Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M 12 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.26
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 9 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.69
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/F 4 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.03
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Dci/F 1 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.50
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m př./Dci/F 3 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 16.78
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B01 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav DNS
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R02 2 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 11.86
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Dci 4 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.33
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Dci 4 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.39
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m př./Dci/B02 2 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 42.22
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M 13 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.08
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R04 5 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.20
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B04 1 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 23.60
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci/F 3 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.31
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R01 5 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 11.86
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Dci 9 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 5.89
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Dci 4 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.67
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B2 4 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 43.12
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dci/R01 3 Juráš Daniel 020519 Gymnázium Břeclav 07.61
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dci/F 3 Juráš Daniel 020519 Gymnázium Břeclav 07.83
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dci 1 Juráš Daniel 020519 Gymnázium Břeclav 6.56
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci 11 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.40
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci 9 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.60
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci 5 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 12.57
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 7 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R04 1 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 07.53
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m př./Dci 5 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 09.31
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých dálka/Dci 1 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 6.36
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých trojskok/M 2 Juráš Daniel 02 TJ Lokomotiva Břeclav 12.54
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 6 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 6.15
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 7 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 07.66
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B05 3 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 24.18
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 5 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 07.62
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B04 1 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 38.35
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B03 2 Juráš Daniel 020519 TJ Lokomotiva Břeclav 17.85