Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R18 2 Konečná Eliška 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolek 08.71
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B04 4 Konečná Eliška 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolek 21.76
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Konečná Eliška 050807 Jihomoravský kraj 21.70
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 5 Konečná Eliška 050807 Jihomoravský kraj 08.68
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm/F 16 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.43
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R5 4 Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.84
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KB 29 Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. 3.78
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R4 7 Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. 22.09
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F4 7 Konečná Eliška 05 Atletický klub Kuřim, z.s. 3:02.56
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B02 1 Konečná Eliška 050807 AK Kuřim 08.61
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž/F 6 Konečná Eliška 050807 AK Kuřim 4.58
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 3 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.36
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B01 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.52
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žkm/B01 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 21.04
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žky/B05 3 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 20.55
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R04 4 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.60
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 37 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.22
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/F 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.55
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R02 1 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.54
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm 7 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.15
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žkm/F01 5 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.54
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B01 3 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 21.28
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm/F 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 09.44
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) dálka/Žkm/F 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.57
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B03 1 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 21.14
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žky/B01 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.63
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Žky/B01 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 14.18
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Žky/B01 4 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 30.64
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 300 m/Žky/B01 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 47.98
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) pětiboj/Žkm 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 1386
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žkm 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.63
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Žkm 10 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 36.06
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Žkm 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 14.18
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 09.86
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.63
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B07 1 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.60
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R2 2 Konečná Eliška 055807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.71
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 19 Konečná Eliška 055807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.08
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Konečná Eliška 055807 Atletický klub Kuřim, z.s. 09.78
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.95
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/FA 2 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 08.93
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm 3 Konečná Eliška 050807 Atletický klub Kuřim, z.s. 4.24