Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 4 Běhávka Adam 991020 Gymnázium Uherské Hradiště 2734
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci/F 14 Běhávka Adam 991020 Gymnázium Uherské Hradiště 11.90
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B02 1 Běhávka Adam 991020 Gymnázium Uherské Hradiště 07.17
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) sprint. tr/M 3 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2193
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/M/B01 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.39
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/B01 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.60
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B01 4 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.79
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dci 1 Běhávka Adam 990101 Gymnázium Uherské Hradiště 2688
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) koule 5kg/Dci/F 3 Běhávka Adam 990101 Gymnázium Uherské Hradiště 11.77
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dci/B01 1 Běhávka Adam 990101 Gymnázium Uherské Hradiště 07.24
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/B1 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.29
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B2 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.21
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dci 1 Běhávka Adam 990101 Gymnázium Uherské Hradiště 2662
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) koule 5kg/Dci/F 2 Běhávka Adam 990101 Gymnázium Uherské Hradiště 11.80
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dci/B01 1 Běhávka Adam 990101 Gymnázium Uherské Hradiště 07.24
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FA 5 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.48
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R03 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.38
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.43
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B02 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/M/B02 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.24
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/M/B01 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 17.17
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B02 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 22.71
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.17
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/FA 3 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.21
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B02 4 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.28
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 5 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.39
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FB 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.53
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R04 4 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.71
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B02 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNF
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B01 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B01 3 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11.24
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B01 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R01 MS Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.36
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/FD 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.31
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R2 4 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.43
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R3 3 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.64
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R1 6 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.43
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B4 2 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.18
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FA 3 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.43
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R2 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.38
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R2 4 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.41
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B2 1 Běhávka Adam 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 17.46