Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/F 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 15.00
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha DNF
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/F 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 55.25
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 5.69
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 3911
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 23.91
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 10.70
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha NM
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/S1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha NM
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Dci 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 1.55
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B2 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 12.00
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 110 m př./Dci 5 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 14.66
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R4 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.42
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dci/R1 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 40.05
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dci/F 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 38.86
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/S1 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.41
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/F 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.29
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R01 MS Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 11.62
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B05 MS Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 23.43
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m př./Dci/B01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.49
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B01 5 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 24.32
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./Dci 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.38
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 110 m př./Dci/B01 2 Schneider Sebastian 020205 Czech Republic U18 14.45
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m př./Dci/F 4 Schneider Sebastian 020205 Czech Republic U18 60.30
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/R01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.76
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/FA 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 14.49
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B01 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 23.16
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 38.59
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 40.66
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B01 6 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 11.87
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B04 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 11.72
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B04 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha DNS
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 39.91
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B07 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 17.81
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 7 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 07.52
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 39.96
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B04 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 17.53
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R2 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.30
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/F 5 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.38
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 9 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 5.75
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.48
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B03 4 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 07.52
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/B1 5 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 07.54
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 15 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 5.51
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 12 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 10.66
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci 5 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 1.59
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Dci/B1 8 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 3:23.61
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 3 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.38
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Dci/F 14 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 3850
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 6 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 2.95
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/F 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.31
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R01 1 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.41
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci/F Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha DNS
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B04 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha DNS
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B03 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha DNS
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 1 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 08.56
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B2 1 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 08.40
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M 19 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 5.67
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B1 3 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 17.55
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B9 2 Schneider Sebastian 02 ASK Slavia Praha 37.83
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B4 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 07.53
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 13 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 5.37
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 14 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 10.34
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci 16= Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 1.60
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B1 2 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 08.58
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 14 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 2.70
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B1 4 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 3:12.38
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 11 Schneider Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 3803