Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 21= Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 4.08
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R14 3 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 09.35
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B13 4 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 23.05
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žkm/F 8 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 2:52.02
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 30 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 4.08
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B02 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko DNS
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žkm/F 13 Dobrovská Lucie 060620 Elite Sport Boskovice, z. s. 2:50.51
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žkm/F01 15 Dobrovská Lucie 060620 Elite Sport Boskovice, z. s. 3.86
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KH 3 Dobrovská Lucie 06 ASK Blansko 3.81
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R13 2 Dobrovská Lucie 06 ASK Blansko 09.53
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F4 4 Dobrovská Lucie 06 ASK Blansko 2:52.74
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko DNS
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 2 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 2:00.98
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B02 3 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 13.67
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 26 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 1025
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B6 3 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 15.74
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B6 6 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 09.89
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B5 5 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 32.77
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 14 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 3.65
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm/F 9 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 05.66
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B01 5 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 32.07
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B03 1 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 09.66
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F 5 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 05.45
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 15 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 1062
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B03 4 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 09.81
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B03 4 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 15.76
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B03 4 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 32.38
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žkm/B05 1 Dobrovská Lucie 060620 Elite Sport Boskovice, z. s. 23.30
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m př./Žkm/B03 2 Dobrovská Lucie 060620 Elite Sport Boskovice, z. s. 13.03
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žkm/F02 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko DNS
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žkm/B03 5 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 15.27
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) výška/Žkm/F 10 Dobrovská Lucie 060620 Elite Sport Boskovice, z. s. 1.10
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B06 3 Dobrovská Lucie 060620 Elite Sport Boskovice, z. s. 24.48
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žkm 12 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 10.0
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) dálka/Žkm/F 6 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 3.52
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m př./Žkm 8= Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 13.3
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 300 m/Žky/B01 6 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 52.84
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žky/B03 5 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 10.03
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) pětiboj/Žkm 14 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 0330
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žkm 15 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 10.03
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 31 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 3.46
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B05 5 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 09.98
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žkm/B02 3 Dobrovská Lucie 060620 ASK Blansko 3:03.32