Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 36 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.26
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R05 7 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.25
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B04 5 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.90
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pětiboj/Žkm Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm/B01 1 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.2
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) koule 2kg/Žkm 8 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.15
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B10 2 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.44
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B04 5 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.00
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 7 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.47
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 6 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.26
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.22
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.52
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm/F 13 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.62
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 3 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.05
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B02 1 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.98
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm 6 Bartoňová Tereza 060209 ZŠ dr. Milady Horákové Kopřivnice 09.03
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žkm 13 Bartoňová Tereza 060209 ZŠ dr. Milady Horákové Kopřivnice 3.79
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žkm 14 Bartoňová Tereza 060209 ZŠ dr. Milady Horákové Kopřivnice 0558
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 11 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.37
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B05 1 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.11
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B05 3 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.28
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm 16 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1292
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F 11 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.50
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 12 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3:04.23
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žkm 18 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13.88
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 13 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.12
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 23 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.29
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/F1 26 Bartoňová Tereza 065209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.72
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R6 6 Bartoňová Tereza 065209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.36
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 11 Bartoňová Tereza 065209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.38
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R4 4 Bartoňová Tereza 065209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.14
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B4 Bartoňová Tereza 065209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 28 Bartoňová Tereza 065209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.70
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R8 3 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.18
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B7 3 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.92
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F1 27 Bartoňová Tereza 060209 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.75