Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B02 3 Beranová Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 08.42
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 45 Beranová Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 1154
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 18 Beranová Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 4.51
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B02 3 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 44.09
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R02 4 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 08.52
17.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav v hodu oštěpem (AC Čáslav z.s.) oštěp 600g/Jky/F 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 16.83
15.10.2018 Oddílové závody AC Čáslav ve vrhu koulí (AC Čáslav z.s.) koule 4kg/Jky/F 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 06.97
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) dálka/Jky 1 Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. 4.17
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky 25 Beranová Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 1180
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Dky 8 Beranová Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 4.58
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B01 3 Beranová Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 08.39
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) strPohar/Dky 5 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 1276
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) 60 m/Dky 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 08.0
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) dálka/Dky 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 4.78
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Jky/B02 5 Beranová Tereza 990824 TJ Spartak Vlašim 64.40
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Jky/B02 1 Beranová Tereza 990824 TJ Spartak Vlašim 62.12
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/R01 6 Beranová Tereza 990824 TJ Spartak Vlašim 13.55
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/F 6 Beranová Tereza 990824 TJ Spartak Vlašim 13.61
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/R01 3 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.52
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/FB 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.49
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 28.54
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 15 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 2070
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B3 5 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 28.10
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 6 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.30
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B3 2 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 08.40
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/B02 MS Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 28.06
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/FB MS Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.46
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/R03 MS Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.43
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 6 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 2055
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B03 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 08.47
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B03 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.54
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B03 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 27.54
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.45
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB 2 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.27
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 27.50
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/R2 8 Beranová Tereza 995824 AC Čáslav z.s. 63.73
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Jky/B02 2 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 27.80
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/B01 4 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.30
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/Ž/B03 1 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 63.42
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Jky/B1 4 Beranová Tereza 990824 TJ Spartak Vlašim 27.68
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Jky/B1 Beranová Tereza 990824 TJ Spartak Vlašim 64.12
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/R02 2 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 13.23
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/F Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. DNS
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Ž/B01 4 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 43.38
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Jky/R4 5 Beranová Tereza 995824 AC Čáslav z.s. 64.18
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B4 3 Beranová Tereza 995824 AC Čáslav z.s. 28.17
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B2 5 Beranová Tereza 995824 AC Čáslav z.s. 64.67
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Jky/B2 MS Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 28.17
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 400 m/Jky/F MS Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 63.13
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Ž/F 8 Beranová Tereza 990824 AC Čáslav z.s. 2:37.15