Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B04 4 Supová Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 27.00
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 39 Supová Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 1231
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 8 Supová Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 4.85
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Dky 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 3910
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dky 11 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 1.30
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dky 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 5.04
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.18
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B01 4 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 2:36.53
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B01 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.38
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 6 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 23.26
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 6 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.23
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dky 2= Supová Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dky/B03 2 Supová Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 08.57
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 200 m/Dky/B05 1 Supová Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 27.30
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m/Ž 1 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 13.76
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m př./Dky 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 16.15
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1kg/Dky 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 16.20
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 08.58
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 500g/Dky 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 20.84
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Dky 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 0952
14.09.2018 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400m (Mílaři Domažlice) 200 m př./Ž 1 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 31.41
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž 5 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 63.80
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dky 7 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 4.85
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Dky/B01 5 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.62
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dky/B02 1 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.78
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 200 m př./Ž/F Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha DNF
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B02 6 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 13.56
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 16 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 08.82
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B01 5 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 46.63
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/Ž 7 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 4.81
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m př./Ž/B01 2 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 69.02
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Ž 5 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 4.95
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m př./Ž/B02 1 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 69.59
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dky/R2 7 Supová Tereza 025307 TJ Dukla Praha 46.79
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B02 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 63.48
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/F 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 14.98
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m př./Dky/B02 MS Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 47.30
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m př./Dky MS Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.18
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B01 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.41
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./Ž/B03 2 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 70.60
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Ž 6 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 5.00
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 7 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 43.67
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Ž/B02 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha DNF
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 13.46
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B02 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 46.02
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/FA 6 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.30
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/R04 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.33
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m př./Dky/B01 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 10 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 08.91
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R06 1 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 13.33
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Ž/F 8 Supová Tereza 020307 SK Aktis Praha z.s. 5.01
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Dky 7 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 3622
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B02 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.28
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dky 7 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 1.35
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky 8 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 4.79
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky 9 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 08.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky 9 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 17.69
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B01 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.74
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky/F 4 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 2:44.88
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.75
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B01 5 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 15.18
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dky/R02 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) dálka/Dky Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha DNS
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj/Dky 9 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 3524
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Dky/B01 4 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.93
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Dky 9 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 2:41.85
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m př./Dky/B01 4 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 16.47
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) oštěp 500g/Dky/F 8 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 18.12
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) koule 3kg/Dky/F 7 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.15
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) dálka/Dky/F 10 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 4.62
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) výška/Dky/F 11 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 1.38
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B03 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 20.21
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 15 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 4.39
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B01 6 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 44.24
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B4 4 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.18
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/FB 5 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.36
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R2 4 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.35
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky 8 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 4.97
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B2 5 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.73
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B12 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 27.38
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dky/R2 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 08.50
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Dky/B1 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.23
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B2 2 Supová Tereza 02 TJ Dukla Praha 09.32
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž/F2 9 Supová Tereza 02 TJ Dukla Praha 4.77
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Dky/B1 MS Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.50
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 2 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 09.47
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 3 Supová Tereza 020307 TJ Dukla Praha 08.85