Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
19.12.2018 Kopřivnická laťka (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm/F 4 Juřena Josef 060423 Základní škola Alšova Kopřivnice 1.45
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm/F 15= Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.38
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R11 1 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.82
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B07 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.82
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pětiboj/Žcm Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žcm/B02 2= Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.0
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) koule 3kg/Žcm 3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 05.83
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R7 1 Juřena Josef 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.95
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/Žcm/FC 11= Juřena Josef 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.23
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KF 2 Juřena Josef 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.44
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B04 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.04
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 15 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.15
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 11 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.30
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žcm Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Žcm Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žcm 2 Juřena Josef 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.7
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) dálka/Žcm 1 Juřena Josef 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.25
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 3kg/Žcm 4 Juřena Josef 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.60
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 8= Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 14 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.25
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B03 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.03
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm 2= Juřena Josef 060423 Základní škola Alšova Kopřivnice 1.35
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žcm 8 Juřena Josef 060423 Základní škola Alšova Kopřivnice 4.14
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žcm 16 Juřena Josef 060423 Základní škola Alšova Kopřivnice 0512
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žcm 8 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.77
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žcm 10 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1034
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/F01 11 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.71
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 12 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:55.99
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm 8 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.29
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 11 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.74
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 8 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.99
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R3 2 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.24
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žcm/F 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.35
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) výška/Žcm/F 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.25
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R4 1 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.94
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 15 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.27
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 31 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.93
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 14 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.75
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 10 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.29