Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M 7 Ryba David 020121 AC Pardubice 37.13
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B03 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 07.59
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/M 5 Ryba David 020121 AC Pardubice 6.05
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) výška/M 6 Ryba David 020121 AC Pardubice 1.74
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B03 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 12.35
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) koule 5kg/Dci 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 11.66
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1,5kg/Dci 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 37.90
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) disk 1,5kg/Dci/F 11 Ryba David 020121 AC Pardubice 37.31
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M/F 14 Ryba David 020121 AC Pardubice 29.79
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) výška/M/F 12 Ryba David 020121 AC Pardubice 1.71
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/R04 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 11.97
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/Dci/F 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 6016
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Dci/B2 7 Ryba David 020121 AC Pardubice 11.95
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dci 8 Ryba David 020121 AC Pardubice 6.26
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 5kg/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 12.91
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 1.75
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/Dci/B1 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 54.08
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m př./Dci/B1 6 Ryba David 020121 AC Pardubice 16.19
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1,5kg/Dci 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 38.58
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Dci 6 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.40
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 700g/Dci 11 Ryba David 020121 AC Pardubice 35.53
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Dci/B 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 4:45.54
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 110 m př./Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 23.45
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) oštěp 700g/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 43.20
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) tyč/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.80
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) tyč/M 7 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.70
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/M 8 Ryba David 020121 AC Pardubice 6.01
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) desetiboj/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 5823
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 12.01
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 54.69
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 5:01.06
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m př./Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 16.36
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 1,5kg/Dci 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 37.60
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 700g/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 33.82
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 5kg/Dci 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 12.63
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Dci 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 6.37
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/Dci 2= Ryba David 020121 AC Pardubice 3.40
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Dci 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 1.74
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m př./Dci 5 Ryba David 020121 AC Pardubice 17.08
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.20
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1,5kg/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 40.02
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 12 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.69
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci 5 Ryba David 020121 AC Pardubice 12.94
16.02.2019 Krajské závody ve skocích (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) trojskok/M 1 Ryba David 02 AC Pardubice 12.75
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/B2 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 07.48
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 6.31
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 9 Ryba David 020121 AC Pardubice 11.40
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci 5 Ryba David 020121 AC Pardubice 1.71
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 7 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.55
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Dci/F 7 Ryba David 020121 AC Pardubice 4428
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B2 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 09.10
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Dci/B2 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 2:55.18
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/M/F 8 Ryba David 020121 AC Pardubice 07.81
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Dci/F 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 09.43
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/M/R01 6 Ryba David 020121 AC Pardubice 07.69
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) tyč/M 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.80
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Dci/F 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 2:58.41
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/B1 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 07.54
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B1 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 09.23
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 3 Ryba David 020121 AC Pardubice 6.05
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 1 Ryba David 020121 AC Pardubice 12.78
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj h/Dci 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 4320
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dci 2 Ryba David 020121 AC Pardubice 3.40
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dci 4 Ryba David 020121 AC Pardubice 1.69