Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m př./M 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 60.59
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./J/R1 5 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 15.46
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m př./J/R3 7 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 58.12
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) tyč/M 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3.40
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 400 m př./M/B01 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 58.28
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./M/B01 1 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 57.94
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/J/B2 6 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 11.68
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/J 10 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 5.64
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 6kg/J 9 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 09.15
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/J Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. NM
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/J/B 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 52.53
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/J/B 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 4:54.62
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m př./J/B 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 15.36
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/J 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3.60
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1,75kg/J 6 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 21.69
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 800g/J 6 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 36.47
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/J/F 7 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 4964
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./M/B03 1 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 58.05
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B02 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 23.81
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) desetiboj/J 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 4734
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 100 m/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 11.85
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 400 m/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 53.99
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 1500 m/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 4:51.65
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 110 m př./J 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 16.66
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) disk 1,75kg/J 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 18.89
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) oštěp 800g/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 30.76
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) koule 6kg/J 5 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 08.32
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) dálka/J 5 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 5.25
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) tyč/J 2= Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 2.90
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) výška/J 5 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 1.56
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/M 10 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 1933
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B02 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 07.70
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B02 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 12.15
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 24.36
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 110 m př./J 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 16.44
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) tyč/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 2.90
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) oštěp 800g/J 9 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 32.46
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/R2 7 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 08.90
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./J 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 09.07
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 09.12
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/B2 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 07.60
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/J 15 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 5.42
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 15 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 08.50
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/J 10 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 1.68
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/J/B 7 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 2:57.05
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/J/F 11 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3957
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/B2 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 08.98
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3.35
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/J/B01 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 53.04
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./J/F 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 09.15
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B04 1 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 52.81
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./J/F 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 09.15
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 5 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 07.56
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/B2 4 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/J 12 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 5.59
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J 15 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 08.33
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/J 6 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 1.66
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./J/B3 2 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 09.20
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/J 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/J/B1 3 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3:00.90
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/J 10 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3877
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 5 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 5.60
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B03 1 Trafina Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 07.62