Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 19.91
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 8 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.49
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R02 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.37
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 6 Pavlíček Erik 051209 Zlínský kraj 08.23
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 6 Pavlíček Erik 051209 Zlínský kraj 19.81
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B03 1 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.99
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R02 1 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.19
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 6 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 20.85
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/FA 7 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.29
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R02 5 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.47
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R3 5 Pavlíček Erik 05 TJ Jiskra Otrokovice 08.27
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F3 9 Pavlíček Erik 05 TJ Jiskra Otrokovice 2:42.36
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R8 1 Pavlíček Erik 05 TJ Jiskra Otrokovice 19.96
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B02 3 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 20.53
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B02 3 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.44
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci 4 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 2:39.67
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm MS Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 1476
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 4 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.56
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.54
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B02 4 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 2:49.06
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 32 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 3.77
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 48 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 30.21
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 3 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 32.14
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 8 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.50
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 5 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.31
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 8 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 20.74
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B02 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 32.72
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žcm 3= Pavlíček Erik 051209 ZŠ Trávníky, Otrokovice 0035
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) dálka/Žcm/F 7 Pavlíček Erik 051209 ZŠ Trávníky, Otrokovice 4.24
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žcm/B03 1 Pavlíček Erik 051209 ZŠ Trávníky, Otrokovice 08.50
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B05 MS Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 20.39
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B07 MS Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.59
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B02 MS Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.62
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 5 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 20.30
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B02 3 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.39
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R01 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.65
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R01 1 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.80
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FB 5 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 3.82
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA 1 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.68
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.52
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R1 4 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.56
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.39
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R1 7 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 11.00
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R01 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 11.59
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.61
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA 2 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 10.63
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B13 1 Pavlíček Erik 051209 TJ Jiskra Otrokovice 08.62