Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žcm/F 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 04.60
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) plný míč 2kg/Žcm/F 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.87
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žcm/F Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště NM
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/F 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.60
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm/F 7= Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.48
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.37
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R05 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.17
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 5 Pekař Šimon 050408 Zlínský kraj 5.13
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 3 Pekař Šimon 050408 Zlínský kraj 09.48
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) výška/Žcm/F 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.45
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.89
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žcm/F 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.46
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 10.34
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žcm/F 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.40
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žcm/F 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 10.45
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 500g/Žcm/F 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 24.53
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/M/B01 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.50
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 8 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2121
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B1 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.60
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 8 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 50.13
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B2 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.48
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 7 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.90
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B2 8 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2:38.76
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2052
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.86
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B01 6 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2:39.12
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.53
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.80
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 51.94
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) kriket/Žcm/F 10 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 47.89
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žcm/F 4 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4.83
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0350
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2087
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2:47.93
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B01 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.93
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 51.45
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.85
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.06
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žcm 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4.89
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0361
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.01
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.90
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.64
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 8 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.81
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 20.78
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B02 1 Pekař Šimon 050407 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.67
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B01 1 Pekař Šimon 050407 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.83
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R01 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.51
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) koule 3kg/Žcm 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.94
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FB Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R11 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.02
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B1 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 21.45
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R1 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 10.11
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/F 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.95
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.12