Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 112 Korgerová Kateřina 010320 Gymnázium Šumperk 0495
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 10 Korgerová Kateřina 010320 Gymnázium Šumperk 4.76
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m př./Ž/B01 3 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 70.77
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Ž/B1 2 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 16.00
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Ž/F 11 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 4.63
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 200 m/Dky/R2 5 Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 27.76
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 400 m/Dky 7 Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 68.11
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 100 m př./Dky 2 Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 16.09
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./Dky/B02 2 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 15.41
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/B02 2 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 49.93
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 100 m/Ž/F 1 Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 13.31
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 200 m/Ž 2 Korgerová Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 27.73
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dky/B01 4 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 49.05
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Dky/B02 4 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 16.07
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m př./Ž/B1 4 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 72.83
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m př./Ž/B1 4 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 16.60
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m př./Dky/B01 7 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 16.02
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 300 m př./Dky/B01 5 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 49.72
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dky 21 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 4.51
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 300 m/Ž/B02 1 Korgerová Kateřina 010320 Gymnázium Šumperk B 46.74
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 60 m/Ž/B02 1 Korgerová Kateřina 010320 Gymnázium Šumperk B 08.45
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) dálka/Ž/F 1 Korgerová Kateřina 010320 Gymnázium Šumperk B 4.80
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R2 3 Korgerová Kateřina 015320 TJ Šumperk, z.s. 09.77
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 4 Korgerová Kateřina 015320 TJ Šumperk, z.s. 09.68
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R1 7 Korgerová Kateřina 015320 TJ Šumperk, z.s. 09.77
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/R01 2 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.77
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Dky 6 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.81
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/FA 2 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.90
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R2 4 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.60
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B6 6 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 29.05
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R3 2 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 08.75
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/FA 1 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.79
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/R1 1 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.57
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Dky 8 Korgerová Kateřina 010320 TJ Šumperk, z.s. 09.06