Výsledky atleta v sezóně 2018
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 2000m/Ž/F 1 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 11:54.14
11.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 1000m/Žky/F 2 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 5:45.22
11.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B02 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 24.50
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žky/F 4 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.96
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) 600 m/Žky/F 4 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov NM
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) dálka/Žky 6 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 3.28
23.06.2018 Přebory Orla (Orel Vyškov - atletika) koule 3kg/Žky 2 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 08.29
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R02 7 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.53
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky/F 9 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 7:09.71
10.06.2018 3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky 10 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 08.09
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R07 6 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.48
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 3000m/Žky/F 2 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 18:30.57
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 23 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 07.66
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky/F01 12 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 07.58
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R02 7 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.75
26.05.2018 Záhorácká dvadsiadka (Junior club Borský Mikuláš a O) 3km chůze/Žky 7 Račanská Tereza 045320 Orel Vyškov 18:58
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 3kg/Žky/F 4 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 08.77
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žky/R01 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.62
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) koule 3kg/Žky 3 Račanská Tereza 040320 ZŠ Vyškov, Nádražní 5 08.72
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) dálka/Žky/F 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 3.45
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m př./Žky 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 12.9
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žky/B 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.7
01.05.2018 Rozchodíme Vyškov (Orel Vyškov) chůze 3000m/Žky/F 1 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 19:22.8
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 08.69
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 3000m/Žky/F 1 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 18:34.95
07.04.2018 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018 (Český atletický svaz) 5km chůze/Dky 32 Račanská Tereza 05 Orel Vyškov 33:43
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Ž 12 Račanská Tereza 04 Orel Vyškov 19:06
11.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 3000m/Žky 8 Račanská Tereza 045320 Orel Vyškov 19:28.08
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky 18 Račanská Tereza 045320 Orel Vyškov 07.84
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 3000m/Ž/F 4 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 18:47.48
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R12 3 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.90
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky 7 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 08.24
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R13 6 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 09.77
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B15 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 24.95
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky 8 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 08.14
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) chůze 3000m/Žky 5 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 19:34.44
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) chůze 1000m/Žky 1 Račanská Tereza 040320 Orel Vyškov 6:09.4