Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) tyč/M 11= Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.51
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek tyč/Dci 4 Zuska David 02 A. C. TEPO Kladno 4.40
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) tyč/Dci/F 2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.63
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) tyč/M Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno NM
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) tyč/U23M/F 7 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.42
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) tyč/M/F MS Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.55
02.06.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) tyč/Dci/F 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.35
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/Dci/F Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno DNS
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Dci/B2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno DNS
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dci Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno DNS
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 5kg/Dci Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno DNS
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Dci Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno DNS
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) tyč/M 8 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.00
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci 5 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 16.67
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) tyč/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.20
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) disk 1,5kg/Dci 5 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 32.16
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) tyč/Dci/F 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.10
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci 2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 16.99
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) oštěp 700g/Dci/F 3 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 42.29
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.48
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/B1 8 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 07.65
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 6.68
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 5 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 11.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci 5 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 1.71
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 8 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 08.91
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.35
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Dci/F 3 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4684
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Dci/B2 6 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 3:02.45
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Dci/F 4 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 3:05.47
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/B2 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 07.48
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B1 2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 08.86
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 6.56
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 11.94
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj h/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4760
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.30
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dci 2 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 1.81
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 4.00
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dci/FA 4 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 08.84
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dci/R02 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 08.93
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci 1 Zuska David 020429 A. C. TEPO Kladno 6.60