Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B02 7 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 08.70
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B06 3 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 28.49
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 7 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 2507
27.09.2018 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) strPohar/Dky 1 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 2549
27.09.2018 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 200 m/Dky/B02 1 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 28.21
27.09.2018 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 60 m/Dky/B01 1 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 08.62
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Ž/F 1 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.71
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Dky/F 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 29.06
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Třebíč (ŠSK při gymnáziu Třebíč, Karel Janík, janikk007@seznam.cz) strPohar/Dky 1 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 2627
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Třebíč (ŠSK při gymnáziu Třebíč, Karel Janík, janikk007@seznam.cz) 60 m/Dky/B01 1 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 08.53
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Třebíč (ŠSK při gymnáziu Třebíč, Karel Janík, janikk007@seznam.cz) 200 m/Dky/B01 2 Kühwegová Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 27.69
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 500g/Dky/F 13 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 28.75
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/B02 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek DNS
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B02 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek DNS
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprint. tr/Ž 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 1913
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Ž/F 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.63
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/F 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.82
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/F 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 28.19
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dky/B01 1 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 63.13
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Dky/F 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 28.20
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) oštěp 600g/Ž/F 8 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 27.50
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 62.32
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Dky/F 4 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 30.02
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 62.40
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B03 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek DNS
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) oštěp 500g/Dky 9 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 24.59
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 400 m/Dky/F 1 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 61.16
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 61.47
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B03 4 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 27.80
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprint. tr/Ž 5 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 1999
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B01 3 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 27.70
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Ž/B01 4 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.52
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/B01 4 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.72
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B02 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.96
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/B01 4 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 28.44
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B01 5 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.60
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dky/B03 1 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 63.38
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m př./Dky/B01 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek DNF
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dky/B02 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 13.73
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dky/R3 2 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 08.88
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Dky/F 11 Kühwegová Aneta 020129 TJ Spartak Třebíč, spolek 3.98