Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F 2 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 07.71
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 5.42
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 07.64
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B03 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 43.07
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. P 07.75
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FA 2 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. P 07.71
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žcm/B02 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. P 19.76
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R2 2 Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. 07.80
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KB 2 Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. 4.97
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/FA 5 Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. 07.73
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R3 4 Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. 19.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/FB 4 Uher Petr 05 AC Vysoké Mýto z.s. 19.67
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žcm/B04 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 47.83
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žcm/F 3 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 4.59
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.00
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/FA 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.06
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) dálka/Žcm 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 4.87
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 07.95
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) 60 m/Žcm/FA 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.00
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 19.69
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.10
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/F 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.05
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 19.73
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) dálka/Žcm/F 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 4.85
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/R05 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.34
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) kriket/Žcm 4 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 43.11
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žcm Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. DNS
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/FA 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.60
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žcm/F 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. A 4.93
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/FA 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. A 08.15
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. A 19.92
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. A 07.94
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Žcm/F 2 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 4.65
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/R03 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.25
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/F 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 08.15
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žcm/B07 1 Uher Petr 050305 AC Vysoké Mýto z.s. 21.18