4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Horák, Lochman, Šalman Sládek, Horák, Lochman, Šalman | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:35.19 | |||||||||||||||
2 | Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:36.57 | |||||||||||||||
3 | Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:38.05 | |||||||||||||||
4 | Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 1:41.24 | |||||||||||||||
Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.31 | |||||||||||||||
2 | Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček | BYAC Brno | 2 | 1:40.88 | |||||||||||||||
3 | Rejzl, Raška, Štefl, Holec Rejzl, Raška, Štefl, Holec | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 1:41.58 | |||||||||||||||
Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj | A. C. Sparta Praha | 5 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrba, Špác, Míka, Škarda Vrba, Špác, Míka, Škarda | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:40.38 | |||||||||||||||
2 | Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil | ASK Slavia Praha | 5 | 1:41.39 | |||||||||||||||
3 | Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:45.12 | |||||||||||||||
Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš | TJ Svitavy, z. s. | 4 | DQ 170.6c | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Horák, Lochman, Šalman Sládek, Horák, Lochman, Šalman | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:35.19 | ||||
2 | Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček Krčma, Hriczo, Ježek, Plaček | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:36.57 | ||||
3 | Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni Duchovný, Navrátil, Pavliska, Ščibráni | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:38.05 | ||||
4 | Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný Kadeřábek, Žižka, Hartmann, Konečný | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.31 | ||||
5 | Vrba, Špác, Míka, Škarda Vrba, Špác, Míka, Škarda | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:40.38 | ||||
6 | Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček Kovář, Urbánek, Raus, Ondráček | BYAC Brno | 2 | 1:40.88 | ||||
7 | Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal Budík, Staněk, Bujdák, Dočkal | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 1:41.24 | ||||
8 | Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil Jakubův, Drahota, Dvořák, Musil | ASK Slavia Praha | 5 | 1:41.39 | ||||
9 | Rejzl, Raška, Štefl, Holec Rejzl, Raška, Štefl, Holec | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 1:41.58 | ||||
10 | Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:45.12 | ||||
Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner Kořének, Krejčí O., Krejčí J., Werner | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | |||||
Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj Kostka, Řehák, Maršálek, Tolj | A. C. Sparta Praha | 5 | DQ 170.7 | |||||
Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora Šedivý, Brát, Kratochvíl, Zákora | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DQ 170.7 | |||||
Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš Stodola, Janů, Zoicas, Jonáš | TJ Svitavy, z. s. | 4 | DQ 170.6c |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 1:45.01 | |||||||||||||||
2 | B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:47.31 | |||||||||||||||
3 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:54.41 | |||||||||||||||
Bužgová, Oborná, Pisková, Borová Bužgová, Oborná, Pisková, Borová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | DQ 163.3a | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:46.61 | |||||||||||||||
2 | Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 1:49.68 | |||||||||||||||
3 | Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 1:49.96 | |||||||||||||||
4 | Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 1:50.02 | |||||||||||||||
5 | A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 1:52.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová | SK Jeseniova | 4 | 1:47.65 | |||||||||||||||
2 | Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:48.95 | |||||||||||||||
3 | Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1:49.12 | |||||||||||||||
4 | Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:51.92 | |||||||||||||||
5 | Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:53.22 | |||||||||||||||
6 | Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková | JAC Brno | 3 | 1:55.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 1:49.77 | |||||||||||||||
2 | Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:51.65 | |||||||||||||||
3 | Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 1:51.75 | |||||||||||||||
4 | Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:53.39 | |||||||||||||||
5 | Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 1:56.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 1:51.56 | |||||||||||||||
2 | Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:53.73 | |||||||||||||||
3 | Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová | SC Radotín Praha | 5 | 1:53.92 | |||||||||||||||
4 | B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:55.25 | |||||||||||||||
Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DQ 170.19 | ||||||||||||||||
A Krchová, Bártová, Fialová, Toová A Krchová, Bártová, Fialová, Toová | Atletika Poruba z.s. | 2 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 4.3.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová | AC Turnov, z. s. | 1 | 1:51.97 | |||||||||||||||
2 | Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:53.44 | |||||||||||||||
3 | Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová | SK Hranice, z.s. | 2 | 1:54.43 | |||||||||||||||
4 | Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová | SK Aritma Praha | 5 | 1:55.11 | |||||||||||||||
5 | C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:57.85 | |||||||||||||||
Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová | SKP Nymburk, z.s. | 6 | DQ 170.19 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná Štanclová, Rappová, Čihulová, Novotná | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 1:45.01 | ||||
2 | Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová Kubíčková, Kolářová, Spáčilová, Zacharová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:46.61 | ||||
3 | B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová B Dokulilová, Zdražilová, Válková, Vantuchová | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:47.31 | ||||
4 | Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová Strnadová, Pardubská, Ksandrová, Krbcová | SK Jeseniova | 4 | 1:47.65 | ||||
5 | Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková Polívková, Špačková, Novotná, Vaňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:48.95 | ||||
6 | Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová Hanzlíková, Burianová, Janová, Petrušová | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1:49.12 | ||||
7 | Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová Polášková, Krchňáčková, Mitanová, Sklenářová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 1:49.68 | ||||
8 | Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Šteierová, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 1:49.77 | ||||
9 | Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová Czeschová, Poláková, Nedopilková, Navrátilová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 1:49.96 | ||||
10 | Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. Jakabová S., Štrosová, Kočárková, Jakabová N. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 1:50.02 | ||||
11 | Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová Červená, Fadrná, Juránová, Navrátilová | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 1:51.56 | ||||
12 | Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká Urbášková, Červená, Kratochvílová, Černocká | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:51.65 | ||||
13 | Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová Augustová, Kučerová, Loufková, Vébrová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 1:51.75 | ||||
14 | Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová Studničnová, Vidrichová, Havlová, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:51.92 | ||||
15 | Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová Gaubmanová, Vaničková, Hobelantová, Vašínová | AC Turnov, z. s. | 1 | 1:51.97 | ||||
16 | A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová A Loučková, Moravcová, Bejstová, Machová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 1:52.83 | ||||
17 | Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová Koudelková, Žáková, Landová, Ruttová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:53.22 | ||||
18 | Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová Cagašová, Ningerová, Mynářová, Ťahanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:53.39 | ||||
19 | Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová Dezortová, Viktorová, Dolejšová, Gutwirthová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:53.44 | ||||
20 | Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem Florová, Šimková, Navrátilová, Zaddem | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:53.73 | ||||
21 | Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová Hobzová, Pecková, Millerová, Masnerová | SC Radotín Praha | 5 | 1:53.92 | ||||
22 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Jeličová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:54.41 | ||||
23 | Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová Svobodová, Dostálová, Podjuklová, Kočnarová | SK Hranice, z.s. | 2 | 1:54.43 | ||||
24 | Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová Lautnerová, Jakoubková, Přikrylová, Šebrlová | SK Aritma Praha | 5 | 1:55.11 | ||||
25 | Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková Klementová, Slavíčková, Vajnrajchová, Myšková | JAC Brno | 3 | 1:55.19 | ||||
26 | B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková B Puchernová, Kubelková, Košťálová, Křipková | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:55.25 | ||||
27 | Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 1:56.56 | ||||
28 | C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská C Urbanová, Tesařová, Urbancová, Sádovská | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 1:57.85 | ||||
Bužgová, Oborná, Pisková, Borová Bužgová, Oborná, Pisková, Borová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 170.7 | |||||
Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková Šlehubrová, Pavlíková, Rodhanzlová, Znamínková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | DQ 163.3a | |||||
Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová Kuchmister, Mitevová, Dostálová, Goišová | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DQ 170.19 | |||||
A Krchová, Bártová, Fialová, Toová A Krchová, Bártová, Fialová, Toová | Atletika Poruba z.s. | 2 | DQ 170.7 | |||||
Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová Prokešová, Havlátová, Harlasová, Škochová | SKP Nymburk, z.s. | 6 | DQ 170.19 |