Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
19.12.2018 Kopřivnická laťka (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm/F 14= Bartoň Max 050324 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 12 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.90
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.55
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R03 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.61
07.12.2018 Vánoční laťka - finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F 19= Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) kriket/Žcm/F 8 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 49.24
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) oštěp 500g/Žcm/F 7 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 30.02
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B02 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 47.01
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) koule 3kg/Žcm 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.12
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) oštěp 500g/Žcm 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29.72
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 9 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 51.01
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žcm 6 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.54
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B01 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 45.52
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.85
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 54.20
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 31.11
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žcm 3 Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.7
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) dálka/Žcm 2 Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.16
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 3kg/Žcm 1 Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.08
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.44
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.65
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm/F 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.78
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 31.21
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 1 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 52.11
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 1 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 58.02
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žcm 1 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 31.51
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) výška/Žcm Bartoň Max 050324 ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) dálka/Žcm Bartoň Max 050324 ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žcm Bartoň Max 050324 ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 0000
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 11 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.43
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 47.17
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29.23
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm 2= Bartoň Max 050324 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice 4.50
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žcm 11 Bartoň Max 050324 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice 0573
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29.88
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.16
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 53.81
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 45.45
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.43
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.52
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žcm 12 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.25
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B01 1 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.08
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 6 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 24.59
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B04 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.96
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 48.61
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žcm 4= Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.30
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žcm 7 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1152
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/F01 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.23
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 13 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:56.12
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm 10 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.80
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 46.66
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.15
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 32 Bartoň Max 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08:02
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R2 3 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.87
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žcm/F 8 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.28
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) výška/Žcm/F 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.30
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B2 5 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 47.31
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 9 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.37
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 13 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.52
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B2 2 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 46.02
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R4 4 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.90
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NM
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B6 1 Bartoň Max 050324 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.18