Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B02 2 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk 08.36
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 69 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk 0741
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dky 1 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk 2664
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Dky 4 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk 08.40
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 200 m/Dky 4 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk 27.46
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dky 5 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk A 1948
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Dky/B01 4= Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk A 08.49
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 200 m/Dky/B02 1 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk A 27.67
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/B1 6 Trundová Hana 995507 TJ Šumperk, z.s. 13.48
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 27.12
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B01 4 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 13.15
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 27.19
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B02 2 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 12.98
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 61.38
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/R1 7 Trundová Hana 995507 TJ Šumperk, z.s. 27.15
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/R2 6 Trundová Hana 995507 TJ Šumperk, z.s. 59.93
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/F 2 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 59.14
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B01 6 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 27.38
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/Ž/B3 6 Trundová Hana 995507 TJ Šumperk, z.s. 59.48
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 60.81
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 27.35
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/Ž/B1 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B1 6 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 13.44
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m/Ž/B02 2 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 61.33
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Jky/B04 2 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 13.29
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Jky/B01 6 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 61.12
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 300 m/Ž/B01 2 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk A 43.76
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 60 m/Ž/B01 4 Trundová Hana 990507 Gymnázium Šumperk A 08.33
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R4 1 Trundová Hana 995507 TJ Šumperk, z.s. 08.31
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B3 5 Trundová Hana 995507 TJ Šumperk, z.s. 27.18
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 3 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 08.34
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B4 4 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 27.64
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R1 5 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 08.33
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 4 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 08.33
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B3 3 Trundová Hana 990507 TJ Šumperk, z.s. 44.16