Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) tyč/Ž/F 3 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 2.62
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R02 4 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 13.23
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB 5 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 13.21
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B02 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 26.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/R02 1 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 12.91
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/F 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 12.78
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B01 3 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 26.19
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B1 4 Kiedroń Agnieszka 015501 SSK Vítkovice, z.s. 12.99
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) tyč/Jky 5 Kiedroń Agnieszka 015501 SSK Vítkovice, z.s. 2.40
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 1 Kiedroń Agnieszka 015501 SSK Vítkovice, z.s. 26.67
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R3 4 Kiedroń Agnieszka 015501 TJ TŽ Třinec 07.94
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Jky 7= Kiedroń Agnieszka 015501 TJ TŽ Třinec 2.85
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/R3 4 Kiedroń Agnieszka 015501 TJ TŽ Třinec 26.14
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/Ž/B2 5 Kiedroń Agnieszka 015501 TJ TŽ Třinec 08.07
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FA 7 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.01
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 1 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.07
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 26.08
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Jky 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 2.87
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 4 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.05
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R02 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 07.99
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 1 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 25.99
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 11 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 2.56
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.14
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.07
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B04 3 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 26.06
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 5 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.15
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R01 6 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.19
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 26.35
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B01 6 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 08.09
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 2 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 26.38
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B01 3 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 19.45
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B03 1 Kiedroń Agnieszka 010501 TJ TŽ Třinec 42.69