Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 6 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.54
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 4 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.49
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 3 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 20.80
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R01 2 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.44
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 20.86
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/FA 2 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.53
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) čtyřboj/Žky 5 Rýdlová Ivana 055510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1866
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žky/B3 1 Rýdlová Ivana 055510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.3
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) dálka/Žky 3 Rýdlová Ivana 055510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 4.20
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 3kg/Žky 5 Rýdlová Ivana 055510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 07.11
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 800 m/Žky/B1 4 Rýdlová Ivana 055510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 2:55.2
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 20.37
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.52
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R3 1 Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí 08.35
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FA 5 Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí 08.25
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R3 1 Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí 20.25
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/FA 4 Rýdlová Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí 20.22
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 10 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 1952
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm/F 8 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 4.19
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm/F 38 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 23.18
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žkm/B07 4 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 13.00
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B03 1 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 2:50.06
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.41
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B01 MS Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 20.23
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B01 MS Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.48
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm 1 Rýdlová Ivana 050510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.31
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žkm 2 Rýdlová Ivana 050510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 4.51
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žkm 5 Rýdlová Ivana 050510 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1186
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm/F 7 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 4.31
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.59
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 20.82
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.58
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 10 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 3.95
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050509 TJ Valašské Meziříčí 08.39
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B01 1 Rýdlová Ivana 050509 TJ Valašské Meziříčí 20.24
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žkm/F 5 Rýdlová Ivana 050509 TJ Valašské Meziříčí 4.45
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B02 MS Rýdlová Ivana 050509 TJ Valašské Meziříčí 08.40
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B01 MS Rýdlová Ivana 050509 TJ Valašské Meziříčí 20.52
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R1 6 Rýdlová Ivana 055510 TJ Valašské Meziříčí 08.57
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 6 Rýdlová Ivana 055510 TJ Valašské Meziříčí 08.53
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B2 3 Rýdlová Ivana 055510 TJ Valašské Meziříčí 20.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 12 Rýdlová Ivana 055510 TJ Valašské Meziříčí 4.19
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R1 4 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.51
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 7 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 08.59
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B1 3 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 21.01
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F1 21 Rýdlová Ivana 050510 TJ Valašské Meziříčí 3.98