||||||||||||||
7 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:05.00 | ||||||||||||||||||
8 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:11.86 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:59.41 | Q | ||
2 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 4 | 1:59.76 | Q | ||
3 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 2:00.00 | Q | ||
4 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:00.20 | q | ||
5 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:00.36 | Q | ||
6 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:01.15 | Q | ||
7 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:01.19 | Q | ||
8 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:01.27 | q | ||
9 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:01.43 | |||
10 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 2:01.83 | |||
11 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:02.13 | |||
12 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 2:02.76 | |||
13 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 2:03.25 | |||
14 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:03.81 | |||
15 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2 | 2:04.15 | |||
16 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:04.86 | |||
17 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:05.00 | |||
18 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:05.59 | |||
19 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1 | 2:05.76 | |||
20 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:06.11 | |||
21 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:10.03 | |||
22 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:10.99 | |||
23 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:11.86 |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | NL 1:55.12 | ||||||||||||||||||
2 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 1:55.43 | ||||||||||||||||||
3 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:56.03 | ||||||||||||||||||
4 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 1:57.89 | ||||||||||||||||||
5 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 1:58.11 | ||||||||||||||||||
6 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 1:58.58 | ||||||||||||||||||
7 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:00.11 | ||||||||||||||||||
8 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 1 | 2:06.81 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:04.00 | Q | |||||||||||||||||
2 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:04.51 | Q | |||||||||||||||||
3 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:05.36 | ||||||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:06.18 | ||||||||||||||||||
5 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 2:06.52 | ||||||||||||||||||
6 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:07.95 | ||||||||||||||||||
7 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:09.37 | ||||||||||||||||||
8 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:09.73 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:02.25 | Q | |||||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:02.61 | Q | |||||||||||||||||
3 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 2:02.79 | ||||||||||||||||||
4 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:03.46 | ||||||||||||||||||
5 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 2:05.06 | ||||||||||||||||||
6 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:06.97 | ||||||||||||||||||
7 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 1 | 2:10.02 | ||||||||||||||||||
8 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:10.41 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:59.53 | Q | |||||||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:00.31 | Q | |||||||||||||||||
3 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:01.32 | q | |||||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:02.16 | q | |||||||||||||||||
5 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 2:03.76 | ||||||||||||||||||
6 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:06.08 | ||||||||||||||||||
7 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:07.54 | ||||||||||||||||||
8 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:14.08 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:59.53 | Q | ||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:00.31 | Q | ||
3 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:01.32 | q | ||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:02.16 | q | ||
5 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:02.25 | Q | ||
6 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:02.61 | Q | ||
7 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 2:02.79 | |||
8 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:03.46 | |||
9 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 2:03.76 | |||
10 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:04.00 | Q | ||
11 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:04.51 | Q | ||
12 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 2:05.06 | |||
13 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:05.36 | |||
14 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:06.08 | |||
15 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:06.18 | |||
16 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 2:06.52 | |||
17 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:06.97 | |||
18 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:07.54 | |||
19 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:07.95 | |||
20 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:09.37 | |||
21 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:09.73 | |||
22 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 1 | 2:10.02 | |||
23 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:10.41 | |||
24 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:14.08 |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | NL 1:54.93 | ||||||||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 1:55.03 | ||||||||||||||||||
3 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 1:55.86 | ||||||||||||||||||
4 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:58.64 | ||||||||||||||||||
5 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 1:59.87 | ||||||||||||||||||
6 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 2:00.25 | ||||||||||||||||||
7 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:01.42 | ||||||||||||||||||
8 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:02.61 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 3 | 2:19.90 | Q | |||||||||||||||||
2 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:19.99 | Q | |||||||||||||||||
3 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:20.57 | ||||||||||||||||||
4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.61 | ||||||||||||||||||
5 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:22.56 | ||||||||||||||||||
6 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:23.60 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:20.99 | Q | |||||||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:22.03 | Q | |||||||||||||||||
3 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:22.63 | ||||||||||||||||||
4 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:24.76 | ||||||||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:29.77 | ||||||||||||||||||
6 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:32.26 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:18.19 | Q | |||||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:18.31 | Q | |||||||||||||||||
3 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:18.64 | q | |||||||||||||||||
4 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 2:19.04 | q | |||||||||||||||||
5 | Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková | 00 | AC Falcon Rokycany z.s. | 1 | 2:34.55 | ||||||||||||||||||
6 | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:35.74 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:18.19 | Q | ||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:18.31 | Q | ||
3 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:18.64 | q | ||
4 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 2:19.04 | q | ||
5 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 3 | 2:19.90 | Q | ||
6 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:19.99 | Q | ||
7 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:20.57 | |||
8 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.61 | |||
9 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:20.99 | Q | ||
10 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:22.03 | Q | ||
11 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:22.56 | |||
12 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:22.63 | |||
13 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:23.60 | |||
14 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:24.76 | |||
15 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:29.77 | |||
16 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:32.26 | |||
17 | Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková | 00 | AC Falcon Rokycany z.s. | 1 | 2:34.55 | |||
18 | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:35.74 |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | NL 2:12.88 | ||||||||||||||||||
2 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 2 | 2:14.18 | ||||||||||||||||||
3 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:15.24 | ||||||||||||||||||
4 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:15.55 | ||||||||||||||||||
5 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:16.12 | ||||||||||||||||||
6 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:16.73 | ||||||||||||||||||
7 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.72 | ||||||||||||||||||
8 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:21.25 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 2:15.16 | Q | |||||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:15.79 | Q | |||||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:16.06 | q | |||||||||||||||||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.52 | ||||||||||||||||||
5 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:27.27 | ||||||||||||||||||
6 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:32.21 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:22.06 | Q | |||||||||||||||||
2 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:22.73 | Q | |||||||||||||||||
3 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 2:23.44 | ||||||||||||||||||
Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||||||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||||||
Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:20.08 | Q | |||||||||||||||||
2 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.16 | Q | |||||||||||||||||
3 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:20.31 | q | |||||||||||||||||
4 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 2:21.71 | ||||||||||||||||||
5 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:24.23 | ||||||||||||||||||
6 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:31.19 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 2:15.16 | Q | ||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:15.79 | Q | ||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:16.06 | q | ||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:20.08 | Q | ||
5 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.16 | Q | ||
6 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:20.31 | q | ||
7 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 2:21.71 | |||
8 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:22.06 | Q | ||
9 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.52 | |||
10 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:22.73 | Q | ||
11 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 2:23.44 | |||
12 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:24.23 | |||
13 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:27.27 | |||
14 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:31.19 | |||
15 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:32.21 | |||
Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNF | ||||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | ||||
Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | MR 2:12.01 | ||||||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:14.48 | ||||||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 3 | 2:15.34 | ||||||||||||||||||
4 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:16.02 | ||||||||||||||||||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:16.14 | ||||||||||||||||||
6 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:17.93 | ||||||||||||||||||
7 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:21.77 | ||||||||||||||||||
8 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:27.16 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |