Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 15 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.11
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R03 6 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.35
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dky 6 Jelínková Barbora 020624 Gymnázium Uherské Hradiště 1299
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dky/B02 2 Jelínková Barbora 020624 Gymnázium Uherské Hradiště 08.60
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) dálka/Dky/F 1 Jelínková Barbora 020624 Gymnázium Uherské Hradiště 5.24
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/B1 7 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.58
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 6 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.90
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dky 2 Jelínková Barbora 020624 Gymnázium Uherské Hradiště 1415
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) dálka/Dky/F 1 Jelínková Barbora 020624 Gymnázium Uherské Hradiště 5.43
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dky/F 1 Jelínková Barbora 020624 Gymnázium Uherské Hradiště 08.38
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R03 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.71
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž 9 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.97
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/Ž/F 6 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.86
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/Ž/B03 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.63
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 3 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.09
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/B01 2 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.57
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Ž/F Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 8 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.08
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R02 4 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.35
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 6 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.04
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R01 2 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.24
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/F 7 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.15
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R03 7 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.43
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 9 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.25
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 4 Jelínková Barbora 025624 AFRI 4.99
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky 10 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.89
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B04 3 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.52
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 6 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.27
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R02 4 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.16
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FB 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.15
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.10
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B05 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.31
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dky 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.11
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F1 12 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.96
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 5 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.47
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 15 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.90
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 60 m/Dky/B2 3 Jelínková Barbora 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.49
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting dálka/Dky 1 Jelínková Barbora 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.17
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.39
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.99