800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 15.12.2017 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:21.64 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 2:24.49 | ||||||||||||||
3 | Jakub VlachynskýJakub Vlachynský | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 2:25.68 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:27.44 | ||||||||||||||
5 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:28.80 | ||||||||||||||
6 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:34.69 | ||||||||||||||
7 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 13 | 2:38.04 | ||||||||||||||
8 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 2:41.52 | ||||||||||||||
9 | Adam HrčekAdam Hrček | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:42.17 | ||||||||||||||
10 | Ondřej GletOndřej Glet | 05 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:42.21 | ||||||||||||||
11 | Adrian MunteaunuAdrian Munteaunu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:43.78 | ||||||||||||||
12 | Petr HurtaPetr Hurta | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 14 | 2:44.02 | ||||||||||||||
13 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 04 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:47.91 | ||||||||||||||
14 | Daniel HudecDaniel Hudec | 04 | TJ Start Havířov | 12 | 2:48.18 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.12.2017 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HazuchaAdam Hazucha | 04 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:29.06 | ||||||||||||||
2 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 2:39.59 | ||||||||||||||
3 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:40.45 | ||||||||||||||
4 | David MatuščíkDavid Matuščík | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:42.16 | ||||||||||||||
5 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:42.88 | ||||||||||||||
6 | Ondřej DamekOndřej Damek | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:43.40 | ||||||||||||||
7 | Jonáš BorovskýJonáš Borovský | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:45.16 | ||||||||||||||
8 | Radim KavanRadim Kavan | 04 | TJ Sokol Opava | 15 | 2:45.47 | ||||||||||||||
9 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:45.55 | ||||||||||||||
10 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 2:47.23 | ||||||||||||||
11 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 2:47.56 | ||||||||||||||
12 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 2:52.57 | ||||||||||||||
13 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 2:58.28 | ||||||||||||||
14 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 14 | 3:05.38 | ||||||||||||||
Martin VlkMartin Vlk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:21.64 | |||
2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 2:24.49 | |||
3 | Jakub VlachynskýJakub Vlachynský | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 2:25.68 | |||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:27.44 | |||
5 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:28.80 | |||
6 | Adam HazuchaAdam Hazucha | 04 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:29.06 | |||
7 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:34.69 | |||
8 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 13 | 2:38.04 | |||
9 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 2:39.59 | |||
10 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:40.45 | |||
11 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 2:41.52 | |||
12 | David MatuščíkDavid Matuščík | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:42.16 | |||
13 | Adam HrčekAdam Hrček | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:42.17 | |||
14 | Ondřej GletOndřej Glet | 05 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:42.21 | |||
15 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:42.88 | |||
16 | Ondřej DamekOndřej Damek | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:43.40 | |||
17 | Adrian MunteaunuAdrian Munteaunu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:43.78 | |||
18 | Petr HurtaPetr Hurta | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 14 | 2:44.02 | |||
19 | Jonáš BorovskýJonáš Borovský | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:45.16 | |||
20 | Radim KavanRadim Kavan | 04 | TJ Sokol Opava | 15 | 2:45.47 | |||
21 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:45.55 | |||
22 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 2:47.23 | |||
23 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 2:47.56 | |||
24 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 04 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:47.91 | |||
25 | Daniel HudecDaniel Hudec | 04 | TJ Start Havířov | 12 | 2:48.18 | |||
26 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 2:52.57 | |||
27 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 2:58.28 | |||
28 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 14 | 3:05.38 | |||
Martin VlkMartin Vlk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 15.12.2017 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:29.38 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 2:30.18 | ||||||||||||||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:32.52 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:33.95 | ||||||||||||||
5 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:38.15 | ||||||||||||||
6 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 9 | 2:38.25 | ||||||||||||||
7 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:38.42 | ||||||||||||||
8 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:39.07 | ||||||||||||||
9 | Emilia KoniorEmilia Konior | 05 | Poland | 3 | 2:54.95 | ||||||||||||||
10 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:56.75 | ||||||||||||||
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (pá, 15.12.2017 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 2:41.15 | ||||||||||||||
2 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:42.72 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:45.78 | ||||||||||||||
4 | Klára HájkováKlára Hájková | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 2:47.95 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 2:52.90 | ||||||||||||||
6 | Jana BednářováJana Bednářová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:56.57 | ||||||||||||||
7 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:58.12 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 3:00.35 | ||||||||||||||
9 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 3:03.46 | ||||||||||||||
10 | Amálie HorákováAmálie Horáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 3:07.90 | ||||||||||||||
11 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 8 | 3:07.98 | ||||||||||||||
12 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 3:21.55 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:29.38 | |||
2 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 2:30.18 | |||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:32.52 | |||
4 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:33.95 | |||
5 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:38.15 | |||
6 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 9 | 2:38.25 | |||
7 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:38.42 | |||
8 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:39.07 | |||
9 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 2:41.15 | |||
10 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:42.72 | |||
11 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:45.78 | |||
12 | Klára HájkováKlára Hájková | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 2:47.95 | |||
13 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 2:52.90 | |||
14 | Emilia KoniorEmilia Konior | 05 | Poland | 3 | 2:54.95 | |||
15 | Jana BednářováJana Bednářová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:56.57 | |||
16 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:56.75 | |||
17 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:58.12 | |||
18 | Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 3:00.35 | |||
19 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 3:03.46 | |||
20 | Amálie HorákováAmálie Horáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 3:07.90 | |||
21 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 8 | 3:07.98 | |||
22 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 3:21.55 | |||
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 7 | DNS |