Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 2 Vargová Leona 991217 Gymnázium Břeclav 13.75
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B06 5 Vargová Leona 991217 Gymnázium Břeclav 29.24
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 31 Vargová Leona 991217 Gymnázium Břeclav 1314
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/B02 5 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 2:50.45
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 41.82
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) koule 4kg/Ž 3 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.67
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Jky 16 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 23.62
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Jky 1 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 43.06
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Jky 5 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 11.91
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) strPohar/Dky 9 Vargová Leona 990101 Gymnázium Břeclav 1322
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 200 m/Dky/B02 1 Vargová Leona 990101 Gymnázium Břeclav 29.00
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A koule 4kg/Jky 4 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 11.24
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A disk 1kg/Jky 3 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 42.91
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/U23Z 10 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 11.58
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/U23Z 4 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 42.88
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Ž 4 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 25.05
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Ž 3 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.86
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Ž 2 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 42.32
22.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Ž/F 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 27.92
22.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B01 2 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 21.40
22.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Ž/F 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.45
08.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Ž/F 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 43.05
08.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Ž/B02 3 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 08.98
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Ž 2 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 43.21
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Ž 1 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 11.34
01.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) sprint. tr/Ž Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav DNF
01.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B02 4 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 29.53
01.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Ž 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 12.12
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Ž 8 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 12.40
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž 11 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 42.59
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) koule 4kg/Ž 6 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 11.82
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž 6 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 43.31
08.07.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let disk 1kg/Ž 4 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 44.10
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) kladivo 4kg/Ž/F 7 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 24.19
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Ž/F 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 46.52
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Ž/F 2 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.61
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Jky 3 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 12.23
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Jky 3 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 43.66
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Jky/F 1 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 44.80
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky/F 3 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek 11.75
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) disk 1kg/Jky 7 Vargová Leona 991217 Czech Republic 43.46
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Ž/F 4 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.19
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) kladivo 4kg/Ž/F 8 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 24.07
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Ž/F 1 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 43.24
30.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Ž 2 Vargová Leona 991217 AKOLY 11.47
30.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Ž 1 Vargová Leona 991217 AKOLY 42.55
26.05.2018 Hallesche Werfertage disk 1kg/Jky 11 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek  44.04
23.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Ž 1 Vargová Leona 991217 AKOLY 42.93
23.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 4kg/Jky 1 Vargová Leona 991217 AKOLY 11.95
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Ž 3 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 40.71
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Ž 3 Vargová Leona 991217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.82
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) koule 4kg/Jky 3 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek A 12.46
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) disk 1kg/Jky 1 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno, spolek A 44.39
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) disk 1kg/Jky/F 1 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 45.86
01.05.2018 Vložené závody ve vrzích a vrhačském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) koule 4kg/Jky/F 1 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 12.42
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek koule 4kg/Jky 5 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 12.16
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž 11 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 11.96
10.02.2018 MASZ fedettpályás nyílt verseny koule 4kg/Ž 2 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 11.77
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Jky/F 3 Vargová Leona 996217 AK Olymp Brno, spolek 12.32
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna koule 4kg/Ž 5 Vargová Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 11.57
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Ž 3 Vargová Leona 991217 AK Olymp Brno 12.03