Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 18 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.71
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R06 5 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.09
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B06 4 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.86
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R05 5 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.23
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) kriket/Žcm/F 21 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.24
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B06 4 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.47
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) 800 m/Žcm/F 9= Lojek Lukáš 060307 Základní škola Horní Beřkovice 2:50.0
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) čtyřboj/Žcm 7 Lojek Lukáš 060307 Základní škola Horní Beřkovice 1039
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) 60 m/Žcm/F 2= Lojek Lukáš 060307 Základní škola Horní Beřkovice 08.3
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) dálka/Žcm/F 8 Lojek Lukáš 060307 Základní škola Horní Beřkovice 3.85
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) kriket/Žcm/F 45 Lojek Lukáš 060307 Základní škola Horní Beřkovice 30.20
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žcm/KB 4 Lojek Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 44.20
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 1 Lojek Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.89
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KG 7 Lojek Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.88
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B03 2 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.97
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žcm 20 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.45
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 8 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.23
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žcm 6 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 47.11
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Žcm 8 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.41
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žcm 4 Lojek Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.1
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) dálka/Žcm 7 Lojek Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.43
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 3kg/Žcm 7 Lojek Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 04.96
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B02 5 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.06
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 30 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.61
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 24 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.85
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 18 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.96
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žcm 11 Lojek Matyáš 061120 Základní škola Alšova Kopřivnice 3.84
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) kriket/Žcm 13 Lojek Matyáš 061120 Základní škola Alšova Kopřivnice 42.22
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žcm Lojek Matyáš 061120 Základní škola Alšova Kopřivnice 0000
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/R03 3 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.05
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B02 2 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.88
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 9 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 45.52
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/FB 1 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.04
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 15 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.79
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B03 5 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.11
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B05 4 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.56
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 12 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 41.93
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 20 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.49
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žcm 17 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0756
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/F01 15 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.80
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 15 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:57.33
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm 15 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13.38
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 15 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 35.60
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 24 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.21
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R2 7 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.38
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žcm/F 34 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.25
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R4 2 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.19
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B3 2 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.84
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 19 Lojek Matyáš 061120 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.51