Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/J/R2 7 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.40
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B01 3 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 23.09
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/FA 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.44
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R04 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.46
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R03 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.39
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/FA 4 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.33
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B01 5 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 22.95
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B01 5 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.27
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B01 3 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 23.23
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R02 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.69
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/FB 2= Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.72
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 5 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 23.40
14.05.2019 Ščudlův memoriál - 100 let Gymnázia Šumperk (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B01 2 Dutelly Justin 010424 Církevní gymnázium Německého řádu 11.89
14.05.2019 Ščudlův memoriál - 100 let Gymnázia Šumperk (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/M/B01 2 Dutelly Justin 010424 Církevní gymnázium Německého řádu 37.81
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R03 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.40
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/F 4 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B02 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 23.03
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R01 5 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.93
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/FB 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.93
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B2 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.72
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 8 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 2139
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 8 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.48
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B02 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 11.71
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B02 5 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 23.80
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 100 m/M/B01 5 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 12.61
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R2 7 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.32
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/J/FA 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.28
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/J/R01 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.29
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) tyč/J 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 2.43
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 4 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.31
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R04 2 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.26
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 4 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 24.57
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R01 3 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.49
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/FA 3 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.49
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/FA 3 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.38
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) tyč/J 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 2.77
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R04 1 Dutelly Justin 010424 Atletický klub Olomouc z.s. 07.49