Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/Ž/B2 Schwarzerová Mia 016109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R02 2 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.88
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.89
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 59.36
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26.31
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Jky/B01 3 Schwarzerová Mia 011109 SSK Vítkovice, z.s. 59.45
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Jky/B01 6 Schwarzerová Mia 011109 SSK Vítkovice, z.s. 13.03
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Jky/B02 1 Schwarzerová Mia 011109 SSK Vítkovice, z.s. 26.84
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13.35
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 59.66
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/R04 2 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13.35
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26.74
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/R01 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13.16
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/F 4 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.98
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Jky/F 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 59.80
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B01 5 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26.80
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B2 3 Schwarzerová Mia 016109 SSK Vítkovice, z.s. 13.51
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B1 1 Schwarzerová Mia 016109 SSK Vítkovice, z.s. 60.84
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B3 1 Schwarzerová Mia 016109 SSK Vítkovice, z.s. 26.89
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/R4 4 Schwarzerová Mia 016109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 60.06
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R03 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.27
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B04 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 60.25
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B02 2 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 60.13
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 2 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26.94
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B04 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 59.54
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B01 4 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 60.45
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R02 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B01 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 61.08
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B03 4 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.51
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B02 3 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 43.30
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B02 4 Schwarzerová Mia 011109 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.27