Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) koule 5kg/Dci/F 11 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 13.12
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R1 4 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 15.04
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/S2 7 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 15.51
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m př./Dci/B02 MS Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 15.44
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/Dci/F 13 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 5659
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Dci/B1 4 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 11.81
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dci 13 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 5.77
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 5kg/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 13.67
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Dci 6 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 1.69
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/Dci/B2 6 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 54.11
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m př./Dci/B1 3 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 15.78
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1,5kg/Dci 11 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 32.30
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Dci 6 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 3.00
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 700g/Dci 9 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 38.32
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Dci/B 11 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 5:08.61
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) tyč/Dci/F 4 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 3.05
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 110 m př./Dci/B01 4 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 15.94
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 3 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 32.27
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) desetiboj/Dci Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň DNF
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m/Dci 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 11.89
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 400 m/Dci 3 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 54.33
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 1500 m/Dci Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň DNS
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 110 m př./Dci Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň DNF
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) disk 1,5kg/Dci Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň NM
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) oštěp 700g/Dci 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 40.41
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) koule 5kg/Dci 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 12.28
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) dálka/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 5.70
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) tyč/Dci 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 3.10
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) výška/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 1.65
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 110 m př./Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 15.65
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) koule 5kg/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 13.08
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) dálka/Dci 8 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 5.65
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň NM
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/B1 4 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 07.51
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 7 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 6.19
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 13.46
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 1.71
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 7 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 08.84
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Dci/F 5 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 4557
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 3 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 3.25
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Dci/B2 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 2:49.33
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci/F MS Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 6.40
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R02 MS Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 08.74
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dci/B02 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 23.37
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) koule 5kg/Dci/F 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 13.44
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./Dci/F 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 08.88
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) tyč/Dci/F 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 2.80
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 3 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 07.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 6.15
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 13.85
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci 5 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 1.69
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B2 2 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 08.95
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 2.90
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B3 1 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 2:58.28
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 3 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 4390
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/J 10 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 6.00
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci MS Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 11.62
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B01 4 Termer David 020325 AK ŠKODA Plzeň 09.16